Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω για τις ευχες!

Μακαρι η δικη μας "εξοδος" να φερει πολλες "εισοδους" ;);););););) σε ολες!!!!

Αποκριατικα θα βγουν τα μπεμπακια! Λετε αντιο για φορμακια κατα την εξοδο μας απο την κλινικη να τους φορεσω στολες!!!;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω για τις ευχες!

Μακαρι η δικη μας "εξοδος" να φερει πολλες "εισοδους" ;);););););) σε ολες!!!!

Αποκριατικα θα βγουν τα μπεμπακια! Λετε αντιο για φορμακια κατα την εξοδο μας απο την κλινικη να τους φορεσω στολες!!!;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AP TO STOMA SOU KAI STOU THEOU TO AUTI LOLLIPOP M!

GIATI OXI KORITSI M?

KALI IDEA THA EINAI!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FETOS GIA TA CHRISTOUGENNA GIA TO VALENTINE KAI TA GENETHLIA MOU STIS 4 MARTIOU ZHTHSA EEEEEEENAAA MWRAKI!!!!! DWSE MAS TO THEOULH MOU KAI THA TO AGAPAME KAI THA TO FRONTIZOUME KAI OI TREIS MAS!!!!! TO XOUME TOOOOSOOO MA TOOOSOOO ANAGKH!!!!! EFXARISTW GIA OOOLA OSA MOU EDWSES MEXRI TWRA KAI KALA KAI KAKA GIATI AKOMA KAI AFTA POU DEN KATALAMVAINA GIATI GINONTAN META MOU DEIXNES TON LOGO!!!! HTAN GIA TO KALO MOU!!!!!!!

ENAS ANTHRWPOS ADYNAMOS EIMAI OMWS KAI SHMERA FOVAMAI...... SYXWRAME........

AS GINEI TO THELHMA SOU

KORITSAKIA MOU SAS EFXARISTW POU EISTE DIPLA MOU KAI SHMERA KAI OOOLO AFTO TON KAIRO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιπο αυτο με την στολη τελειο :lol::(

τι κανετε κοριτσακια μου....

καρδουλα αντε μια μερουλα ακομα ευχομαι αυριο να εχεις μια τρελη χοριακη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω Γιώργο μου μπαινοβγαίνω, πολύ χάλια οι Δευτέρες..........

Γλειφιτζουρακι μου με το καλο να πάρεις αγκαλίτσα τα μωράκια σου, υγιέστατα και πανέμορφα.

Καρδούλα μια μέρα κ θα πέσει πολύ γλέντι.....υπομονή κ αυριο θα είναι μια τέλεια μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου καπου διάβασα ότι πας για υπέρηχο..............θετική σκέψη, και θα κάνεις ενα ωαριακή πολύ πολύ μουρλια. Καλή επιτυχία γλυκό μου μουτράκι.

Και στην αλλη μου αδυναμία τη Βασούλα εύχομαι ΜΟΝΟ τα καλύτερα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetw tin omorfi parea!!!ti kanete???ola kala??

ax kardoula mou k i diki mou agwnia arxizei k xtypaei kokkino alla dn thelw na se anxwsw!!ola tha pane kala!!to theleis toooooooooooosooo poly k o theoulis tha sou to dwsei giati to aksizetai k tha eiste poly kaloiu goneis!!!!

filw ti glykia parea..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι μου κανετε?μπαμπα?ειμαι σε φαση μετακομισης κ δε μπορω να μπαινω καθημερινα.μπηκα για λιγο για να ευχηθω στο καρδουλινι ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΡΙΟ,με μια ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++χοριακη.κ σ ολα τα κοριτσια που εχουν τις χοριακες τους αυτη τη βδομαδα.φιλια πολλαααααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Γλειφοτζουρακι περασε ο καιρος....6 Μαρτιου εεε?Τελεια!!Με το καλο κοπελα μου!!

Καρδουλα πολυ καλη επιτυχια αυριο!!!!!Θα περιμενουμε τα νεα σου και ειμαι σιγβουρη οτι θα σου κανουμε παρτακι!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε?Σας εχω χασει και δεν προλαβαινω να διαβαζω...

Ευακι καλο υπερηχο με ενα τελειο ωαριακι!

Βασουλα σε τι φαση βρισκεσαι καλη μου?Συγνωμη αλλα εχω χασει επεισοδια..

Αννουλα θαυμαζω το κουραγιο σου,στη κατασταση σου να μετακομιζεις....

Κοριτσακι μου πως εισαι?

Τζανολινο,Στρουμφ,Ζεφυ τα φιλια μου!

Γιωργακη τι κανεις?Τελειες οι φωτο απο το δωματιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Κορίτσια βοήθεια δεν την παλεύω μ'εχει πάρει τόσο απο κάτω που δεν ξερω και γω τώρα τι γίνεται!!

Θέλω πολύ να γίνω μανούλα, να αποκτήσουμε με τον άντρα μου μωράκι και να μαστε ευτυχισμένοι και ολοκληρωμένοι.

ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!! ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GLUKEEEEEEES AVRIO PRWI THA MAI MONH NA PERIMENW APOTELESMATA KAI SAS THELW PAREOULA MAZI EEEEE?????????????

MHN AFHSETE THN KARDOULA MONAXH THS E???????????????????? KAI XOUME ALLA........

KATA TIS 8 THA MAI EDW MAZI SAS!!!!!!!!! FILAKIA :D:D:D:D:D;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax egw ksypnaw pio arga....me to pou tha anoiksw ta matia mou omws tha mpw na dw ta apotelesmata sou kardoula mou!!!xalarwse k apolafse ti teleftaia mera anamonis!!xixixi!sou stelnw oli ti thetiki mou skepsi k ola na pane kala!!!

stroumf eisai sti prospatheia e??ola kala tha pane gia oles mas!!arga i grigora oles tha ginoume manoules!!!min se pairnei apo katw!!! :D:D alla se katalabainw k olas,to exw pathei k egw :|

gleifitzouraki plisiazei i mera pou gennas an katalaba kala e???me enan pono efxomai!!!!

filia se oooooooles k olous!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax egw ksypnaw pio arga....me to pou tha anoiksw ta matia mou omws tha mpw na dw ta apotelesmata sou kardoula mou!!!xalarwse k apolafse ti teleftaia mera anamonis!!xixixi!sou stelnw oli ti thetiki mou skepsi k ola na pane kala!!!

stroumf eisai sti prospatheia e??ola kala tha pane gia oles mas!!arga i grigora oles tha ginoume manoules!!!min se pairnei apo katw!!! :D:D alla se katalabainw k olas,to exw pathei k egw :|

gleifitzouraki plisiazei i mera pou gennas an katalaba kala e???me enan pono efxomai!!!!

filia se oooooooles k olous!

Καλησπέρα jannolino thnks για πριν ήμουν όντως αρκετά χάλια.

Βασικά προσπαθούμε τρια χρόνια αλλά δεν έχει έρθει μωράκι, έτσι καλώς εχόντων και με την βοήθεια του Θεούλη, το Μάρτιο θα κάνω εξωσωματική σε φυσικό. Το θέλουμε τόσο πολύ και είναι μέρες που ανυπομονώ και μέρες που με παίρνει απο κάτω. Εσύ? Σε τι φάση είσαι?

ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!! ΑΥΡΙΟ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimerizw tin pio omorfi k glikia parea!ti m kanete?

kardoulini irtha edw prwini prwini na s euxithw poli kali epitixia!ola teleia tha einai!eimai sigouri!

anamenoyme ta apotelesmata koritsaki sintoma e?:)

MIA TERASTIA XORIAKI SOU EUXOMAI KOPELITSA M!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα καλημέρα!!!

Μπήκα τόσο νωρίς γιατί σε χα στο μυαλό μου!!! Όλα θα ναι θετικάάάάάάάάαάάάάά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Καλημέρα!! ;);););)

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααααααααααααααααααα καρδουλα περιμενουμε.καλη επιτυχια γλυκια μουυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα,καλη μου συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...