Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Καλημερα αγαπημενες μου!!!

Στελιτσα καλως μας ηρθες και πολυ καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου κουκλα μου!!

Βασουλα τι κανεις?Αν κρινω απο την φωτο,ξεστολισες και το σπιτι...?????????? :lol::lol::lol:

Κατερινακι καλη επιτυχια σημερα dear!!!Περιμενουμε νεα σου!

Ζαχαρενια,Μπαρτσελονιτα τι μου κανετε?

Αννουλα δεν εχουν ολες ναυτια,και μονο οι αναγουλες φτανουν και περισσευουν...τυχερη εισαι!!!

Καρδουλα,Νικολ,Λολιποπακι πολλα φιλια και σε εσας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέτα κοριτσάρες μου, Στελίτσα μου πολύ χαίρομαι που θα τα ξαναλέμε....αξέχαστες οι μαντινάδες σου... :D να χαίρεσαι το μωράκι σου κ απο εδω...φιλιά πολλά πολλά .....

κοριτσαρες και μπαμπαΓιώργο μας φιλιά πολλά............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

καλα ειμαι κι εγω κοριτσακια μου, εσεις καλα ε?

Αννα μου μην αγχωνεσαι...κι εγω δεν εχω τα φοβερα συμπτωματα, ευτυχως να λες!

Αν φαω μικρα γευματα και κατι σε λαδερο ειμαι καλα, αν φαω κρεας (μπλιαχ) τρομαζω να χωνεψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα παρειτσα!!!!Τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα και το απογευματακι θα παμε για την αυχενικη!!!!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα Αννουλα μην ανησυχεις και γω τη 7η βδομαδα ετσι ημουν μεχρι την 9η εκει μετα αρχισαν τα οργανα!!!!!!Υπομονη και καλομελετα να παραμεινις μονο με αυτα τα λιγα που εχεις!!!!!!

Κρεας κ γω ουτε να το δω!!!!!!!!

Στελιτσα με το καλοτο μπεμπε και καλως ξαναηρθες στην παρεα μας!!!!!!

Καρδουλα ολα οκ??Συνηθισαμε τις ενεσεις??

Νικολ,Σοφιτσα,Ζαχα,Γιωργο,Βασουλα μου γλυκεια,Κοριτσακι πολλα πολλα φιλια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου ευχαριστω πολυ που παντα μου απαντας στις αγωνιες μου.κ οσα κοριτσια επισης απαντουν τα υπερευχαριστω.

σου ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα το απογευμα,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.

φιλια πολλα.περιμενουμε νεα σου :x:-*:x:-p:x:ymblushing::x:-p:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou pou xanesai kalo mou????????? synithisa nai tis enesoules mou xalali !!!!!! ola gia to fasolaki mou :lol: to xw kiolas egw :lol: poly pristika omws egw vre koritsakia mou :roll: to stithos egine karpouzia :lol: allaxa 2 noumera :lol: pamela egina !! kai ponaeieieieieieiei!!! tha skasw :oops:

annoula na xairesai me tis anagoules glukia mou!!! sto gio mou eixa tous 3 prwtous mines paaara poles!!! den einai kati kako!!! sou leei EIMAI KAI GW EDW MAAANA KAI AFTA POU TRWS DEN MOU ARESOUN :lol: Oti etrwga stin eggymosyni mou afta tou eresoun twra kai trwei!!!! katalaves???? estiatorio to kaname!! o kathenas paraggelnei afto pou tou aresei :lol::lol::lol: kai gw i trelli na akouw to zaxarwto kai na roufw avgoullakia :lol::lol::lol: thysia i mana ginete paaaanta!! akoma kai prin tin syllipsi :lol: nikolaki mou filakia!!!! giorgooooooo!!!! vaswwwwww !!!!!! tis agapes mou se oles!!! milise kamia me to marikaki vre paidia???????? evale 3 emvriakia :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες και κουκλοι(δεν σε ξεχναμε Γιωργο και εσενα!!).πολλες αναγουλες ακουω βρε παιδια και με ανακατωσατε!!μπλλλλλλλ!!Βλεπω πως θα αλλαξουμε ονομα απο παρεα εξωσωματικης σε παρεα αναγουλας!

ΖΑΧΑ μαρη διδυμα περιμενεις?Αργησες αλλα το εκανες το θαυμα σου ετσι?χαχαερωτηση...τα διδυμα εχουν διδυμες αναγουλες?χαχαχα.Κορμι δεν χτιζω πια γιατι αρχισα καταστολη(ειμαι στην 6η μερα) και οταν θα παρω τις γκοναλ την αλλη εβδομαδα,δεν επιτρεπεται το τρεξιμο-αερομπικ-γυμναστικη στους ρυθμους που παω εγω.Οποτε το αφησα μην πληρωνω το μηνα τζαμπα.

Βασουλα μου τι κανεις εσυ?Καιρο ειχαμε να μαθουμε τα νεα σου!!Σε τι φαση βρισκεσαι?

Το συννεφακι που βρισκεται?Εχουμε ξεκινησει μαζι(αυτη 2 μερες νωριτερα)και εχει αγχωθει τρομερα!!Λετε γι αυτο να μην μπαινει?Ας ειναι αν αυτο την ηρεμει...

σοφιτσα και νικολ πως πανε τα μωρα σας!!Βλεπω οι ανααγουλες σας καλα κρατουν ετσι?Αντε και στα δικα μας βρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!

Στελιτσα καλως μας ηρθες και πολυ καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου κουκλα μου!!

Βασουλα τι κανεις?Αν κρινω απο την φωτο,ξεστολισες και το σπιτι...?????????? :lol::lol::lol:

Κατερινακι καλη επιτυχια σημερα dear!!!Περιμενουμε νεα σου!

Ζαχαρενια,Μπαρτσελονιτα τι μου κανετε?

Αννουλα δεν εχουν ολες ναυτια,και μονο οι αναγουλες φτανουν και περισσευουν...τυχερη εισαι!!!

Καρδουλα,Νικολ,Λολιποπακι πολλα φιλια και σε εσας!!

geia sou sofaki mou!!!!!!!!!!! ti kanei to mwraki??//??? esy???? ola kala??????? egw den xerw paraxeno einai to kormi mou twra pristika ligo kai ta aisthimata mia klaiw alla apo xara einai kai elpida kai ola anamikta den xerw!!! tipota den mporw na elenxw!! re paidia etsi eisastan kai seis stin diadikasia afti??????? mia etsi mia alliws??? einai san na erxete i akatanomasti alla den einai o kairos tis!!! den xerw!! kai varos pollu niwthw se ooolo to kormi!!! an etsi eisastan oles me ta farmaka kai tis eneseis tote tha xarw!!!! :lol: gaidoura akougomai :lol::lol::lol::lol::lol: katalavate ti ennow :lol::lol: zaxarwtoooo anna sofitsaaaaa nikol metallasomai :lol::lol: kalo afto????? o giatros leei eimai evaisthiti stis ormones !!!!! nomiza eimai entelws anaisthiti kai gaidoura :lol::lol: ti mou dinete kai pinw kaleeeeee???????? :lol::lol: oloi me koitane etsi :o:o:o:o:o:o:o kai gw lew TI SKATA EXW PANW MOU???? 5 KILA KAI LIGI EVESTHISIA TOOOOSOOOO POLY FEEENONTE?????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα μου, εγω το μόνο που είχα έντονα ήταν πρήξιμο στη κοιλίτσα, κ επειδή παθαίνω στο τέλος μια ψιλοδιέγερση λόγω πολυκυστικών.....στουμπώνει κ το εντεράκι, επίσης δεν μπορούσα να ουρήσω τις τελευταίες μέρες........όμως τα τελευταία είναι συμπτώματα διέγερσης, εσύ κράτα μόνο το πρήξιμο. Μην μου ανησυχείς, ο κάθε οργανισμός κάνει τα δικά του, έλα το πρήξιμο είναι πρόβα ........

Αννούλα μου εγω μέχρι την 6η εβδομάδα δεν είχα καμια ενόχληση, απο την 7η χτυπήσανε καμπάνες....και τώρα που σας γράφω είμαι χάλια......χαλαλι στο μπεμπόνι......μακάρι να ξερν..α...μπας κ ηρεμούσα λίγο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκες μου!!!!

Κατερινακι πηρες αποτελεσματα?περιμενουμε νεα.........

Καρδουλα μου καθε κοριτσακι εχει κι αλλα συμπτωματα.Εγω για παραδειγμα ουτε πρηστηκα (ετσι γραφεται?),ουτε στηθος μεγαλωσε,εχασα και 3 κιλα!Αλλα ειχα τετοιους πονοκεφαλους που ο,τι και να επαιρνα,ο,τι και να εκανα δεν γινοταν τιποτα.Στην κυριολεξια υπεφερα :(:(:(:( Βεβαια τωρα πια δεν παραπονιεμαι :lol::lol: Και τωρα τα νεα μου...πηγα σημερα για υπερηχο,τα μωρακια μας ειναι ποοοοοοοοοοοολυ καλα,αναπτυσσονται τελεια ειπε ο ντοκτορ και εχουμε....δυο γλυκυτατες ζουζουνιτσες,100γραμμαρια η καθε μια!!Αυταααα!!!Ενθουσιαστηκα η χαζομαμα :lol::lol::lol: Αντε να δω ποια απ'ολες σας θα κανει αγορακια να συμπεθεριασουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 κοριτσακιααααααααααα??????????????εγωωωωωωωωωωωω σε κοριτσι κατι ρε παιδια???Με το καλοοοοο ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Τες πα....Μπαρτσελονιτααααααααααα καλη αρχη και καλη επιτυχιαααααααα μπειμπι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!Τι κανετε??

Εμεις ειμαστε πολυ καλα και μπορω να πω πως τα ανακατεματα ψιλολιγοστεψαν!!!!!

Καναμε την αυχενικη μας ηταν τελεια ,το μικρομας εκανε τουμπες κουνιοταν ολοκληρο και μας εδειξε κ μονο του με το χερακι του τι ειναι :):):):) ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

Τρελαθηκαμε απο τη χαρα μας οπως καταλαβαινετε γιατι περιμεναμε κοριτσι μιας και ολο μου το σοι ειμαστε κοριτσια..οχι οτι θα χαμε προβλημα βεβαια αλλα λεγαμε μπαααα σιγα μην κανουμε εμεις τη διαφορα και την καναμε!!!!!!!!!!!

Ειμαστε με ενα μονιμο χαμογελο απο χτες και πραγματικα ο υπερηχος ηταν αψογος!!!!!!!

Επισης σας συυστηνω το κεντρο που πηγαμε για την αυχενικη ανεπιφυλακτα!!!Ο γιατρος ειναι οχι απλα καλος ειναι αψογος,ζεστος,γλυκος,ευγενικος,ασχολειται μαζι σου και δινει ολο συγχαρητηριαααα!!!!!!!

Οποιο κοριτσακι θελει ας μου στειλει πμ..

Σοφιτσα κοριτσακια ε??Τελειααααααααααα!!!Αντε να θα συμπεθεριασουμε!!!! :D:D:D

Εμεις δεν ειχαμε κανενα προβλημα με το φυλο δεν μας ενοιαζε..ο μονος λογος που θελαμε ισως λιγο πιο πολυ αγορακι ηταν για να βγαλουμε το ονομα του κουνιαδου μου ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ που δυστυχως φροντισε ενα καθαρμα και μας τον στερησε τοσο νωρις... :evil::evil:

Αν ηταν κοριτσακι παι Αλεξανδρα θα την λεγαμε αλλα αλλιως ειναι το καθε αυτου!!!!

Ουφ παλι μελαγχολησα...οσο τον σκεφτομαι οτι δεν θα ναι μαζι μας..σε αυτο που τοσο περιμενε...τες πα ας συνελθω τωρα!!!

Λοιπον κοριτακι μην μου αγχωνεσαι βρε ολα καλα θα ναι να τρως πολλαασπραδια αυγων και λευκο κρεας οχι κοκκινο!!!!!

Μπαρτσελονιτα καλη αρχη και με τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!!Ειμαστε κοντα οσυ και οπως βλεπεις οι εγκυουλες γιναμε πολλες δεν θα γλυτωσει καμια σας!!!!!!!!!!!!!!

Νικολ μου καλωσηρθες στην βδομαδα της σουπερ αναγουλας!!!Και μενα η 10η ηταν η χειροτερη!!!Η 11η καλυτερη για να δουμε τη 12η.....θα σταματησουν???

Μαρικακι μου σου ευχομαι μια τελειαααααααααααααα χοριακη σε λιγες μερες!!!!!!

Φιλακια σε ολες και φυσικα στον χαζομαμπα μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol sofitsa koritsares mou ti mou kanete?????????? san eggyoulla eimai alla eipame oti eimai kai ligo trelli egw kai mou aresei!!!!!!!!!! mazoxistiko to xerw alla eiai stin psevdesthisi oti idi exw sporaki kai oti etsi ki alliws se kapoia fasi tha fouskwsw!!!!! xexexexxe TRELLHHHHHHH ALLAAAAAAAA ETSI PREPEI!!!! VRE PAIDIA PREPEI NA XEKOURAZOMAI APO TWRA?????? EXEI SIMASIA TO TI KANW TWRA???? THN DEFTERA ARXISA KATASTOLH KATASTOLH GIA TO MAKRY PROTOKOLO KAI DEN EXW IDEA TI KANWWWW :lol::lol: TRELLO TO ATOMO SAS LEW!!!!! TI TRWME VRE???????????? :lol::lol: EGW PANTWS VLAKEIES TRWW!! :lol: SOFITSA EXW ENA GIO 11 KOUKLO KAI EPEIDI EIMAI AGOROMANA ERXETE KAI TO DEFTERO TELOS TOU XRONOU XEXXEXEXX TO GENNHSA KIOLAS EGW!!!! :lol: PANAGIA MOU TI LEW????? :lol: KALHMERA MPAMPA GIORGO KALHMERA BARTSELONITA SYNAGWNISTRIA AAAAAAAAAA KAI PAIDIA TO MARIKAKI MAS SHMERA KANEI THN EMVRIOMETAFORAAAAAA :ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty: SE PERIMENOUME MWRO MOU NA MAS PEIS TA NEA SOU!!!!!!!!! :P FILAKIA SE OLOUS KATERINAAAAAKI LATREVW TIS AGOROMANES!!!!!1 BRAVOOOOOOO KAI NA XEREIS OTI TA AGORAKIA LATREVOUN THN MAMA XEXEXXEEXEXX :P:P:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι ωραια νεα ειναι αυτααααααααααααααα?συγχαρητηρια γλυκια μου.με το καλο να ερθει ο αλεξανδρος σουυυυυυυυυ.αντε να ρθει κ η σειρα μας οι υπολοιπες.να σου πω κατερινα.δε θα κανεις αμνιο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι ωραια νεα ειναι αυτααααααααααααααα?συγχαρητηρια γλυκια μου.με το καλο να ερθει ο αλεξανδρος σουυυυυυυυυ.αντε να ρθει κ η σειρα μας οι υπολοιπες.να σου πω κατερινα.δε θα κανεις αμνιο ε?

Σε ευχαριστω Αννουλα μου και στα δικα σου σε λιγες βδομαδες!!!!Θα παθεις πλακα!!!!!

Οχι δεν θα κανω αμνιο τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλα τα ποσοστα ειναι μηδαμινα και ειμαι και 32 πανω απο τα 35 γινεται υποχρεωτικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se olous!!!!!!meta apo polli kairo ksanampaino stin parea sas!!!!sas diavaza omos kathimerina!!!!

ksekinisa simera to makri protokolo kai auti tha einai i tetarti prospatheia!!!!!xreiazomai tin sumvouli sas gia kati.......tha kano tis eneseis puregon 900 kai kostizoun 1395Euro,tis vrika stin agglia me 1100Euro me ta exoda apostolis!!!!pos sas akougete!opos katalavainete ta oikonomika mas einai xalia kai den xero ti na kano!einai arage asfalei na mou ta steiloun,xreiazonte psigeio?opoia xerei as mou pei parakalo!!!!se oses ta kataferan stelno gluka filakia stis koilitses tous kai gia oses apo mas prospathoume na kseretai pos sas exo stis proseuxes mou!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου καλημερα και καλη επιτυχια κοριτσακι μου!!!Στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!

Να σου πω βαλε μια ανακοινωση στο μαμμυ οτι ζητας φαρμακα κατι θα βρεθει..επισης πες το στο γιατρο σου στο κεντρο και ισως να μπορει να σε βοηθησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou,geia sou!!!!dustixos o giatros mou den exei na mou tis dossei,tis edose prin mia ebdomada se alli kopela kai opos katalavaineis mou kopikan ta podia ,giati argisa na ton rotiso apo ntropi !!!!!nai tha valo aggelia kai sto link gia ta farmaka oraia idea!!!!!se euxaristo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA DAFNOULA KAI GW DEFTERA TO ARXISA MAZI THA XOUME APOTELESMATA!!!!!!!! RWTA STO MAMMYLAND GIA TA FARMAKAKIA SOU GLYKIA MOU KATI THA VRETHEI!!! XERW OTI THELOUN PSYGEIO LEEI O GIATROS!!!! KALH TYXH GLYKEIA MOU!! THA RWTISW AN XEREI KAPOIOS KATI KAI THA SOU PW!!!!! KALOSORISEEEEES STHN TELEIA PAREOULLA MAS!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΦΝΟΥΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙ καλη αρχη μαναρακι μου, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Δεν ξερω για τα φαρμακα μωρε.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και στο Μαρικακι...σημεραααααααααα που εμβρυομεταφερεται!!!!!

Κατερινακι σουπερ νεα.μπραβο..παντα ευχαρισταααααα!!!! Ρε το αγορακι!!!! :D Σκεφτηκατε κολλεγιο???

αχαχαχα :lol::lol: Εμεις θα τα κανουμε βοσκους λεει ο αντρας μου. Εχουμε μεγαλα ονειρα για τα παιδια!!! αχαχαχα

Καρδουλαααα, αννουλαααα καλημερα!!! Κανας αλλος εδω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και αγορακι!!!

Κατερινακι μπραβο,ολα καλα λοιπον με την αυχενικη!Αγορακι ε??Τελεια,τελεια,τελεια!!!!Παει η μια κορη,την δωσαμε κιολας.... :lol::lol::lol:

Μπαρτσελονιτα γλυκια μου πολυ καλη αρχη σου ευχομαι,ολα να πανε τελεια και να εχεις μια θετικοτατη χοριακη:!!Σου στελνω τα φιλια μου και μια μεγαλη αγκαλια!!

Μαρικακι καλη εμβρυομεταφοραα σημερα κουκλα μου!

Ζαχα ποτε μαθαινεις φυλο ντιαρ??

Δαφνη μου δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω με φαρμακα,μου εχουν περισσεψει πολλα αλλα εντελως διαφορετικα.Θα ρωτησω ομως κι εγω 1-2 γνωστες που εχω και αν μαθω κατι θα σε ενημερωσω αμεσα καλη μου!

Καρδουλα και Αννουλα τα φιλια μου κ σε εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa kai ola ta koritsia sas euxaristo polli gia to endiaferon sas kai tin upostiriksi sas!!!!!opoia mporei na me voithisei tha einai polli sumantiko gia mena!!!!

sas euxaristo!!!!!

zaxa pes mas kanena anekdoto,etsi gia gouri!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):))=))=))=))=))=)) SAS TO PA EGW OTI EIMAI TRELLH KAI OTI AFTA TA FARMAKA ME APOTELEIWSAN..... :lol: THA SAS PW TI EKANA ALLA MHN KOROIDEVETE METAAAAA ZAXARWTOOOOOO AKUUUUUUU PRWTH FORA THA EKANA MONH MOU THN ENESH MOU SIMERA KAI HMOUNA POLYYYY XALARH MPORW NA PW!! O ANTRAS MOU TSIRIZE OTI TRELLATHIKA ALLA EGWWWW EKEIIII ANTRAAAKI :D PERNW LIPON THN VELONA THN VAZW STO MPOUKALAKI ENW HTAN ORTHIO KAI VAZW FARMAKO . KANW OPWS MOU EIPATE KAI VAZW THN VELONA STHN KOILIA!! AFERW TO FARMAKO KAI THN VELONA META KAI LEWWWWW "SHMERA DEN KAIEI TO FARMAKO PERIERGO" PAIDIA AEEEERA EKANA KAI OXI FARMAKOOOO!!! META TO KATALAVA KAI XANAKANA FARMAKO :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: MONO EGW KANW TETOIA KENEIS ALLOS :lol::lol::lol::lol: PHRA TON GIATRO KAI LEWWWW GIATREEEE EVALA AERA KAI EIMAI KAI PRISMENH H GAIDOURAAA KAI MOU LEEI DEN PEIRAZEI AN DEN EINAI SE FLEVA KAI EINAI STHN KOILIA!!!!! GELOUSE O ANTHRWPOS :lol: RE PAIDIA THA PATHW TIPOTA??????? :roll: ALLA AFOU ANESTHITI EIMAI !! NIKOLAKIIIIII ZAXARWTOOOOOO KATERINAKIIIII PESTE MOUUUUUUUUU
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα πρόσεχε!!!! Πιάνεις κανένα εξωγκωματάκι; Δεν θα πάθεις κάτι αλλά πρόσεχε πολύ στο εξής μην το ξανακάνεις αυτό. Μπορεί να σε πονάει μερικές μέρες. Μελάνιασες, θα φύγει το πρήξιμο αλλά θα σου πάρει λίγο.

Κορίτσια τι κάνετε; Γιωργάκη εσύ; Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω είμαι πολύ πιεσμένη χρονικά μου έχετε λείψει πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη θέλουν σίγουρα ψυγείο. Συγνώμη που ρωτάω δεν εχεις καποια ασφάλεια ΙΚΑ η κάτι τέτοιο;Δικαιολογούν όλο το ποσό εκτος από το 25% που είναι δικό σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...