Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Voula!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βουλίτσα, απολαυστική η συνέντευξή σου!!!!! Πολύ την χάρηκα!!!! Με χρήσιμες συμβουλές, ενθαρρυντικές απαντήσεις και πλούσιες εμπειρίες!!!!

Να χαίρεσαι όλη σου την οικογένεια, και ειδικά αυτή την απίστευτη φατσούλα, την Μαγουλίτσα!!!! Να σας έχει ο Θεός καλά!!!!

Σμουάτςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κοριτσακι κ εμένα μου άρεσε πολύ η συνέντευξή σου...

Βέβαια εμείς έχουμε μιλήσει τόσες πολλές φορές που τα περισσότερα τα γνώριζα...Παρ όλα αυτά απολαυστικό να τα διαβάζω ξανά με τέτοια μορφή!!! :lol:

Πολλά πολλά φιλάκια,να είστε όλοι γεροί κ δυνατοί(το πλέον σημαντικό αγαθό για όλους μας) να χαίρεστε το κουκλάκι σας!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλάκι έχεις μία υπέροχη οικογένεια!!! Φτου φτου φτου!!!

Χαίρομαι γιατί είσαι ένας ευαίσθητος, γλυκός και συγκροτημένος άνθρωπος που δίνει απλόχερα και ας μην του ζητάνε...

Το μόνο που έχω να σου ευχηθώ είναι να σαστε όλοι γεροί και δυνατοί και να μεγαλώσει κι άλλο η όμορφη οικογένειά σου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, είναι κουκλίτσα! Περιμένω κι εγώ κοριτσάκι και συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία σου, ειδικά με τον τοκετό. Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να είστε γεροί και δυνατοί! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια συνεντευξη! Μπραβο σας!

Βουλα μου να χαιρεσαι την οικογενεια σου! Παντα χαρες να εχετε!

Λενα μου πολυ σημαντικη η προσφορα της συνεντευξης διοτι γνωριζουμε καλυτερα τα μελη του mammyland! Καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μετα απο καθε εμποδιο γινομαστε πιο δυνατές .Να χαιρεσε το πανεμορφο κοριτσακι σου και να συμπληρωσεις την οικογενεια σου καιμε άλλο μελος αν βεβαια το επιθυμειτε .

Ο Θεος αν σας εχει καλα και μολις μεγαλωσει λιγο η μικρη ναι να συνεχισεις και την δουλεια σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις το διαβασα... πολυ συγκινητικη η συνεντευξη σου... να χαιρεσαι την κορουλα σου...!!! Και ολα απο δω και στο εξης να σου ερθουν ευκολα...!!! Φιλια...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ.. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ.. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ.. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα, να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!! Η συνέντευξη με συγκίνησε πολύ!! Ειδικά όταν σκέφτομαι το θέμα της θρομβοφλίας και τις καθυσηχαστικές απαντήσεις που μου έδινες κατά την διάρκεια της δικής μου εγκυνμοσύνης .. Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! :kiss::)

Ευχομαι με το καλό να αποκτήσεις και άλλα παιδάκια!!!!

Φιλάκια στην μαγουλίτσα σου !!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεσαι την κορουλα σου και να ειστε παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη με την οικογεια σου!

να την καμαρωσεις οπως εκεινη θελει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου, γλυκια μου Βουλιτσα!!!!! Ευχομαι συντομα να χαρισετε ενα αδερφακι, στη μαγουλιτσα σας!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...