Μετάβαση σε περιεχόμενο

φοβάμαι να κάνω το τεστ.....


sophie_3601

Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Θα πανε ολα καλα!!!!!! Την ιδια ανυσηχια ειχα κι εγω που ειχα γεννησει πολυ προωρα το πρωτο μου παιδακι ..και στο δευτερο πηρα οοολο τον ενατο!! Ψηλα το κεφαλι και μη φοβασαι τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε απ' το στόμα σας και σου θεού το αφτί μακάρι να πάνε όλα καλά! Καινούργια είμαι και εγώ σε αυτά δεν ξέρω και μακάρι να τα μάθω όσο πιο ευχάριστα γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσάκια μου έχω νέα... πήγα στον γιατρό και ακούσαμε καρδούλα!!! Δεν είναι τέλειο? Την προηγούμενη φορά δεν είχαμε ακούσει την καρδούλα... Είναι λιγότερες οι πιθανότητες αποβολής όταν ακούμε την καρδούλα? Ξέρετε?

Από συμπτώματα εκτός από την φοβερή υπνηλία δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο, ούτε ζαλάδες ούτε ναυτίες, μόνο που όταν τρώω κάτι μετά δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα και έτσι προσπαθώ να τρώω λίγο γιατί με ενοχλεί. Εσείς είχατε συμπτώματα?

Την άλλη βδομάδα θα πάω πάλι στον γιατρό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophie3601 σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! είναι μοναδικό συναίσθημα να ακούς την καρδούλα, έτσι? Όλα θα πάνε κατ'ευχήν, φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...