Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσια! B)

Θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στις μανουλες και τα μωρακια που κερδισαν τα υπεροχα μπανακια!!! :woohoo:

Καλα πλατσουρισματα babies! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Argi έγραψε:

RUBELA τι Μελινάκι είναι αυτό?!!! τρέλα, πανέμορφη να την χαίρεσαι :kiss:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!

ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΦΑΝΗ 26 ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΗ!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΤΗΡΙΑ ΦΑΝΗ26 ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! :)

Να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τα κοριτσια απο το

Μαριαεβιτα και την Λενα μας για το υπεροχο δωρακι που θα μας

χαρισουν! Να εισαστε παντα καλα! :)

Επισης τα θερμα μου ευχαριστηρια σε οσα κοριτσια με ψηφισαν.

Ομολογω πως δεν το περιμενα με τιποτα,μιας και δεν ειμαι και

απο τα πιο ενεργα μελη αλλα φαινεται πως το στιχακι μου αρεσε

και οτι υπαρχουν ατομα που με εκτιμανε! :)

Συγχαρητηρια Ρουμπελακι,και Μαρβελ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!! Να ανακοινώσω και επίσημα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας αν και βλέπω οτι το έχετε κάνει ήδη... :laugh:

Λοιπόν ,

1η είναι η marvel1984 με (67 votes)!!!

2η είναι η Lenaki26 με (54 votes)!!!

3η είναι η RUBELA με (32 votes)!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάρες μου καλά πλατσουρίσματα με τα μωράκια σας|!!! Α! και όποια μπορέσει εκτός της Ρούμπης που μου το υποσχέθηκε ας μας στείλει ένα βιντεάκι με το flexibath και το μωράκι.. :woohoo:

Μαρία και Εβίτα σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά για την προσφορά σας!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!! Να ανακοινώσω και επίσημα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας αν και βλέπω οτι το έχετε κάνει ήδη... :laugh:

Λοιπόν ,

1η είναι η marvel1984 με (67 votes)!!!

2η είναι η Lenaki26 με (54 votes)!!!

3η είναι η RUBELA με (32 votes)!!!

Συγχαρητήρια κοριτσάρες μου καλά πλατσουρίσματα με τα μωράκια σας|!!! Α! και όποια μπορέσει εκτός της Ρούμπης που μου το υποσχέθηκε ας μας στείλει ένα βιντεάκι με το flexibath και το μωράκι.. :woohoo:

Μαρία και Εβίτα σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά για την προσφορά σας!!!! :kiss::kiss:

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτήρια σε ΟΛΕΣ τις νικήτριες (και δια κληρώσεως και δια ψηφοφορίας) και καλές βουτιές!

Rubela με τόσο όμορφο νινάκι είσαι νικήτρια έτσι κι αλλιώς. Την είδα με το φιογκάκι και έλιωσα. Να τη χαίρεσαι κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σας ευχαριστούμε όλες για τη συμμετοχή σας και τις καταπληκτικές απαντήσεις σας!

Φυσικά ευχαριστούμε και το forum του mammyland και τη Λένα για την άψογη διοργάνωση και τη φιλοξενεία!

Έχουμε ήδη στείλει σε όλες τις νικήτριες mail και ζητάμε τις διευθύνσεις και τα τηλέφωνά σας για να συννενοηθούμε για την αποστολή. Προς το παρόν δεν μας έχετε απαντήσει. Μας έχει βέβαια στείλει η Λένα τα στοιχεία σας άλλά όλο και κάτι λείπει...

Τώρα για όλα τα άλλα κορίτσια που μπήκατε στον κόπο, συμμετείχατε στο διαγωνισμό και γράψατε κάτι όμορφο για το FlexiBath μπορείτε αν θέλετε να τηλεφωνήσετε στη Μαρία στο 210 2724601 να της πείτε ποιά είστε και θα σας το στείλουμε στην τιμή των 30 ευρώ με τα έξοδα αποστολής.

Φιλιά πολλά σε όλες και όλους!

Καλά μπάνια και καλές διακοπές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaevita έγραψε:

Γειά σας κορίτσια!

Σας ευχαριστούμε όλες για τη συμμετοχή σας και τις καταπληκτικές απαντήσεις σας!

Φυσικά ευχαριστούμε και το forum του mammyland και τη Λένα για την άψογη διοργάνωση και τη φιλοξενεία!

Έχουμε ήδη στείλει σε όλες τις νικήτριες mail και ζητάμε τις διευθύνσεις και τα τηλέφωνά σας για να συννενοηθούμε για την αποστολή. Προς το παρόν δεν μας έχετε απαντήσει. Μας έχει βέβαια στείλει η Λένα τα στοιχεία σας άλλά όλο και κάτι λείπει...

Τώρα για όλα τα άλλα κορίτσια που μπήκατε στον κόπο, συμμετείχατε στο διαγωνισμό και γράψατε κάτι όμορφο για το FlexiBath μπορείτε αν θέλετε να τηλεφωνήσετε στη Μαρία στο 210 2724601 να της πείτε ποιά είστε και θα σας το στείλουμε στην τιμή των 30 ευρώ με τα έξοδα αποστολής.

Φιλιά πολλά σε όλες και όλους!

Καλά μπάνια και καλές διακοπές!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΔΕ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΛΕΞΙΜΠΑΘΑΚΙ ΜΑΣ ;)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
    • Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️  φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο  @Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 
    • Έφτασε κιολας στην β επιπέδου ;; Πωπω ποτε πέρασε ο καιρός μου φάνηκε πολύ γρήγορα το δικό σου 😂 Άντε πάει και αυτό όλα είναι καλά πολύ θετικό που έχεις και καλύτερες μετρήσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη για την πίεση 😊 εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις  μια χαρά είναι 3 κιλά να μπορέσεις να το γεννήσεις και πιο εύκολα 😊 πως αντεχεις και δεν έμαθες ακόμα το φύλλο πραγματικά απορώ 😂 καλα αν ήταν αγόρι εκεί στην εξέταση δεν θα έβλεπες και κάτι να κρέμεται 😂;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...