Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΡΕΑ!


labrinip

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

TELEIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! SE EYXARISTW POLY!!!ENHMERWTHIKA KAI GIA TIS EPTWSEIS KAI ME SYMFEROUN PARA POLY....AN KAI TO ANAKALIPSA ARGA...ALLA DEN PEIRAZEI APO EDW KAI PERA EKEI THA KANW :D:D:D:D ANYPOMONW GIA TON EPOMENO MOU YPERHXO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Γεια σας κοριτσάκια. Καιρό έχουμε να τα πούμε!!! Μια ερωτηση βρε κοριτσάκια μου. Που δηλώνεις στο ΡΕΑ για το rooming in;; Και τις ώρες του επισκεπτηρίου τα μωρά είναι στα δωμάτια ή τα πέρνουν μέχρι να φύγει ο κόσμος και μετά τα ξαναφέρνουν;;;

Φιλακια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Εγω το δηλωσα οταν γεννησα.Αλλα απο τοτε μπορει να εχει αλλαξει.

Ναι, τα μωρακια τα παιρνουν οταν εχει επισκεπτηριο και τα ξαναφερνουν μετα εκτος και αν πεινασουν και στο φερουν για θηλασμο αλλα τοτε βγαζουν τους επισκεπτες εξω απο το δωματιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ πολύ καλό αυτό που τα πέρνουν, γιατί είχα ένα άγχος με το επισκεπτήριο.

Σε ευχαριστώ πολύ Παναγιώτα και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ πολύ καλό αυτό που τα πέρνουν, γιατί είχα ένα άγχος με το επισκεπτήριο.

Σε ευχαριστώ πολύ Παναγιώτα και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Φλωριάνα μου!!Καλησπέρα!

Η Ειρήνη είμαι. Ψάχνω να σε βρω χρόνια, στείλε μου PM αν μπορείς, γιατί δεν μπορώ εγώ για κάποιο λόγο! :(

Θα χαρώ πολύ να ξαναμιλήσουμε. Χίλια συγγνώμη που γίνομαι "σφήνα" σε ξένο post, δεν ήξερα πως αλλιώς να επικοινωνήσω μαζί σου. 8-|

Πολλά φιλάκια, να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσια γεια σας...ειμαι σιγουρη και εγω οτι εκει θα γεννησω...Παρακαλω πολυ πολυ πολυ πειτε μου τι πρεπει να εχω στο μυαλο μου οταν θα ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ......φιλια σας ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

καλημερα σε ολες τελικα οσες γεννησατε στο ρεα μπορειτε να μου πειτε εμπειριες γιατι και γω θα γεννησω στο ρεα τον αυγουστο με το καλο και μεχρι τις 15 εχω να κανω και την αυχενικη διφανεια

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

καλησπερα σε ολες τις μανουλες,μελλουσες και νεες..ειμαι και εγω μελλουσα μανουλα για 1η φορα...θα ηθελα πληροφοριες σχετικα με τον γιατρο Βαλακωστα Χρηστο που ειναι στο ΡΕΑ..τον γνωριζει καμια σας??εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλος και υποθετω οτι θα παιρνει και πολλα για εναν τοκετο....γνωριζει καποια απο σας να μου πει πληροφοριες για το ποσα ζηταει????ευχαριστω εκ των προτερων.. :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...