Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΩΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ ΤΗΣ SISY


Sisy

Recommended Posts

Σίσσυ να σου ζήσει η κορούλα σου, να είναι γερή σαν τα ψηλά βουνά, γλυκιά σαν τούρτα σοκολάτα, δροσερή σαν δροσοσταλιά, τυχερή σαν το εξάρι του λόττο και πάντα χαρούμενη όσο είναι τώρα που την κρατάς αγκαλιά.. Και εσείς να είστε γεροί να τη μεγαλώσετε και να την καμαρώσετε όπως αυτή επιθυμεί!!

Υ.Γ. Κοριτσάκι και ζυγός? Μην τη φοβάσαι καθόλου.. Λογική, πεισματάρα και με στόχους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σίσυ μου να την χαίρεσαι τη γλύκα σου!!! Τρελλαίνομαι για τα μωράκια με ανοιχτά ματάκια από την αρχή και μαλλιά καρφάκια!!! Έτσι ήταν και το δικό μου μπουμπουκάκι!! Να τη δείτε όπως ποθείτε και να είναι πάντα τυχερή κι ευτυχισμένη στη ζωή της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσυ μου να την χαίρεσαι τη γλύκα σου!!! Τρελλαίνομαι για τα μωράκια με ανοιχτά ματάκια από την αρχή και μαλλιά καρφάκια!!! Έτσι ήταν και το δικό μου μπουμπουκάκι!! Να τη δείτε όπως ποθείτε και να είναι πάντα τυχερή κι ευτυχισμένη στη ζωή της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...