Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου!!καλησπερα και σε σενα Γιωργακη με τον παιδαρο τον γιο!!!

Βασουλα καλη αρχηηηηη!!!Ολα να σου πανε τελεια γλυκια μου αυτη τη φορα!!

Κοριτσακια εγω ακομη τρελη συχνοουρια δεν μπορω να πω οτι εχω,αν σηκωθω το βραδυ μια φορα κι αυτο ειναι ολο.Παντως μετα τη 13η εβδομαδα τα παντα γινονται και παλι φυσιολογικα.Νομιζω η καλυτερη περιοδος της εγκυμοσυνης ειναι.Προσωπικα αν εξαιρεσετε την αναιμια που μου παρουσιαστηκε(αληθεια εχει καμια σας?) περναω την καλυτερη μου φαση!!

Κατερινακι οι ναυτιες και οι αναγουλες πως πανε?Ελπιζω να υποχωρησανε μεχι τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια σας παρακαλώ απαντήστε μου έχει τύχει ποτέ σε καμιά σας να αδιαθετήσει 4-5 μέρες νωρίτερα από το κανονικό της.Γιατί εγώ που έχω 26 με 27 μέρες κύκλο είδα μια ίνα αίματος μόλις τώρα, αύριο θα είμαι αδιάθετη και θα είναι η 22 μέρα του κύκλου μου. Αφήστε που μπήκα σε ένα site και είδα ότι και οι μικρότεροι κύκλοι μπορεί να δηλώνουν αρχή κλιμακτηρίου και επειδή είχα άλλον έναν τέτοιο τον Οκτώβρη και μου είπε και εκείνος ο συνεργάτης όλα εκείνα, τα έχω κάνει πάνω μου! Βασούλα καλή επιτυχία με όλη μα όλη μου την ψυχή...Και εγώ ετσί όπως εξελίχθηκε ξεκινάω μεθαύριο, χαπάκια και παραμεθαύριο ενεσούλες, αλλά αυτή τη στιμή είμαι σε κατάσταση πανικού...Βοηθήστε με αν ήταν όμως κλιμακτήριος δεν θα ήταν σταθερά μικρότεροι οι κύκλοι, εγώ κάτι τέτοια τα πάθαινα και παλιότερα.Πείτε μου σας παρακαλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares m!

ti m kanete egkioules m?ola kala?oi anagoules,oi sixnoouries kala kratane opws vlepw e?:)den peirazei kala!gia to fasolaki einai, xalali:)

kardoula m kali sinexeia na exeis!kai ta pio thetika apotelesmata s euxomai koritsi m!

vasoula m to idio euxomai k gia sena!kala apotelesmata kopelitsa m!ola ma ola na nai teleia auti ti fora kai se liges meres na kratiseis to pio thetiko test egkimosinis:)sto euxomai pragmatika mesa ap tin kardia m!

egw kopelitses m ta nea einai oti exw allaxei giatro kai miala mazi:)

piga ston proigoumeno meta tin apotiximeni exwswmatiki kai anti na psaxei estw mia aitia p 4 teleia emvria dn emfiteutikan kan, m eipe martio pame gia epomeni prospatheia!

e oxi re koritsia kati den m kollouse!piga loipon na parw deuteri gnwmi se ena poli gnwsto giatro se themata upogonimotitas kai m egrapse pliri elegxo thromvofilias kai perimenw apotelesmata!episis steilame igro gia kalliergeia kai vgikan ola kathara DOXA TO THEO!

m eipe an ekana laparoskopisi kai t eipa nai kai m zitise to dvd alla den mas eixe dwsei tpt o proigoumenos!m eipe na to zitisw alla me rwtise ti m eixe pei estw proforika gia to ti vrike sti laparoskopisi!t eipa pws m eipe oti exw kardiomorfi mitra!k m leei diafragma?oxi t lew dn m eipe kati tetoio!m leei i mitra sximatos kardia simainei diafragma to opoio prepei na afairethei gia na sillaveis swsta!kai an sillaveis apovalleis giati sprwxnei to emvrio na figei!kai me vazei iperixo k m eipe einai sxedon sigouros pws iparxei diafragma alla thelei na dei to dvd!aurio tha t to parw mazi me ta apotelesmata tis kalliergeias koritsia!

siggnwmi an sas kourasa, alla ithela k gw kapou na ta pw na xelafrwsw!sas euxaristw p me akousate kai xerw pws mporw na stirizomai se sas!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!

Ευακι μου εγω ανεκαθεν ειχα ποοοοοοολυ ασταθη κυκλο,δηλαδη μπορει να αδιαθετουσα μια φορα το εξαμηνο ή νωριτερα και απο μηνα.Οποτε αν κρινεις απο τα δικα μου δεδομενα φυσιολογικα μου φαινονται ολα.Τωρα η γνωμη μου ειναι πως μπορει να μην εισαι 20αρα αλλα δεν σε πηραν και τα χρονια για να μπαινεις απο τωρα σε κλιμακτηριο.Δεν υπαρχει δηλαδη περιπτωση ολα αυτα να ειναι παρενεργειες απο τις τοοοοοοοοοοοσες πολλες ορμονες που κατα καιρους εχεις παρει?Μην πανικοβαλλεσαι,τα ξαναειπαμε,αγχωνεσαι και ειναι χειροτερα ετσι.Οπως και να χει,καλη αρχη και καλα αποτελεσματα μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μας γλυκο σε χασαμε!Λοιπον.....με ψυχρη λογικη μιλωντας,θα σου πω οτι ακομη κι ετσι αν ειναι οπως στα ειπε ο τελευταιος γιατρος και αν οντως εχεις διαφραγμα να σκεφτεσαι οτι τουλαχιστον εμαθες ποιο ειναι το προβλημα και αρα μπορεις να το λυσεις και να προχωρησεις σε μια επιτυχημενη προσπαθεια!!Να σκεφτεσαι παντα θετικα γλυκεια μου!Φανταζεσαι να συνεχιζες να προσπαθεις ανεπιτυχως και καθε φορα να αναρωτιεσαι γιατι?Σου ευχομαι καλη συνεχεια στο εξης,με ηρεμια και θετικη σκεψη πανω απ'ολα!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι μου κανετε?Οι εγκυουλες ολα καλα?Γιωργο καλημερα και σε σενα(δε σε ξεχνω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τι μου κανετε?μερικεσ μου ειστε στενοχωρημενες ε?λοιπον ευακι μη βαζεις με το νου σου παντα το κακο.το αγχος,ενα κρυωμα,μια διαταραχη του ορμονικου μπορει να αποτελει αιτια.κ εγω πριν κανα 4 μηνο το χα.δηλαδη ενω ειχα κυκλο 28 ημερων νταν ,τη μια μου ρχοταν στις 24 την αλλη στις 33.μη στενοχωριεσαι καλη μου.κ μη σκεφτεσαι οσα σου πε εκεινος ο γιατρος.υπαρχουν κ αλμπανηδες ξερεις.κ ειδικα σ αυτο το τομεα.μη στενοχωριεσαι λοιπον αδικα.

κοριτσακι 84 σου ευχομαι καλη επιτυχια.αν θυμαμαι ηταν η 1η σου φορα.συνηθως οι γιατροι δε ψαχνουν με τη 1η αποτυχια.θα μου πεις κακως κ θα συμφωνησω.αλλα κ φυσιολογικα να ειχες μεινει κ να χες αποβολη πριν τις 3 φορες (που το θεωρουν τυχαιο)δε το ψαχνουν.πολλοι λενε κακως.αλλα αφου ετσι το χειριζονται οι περισσοτεροι γυναικολογοι.ευτυχως ο νεος σου γιατρος το ψαχνει.αλλα πιστευω οτι πολλες φορες στη συλληψη παιζει κ οπαραγοντας τυχη.

σοφιτσα τυχερη εισαι που δε σηκωνεσαι το βραδυ.τυχεροτατη λεμε.εγω παιδευομαι παρα πολυ σ αυτο το θεμα.κατερινα,νικολ,ζαχαρωτο,γιωργο κ ολες οι υπολοιπες τη καλημερα μου κ πολλα φιλια :-*:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASSO KATERINA ANNA SOFITSA EYEORE KORITSAKI MOU KALHMEEEEEERAAAAA!!!! TI MOU KANETE GLUKOULIA MOU?????? H SYXNOOURIA OLO KAI AFXANETE!!!! PONAKIA XAMHLA POLLA KAI PERIMENW ME AGWNIA GIA PRWTH FORA THN AKATANOMASTH AFTH THN VDOMADA GIA NA MPOUME STHN TELIKH EFTIA THN DIEGERSH :P:P:P:P:P EPITEEEEEEELUS THA GINEI H EXWSWMATIKHHHHH!!!! KORITSAKI EGW XEREIS TI NOMIZW TA EIPAME KAI PALIA OTI AFTOS O GIATROS POU PHGES TWRA EINAI APO TOUS KALUTEROUS!!!!!! KAI EFTYXWS VRHKES TI PHGE STRAVA!!!!!! KAI TWRA THA TO DIORTHWSEIS!!! ME EPEMVASH GINETE AFTO??? EFKOLOEINAI??? KALH TYXH MWRO MOU KAI MEIS EDW EIMASTE!!!! MIKROULA EISAI KAI DYNATH OLA THA PANE KALA!!!!!!!! ME RWTHSE O GIOS MOU XTES AN KANOUME MWRAKI TWRA ME TON ANTRA MOU AN THA TON THELOUME MAZI MAS KAI STENAXWRITHIKA!!!!!!!! :cry: DEN HXERA PWS TO SKEFTOTAN AFTO :cry: TOU EIPA PWS EINAI H PRWTH MOU AGAPH KAI PANTOTINH KAI OPWS EIMASTE KOLLHMENOI TOSA XRONIA KAI DEN XWRIZOUME POOOOTE ETSI THA MEINOUME OOSA MWRAKIA KAI NA KANW :cry: FOVAMAI KORITSIA FOVAMAI POLY!!!!!!!!!! DEN THELW NA NIWSEI PWS EXW ALLH OIKOGENEIA KAI THA NAI MONOS TOU!!! :cry: DEN XERW KAI PWS THA SYMPERIFERETE O ANTRAS MOU STO DIKO TOU MWRAKI KAI STO GIO MOU!!! NOMIZW TO VLEMMA THA NAI DIAFORETIKO KAI ANYSHXW!!! GIATI ENIWSE ETSI TO MIKRO MOU DEN KATALAMVAINW!!!! :cry: KAI OTAN TO LEW STON ANTRA MOU FWNAZEI KAI LEEI OTI EIMAI LATHOS!!! GIATI NIWTHW ETSI TWRA DEN KATALAMVAINW :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα παρεουλα!!!Τι κανετε??

Εμεις ειμαστε καλα με λιγα πονακια τραβηγματακια κατα την διαρκεια της νυχτας!!Δεν καλοκοιμηθηκαμε..

Και ξυπνηα κ καπως με αδιαθεσια..Ενταξει εχουν υποχωρισει αρκετα οι αναγουλες κλπτις περισσοτερες ωρες ειμαι καλα!!

Κοριτσακι τελεια τα νεα σου!!Να ξερεις οτι μετα το χειρουργειο που θα κανεις για το διαφραγμα μπορει να τα καταφερετε κ φυσιολογικα!!!Μια φιλη τωρα εχει ενα κοριτσακι 40 μερων!!!!!

Ευακι μου σκεψου λιγο θετικα βρε κοριτσι μου!!Μην αγχωνεσαι με τον κυκλο ειναι λογικο αφου προσφατα δεν ειχες κανεις προσπαθεια??Συν το αγχος σου..λογικο ειναι!!Χαλαρωσε λιγο..ξερω ειναι πολυ δυσκολο αλλα πρεπει να προσπαθησεις..

Σοφιτσα μου τι κανουν τα διδυμακια???Εσυ τελος οι αναγουλες ε??Αντε να περιμενω και αυτη τη βδομαδα να δουμε θα φτιαξουν ολα την επομενη??

Αννουλα,Βασω,Ζαχα,καρδουλα, Γιωργο φιλιαααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI katerinaki m auto m exei pei k o giatros o neos!

thelei na dei k to dvd tis laparoskopisis gia na einai apolita sigouros gia ti diagnwsi t!

alla an einai to diafragma m eipe, oti oute kan exwswmatiki dn eprepe na kanw!

k epeidi exasa k ena mwraki prin 2 xronia akrivws thelei na to psaxei peraiterw!

twra perimenoume na vgoun ta apotelesmata tis thromvofilias kai. . . eidwmen!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KORITSIA TI KANENE? XTHES MOU HRTHE H AKATANOMASTH KAI SHMERA KSEKINAW ME TIS ENESOULES THA KANW PRWTH FORA DARONDA KAI KAI APO AVRIO THA KANW KAI PUREGON, THN PARASKEVH THA KANW TON PRWTO YPERHXO, AYTA TA DIKA MOU NEA, KALH EPITYXIA KORITSIA SE OLES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΒΑΣΩ ΚΑΙ ΣΚΟΡΠΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

GIRL84 μπραβο για την εξελιξη, ευχομαι να βρεις ακρη με αυτον απ οτι βλεπω το ψαχνει καλα ο ανθρωπος, να ναι καλα!!! Καλα αποτελεσματα σε ολα. Και μια φιλη μου εχει μητρα με το σχημα αυτο. Καλη αρχη λοιπον στην νεα προσπαθεια και καλη επιτυχια μπουμπουκα μου!!!!

Εμεις καλα ειμαστε, μια ανακατοσουρα ολιγον τι αλλα ελαφρια πραγματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας κουράσω σας προειδοποιώ……..:-)

Καρδούλα μου δεν πειράζει η μισή ώρα αλλά προσπάθησε να είσαι πιο συνεπής μωρό μου. Θα έρθω Κύπρο να σου κάνω τις ενέσεις εγω μια αέρα μια αργείς….θα σε μαλώσω…..οχι μωρέ αλλά λίγο θα κρατήσει συγκεντρώσουυυυυυυυυυυυυυυυ…μουτς…..

Μην ανησυχέις για το νέο μωράκι , για τους άντρες ειδικά που δεν τα γεννάνε, δεν είναι η γέννα που τους κάνει πατεράδες, είμαι σίγουρη ότι λατρευει κ αυτό το παιδάκι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Θα το διαπιστώσεις, ωστόσο καταλαβαίνω τις σκέψεις σου, μυαλό είναι όπου θέλει πάει….

Κατερινάκι σωστή με τα γεμιστά, οι ντομάτες είναι ακριβές αυτή την εποχή και όχι στην εποχή τους…………ασε έχουμε κ έξοδα ε?

Βασούλα μου, μαναράκι μου ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΑΡΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σοφίτσα μου και εγώ δεν έχω τρελή συχνοουρία, κ αν σηκωθώ το βράδυ 1 φορά, πιο πολύ στην αρχή είχα….

Ευακι μου γλυκό, μην ανησυχείς κάποιοι κύκλοι τα έχουν αυτά, κ αν θυμάμαι καλά το ωοθυλάκιο που σου πήραν δεν ήταν καλό, άρα με τη λογική έτσι εξηγείται κ ο άστατος κύκλος. Εμένα δεν μου έχει συμβεί πρόσφατα αλλά σε φίλες μου που είναι φουλ γόνιμες. συνέβη δε σε μια στο προηγούμενο κύκλο να αδιαθετήσει στις 22 μέρες. Ωορρηξίες κάνει μια χαρά κ από τεστ κ από συμπτώματα άρα συμβαίνει κ ένας κουλός κύκλος. Μην ανησυχείς μαναράκι μου.

Κοριτσάκι μου θεωρώ πως επιβάλλεται να σου έχει δώσει Cd, πήγαινε ζήτα το ματάκια μου εμενα κ στις 2 υστεροσκοπήσεις μου τα έδωσε κ τα είδα…..

Δυστυχώς δεν γνωρίζω τίποτα για τη περίτωσή σου , εύχομαι με όλη μου την αγάπη να μην είναι τίποτα. Ότι και να είναι όμως θα αντιμετωπιστει και θα έρθεις πιο κοντα στο όνειρο μανούλα…..

Skorpinaki μου ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ κ σε σένα ματάκια, ευχομαι αυτή να είναι η τυχερή σου….μακάρι Παναγίτσα μου για όλες σας.

Ζαχαρωτό ακόμα νακατωσούρες ε? υπομονή ματάκια έχω διαβάσι στα διδυμα κάποιες φορές λόγω αυξημένων ορμονών είναι λίγο πιο επίμονες….ανάλογα κ το σώμα

Μπαρτσελονιτάκι φιλάκια πολλά και καλή αρχή και σε σένα μάτια μου…

Εγω πέρασα θρύλερ ΣΚ, είχα λίγο αίμα το Σ. κ λυποθύμησα γιατι σκέφτηκα ότι το έχασα το μαναράκι μου. Σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου, μάλλον είναι αποκόληση, σήμερα είμαι καλύτερα , περιμένω τον υπέρηχο να σιγουρευτώ. Ας βοηθήσει η Παναγίτσα και οι 4 άγιοι που ευχαριστώ κάθε μέρα, το μωράκι μου και φυσικά όλες τις μανούλες και μέλλουσες μανούλες, περιμένω πως κ πως τα ευχάριστα νέα σας……………………..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες!!!

Νικολ μου μην αγχωνεσαι,κατα πασα πιθανοτητα αποκολληση ειναι.Ξεκουρασου και χαλαρωσε και στο εξης να εισαι ποοοοοοοοολυ προσεκτικη σε ο,τι κι αν κανεις!Καλα αποτελεσματα στον υπερηχο σημερα γλυκεια μου,να πανε ολα καλα.Σε φιλω!

Ζαχα ακομη ανακατευεσαι?Κουραγιο,λογικα θα επρεπε να σου ειχαν ηδη περασει αλλα υπομονη dear!

Κατερινακι τα διδυμακια μου μια χαρα ειναι,στον τελευταιο υπερηχο που εκανα ο γιατρος μου ειπε παλι οτι ειναι απο τα εμβρυα που φαινεται οτι θα εξελιχθουν χωρις προβληματα!!Κουραγιο με τις αναγουλες,φτανουν στο τελος.. ;)

Σκορπινα καλη αρχη και πολυ καλη επιτυχια να εχεις γλυκια μου με ενα θετικοτατο αποτελεσμα!!

Κοριτσακι περιμενουμε τα νεα σου κουκλα μου!

Καρδουλα συγκεντρωσου...............Θα σε μαλωσω!!

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την, ανακατευομαι οταν τρωω κανονικη ποσοτητα φαγητου, αποφασισα απο χθες να τρωω σε δοσεις!!! Καλυτερα ηταν!!

μπραβο για τα νεα σου, ολα σουπερ πανε λοιπον! Β επιπεδου ποτε κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU KALHMERAAAA

NIKOL MOU OLA KALA THA PANE LIGO PROSOXH KAI KSEKOURASH XREIAZETE MONO

EGW APO XTHES TO PRWI EXW TROMERO PONOKEFALO KONTEVEI NA EKRAGEI TO KEFALI MOU DEN MPORW NA KANW THN DOULEIA MOU STON YPOLOGISTH KAI TO VRADY POU APOFASISA NA PARW ENA DEPON ME STAMATHSE O ANTRAS MOU, MOU EIPE PWS MPOREI NA MHN KANEI TWRA POU KSEKINHSA TIS ENESEIS, KORITSIA MOU KSEREI KAMIA SAS AN EPITREPONTE TA PAFSIPONA? EIMAI POLY XALIA AFOU OUTE NA ODHGHSW DEN MPORW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA GLUKES!!!!!!!!! NIKOLAKI MOU OLA THA PANE KALA PSYXH MOU MHN ANHSYXEIS!!!! XALARWSE MHN FOVISEIS TO MWRAKI SOU!!!! THA ANHSYXEI KI AFTO AN SE NIWTHEI ETSI ESENA!!! NA EXEIS EMPISTOSYNH STON THEOYLH!!!!!!!!!!1 :P SOFITSA MALWSE ME GIATI DEN XERW TI EPATHA!!!!!!!!TRELLH EIMAI!!!!!!!!!! :P FILAKIA MWRO MOU KAI SE SENA!!ZAXARWTO KAI GW EXW ANAGOULES ALLA DEN EXW IDEA GIATI!!!! RE PAIDIA EIMAI OPWS OTAN HMOUN EGGYOS!!!! ZALADES EMETOUS ANAGOULES KAI YPNO!!! O GIATROS LEEI H' EIMAI EGGYOS H' EIMAI POLU EVAISTHITI STA FARMAKA!!! TOSO TYXERH EIMAI POU DEN THA FTASW NA KANW EXWSWMATIKH???? DEN NOMIIIIZW :lol::lol::lol: TRELLH GIA DESIMO EIMAI :lol: NA RTHEI H AKATANOMASTH NA TELEIWNOUME NA PAW NA MOU METAFEROUN TO FASOLAKI MOU :P;) LETE?????????? NA TO PETYXAME???? EIXATE ANAGOULES ME TIS ENESOULES VRE PAIDIA????? OLA GYRW MOU GYRIZUUUUUUUUUUUUN :lol::lol::lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τες...οχι ρε συ καρδουλα δεν ειχα αναγουλες!!! μπορει να ειναι ευαισθησια στα φαρμακα!

σκορπινα ρωτα το γιατρο μωρε, δνε ξερω...τελικα ΤΙΠΟΤΑ δεν ξερω!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρεουλα!!!!

Τι κανετε???Εμεις καλα με τις ανακατωσουρες μας!!!

Σκορπινακι καλη επιτυχιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ντεπον επιτρεπετε ακομη κ στην εγκυμοσυνη!!!Μολις πηρα ενα κ γω...ξυπνησα με τρελλο πονοκεφαλο!!!!!!!

Καρδουλα ουτε εγω ειχα αναγουλες σε ολη τη διαδικασια...βρε μηπως????Υπαρχει περιπτωση????

Φιλακια σε ολους!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την, ανακατευομαι οταν τρωω κανονικη ποσοτητα φαγητου, αποφασισα απο χθες να τρωω σε δοσεις!!! Καλυτερα ηταν!!

μπραβο για τα νεα σου, ολα σουπερ πανε λοιπον! Β επιπεδου ποτε κανεις?

Σε 4 εβδομαδες β' επιπεδου πολυαγαπημενη μου!!! :lol::lol::lol::lol: @21η με 22η εβδομαδα μου ειπε ο ντοκτορ.Εσυ ολα καλα?Πηρες αλλα αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο μπεμπι!!! εγω πηρα απο την εξεταση θρομβοφιλιας..διαφορα βρηκε ,δεν το καταλαβα, κατι σε παραγοντες πηξεης και συνεχιζω ενεσεις λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεκδοτακι :

Μια φωνακλού. κακάσχημη, κακιά και ξυνή γυναίκα μπαίνει στο Wal-Mart με τα δύο παιδιά της, φωνάζοντάς τους διαρκώς με δυσάρεστο τρόπο από την είσοδο.

Ο επί της υποδοχής του Wal-Mart της λεει χαρούμενα: "Καλή σας μέρα και καλώς ήλθατε στο Wal-Mart. Χαριτωμένα παιδάκια έχετε. Δίδυμα είναι;"

Η απαίσια γυναίκα σταμάτησε να φωνάζει ίσα-ίσα για να πει:

"Διάολε δεν είναι δίδυμα. Το μεγαλύτερο είναι 9 και το άλλο είναι 7. Πώς σούρθε ότι είναι δίδυμα; Τυφλός είσαι ή χαζός;"

"Ούτε τυφλός είμαι ούτε χαζός κυρία μου" απάντησε ο επί της υποδοχής. "Αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι κάποιος θα σε πήδαγε 2 φορές."

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...