Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Ωορρηξίας πότε να το κάνω?


Nikol.

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

θέλω να κάνω το τεστ ωορρηξίας από Παρασκευή αλλά έχω ένα χαζό ερώτημα!!!!

Θέλω να το κάνω τα πρωινά που ξυπνάω γιατί στη διάρκεια της μέρας πάω σα τρελή κ θα το ξεχάσω...ΟΜΩΣ... το προηγούμενο βράδυ αν έχει (που θα έχει) προηγηθεί επαφή.. και δεν πάω (που δεν θα πάω) για πιπί......επηρεάζει τα αποτελέσματα του τεστ?

Καταλαβαίνετε με την έννοια ότι μαζί με τα ούρα μπορεί να υπάρχουν κ δείγματα "γόνων". .:blush:

ευχαριστώ πολύ κουλή ερώτηση ε???? αχ τι τραβάμε οι ταλαιπωρημένες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ιφιγένεια μου, το κάνω πρώτη φορά κ έχω όλο χαζά ερωτήματα, φοβάμαι μην κάνω λάθος δεν δω ωορρηξία κ φρικάρω, τουλάχιστον να μειώσω τις πιθανότητες λάθους.

Κάτι τελευταίο ήθελα Ιφιγένεια αν σου είναι εύκολο.

Σου έδειξε πότε ήσουν σε ωορρηξία? και αν ναι ήταν για κάθε μήνα η ίδια μέρα του κύκλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ιφιγένεια μου, το κάνω πρώτη φορά κ έχω όλο χαζά ερωτήματα, φοβάμαι μην κάνω λάθος δεν δω ωορρηξία κ φρικάρω, τουλάχιστον να μειώσω τις πιθανότητες λάθους.

Κάτι τελευταίο ήθελα Ιφιγένεια αν σου είναι εύκολο.

Σου έδειξε πότε ήσουν σε ωορρηξία? και αν ναι ήταν για κάθε μήνα η ίδια μέρα του κύκλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AYTO EΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ.ΔΗΛ.ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ 14 ΑΛΛΕΣ 16Η ΑΝΑ ΛΟΓΑ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AYTO EΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ.ΔΗΛ.ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ 14 ΑΛΛΕΣ 16Η ΑΝΑ ΛΟΓΑ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 28 ΜΕ 30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...