Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

ειμαι πιο ηρεμη σημερα!!

οντως μερα ηταν κ περασε...

θελει να γινω γκουρου ηρεμιας για να την βγαλω καθαρη!!!''

πεστα ρε ευακι..μα καλα δεν εχει μυαλο καθολου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλυψουλα τι τελεια φωτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κουκλιτσα ειναι να την χαιρεσαι καλο μου !!!

Αχ σημερα τελειωσε ο παιδικος ..εκαναν παρτυ τα κοριτσουδια μου εκει κ γυρισαν με τρελη χαρα ..μου εφεραν κ το κουτι της καθεμιας με τις εργασιες τους ολο τον χρονο ..

Η Αριαδνη μεχρι στιγμης μου εχει βγαλει το λαδι , απ'την στιγμη που την εβαλα για υπνο εχει ξυπνησει ισαμε δεκα φορες .. :evil::evil::evil:

Ελπιζω ειλικρινα να μην ειναι προεορτια της ιωσης που ειχε το κοριτσακι αυτο γιατι μετα θα ακολουθησουν κ οι αλλες δυο ..οχι τοσο ισως η Σοφια αλλα την Νικη την εχω σιγουρη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω ευακι μου...

μην προδιαθετεις τα πραγματα..ισως κ να μην ειναι τπτ..

για καλο κ για κακο στιψε καμια πορτοκαλαδα..

μμμμ..οποτε απο δευτερα θα τις εχεις κ τις 3 σπιτι????? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ανησυχη μου φαινεται ρε γμτ ..ισως παλι να ειναι η ιδεα μου για ιωση μιας κ μαλλον θα βγαλουμε συντομα κ τον τελευταιο κυνοδοντα γιατι ειναι τουμπανο εκει το ουλο ..Για να δουμε ..

Ναι απο Δευτερα θα ειμαστε το καρε της νταμας στο σπιτι κ οποιος αντεξει που λενε ..Μακαρι να μπορουσα να τις πηγαινα θαλασσα καθε μερα αλλα μονη μου φοβαμαι ..Δεν θελει κ πολυ να γινει κατι ..Ευελπιστω που κ που να βρισκουμε παρεα κ να πηγαινουμε βεβαια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa

καλα ειμαστε ωρες ωρες :lol::lol:

μακαρι να μην ειναι τιποτα

αλλα βλεπεται που εχουμε φτασει;

να ειναι ηρεμα τα παιδια μας και να μας φαινεται περιεγο χαχα

εμεις γενικα καλα

πλην οτι μαλλον ο στελαρας το βραδυ ειδε εφιαλτη και σηκωθηκε ουρλιαζοντας - λες και τον εσφαζες-ξυπνησε και τον νικολα αλλα με λιγη αγκαλιτσα ξανακοιμηθηκε

ο στελιος παλι δεν μπορουσε με τιποτα να κοιμηθει - τον πηρα στο κρεββατι μας τελικα

να εχετε ολοι ενα καλο σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!!!!

Καταρρέουμε ακόμα απ'ότι βλέπω ε?????? Είναι κι αυτή η αποπνικτική ζέστη που μας έχει σαλτάρει όλους.......μα δεν μπορούσαμε να έχουμε ένα γλυκό καλοκαιράκι με ζεστούλα - δεν λέω - αλλά σε λογικά πλαίσια βρε παιδί μου.......τί είναι αυτό το αφρικανικό σύστημα πιά!!!! Έχω πεθάνει λέμεεεεεεε!!!!!! Μα με ήλιο, μα με βροχή εγώ αγκαλιά με τον ανεμιστήρα.......θέλω χειμώναααααααααα...............

Καλυψούλα μου τί κουκλάκι η Αγγελικούλα!!!!!!!!!! Να την χαίρεσαι κορίτσι μου!!!!!!!!!

Και το Αριαδνάκι όμως.......φαίνεται από το φατσάκι της ότι είναι τσαούσ' μοναστήρ' που λέμε εμείς εδώ πάνω :lol::lol: Έτσι και το Μαρούλι.....μας λέει η παιδίατρος ότι από το μάτι φαίνεται ότι είναι ταλιμπάνα.......αρτάγκουλας!!!!!!!!!!!! Μην αγχώνεσαι Ευάκο μου μπορεί απλά το παιδί να ζεσταίνεται και να μην έχει όρεξη για πολλές σκανταλιές......

Μάρκερ μου είδες που φτάσαμε?????? Να κάθονται ήσυχα (λέμε τώρα...γιατί η δικιά μου δεν κάθεται ποτέ ήσυχη) και να ανησυχούμε μήπως πάθανε τίποτα!!!!!!!

Καλό σου-κου φίλες μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κ εγω!!!

ταισα τα μαναρια μου(αντρας κ αγγελικη!!)μπιφτεκακια με πιττουλες,

τα εβαλα για νανι,

εκανα κ το μπανακι μου κ τωρα κααααααθομαι!!!!

ευακι μαλλον το δοντακι της θα ειναι μωρε..

αχ υπομονη παλι,ειναι πολυ ατιμα δοντια αυτα..

για το μπανιο που λες οντως δεν παλευονται 3 παιδια.

δεν ειναι να παιζουμε με αυτα τα πραγματα..

μονο με παρειτσα...

εδω εγω με μια κ δεν τα βγαζω περα

οταν παμε οι 2 μας!!!!

νασια μου τελειωνει το καλοκαιρι..

θα δροσισει καποια στιγμη!!

ευχαριστω για τα καλα σου λογια..

εσυ ποτε με το καλο γεννας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ....

τι μου κανετε ? Σημερα δεν μας βλεπω για θαλασσα ..χωρια το οτι νιωθω πτωμα γιατι χτες κυριολεκτικα μου εβγαλαν το λαδι στην θαλασσα ..Ιδιαιτερα η μικρη με τρελη μανια να μου φωναζει μπανιοοοοοο μπανιοοοοοοοοοο τραβωντας μου το χερι για να την παω μεσα να πλατσουρισει ..Αν εκανα οτιδηποτε αλλο μας ακουγε ολη η παραλια .. :roll::roll: Για μεσημερι δεν εκλεισαν ματι κ οι τρεις γιουπι :?:?

Κ η σκανταλια να πηγαινει συννεφο ..Αυτη η μικρη ειναι ενας ωραιοτατος συνδιασμος Σοφιας & Νικης σε συσκευασια του ενος με οτι μπορει να συνεπαγεται αυτο ..

Νασια το τσαουσ μοναστηρ που εγραψες ηταν θεεικο ..ομολογω οτι δεν το ειχα ξανακουσει κ μου αρεσε πολυ ..Η μανα μου παντως την λεει τζαμουζα που στα κρητικα ειναι κατι αναλογο .. :lol::lol:

Το χει ριξει εξω κ το μαρουλι σου ε ? Βρε βαλε μας καμια φωτο να την καμαρωσουμε κ αυτην την τσουπρα ..

Επισης το μικρο απο χτες πρεπει να εχεσε ισαμε δεκα φορες ..Θελω ειλικρινα να πιστευω οτι απλως ειναι συμπτωμα των δοντιων - οπως καθε φορα που βγαζει δοντι ..- κ οχι τιποτις αλλο γιατι πολυ ανησυχη μου φαινεται κ δεν μ'αρεσει καθολου ..Με τα ρουχα της τρωγεται παλι απ'το πρωι ..

Κ αυτη η μεσαια μας ..αν δεν καλοκοιμηθει εστω μια ωρα το μεσημερι μας βγαζει ολη την ελαιοπαραγωγη Ηρακλειου κ περιχωρων ..Απο τις εννια το βραδυ που τις εβαλα για υπνο οι αλλες δυο επεσαν ξερες μεχρι σημερα τις οχτωμιση το πρωι ..Αυτη ομως ξυπνησε δυο τρεις φορες ετσι για τον χαβαλε της ισως ..Οκ την μια μου ζητησε τουαλετα τι να της πω μην πας ? Την επομενη μου ζητησε νερο ..Της εδωσα ..την επομενη απλα κλαψουριζε ..Την μαλωσα κ ηρεμισε ..

Αχ δεν μου φαινεται για θαλασσα σημερα ..κ χτες βεβαια φυσουσε αλλα μου φαινεται οτι σημερα ειναι χειροτερα , τα μελτεμια δινουν κ παιρνουν παλι ..

Σας αφηνω παω να λυσω διδυμοκαβγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπρίτσες!!!!!!!!!!

Το δικό μου το τσαούσ' μοναστήρ' είναι στη μάνα μου από χθές και από ότι μου λένε τα έχει σπάσει όλα...... :shock::shock::shock:

Ευάκο μου και η δικιά μου κατά καιρούς κάνει πολλές φορές κακά μέσα στην μέρα και λέω θα ετοιμάζει κανένα δόντι αλλά εδώ και τρείς μήνες δεν έχει φυτρώσει τίποτα ακόμα.....και μας μένουν άλλα 8 γμτ!!!!!!!!!!! Μα είδες λύσσα με την θάλασσα βρε παιδί μου.....και το Μαρούλι από μακριά που θα την δεί την θάλασσα φωνάζει μπάνιο μπάνιο μπάνιοοοοοοοοο.......

Εντάξει τον έλυσες τον διδυμοκαυγά ή σε πήρε και σένα η μπάλα???????? Θα προσπαθήσω να σας βάλω μία φωτο του Μαρουλιού μου...ελπίζω να τα καταφέρω.....

Καλυψούλα μου πρώτα ο Θεός γεννάω τέλος Οκτώβρη....έχω ΠΗΤ 28-30 Οκτωβρίου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

τι τρελοκοτσιδου γλυκια που ειναι !!!!! Να την χαιρεσαι καλο μου ..παντως εχεις δικιο εχει αυτο το ματι που λεει θα σας κανω φετεεεεεεεεεες :lol::lol::lol::lol:

σημερα τελικα δεν πηγαμε θαλασσα ..φυσαει ..αλλα ειμασταν κ λιγο χωμα κ οι δυο για το ολο τρεξιμο..Πηγαμε για φαγητο ολοι μαζι κ τωρα τα πιτσιρικια κοιμουνται ..θα τις αφησω ακομα ενα μισαωρακι κ μετα θα κανω λιγο φασαρια να ξυπνησουν γιατι αλλιως δεν θα κλεισουν ματι αργοτερα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ Ευάκι μου....έχεις δίκιο έχει αυτό το ύφος το Αλεξέικο (από το σόι του μπαμπά μου) που σκοτώνει......το βλέπεις εκ των προτέρων ότι θα σου κάνει τη ζωή δύσκολη το μανάρι μου!!!!!!!!!!! Τώρα είμαστε ολίγον πιο ξανθιές και το μαλλί καρούλια......ααααα και αυτή ήταν η τελευταία φορά που έβαλε κοκαλάκια στα μαλλιά!!!!! Δεν τα θέλει με τίποτα......μόλις της βάλω στα μαλλιά κοκκαλάκια κάνει σαν να της έκαναν επιδρομή σφίγγες :lol::lol::lol:

Έχετε δροσούλα?????? Γιατί κι εδώ φυσάει λίγο αλλά έχει πάλι ζέστη γμτ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δροσουλα εχουμε δεν μπορω να πω .. αχ πως θα τα βγαλω περα με τα πιτσιρικια απο δω κ μπρος ..

κ κυριως το μικρο που σταματημο δεν εχει ..

εσυ πως τα πας βρε κοριτσι ? Σε ζοριζει η ζεστη ? κανενα μπανακι δεν εκανες στην θαλασσα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ σε δύσκολη ηλικία είναι τα βλαστάρια μας.....εμένα τώρα αναγκαστικά με βοηθάνε πάρα πολύ οι γονείς μου (τα πεθερικά με έχουν γραμμένη κανονικά, έχουν την ταβέρνα και δεν μπορούν τάχα)...τις μισές μέρες την έχει η μαμά μου στο χωριό γιατί κουράζομαι απίστευτα πλέον και το Μαρουλάκι μου είναι πολύ υπερκινητικό παιδάκι!!!! Να φανταστείς τώρα κάτω στο χωριό την προσέχουν τρία άτομα (μαμά, μπαμπάς και αδερφή) και δεν μπορούν να την κάνουν κουμάντο.....έχει κάνει άπειρες ζημιές!!!

Κι εσύ μόνη με το τρίο στο σπίτι τώρα ε???? Τουλάχιστον οι δίδυμες την προσέχουν λίγο την μικρή ή πρέπει να έχεις δέκα χέρια και μάτια στην πλάτη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εσύ μόνη με το τρίο στο σπίτι τώρα ε???? Τουλάχιστον οι δίδυμες την προσέχουν λίγο την μικρή ή πρέπει να έχεις δέκα χέρια και μάτια στην πλάτη????

χμμμ..μαλλον με τις ωρες μας ειμαστε αλλα κ παλι με τρια μικρα παιδια μεσα στο σπιτι ουτως η αλλως τα ματια δεκατεσσερα κ βαλε ..λιγο θελει να γινει ? Η μικρη κυριως ειναι το θεμα γιατι προσπαθει να κανει οτι κ οι μεγαλες χωρις να εχει παντα το τελειο αποτελεσμα ..εχει φαει αρκετες τουμπες ..αλλα μυαλο δεν βαζει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το συζητούσα κάποια στιγμή με έναν γιατρό (είχα πάει για κάτι άσχετο) πόσο ζωηρό παιδάκι είναι η Μαρία και μου είπε ότι πρέπει να χαίρομαι που είναι ζωηρό το παιδί....τα οκνηρά παιδάκια μας ανησυχούν πιο πολύ!!!!!!!!

Θα στρώσουν που θα πάει.....βέβαια μια φίλη μου που έχει δύο κορίτσια κι αυτή και η μεγάλη της είναι πάρα πολύ ζωηρή και τσαούσα, μου είπε ότι να μην περιμένω μεγαλώνοντας να ηρεμήσει το Μαρούλι.....χειρότερη θα γίνει!!!!! Σκέψου τί έχει να γίνει στην εφηβεία τους :shock: εδώ τώρα και με έχει χεσμένη (μαλώνω δεν μαλώνω ένα και το αυτό για την μικρή), σκέφτομαι με τρόμο την εφηβεία που ούτως ή άλλως κάνουν την επανάστασή τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νασια καλα να ειμαστε να παλευουμε ..δεν ξερω τι αλλο να πω ..

οσο για την εφηβεια ειμαι απολυτως σιγουρη οτι η μεγαλη θα ειναι αυτη που θα με τρεξει..Φαινοταν το πραγμα απο την στιγμη που γεννηθηκε ..με κοιταζε ισια κ διαπεραστικα εξ αρχης ..δεν πηγαινε περα δωθε το βλεμα της αλλα επιμονα βρε παιδι μου ..Εδω καλα καλα δεν μιλουσε οταν ηταν μερικων μηνων ηταν ορθια στο κρεβατι της κ μου εβγαζε γλωσσα στα ..κορακιστικα .. :lol::lol::lol:

Δεν ξερω ρε γμτ κ γω της ιδιας γνωμης ειμαι οτι καλο ειναι τα παιδια να ειναι ζωηρα να εχουν ενδιαφεροντα να τρεχουν να πηδανε αλλα για φαντασου το επι τρια ..πανικος στο ισιωμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκιο έχεις Ευάκο μου!!!!!!!!! Γερά να είναι τα σκατουλάκια κι εμείς επίσης για να τα μεγαλώνουμε......τώρα το δικό σου το επί τρία......τριπλό το τρέξιμο αλλά τριπλές και οι χαρές που παίρνεις!!!!!!!! Το έγραψες μια μέρα πολύ εύστοχα, θα τα κοιτάς σε λίγα χρόνια και θα καμαρώνεις....θα λες κοίτα τα παιδάκια μου τί καλά που μεγάλωσαν, παιδεύτηκα βέβαια αλλά κοίτα τί καλά που είναι!!!!!!!!

Κι εγώ, σε λίγο καιρό θα τρέχω διπλά γιατί θα έχω και το λεχούδι (άλλα άγχη κι από κεί).....κι αν μου βγεί αρτάγκουλας σαν το Μαρούλι....ΚΑΗΚΑ!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα...

νασια ενα εχω να πω..τι κουκλα ειναι αυτη παιδακι μου!!!

κ τι βλεμμα παναγια μου!!!!!!!!!!

σαν τη δικια μου οταν τα παιρνει κρανιο!!!!!!

αχ ουτε εμενα με ακουει καθολου!!

αλλα συμφωνω οτι καλυτερα ζωηρα

παρα σαν ψευτικα κουκλακια

εκει που τα εβαλες εκει να κατσουν!!!

ευακι μου εσυ εισαι ηρωιδα πουλακι μου..

μην το συζητας καθολου!!!!!!

αλλα θα μεγαλωσουν

κ ισως να ηρεμησουν..

δεν το ξερουμε ποτε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου!!!!!

Τί κάνετε????? Εγώ όχι πολύ καλά......

Είμαι λίγο down σήμερα....αναγκάστηκα και πήγα στον γιατρό γιατί τα πετρώματα στην κοιλιά είναι πλέον καθημερινά και πολύ ενοχλητικά! Ευτυχώς που πήγα......τελικά έχω συσπάσεις ακόμα και σε φάσεις που εγώ δεν έπαιρνα χαμπάρι!!!!! Φυσικά με χαπάκωσε (yutopar, μαγνήσιο κι ακόμα ένα-δεν θυμάμαι πιο- αν τυχόν με πιάσει ταχυκαρδία από το yutopar) και μου συνέστησε πολύ ξεκούραση και ξάπλα......οπότε η μικρή ξαναπήγε στην μάνα μου κι εγώ προσπαθώ να βάλω κώλο κάτω.........Πρώτη φορά που με έκραξε ο γιατρός μου (γενικά είναι πολύ χαλαρός) γιατί λέει περίμενα να το βγάλω πρόωρο το μωρό και μετά να θυμηθώ να πάω!!!!!!

Καλυψούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τα καλά σου λόγια!!!! Είδες ύφος το σκατουλάκι μου???????

Ευάκο μου πώς ήταν η πρώτη μέρα με το τρίο μπελκάντο???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα ..

απο που να ξεκινησω η μανα ...

Λοιπον το μικρο μας κανει συνεχεια νερουλα κακα εχει γκρινια του κακου χαμου - αφαγια - αυπνια κτλ κτλ κτλ ..

Η Νικη εχει αγριο βηχα κ κανει αερολιν ..

Ελπιζω ειλικρινα να ειναι του μικρου απο τα δοντια γιατι οτι βρει βαζει στομα κ αν την ρωτησω που ποναει μου δειχνει το στομα ..

Η Σοφια ευτυχως βραχος κ ελπιζω να παραμεινει ετσι ..Αν συνεχιστουν ετσι τα πραγματα το τριημερο που λεγαμε να παμε για τον Δεκαπενταυγουστο αναβαλεται :(:(:(:(:( Που να τρεχουμε ετσι με τα παιδια ..Ειναι τελικα να μην σχεδιαζει κανεις τιποτα μα τιποτα ..Εμενα τουλαχιστον μου βγαινει εντελως τ'αναποδα .. :?

Εχω τα απιστευτα νευρα με την κωλοθεια που μας την εκανε δωρο γιατι ειχε καιρο να μας δει

Μα καθολου μυαλο ρε πουστη μου ...φταιω τωρα εγω να την σκατοχεσω ????? :evil::evil::evil::evil:

Βρε Νασια καλα στα λεει ο γιατρος ..παλουκωσου κατω οσο μπορεις κ ασε κ καμια δουλεια κατα μερος ..εφοσον εχεις κ την βοηθεια απο τους γονεις για το μαρουλι τοτε μια χαρα ..Μην ζοριζεσαι λιγο σου εχει μεινει ακομα ..

Τι καλα φαγατε σημερις ? Εμεις φακες που αρεσουν κ στην πιτσιρικαρια ..Εφαγαν κ τα τρια ακομα κ το μικρο που το εχει ριξει στην διαιτα τις τελευταιες μερες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω τα απιστευτα νευρα με την κωλοθεια που μας την εκανε δωρο γιατι ειχε καιρο να μας δει

Μα καθολου μυαλο ρε πουστη μου ...φταιω τωρα εγω να την σκατοχεσω ????? :evil::evil::evil::evil:

..

μαλλον ξεχασα να γραψω την λεξη ιωση ..χεχεεε μυαλο δεν μου εμεινε ντιπ.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι τελικα δεν την γλιτωσατε την ιωση,ε???

ε λοιπον πρεπει να της το ανταποδωσεις της θειας οπως της το ειχες πει

κ να πας κ εσυ επισκεψη με τα πιτσιρικια

για να δουμε αν θα της αρεσει!!!!!!!

η αριαδνη οπως μου ακουγεται μαλλον για δοντακια το παει παλι..

ποσα εχει τωρα???

κρατα γερα φιλεναδα!!!!!

νασια μου ελπιζω να σε φοβησε αρκετα ο γιατρος σου

κ να βαλεις τον κωλο σου κατω τωρα!!!!

προσεχε λιγο το μωρακι κ τον εαυτο σου!!

οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σας βρε Ευάκι μου.....δεν αρχίσατε καλά ε?????? Μα είναι για γερό ξεχέσιμο (σόρρυ κιόλας) η θείτσα σας!!!!!!!

Εμείς σήμερα φάγαμε ο καθένας διαφορετικό.....η μικρή μακαρόνια και μπιφτεκάκι, ο άντρας μου γεμιστά κι εγώ μακαρονάκι κοφτό (γιατί δεν μ'αρέσει το κλασσικό μακαρόνι) με σάλτσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...