Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερχεται και το 3ο ταλιμπανακι μου!!!


Recommended Posts

Πιστευα οτι δεν θα εγραφα ξανα σε αυτη την ενοτητα,ομως 5 θετικα τεστακια :oops: και μια θετικη χοριακη(66μοναδες)με εκαναν να λεω ποτε μη λες ποτε..στην αρχη σοκαριστηκα :o:-o:-o:-o αλλα τωρα χαιρομαι παρα πολυ που θα αποκτησω ενα ακομα παιδακι.... :x:x:x

αν και δεν ειμαστε στα καλυτερα μας οικονομικα πιστευω οτι θα τα καταφερουμε...ο θεος κατι ηξερε που μας εκανε αυτο το δωρακι....

ευχομαι ολα να μας πανε καλα...να εχουμε την υγεια μας και αγαπη...

πολλα πολλα φιλια σε ολες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Congrats Γιωτακη..με το καλο το τριτο νινι....

Το καλυτερο δωρακι για τη νεα χρονια!!!!!!

με το καλο, να εχεις μια καλη τελειομινη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσάκι μου. Σου εύχομαι μια τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να χαίρεσε τα 2 παιδάκια σου. Καλή χρόνια με το πιο υπέροχο δώρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε!Τι λες τώρα!Αυτά είναι τα ωραία!

Και λέω για να λέει ο τίτλος ταλιμπανάκι και μάλιστα 3ο, να δεις η μπουρικ θα είναι!

Μπράβο!Συγχαρητήρια!

Σου εύχομαι μια τελεια εγκυμοσύνη και ένα κοριτσάκι αυτή τη φορά!

Εντάξει ξέρω και εννοείται γερό να είναι...αλλά ειστε πλήρεις από αγόρια!Ενα κοριτσάκι τώρα θα συμπληρώσει την ευτυχία σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό και να κατουραει καθιστό!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα μπα για τσουτσουναρο σε κοβω και τώρα!!!! κανε Γιωτακι γαμπρους για εμας τις κοριτσομανες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι με το καλο,κοπελα μου,για να σου το στειλει ο Θεουλης κατι ξερει μην ανυσηχεις θα τα καταφερετε μια χαρα,το ξερεις οτι τα παιδια ειναι ευτυχια,καλωςηρθες στο κλαμπ των τριτεκνων κι εσυ,να εχειςμια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και μην σε χασουμε απο το ποστ μας εεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τριτο;;;παναγια μυ..χαρα στα κουραγια σου ρε μπουρικ..ολα καλα να πανε..

πες μου οτι θα πας και για τεταρτο...

μωρε μπραβο..και μη στεναχωριεσαι για τα οικονικα..εμεις πως μεγαλωσαμε;;

ολα τα παιδια βρισκουν τροπο και μεγαλωνουν..καλη χρονια να εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρεκακι σου ευχηθηκα κ στο τρενακι!!

συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! ολα να πανε τελεια, με μια υπεροχη ηρεμη ζουζουνιαρικη εγκυμοσυνη!!!

πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευα οτι δεν θα εγραφα ξανα σε αυτη την ενοτητα,ομως 5 θετικα τεστακια :oops: και μια θετικη χοριακη(66μοναδες)με εκαναν να λεω ποτε μη λες ποτε..στην αρχη σοκαριστηκα :o:-o :-O :-o αλλα τωρα χαιρομαι παρα πολυ που θα αποκτησω ενα ακομα παιδακι.... :x :x :x

αν και δεν ειμαστε στα καλυτερα μας οικονομικα πιστευω οτι θα τα καταφερουμε...ο θεος κατι ηξερε που μας εκανε αυτο το δωρακι....

ευχομαι ολα να μας πανε καλα...να εχουμε την υγεια μας και αγαπη...

πολλα πολλα φιλια σε ολες :-* :-* :-* :-*

ααααααααααααα :o:o:o μπραβο φιλεναδααααααααα!!!!!!!Ευχομαι ενα ακομα γερο μωρακι!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα bourique συγχαρητήρια να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι.Να σου ζήσουν και τα άλλα δύο.

Να σε ρωτήσω σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι και σου έδειξε η χορειακή 66 μονάδες.Γιατί έκανα και εγώ μια προχθές (1 μέρα καθυστέρησης) και μου βγήκε μόνο 55,75 και μου φαίνεται αρκετά χαμηλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτου μου,τωρα ειδα τα νεα σου!!!!!!!!χαρηκα πολυ!!!!!!!! :D:D:D:D με το καλο να ερθει και το τριτο ταλιμπανακι στην οικογενεια!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D φιλακια πολλα στα αγορακια σου και στην κοιλιτσα!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα?/??τι ωραια νεα ειναι αυτα???μπραβο,συγχαρητηρια κ με το καλο το τριτο ταλιμπανακι σου....φιλακια πολλα κ καλες γιορτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα bourique συγχαρητήρια να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι.Να σου ζήσουν και τα άλλα δύο.

Να σε ρωτήσω σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι και σου έδειξε η χορειακή 66 μονάδες.Γιατί έκανα και εγώ μια προχθές (1 μέρα καθυστέρησης) και μου βγήκε μόνο 55,75 και μου φαίνεται αρκετά χαμηλή.

κοιτα να δεις...τωρα δεν ξερω τι γινεται..γιατι θηλαζω και δεν ειχα κανονικη περιοδο...ομως στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα 64 μοναδες την ημερα που περιμενα περιοδο...μην τρελενεσαι...σημασια εχει η ανοδικη ταση της χοριακης και οχι η τιμη της...ξερω κοπελα με χοριακη 19 και εχει μια χαρα το μωρακι της τωρα..οπως επισης κοπελες με χοριακες 600 μοναδες και το εχασαν..ολα ειναι σχετικα....ευχομαι ολα να πανε καλα... :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι μου..να σου ζησει η μπουμπου σου...ποσο χαιρομαι για σενα..πολλα πολλα φιλια..

μπεμπουλης σε ευχαριστω...αντε και στα δικα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου με το καλό λοιπόν και το τρίτο ταλιμπανάκι σου!

Ο Αι Βασίλης φέτος έφερε σε σένα και στην οικογένειά σου το καλύτερο δώρο.

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, ένα γερό μωράκι και μακάρι αυτή τη φορά να έρθει μια ταλιμπανίτσα!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...