Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Voula!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω λεω να μην πας...οσα και να δινουν

πρεπει να μειωσεις λιγο τις εμφανισεις σου

γιατι τελευταια οτι καναλι και να γυρισω παντου σε βαζουν εχεις γινει μαιντανος!!! :laugh: :laugh:

αντε σοβαρεψου ζαχαρενια....λοιπον να χαιρεσαι την οικογενεια σου και παλι....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΗ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ???ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΑΦΟΥ ΜΕ ΖΗΤΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΩ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Βούλα,συγκινήθηκα πολύ κοριτσάκι μου....

Μπράβο σου για την όμορφη συνέντευξη!

Με το καλό να μεγαλώσετε την υπέροχη οικογένειά σας όπως και όποτε το θελήσετε!!!!

Φιλάκια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα.

Υπέροχη συνέντευξη.

Να είσαι πάντα καλά,

να χαίρεσαι την οικογενειά σου

και εύχομαι σύντομα να χαρίσετε ένα αδερφάκι στην Μαγουλίτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπάνο κορίτσι μου. Αν και ευαίσθητη, δυναμική επίσης. Εύχομαι να γίνεις παράδειγμα για κορίτσια που προσπαθούν.

Να χαίρεσαι την μαγουλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα μου πολύ όμορφη και διαφωτιστική η συνέντευξη σου................

έχεις μια πολύ όμορφη οικογένεια και εύχομαι να είστε ωαντά καλά και υγιής.......φυσικά και ένα δεύτερο μωράκι γερο οποτε εσείς "επιθιμεειτε"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα, τώρα μόλις είδα τη συνέντευξη, ξέρεις πολύ καλά ότι εμείς οι δυό έχουμε ΠΟΛΛΑ κοινά, σε ευχαριστώ για άλλη μιά φορά για τη συμπαράσταση και την αισιοδοξία σου που με συντρόφευσαν σε δύσκολες στιγμές και με συντροφεύουν και τώρα που περιμένω τον Δημήτρη μου..να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τον άντρα σου και τη πριγκιπέσσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΡΔΙΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!

ΚΡΑΡ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

ΑΝΤΡΙΑΝΗ ΜΟΥ...ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ,ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕΣ!!!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ....

ΤΖΟΒΑΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ!!!

ΜΑΙΡΗ,ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ,ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ...ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα καταρχας ειστε κουκλες μανα κ κορη!

Και θα συμφωνησω για το θεμα της ευαισθησιας,μονο ελαττωμα δεν ειναι!

Φιλια κ να χαιρεσαι την μαγουλιτσα σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όνομα: Ραμπαλάκου Βούλα

Ηλικία: 28

Οικ. Κατάσταση: Παντρεμένη

Τόπος κατοικίας: Χανιά-Κρήτη

Επάγγελμα: Κομμώτρια

- Βούλα πες μας λίγα λόγια για τον εαυτό σου.

Είμαι 28 χρονών, παντρεμένη απο το 2004 με τον Νεκτάριο και έχουμε ένα κοριτσάκι 9 1/2 μηνών...την μαγουλίτσα μας!!!!!!

Μένουμε στα χανιά με κάποια μικρά διαλλείματα λόγω μεταθέσεων του άντρα μου... Σαν άνθρωπος έχω 2 βασικά ελλατώματα που προσπαθώ να αλλάξω (χωρίς αποτέλεσμα)....

1ον) Είμαι πολύ ευαίσθητη και

2ον) αχγώνομαι υπερβολικά!!!!

Ελπίζω οτι κάποια στιγμή θα καταφέρω να τα αλλάξω...

Απο επαγγελματικής άποψης...έχω τελειώσει σχολή κομμωτικής αλλά τώρα δεν ασχολούμαι με αυτό...

Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα μου εύχομαι πάντα να είσαι τόσο ευτυχισμένη όσο ήσουν την μέρα που γέννησες την μαγουλίτσα σου!

Φιλιά πολλά και στις δύο σας! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλιτσα μου, για μενα εισαι απο τα πιο αγαπημενα μελη, πραγματικη Κυρια, δεν δινεις δικαιωματα, μιλας παντα σωστα χωρις υπονοουμενα και γι αυτο σε συμπαθω τοοοοοσο πολυ!!

Σου ευχομαι καθε ευτυχια και να σου ζησει η μαγουλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα μου πολύ όμορφη η ιστορία σου και πολύ αισιόδοξη για τα κορίτσια που προσπαθούν!!! Να είστε γεροί και να χαίρεστε την κορούλα σας!!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα μου πολυ συγκινητικη η ιστορια σου.σε καταλαβενω λιγο πολυ για οτι περασες γιατι κ εγω μετα τη δευτερη προσπαθεια αποκτησα τον Παναγιωτη μου, να χαιρεστε το κοριτσακι σου κ συντομα ενα αδερφακι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί δεν εμφανίζει το μήνυμά μου;;;

Τα ξαναγράφω λοιπον....

Βουλίτσα μου να χαίρεσαι τη μαγουλίτσα σου και σύντομα εύχομαι να αποκτήσετε και δεύτερο παιδάκι που θα σας γεμίσει ακόμα περισσότερο!

ΦΟΒΕΡΗ η ιστορία σου....Δεν μπορούσα να σταματήσω απο το κλάμα...

Είσαι μια γλυκαααα!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΚΗ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!

ΧΑΡΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΝΙΝΙΝΑ Κ SERENE ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βουλα..να την χαιρεσαι...

και εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το πανεπιστημιακο πανω στις εξωσωματικεσ...εγω μενω ηρακλειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...