Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Α! και επίσης δεν ξέρω αν σας το είπα αλλά θέλω πολύ να το μοιραστώ μαζί σας. Μίλησα με το γιατρό μου και του εξιστόρησα τι μου συμβαίνει, γενικά ο γιατρός μου ο ίδιος είναι κορυφή.Μου είπε λοιπόν ότι εμείς θα προσπαθήσουμε ότι κανείς δεν μπορεί να μου το αποκλείσει, θα δουμε, και μου έδωσε και gonal μικρή δόση 125 μονάδες μαζί με τα Femara. Ευχηθείτε μου να κάνω έστω 2 αυγουλάκια να καλύψω και το μήνα που έχασα...... Καλή επιτυχία σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη επιτυχια ΓΚΑΡΟΥΛΙΙΙΙΙ καλη επιτυχια ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΙΝΙ!!!!!!!!!!!

καλα μυαλα ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ασε καρδουλα κι εγω χθες εβαλα λιγο αερα στο τελος και εκαν πρ πρ στο δερμα μεσα. Οταν το κανεις σε φλεβα ειναι σοβαρο...ε τωρα το πολυ πολυ να κλ@νεις πιο πολυ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα.τι μου κανετε?eyore οχι 1-2 αλλα καμια 10αρια σε βλεπω να κανεις τοσο αποφασισμενη που εισαι.καρδουλα να προσεχεις μη πανω στη βιασυνη σου χτυπησεις καμια φλεβα.να εισαι απολυτα συγκεντρωμενη καλη μου κ να κανεις με το σωστο τροπο την ενεση.ολες μας εχουμε γινει εξπερτς αλλα κ παλι τις βλακειες μας τις κανουμε.κ εγω δε σου λεω για το μελανιασμα ,αλλα πανω στην αφηρημαδα μπορει να νομισες οτι εκανες την ενεση κ να εμενες πισω στο προγραμμα σου.να προσεχεις γλυκια μου.νικολ μου,κατερινα μου,κ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια κ μελλοντικε μπαμπα καλημερα.ολα καλα?

να σας πω τι επαθα χτες?πολλα...........................................................αερια.αφηστε κοριτσια!τι ντροπη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops: με επιασε χτες το βραδυ ενας εντονος πονος στη κοιλια.λεω παει.αυτο ηταν.τελειωσε το ονειρο.διπλωνω στη μεση κ ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαμματα.με βλεπει ο αντρας μου ο κακομοιρος μου λεει τι εχεις κ του εξηγω.μου λεει δε πας; τουαλετα?μηπως θελεις κ δε το καταλαβαινεις?φευγω λεγοντας του οτι λεει οτι να ναι κτλ.ε!αυτο ηταν.ηρεμησε η κοιλιτσα μου κ ολα.βεβαια χρειαστηκε να μεινω κανα τεταρτο μεσα.αφηστε.θαλαμος αεριων.

πρωτη φορα το παθαινω αυτο.τι να πω.αυτα απο μενα.φιλακια πολλα.γραψτε κ τα δικα σας νεα.ελπιζω να ειναι πιο chic απο τα δικα μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!

Αννουλα τα αερια στην εγκυμοσυνη λενε οτι ειναι φυσιολογικα.Πρεπει να προσεχουμε λιγο παραπανω τι τρωμε απλα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω απο νεα τιποτα!παλευω με ενα δοντι και τον οδοντιατρο εδω κι ενα μηνα τωρα.Και σε λιγο παλι εκει θα παω και δεν με κοβω να τελειωνω ουτε σημερα.Βαρεθηκα!! :(:( Ευτυχως δεν με ποναει πια.Αυταααααααααα!

Τα υπολοιπα κοριτσακια και ο χαζομπαμπας μας τι κανουν?Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι σοφιτσα μου καλημεραααααααααα !!! [smilie=hello2.gif] σας εχω βάλει το αγορακι μας να το δείτε δεν ειναι γλυκούλλης το καλο μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

[smilie=angel13.gif][smilie=3some.gif] αγγελε μου ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!

oxouuuuuuu teleio einai to mwraki sas giorgo mou bravooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!sygginithika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και επίσης δεν ξέρω αν σας το είπα αλλά θέλω πολύ να το μοιραστώ μαζί σας. Μίλησα με το γιατρό μου και του εξιστόρησα τι μου συμβαίνει, γενικά ο γιατρός μου ο ίδιος είναι κορυφή.Μου είπε λοιπόν ότι εμείς θα προσπαθήσουμε ότι κανείς δεν μπορεί να μου το αποκλείσει, θα δουμε, και μου έδωσε και gonal μικρή δόση 125 μονάδες μαζί με τα Femara. Ευχηθείτε μου να κάνω έστω 2 αυγουλάκια να καλύψω και το μήνα που έχασα...... Καλή επιτυχία σε όλες μας!

KALA EINAI AFTA KORITSI MOU TA PHRA KAI GW KAI O GIATROS SOU MOU FENETEPOLU KALOS!! OLA THA PANE KALA THA DEIS!!!!!!!FILAKIA POLLA!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου πολύ χαίρομαι για τα νέα σου, έτσι σε θέλω ματάκια ανεβασμένη.... ;)

Γιώργο μου απίστευτη η φωτο του μωρού σας, είναι ενα θαυμα........αντε πλησιάζεται χαζομπαμπά μας.............ανυπομονώ να το δω και εγω έτσι...

καρδουλα, σοφίτσα, αννούλα, ζαχαρωτό μου ΚΑΛΗΜΈΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου μη στεναχωριέσαι και εγω έχω κάτι περιεργα τώρα που δεν τα είχα, οι αναγούλες με κανουν κ ρε...μαι σα νταλικέρης....κ πολλά άλλα.........μη μασας θα ξαναγίνουμε γυναίκες το καλοκαίρι.............. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA NIKOLAKI MOU ZAXARWTOULI KORITSAKIIIII SOFITSAAAA ANNOULLA ANASTASIA MARIKAKI ME TA AVGOULAKIA SOU GEIAAAAAA!!!!! SHMERA EINAI MIA KAINOURGIA MERA !!! ME KEFI ME ONEIRA ME XARA KAI YGEIA DOXA TON THEO!!!!!!! LIGO PARAPANW AERA VALAME XTES ALLA LEEI KAI TO ZAXARWTOULLI MAS TO POLU POLU NA KLAN......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: EKANA THN TRELLA MOU PALI KAI PROXWRAME :lol: TI KANOUME VRE???????? OLA KALA???? TA MWRAKIA MAS VLEPW KALA ...... TA AVGOULLAKIA KALA........ OI ANAGOULES KALA......... ARA OLA EINAI AISIODOXA KAI OMORFA EDW STHN PAREOULA MAS!!!!!!!!! TO PAIDI MOU TO TRELLANA...... TON ANTRA MOU TO IDIO...... ARA OLA PANE OPWS TA PERIMENA...... :lol::lol::lol::lol::lol: MOU ARESEI AFTH H ROUTINA...... :lol: OLA STHN THESH TOUS..... :lol: TO MYALO MOU DEN XERW POU EINAI ALLA KAPOU THA TO VRW KI AFTO..... :lol::lol::lol::lol::lol: FILAAAAAKIA KOUKLITSES MUUUUU!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΗΧΕΙΣ ΚΛΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εμενα τωρα λιγο καιρο εχουν σταματησει οι βομβαρδισμοι....ε τοσα φαρμακα πηραμε, ε τοση πιεση δεχεται το μαυρο το εντερο τι ν κανει κι αυτο?διαμαρτυρεται!!!!!! :lol:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ δεν ειπααααα!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ολες καλα ? ΓΙΩΡΓΟ κουκλι ο μπουμπουκος σας !!!!

Πως πανε οι ενεσεις κοριτσακια? ποτε πατε για υπερηχο?

το girl 84 εχουμε χασει!!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????/ελα μπεςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους!!Γιωργο ο μικρος θα καψει καρδιες!!!Πρωτα τη δικη σου και της Μαριαννας και μετα των κοριτσιων!!!Σε βλεπω το καλοκαιρακι με το καροτσακι βολτα παραλιακα να σας την πεφτουν τα κοριτσια σε γιο και μπαμπα!!Γιατι ειναι και γκομενοπαγιδα τα ομορφα μωρα ετσι? 8-)8-):lol::lol:

Ζαχα οταν γινουν και τα διδυμα τοσο μεγαλα θελουμε φωτο!!!

Μαρικακι μου καλα αποτελεσματα ευχομαι ολοψυχα και η παναγια μαζι σου!!Να εισαι χαλαρη και ξαπλα ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PO PO giorgo sigkinithika poli me tin foto tou morou sou!na eiste kai oi treis kala kai me to kalo na to parete kai stin agkalia sas!!!!

gaidourako dustixos den prolavaino na kano tin diadikasia pou xreiazete gia na ta paro apo to ika ,ase pou menoume eparxia kai prepei na pame stin athina gia ta spermodiagrammata tou antra mou kai einai fusi adinaton na ginei auto logo douleia tou,douleuei 7 meres tin evdomada kai tha parei adeia imerisia gia tin oolipsia!!!!!etsi den mporoume na anaivoume 2 fores athina gia ta spermodiagrammata kai 1 gia tin oolipsia!!!!!gi auto zitisa opoia mporei kai exei na me voithisei me tis puregon!!!!

mipos prepei na ftiaxoume lista me tos poies exoume ksekinisei tin prospatheia tora kai poies perimenoun apotelesmata????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoyla de peirazei.αφου σου δινει περιθωριο πχ. 7-10 το πρωι.μη στενοχωριεσαι.δεν υπαρχει προβλημα.ωταωτι κουλ τελειος ο γιος σου.με το καλο να σας ερθει,ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου το φατσουλα γλυκεια ο μπομπιρακος σας!!!!!!Αχ ψυχουλα μου!!!Τι θαυμα ειναι αυτο ε???Δεν νομιζω πως υπαρχει ομορφοτεροστον κοσμο ολο απο την δημιουργια την αναπτυξη και την γεννηση μιας νεας ζωης!!!!!!!!!

Με επιασαν τα μελαγχολικα μου παλι....

Τι κανετε παρειτσα??Εμεις ειμαστε καλα..βαλαμε το φαι στο φουρνο..γεμιστα χωρις ντοματες εχετε ξαναδει??Ε δεν ειχα μεγαλες ολες ηταν κουτσικες...να δουμε τι θα βγει...

Κατα τ αλλα καλυτερα σμερα..χτες λιγο μπλιαχ ολη μερα!!!!!Εχει μια πολυ ωραια μερα καγω ειμαι μοναχουλα στους4 τοιχους!!!!!!Μαλλον με τον γιοκα μου οχι μοναχουλα!!!!

Καρδουλα οκ μια φορα δενπειραζει αλλα μην γινει κ συνηθεια ε??Βαζε ξυπνητηρι..εγω ετσι κανω για τις κλεξαν!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεμιστα χωρις γεμιση εχω δει (εχω φτιαξει :lol: ), γεμιστα χωρις ντοματες δεν εχω δει!!!! :lol::lol:

που την εβαλες την γεμιση καλε???

Εμεις καλα ειμαστε, εσεις καλα? οι ενεσεις πως πανε κοριτσια? Εμενα απο τις ενεσεις ηπαρινης εχει γινειμαυρη η κοιλια...σαν της Ναομι Καμπελα απλα ΟΧΙΙΙΙ τοσο ΦΛΑΤ!!!!! :lol::lol::lol:

Παει καμμια για υπερηχο απο Δευτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεμιστα χωρις γεμιση εχω δει (εχω φτιαξει :lol: ), γεμιστα χωρις ντοματες δεν εχω δει!!!! :lol::lol:

που την εβαλες την γεμιση καλε???

Εμεις καλα ειμαστε, εσεις καλα? οι ενεσεις πως πανε κοριτσια? Εμενα απο τις ενεσεις ηπαρινης εχει γινειμαυρη η κοιλια...σαν της Ναομι Καμπελα απλα ΟΧΙΙΙΙ τοσο ΦΛΑΤ!!!!! :lol::lol::lol:

Παει καμμια για υπερηχο απο Δευτερα?

Καλα ε εφτιαξα κατι γεμιστα σουπερ!!!

Χωρις ντοματες..δεν ειχα ντοματες για γεμισμα αλλα εβαλα στη γεμιση!!!Γεμισακολοκυθακια,μελιτζανες και πιπεριες χρωματιστες!!!!

Βγηκαν πολυ καλα και εκει που ετρωγα θυμηθηκα οτι δεν εχω βαλει κρεμμυδι Μα δε φταιω εγω συνεχεια χτυπαγε το τηλ ολο μιλαγα κ μαγειρευα ενα μυαλο τι να σου κανει και εγκυος??

Αλλα οκ δεν το καταλαβα στη γευση ισα ισα μου ηταν πιο ελαφρυα!!!!!

Να δουμε ο συζυγος που ειναι κι ασσος στο μαγειρεμα θα το καταλαβει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSARES !!!!!!!!!! THANKS ANNOULA KAI KATERINAKI MOU THA AKOLOUTHISW THN SYMVOULH SAS!!!!!!!!!!! LATREVWWWW GEMISTAAAA BRAVO KATERINAKI MOU!!!!! KAI DEN MOU ARESEI ME KREMMYDI ARA THA NAI TELEIA ...... KAI PIPERIEEES TELEIA THA TAN :D:D:D:D ZAXARWTOULLLI TI KANEIS KALE ME TIS ENESEIS???????????? XTYPIESE PAIDI MOU?????????? ME PROSOXH RE TRELLO :lol::lol: THN HPARINH POTE THN XEKINHSATE KORITSIA?????? EMENA MOU PE ME THN DIEGERSHDHLADH THN DEFTERA OXI AVRIO THN EPOMENH EPITEEEELUUUUUUUUUS :lol::lol::lol::lol: EIMAI KONTA STO FASOLAKI MUUUUUUUUU :lol::lol::lol: SOU RXOMAI MWRO MOU :lol::lol::lol::lol: RE PAIDIA KATHE 30 LEPTA KATOURIEMAI KAI AFHNW THN PELATISSA KAI TREEEEXWWWW :lol::lol::lol::lol: POLY ASTEIO EINAI NA TO VLEPEIS!!!!!!!!! ENW XTENIZW STAMATW KAI TREEEXW KAI KAPOTE MPOREI KAI NA PAW SIGA SIGA MHN TA KANW PANW MOU :lol::lol::lol: KOMMWDIA EGINA!!!!! GIATI????? AP TA FARMAKA EINAI AFTO H' AP TO KRYO?????????????????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα! Τι κανετε? Εχετε παει καμια βολτιτσα σημερα ή σπιτακι!!!

ΚΑρδουλα εγω παντα με τα φαρμακα εχω τρλη συχνοουρια! Και το χειροτερο μου ειναι το βραδυ που ξυπναω καθε λίγο και λιγακι και ετσι μου κοβεται ο υπνος!

Δεν πειραζει μωρα ομως. Ας ερθει το μωρακι και χαλαλι του!!!

Την Πεμπτη ξεκιναωωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!Μολις σηκωθηκα!!!!!

Βασω μου καλη αρχηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με ενα θετικοτατο αποτελεσμα κοριτσακι μου!!!!!!

Καρδουλα ναδεις τι συχνοουρια θα χεις μετα :) !!Εγω σημερα απο τις 1.30 εως τωρα που σηκωθηκα πηγα για πιπι 5-6 φορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες.κ εγω 5-6 φορες μια τουαλετα τη πηγαινω το βραδυ.ευτυχως το συνηθισα κ ξανακοιμαμαι αμεσως.αξιζει ομως το κοπο η ταλαιπωρια.καλη αρχη κ καλη συνεχεια σε ολες.φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...