Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες!!!!!

Από ότι βλέπω πάλι σε καταρρέουσα φάση είμαστε.......μάλλον για το υπόλοιπο της ζωής μας τελικά!!!!

Ευάκο μου έλα να δείς κι εγώ πόσο σέρνομαι......αφού τα βράδια πέφτω σαν το κούτσουρο για ύπνο....και να γκρεμιστεί το σπίτι χαμπάρι δεν θα πάρω!!! Κατά τ'άλλα βάζω και την ενδοεπικοινωνία για να ακούω το παιδί...τίποτα δεν ακούω, τσιρίζει, φωνάζει....πάλι καλά που είναι ο άντρας μου ξυπνητός εκείνη την ώρα! Τί σας είπε ο οφθαλμίατρος????? Αν δεν σε καλύπτει καλά θα κάνεις να πάρεις και δεύτερη γνώμη....θυμάσαι τί πάθαμε εμείς πριν κανένα μήνα με τον άντρα μου....

Αχ βρε Καλυψούλα μου όταν διαβάσω αυτά που περιγράφεις για την Αγγελικούλα πραγματικά νιώθω ότι περιγράφεις και την κόρη μου...τα ίδια και η Μαρία μου, θηρίο ανήμερο!!!!! Πολύ νευρική, χτυπάει, δαγκώνει, κοπανιέται στα πατώματα αν δεν γίνει το δικό της γίνεται ο κακός χαμός!!! Ούτε να την μαλώσεις καταλαβαίνει ούτε να την απειλήσεις ότι θα της φάει δεν φοβάται!!!! Ελπίζω να είναι φάση που θα περάσει αλλιώς θα έχουμε χοντρό πρόβλημα όταν πάνε σχολείο και συναναστρέφονται με άλλα παιδάκια!

Σήμερα με στεναχώρησε πολύ το Μαρούλι.....την πήγε η πεθερά μου στην γιορτή του δημοτικού να δεί τα ξαδερφάκια της που θα έλεγαν ποίημα και δάγκωσε την ξαδέρφη της στο μπράτσο...της έκανε ολόκληρο αιμάτωμα......καταντράπηκα όταν μου το είπε η πεθερά μου!!!! Ευτυχώς η μαμά του κοριτσιού (είναι πρώτη ξαδέρφη του άντρα μου) δεν με έκραξε ακόμα.....

Τονιαντόνι μου ξεκουραστήκατε ε????? Υπομονή μέχρι τις διακοπές σας τώρα για μπανάκια, βολτίτσες και παιχνίδι για τα πιτσιρίκια!

Πάω να κάνω ένα μπανάκι......

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κορες..βλεπω λαζοπουλο που εχει την αλεξιου κ εχω μερακλωθει...

ευακι μου τι αλλο να πω παρα υπομονη..

κ εγω κοιμαμαι κ ξυπναω παντα πιασμενη...

τονια μου εγω δεν χρειαζεται να περιμενω να παει 2 χρονων.

εχουν αρχισει ηδη τα συμπτωματα!!!

κ εγω ντρεπομαι αμα χτυπησει κανα παιδακι

αλλα δεν ειναι οτι φταιω εγω

γτ δεν ειμαι βιαιη απεναντι της..ειναι τα ενστικτα τους!!!!

με τον αντρα σου ειναι καλυτερα τα πραγματα ευχομαι.....

η αγγελικη αυτες τις μερες ειναι αλλο παιδι....

ολο φωνες κ τσαντιλες κ δεν την κανεις καλα με τπτ.

κλαμα για να μπει στο μπανιο,κλαμα για να βγει.

κλαμα για να πεσει για υπνο.κλαμα για να παει βολτα!!!

κλαμα για να κατεβει απο τον καναπε οπου παλι σκαρφαλωνει!!!!! :evil:

μα καλα δεν εμαθε που επεσε κ χτυπησε??

στη βολτα δε δεν ξεκολλαει με τπτ..

κανουμε δεκα λεπτα για να περπατησει 10 μετρα.

ειπα στον αντρα μου οτι απο δω κ περα θα ειναι πολυ δυσκολα

κ πρεπει να οπλιστουμε με υπομονη...

θα γινουμε σαν αυτα τα παιδακια που βλεπεις στις κουνιες να ουρλιαζουν

κ τα κοιτανε ολοι καλα καλα-κ εγω μεχρι τωρα!!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κορες

τι μου κανετε ?..δεν εχω κοιμηθει καλα ρε γμτ ..ηπια καφεδακι αλλα κ παλι νιωθω πτωμα ..χτες βραδυ στο σχολειο απεναντι απο το σπιτι μας ειχαν παλι γιορτη κ μαλιστα μεχρι τις δωδεκαμιση το βραδυ..αμαν πια δηλαδη ..και πριν δυο μερες παλι γιορτη στο ιδιο μερος γιατι ειναι δυο σχολεια μαζι ..Τι σοι γιορτη ομως κανουν για πιτσιρικια υποτιθεται μεχρι τετοια ωρα με τερμα μεγαφωνα να ακουγομαστε ισαμε τα χανια ..

Καλυψω κ μενα η Αριαδνη εχει αρχισει κ δεν μου τα λεει καλα ..δεν ξερω αν περνανε φασεις η απλα βαριουνται κ εξερευνουν μεχρι που τα παιρνει ..ιδεα δεν εχω πια ..εμενα εχει κ βλεπει παραδειγματα απο τις μεγαλες κ αυτο τελικα δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο ..σιγουρα αντιδραει οπως οταν παει καποιος να της παρει αυτο που κραταει καμια φορα σηκωνει χερι , εχω φαει κατα καιρους κατι σφαλιαριτσες απο την μπουλουκα κ εχει γυρισει ο εγκεφαλος μου τα μεσα εξω ..εχει βαρυ χερι ..

παντως μην το παιρνεις στραβα για την αγγελικη ..ενταξει μπορει καποιες φορες να γινεται επιθετικη ομως ειναι μεσα στο προγραμμα κ αυτο ..οταν παει παιδικο θα δεις ποσο θ'άλλαξουν τα πραγματα ..θ'αναγκαστει να μπει σε μια γραμμη η προγραμμα αν θες ..ολα τα παιδακια αντιδρουν αλλιως οταν ξεκινησουν παιδικο ..

κ μεις σκαρφαλωνουμε ..οπου βρουμε ..εχει ριξει κατι σαλτα απεριγραπτα ..οπως επισης εχει φαει κ κατι πεσιματα επισης αριστοτεχνικα ..ομως εκει..δεν σταματαει ..τον ακαθιστο εχει ολη μερα ..κ κοιμαται παρακαλω με το ζορι ενα μισαωρο με σαρανταλεπτο το μεσημερι ..

παω να την ταισω η τουλαχιστον να προσπαθησω μιας κ εχουμε περασει στην φαση θελω να τα κανω μονη μου ..

σας φιλω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ευακι κ η αγγελικη εχει μαθει κ λεει μονη μου κ θελει να τα κανει ολα μονη της

αλλα ολο τουμπες ειμαστε....

ειναι αυτο που λες,δεν βαζει κωλο κατω ολη μερα.

βεβαια θα κοιμηθει εκτος απροοπτου το μεσημερι κανενα 2ωρο

αλλα το βραδυ δεν κοιμαται ποτε νωριτερα απο τις 11

οποτε ισως η αριαδνη κοιμαται πιο λιγο

αλλα κοιμαται πιο νωρις τ0 βραδυ

κ σε αφηνει να κανεις καμια δουλεια.....

ουφ!!!!θελει πολλη υπομονη απο δω κ περα.

κ πιο πολυ εντυπωση μου κανει που δεν θελει στα ξαφνικα

να την κανει μπανιο ο μπαμπας της..

μιλαμε για ουρλιαχτα κ φωνες μαμα μαμα για να την κανω εγω..... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

Από τις 8 που σηκώθηκα κάνω δουλίτσες μπας και καταφέρω να φέρω πάλι σε μια σειρά το μπάχαλο που επικρατεί εδώ μέσα......μόνο ηλεκτρική θα αφήσω τον άντρα μου να την κάνει γιατί δεν μπορώ....

Τί κάνετε??????

Φιλιά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Νασια , τι κανετε ?

Εγω προσωπικα το κοροιδο κ με μεγαλη επιτυχια .. :lol: αχ δεν μπορω ..η μικρη εχει παλι οοοολο το πρωι την απιστευτη γκρινια ..μα ολα της φταινε..ελπιζω να τα βγαλουμε γρηγορα τα ριμαδοδοντα γιατι αλλιως στο τελος θα μας βρισει κ απο πανω η μπουλουκα ..Νομιζω οτι πρεπει να εχει βγει η μυτουλα απο τον δευτερο κυνοδοντα αλλα δεν ειμαι σιγουρη ..ετσι οπως την κρατουσα νωριτερα κ καναμε τρελες ανοιγοντας το στομα ειδα κατι στην πανω γναθο αλλα θα το ψαξω καλυτερα οταν κ εφοσον μ'αφησει ..οποτε θεου θελοντως φτασαμε στα 14 δοντακια ..

καλυψουλα ασε για λιγο την αγγελικη στον μπαμπα ..ακομα κ αν κλαψει ακομα κ αν φωναξει μην επεμβεις ..μονο ετσι θα αποφασισει οτι συμμετεχουν κ οι δυο γονεις ..καλως η κακως οταν ειμαστε μαζι με τα πιτσιρικια μας μερα νυχτα - τι να κανουμε οταν οι μπαμπαδες δουλευουν πολυ - αναγκαστικα μας συνδεουν με καθετι εχει να κανει με την καθημερινοτητα τους ..Οποτε ο μονος τροπος κατα την γνωμη μου ειναι να μην επεμβεις ..να δει οτι κ ο μπαμπας θα την κανει για παραδειγμα μπανιο ..ισως οχι με τον τροπο της μαμας αλλα με δικο του τροπο ..οπως κ τις βολτες πχ..η τα παιχνιδια με τον μπαμπα ..

σιγα σιγα ..θα αρχισει να του ανοιγεται κ να αναζηταει να ειναι μαζι του ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκο μου και το Μαρούλι μια απ'τα ίδια...δεν ξέρω τί την έχει πιάσει (λές να φταίει η πανσέληνος??? Γιατί εχθές δάγκωσε ένα κοριτσάκι η δικιά μου η λύκαινα!!!) Μα πόσο πια αφιονίζονται από τα δόντια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε Νασια ειλικρινα πια ..νομιζω οτι ολα μεσα στο προγραμμα ειναι αλλα συγκρινοντας πχ με τις μεγαλες μου κορες οταν ηταν στην ηλικια της Αριαδνης βλεπω μεγαλες διαφορες ..τουτη δω παιδι μου δεν ξερω τι στο καλο παθαινει κ σεληνιαζεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα ..φωναζει κ απειλει ολους ντα ντα κ ντα ντα ..που το εμαθε παλι ? Σαμπως της το λεει κανεις απο μας ? Οχι ..ισως καμια πεθερα εκανε το θαυμα κ το πληρωνω παλι εγω .. :twisted: Οπως επισης ειναι κ παιδακια που αν καποιο τα πειραξει θα αμυνθουν η θα ανταποδωσουν το χτυπημα ..ειναι παλι αλλα που αδρανουν κ τις τρωνε ..δεν ξερω τι ειναι καλυτερο ..ισως απλα παλι ψαχνουν να δουν να ανακαλυψουν μεχρι που μπορει να φτασουν με διαφορες συμπεριφορες ..που παρεμβαινουμε εμεις ετσι ωστε να καταλαβουν μεχρι που επιτρεπεται ..Παντως το δαγκωμα το εκανε στην αρχη κ η Αριαδνη ..ακομα κ με λιγοτερα δοντια ηταν μαρτυριο ..στην αρχη τηνψιλομαλωσα οπως θα μπορουσα να κανω σε ενα μωρο, κατεβαζοντας την απο την αγκαλια μου η παιρνοντας το παιχνιδι της ..ομως ισως το δευτερο δεν μπορουσε ακομα να το καταλαβει κ ετσι περιοριστηκα στο πρωτο ..Σιγα σιγα το εκοψε ..τωρα εχουμε τις κουτουλιες ..ουτε ο Λιονελ Μεσι να ηταν ..εχω φαει κουτουλιδια κ εχω δει εναν ουρανο μ'ααααστεεεεριααααα που χει χιλια καλοκαιρια ..

υπομονη καλο μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..εχω φαει κουτουλιδια κ εχω δει εναν ουρανο μ'ααααστεεεεριααααα που χει χιλια καλοκαιρια ..

υπομονη καλο μου ..

:lol::lol::lol: Άστα να πάνε...από κουτουλίδια, σφαλιάρες, κλωτσίδια και δαγκωνιές και το Μαρούλι τα έχει όλα κομπλέ.....δεν έχουμε παράπονο, μας έχει σαπίσει στο ξύλο!!!! Εγώ της δίνω και καμιά στον πωπό ή στα χεράκια (καλά μην φανταστείς τίποτα τραγικό) αλλά δεν καταλαβαίνει ΤΙΠΟΤΑ!!!! Το έχει δεί σαν παιχνίδι και γελάει......κι εγώ έτσι έκανα όταν ήμουν μικρή, το ξύλο δεν το φοβόμουν καθόλου παρόλο που έχω φάει μπόλικο στην ζωή μου!!!!!!

Αχχχ δεν το πιστεύω....πάλι μπουμπουνίζει!!! Και τα χαλιά μου είναι έξω....πάνω που χαιρόμουν ότι σήμερα θα στέγνωναν πια!!!!!! Και δεν μπορώ να πάω να τα μαζέψω μόνη μου...... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ. ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ. ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΛΙΓΟ Η ΠΑΝΣΕΛΙΝΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΞΥΠΝΑΜΕ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΟΛΑ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΟΥΓΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ. ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΙΣΤΙΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΒΡΩΜΟΠΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΖΩΑ ΣΤΑ ΚΛΟΥΒΙΑ, ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μας μανουλες ταλαιπωρες...

εμεις συνεχιζουμε καθε μερα τα θεματακια μας...θα ηθελα τις συμβουλες σας. ;)

ακομα δεν εχω δει τπτ απο φοβιες μου φαινεται...

εκτος απο τον παιδοτοπο η μικρη φοβαται το ντουζακι αλλα μαλλον γτ επεσε την αλλη φορα με το κεφαλι πισω

κ τρομαξε.βεβαια της πηρα χαλακι αλλα απο τοτε με το που θα μπει στο ντους την πιανει τρελα.

κ δεν γινεται να μην την κανω γτ γυρναμε απο κουνιες μεσα στο χωμα!!!!

παντως της μιλαω κ συνεχιζω να την πλενω κανονικα.

αλλιως δεν θα το ξεπερασει ποτε.

ελπιζω να μην κανω μαλακια!!!!!

κατι αλλο ηθελα να ρωτησω...

οταν δεν ακουει τι της λεω κ με γραφει κανονικα κ κανει το δικο της,

ξερω οτι δεν πρεπει να της λεω πχ για καποιο αλλο παιδακι κ να κανω συγκρισεις,

αλλα ειναι σωστο να της λεω οτι αν δεν ακουει τη μαμα δεν θα ξαναπαμε βολτα

η οτι αν δεν μου κραταει το χερι οτι δεν θα την ξαναπαω κουνιες?

δεν ξερω πως να το χειριστω ολο αυτο.με εχει γραμμενη κανονικα.

φευγει κ δεν μαζευεται.χτυπιεται κατω κ τελικα την παιρνω σηκωτη.

κ αυτη η πεθερα μου την εχει κανει πολυ σκατουλα!!!

την εμαθε να κοβει παντου λουλουδια

κ οπου κ να παμε κολλαει εκει κ μπορει να κατσει 5 ωρες χωρις να δωσει σημασια

σε κουνιες κλπ.

μεχρι ποτιστηρι της πηρε για να ποτιζει τα λουλουδια στο παρκο!!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουρασμενες φιλες μου!!!

απ'ότι βλεπω..... χαμος ακομα!!!μα ποτε θα ηρεμισουν τα θηρια μας;;;

οταν, με το καλο, θα τα παντρεψουμε;;;

εγω τρεχω καθε βραδυ με μαγειρεματα κλπ, κοιμουνται και στις 10 τωρα πια με το καλοκαιρινο ωραριο και δεν προλαβαινω να μπαινω..... σνιφ...

το μεσημερι ξεραινομαστε οικογενειακως στον υπνο!

χτυπαμε κατι ξευρισμενα 2ωρα-3ωρα!!!!

φοβαμαι μηπως αλλαξει το προγραμμα μας αρχες Ιουλιου που εχουμε αδεια και θα παμε στο χωριο στα πεθερικα.....

μας βλεπω οταν επιστρεψουμε να χρειαζονται επανεκπαιδευση παλι.......

σας φιλω γλυκα ολες σας.... να'ναι καλα ο συναδεφος που εφερε λαπτοπ με ασυρματη συνδεση στο τμημα και μπηκα!

να ειστε οοοοοολες καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να πω ενα γρηγορο καλημερα πριν ξυπνησει το γλυκο μου

κ φωναζει ΓΑΛΑ!!!!!

ολα καλα...πολλη ζεστη ξαφνικα!!

σας αφηνω γτ ξυπνησε!!

φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ Τ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΣΧΕΔΟΝ ΑΡΡΩΣΤΑ. Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΛΕΓΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΑΕΙ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Ή ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΕ ΛΑΡΥΓΓΟΣΠΑΣΜΟ ΚΑΙ 5 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΤΣΑΓΑΚΙΑ ΚΛΠ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΥΞΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΝΥΧΤΙΕΣ. ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΣ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟ ΟΜΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΑΥΤΑ ΠΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΠΟΡΕΥΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΚΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΦΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΗΧΑ. ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΙΧΕ ΧΑΜΗΛΟ ΚΟΡΕΣΜΟ ΚΑΙΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΦΤΙΑΞΕ ΛΙΓΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ. ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΥΓΑΜΕ. ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΝΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΜΠΟΤΡΥΠΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΡΕΠΟ. ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΩΡΑ. ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΜΑΖΙ.

ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΚΟΤΩΜΟΣ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες !

τι μου κανετε ?εμεις τρεχουμε θα σας πω κ τα δικα μας ..

Καταρχην Τονιαντονι τι να πω , περαστικα σας καλο μου ..Κουραγιο σε σενα κυριως γιατι μαλλον οι αντοχες σου αρχιζουν να λυγιζουν ..Να πω οτι σε καταλαβαινω , ξερω ποσο δυσκολο ειναι το να κουμανταρεις τρια παιδια , ποσο μαλλον τα δικα σου που ειναι κ μεγαλυτερα τα διδυμακια ..συν το μικρο ..Αν νιωθεις τοσο πιεσμενη εκτονωσου βρε παιδι μου ..Βαλε τις φωνες - οχι στα παιδια βεβαιως βεβαιως - ισως νιωσεις καλυτερα αν φυγει λιγη ενταση ..μπορει να λεω βλακειες δεν ξερω ..

Καλη μου Ευη-βαγκμαν !!! Ποσο καιρο εχουμε να σε διαβασουμε ...χαιρουμαι που ειστε καλα ..κ τα αγριμακια σου επισης :lol::lol: Ομολογω οτι ζηλευω - με την καλη εννοια παντα ;) - τα δυωρα κ τριωρα μεσημεριανου υπνου που κανετε γιατι εμεις ουτε κατα διανοια ..Τα μεσημεριανα του μικρου μας δεν εχουν στρωσει κ απότι καταλαβαινω δεν νομιζω κ να στρωσουν ποτε ..αλλα αρκει που το παει σερι το βραδυ ..Κ για το προγραμμα σας που γραφεις οτι θ'αλλαξει με την αλλαγη περιβαλλοντος ουτως η αλλως μεγαλωνοντας θ'αναγκαστεις να αναπροσαρμοσεις το προγραμμα τους παρα πολλες φορες ..αλλαζουν οι αναγκες τους ..μεγαλωνουν τα αγριμακια ..

καλυψουλα , αυτο που ελεγες για την αγγελικη κ τις φοβιες ..επειδη το περασαμε κ σχετικα προσφατα με την Νικη ενα εχω να σου πω ..με υπομονη οτι κανεις ..μην αναγκασεις το παιδι στο οτιδηποτε φερνοντας του μπροστα κατι που το τρομαζει.. Εξηγησε του απο πριν τι θα κανεις μετα ..πχ σε λιγη ωρα θα κανουμε μπανακι ..η σε λιγο θα παμε στο ταδε μερος που θα ειναι ετσι -γιουβετσι ..Στο μπανιο που λες ισως οντως να τρομαξε με το πεσιμο κ τωρα αντιδραει ..Δοκιμασε να της πεις οτι θα κανει μπανιο σημερα παρεα με την κουκλα της ( η καποιο παιχνιδι που της αρεσει κ βεβαια μπορει να βραχει χωρις να παθει κατι ) Δες τις διαθεσεις της ..αν αντιδρασει θετικα τοτε βαλε την στην μπανιερα κ δωσε της να κανει αυτη μπανιο το παιχνιδι της ..κ παραλληλα πλυνε την οπως οπως για να μην την αγχωσεις ..κ μεσα στην μερα δωσε της πχ ενα μπολ να βαλει την κουκλα της να την ..μπανιαρει ..Προσπαθησε να της δωσεις να καταλαβει οτι το μπανιο δεν ειναι κατι ασχημο αλλα εχει πλακα ..δηλαδη δωσε παιδικη διασταση σ'αυτο που εκεινη θεωρει μαλλον κατι μεγαλο στα ματια της , τρομακτικο ..Βαλε τις διαστασεις της μπανιερας που ισως την παρανιωθει μεγαλη ..Πιστεψε με τοτε στον παιδοψυχολογο που ειχαμε παει για την Νικη ειχα εξαντλησει καθε θεμα που να μπορουσα να του πω ..Γενικα για τις φοβιες μας ειπε αυτο που σου εγραψα λιγο πιο πριν . Να προσπαθουμε να δωσουμε παιδικες διαστασεις - ισως κ χιουμοριστικες καμια φορα - σ'αυτο που τρομαζει το παιδι ..ετσι θα το προσεγγισουμε καλυτερα κ θα το λυσουμε το θεμα ..ομως πανω απ'ολα με υπομονη ..δεν ξερω κατα ποσο σε βοηθησα ..

Νασια που χαθηκες εσυ καλε ??

Λοιπον τα νεα τα δικα μας τωρα ..Απο που ν'αρχισω δεν ξερω ..Καταρχην απο το μικρο ..Λοιπον παμε ολοταχως για το 15οδοντακι που ειναι μαλλον ο τριτος κυνοδοντας κ θα χουμε παλι πανηγυρια

Οι μεγαλες επαιξαν θεατρο στην γιορτη του παιδικου κ ειχε απιστευτο γελιο ολα μαζι τα σπορακια να κανουν τα θεατρινακια με μεγαλη σοβαροτητα ..Η Νικη μας πιστευω οτι εχει ταλαιπωρηθει τοσο πολυ φετος οσο δεν παει αλλο ..Ξεπερνωντας πλεον τις ιωσεις που ευτυχως φετος ειμασταν σε καλυτερη μοιρα αντε περασε μια ωτιτιδα κ μια βαρβατη αμυγδαλιτιδα αλλα σε συγκριση με περισυ κ τις 4 απανωτες ωτιτιδες ...Μολις συνηλθε αν θυμαστε πεσαμε στην φαση εκεινη με τις φοβιες κ τραβουσα τις κοτσιδες μου ..Τωρα μαζευοντας τα χαρτια που χρειαζοταν για το προνηπιο πηγαμε κ σε οφθαλμιατρο κ η διαγνωση γι'αυτην ηταν προσαρμοστικος στραβισμος ..Περιμενουμε την αλλη εβδομαδα το ραντεβου για εναν αλλο οφθαλμιατρο για να παρουμε αλλη μια γνωμη ..αν χρειαστει θα παρω κ αλλη γιατι ο Νικος καθαρα απο λαθος γιατρου φοραει γυαλια μυωπιας αυτη την στιγμη ..Αν τα πραγματα τα βρει κ ο αλλος γιατρος ετσι το παιδι θα πρεπει να βαλει γυαλια ..κ μαλιστα δεν θα ειναι κ ιδιαιτερα καλαισθητα μιας κ θα πιανουν οοολο το ματι κ το φρυδι μαζι ..Αρα για να της το περασω σαν νεα κατασταση δεν μπορω να στηριχτω στην φιλαρεσκεια της ..Πως θα πεισω το παιδι αυτο - της οποιας το παρατσουκλι κατα την Σοφια ειναι σκουντουφλης γιατι παρασερνει τα παντα στο περασμα της ..- να βαλει γυαλια κ να τα κρατησει εκει ..Δεν ξερω τι να κανω ..Και σαν να μην εφτανε αυτο καναμε κ τις εξετασεις αιματος ..Μαντεψτε ..Στο ιδιο παιδι , στην Νικη βρηκαν χοληστερινη κ μαλιστα αυξημενη χωρις να τρωει λιπη η οτιδηποτε λιπαρο .. :shock: Πεστε μου πως θα την παλεψω ..

τελοσπαντων σας κουρασα ..εγραψα τον πονο μου ..

θα τα ξαναπουμε το μεσημερακι αν με αφησουν οι τσουπρες ..φιλια σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου μακαρι να εχουν ηρεμησει λιγο τα πραγματα

κ να εχετε βγει απο το νοσοκομειο...

ευακι ευχαριστω για τις συμβουλες.με βοηθησες αρκετα..θα το δοκιμασω...

καλο ειναι να παρετε κ 2η γνωμη κ 3η ασφαλως κ αν τελικα ειναι αυτο

θα βρεις εσυ καποιο τροπο να το κανεις να φανει ομορφο!!!

οσο για τη χοληστερινη..εγω θα επαναλαμβανα την εξεταση!!!!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ. ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ. ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗ? ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΒΟΗΘΑΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΛΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ. ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΣΠΙΡΑΚΙΑ ΣΑΝ ΥΔΡΟΤΣΙΛΕΣΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ. ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΑΣΤΩΣΑ ΣΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΛΚ.

Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΑΜΕ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΘΕΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟ ΠΙΑ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 ΦΟΡΕΣ ΦΕΤΟΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΓΙΕΝΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ!!!!!

τι αλλο να πω... ουτε απ'εξω απο γιατρους να μην περναμε..

Τονια μονο που διαβασα το προγραμμα σου κουραστηκα! κανενας συγγενης για βοηθεια πριν καταρευσεις υπαρχει;

Ευα πολυ συγκινουμαι οταν βλεπω μικρουλια παιδιακια να λενε ποιηματα, θεατρικα κλπ...

και μονο που διαβασα τα δικα σου...

και για τις εξετασεις... εχετε τιποτα ιστορικο παρομοιο στη οικογενεια;;; αλλιως οπως λενε τα κοριτσια θα ειναι λαθος. και για το στραβισμο δε γινεται τιποτα σε λέιζερ σε αυτη την ηλικια;; γιατι ενος συναδελφου η 3η κορη γεννηθηκε με τοσο στραβισμο, που εκλαιγε το κακομοιρο γιατι δεν μπορουσε να εστιασει. μολις εγινε 2 ή 2,5 χρ, δεν ξερω ακριβως, το κανανε λέιζερ και ειναι οκ τωρα.

αρχιζει csi NY...

απο αυριο εχω ΑΔΕΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες!!!!!!!

τί κάνετε??????? Μπήκα να πώ ένα γειά στα γρήγορα γιατί είμαι πτώμα στην κούραση.....μόλις γυρίσαμε από την Θεσ/νίκη, κάναμε τον β' επιπέδου, όλα πήγαν τέλεια και η μπεμπουλίνα μας είναι πολύ καλά....μάλιστα ο γιατρός μου είπε ότι κανονικά λόγω ηλικίας θα έπρεπε να κάνω αμνιοπαρακέντηση αλλά με αυτές τις μετρήσεις δεν υπάρχει λόγος, αν έβλεπε κάτι ύποπτο θα μου έλεγε αμέσως να κάνω, όμως το μωρό είναι πολύ καλά!!!!! Είμαστε 481 γρμ!!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη.....αισθάνομαι ότι έφυγε ένα βάρος από πάνω μου!!!! Πρίν από μένα ήταν μια κοπελίτσα που μάλλον είχε κάποιο πρόβλημα...θυμήθηκα τα δικά μου με το πρώτο μωρό και σφίχτηκε η ψυχή μου!!!! Ούτε στον εχθρό μου αυτό το πράγμα......

Μην με παρεξηγείτε που δεν σχολιάζω κάτι...

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες

τι μου κανετε ?

Ευη μου κ μεις τα ιδια με την δεη χτες βραδυ..τα νευρα μου :evil: ..ειχα παει τα πιτσιρικια στο παρκο της γειτονιας , γυρναμε κ ειμαστε μεσα στην βρωμα κ ω υπεροχα εχει διακοπη ρευματος ..ευτυχως δεν κρατησε τοσο πολυ αλλα τα μικρα αρχισαν καποια στιγμη να γκρινιαζουν μιας κ η ωρα υπνου δεν παλευεται αν ειναι κουρασμενες ..ιδρωκοπησα να προλαβω να τις ξεβρωμισω κ να παμε για υπνο ..

Νασια μου ολα καλα με τον β επιπεδου , παει κ αυτο ..μεγαλωνει το μπεμπακι ..θα περασει ο καιρος γρηγορα γρηγορα κ θα δεις για ποτε θα γεννησεις ..

Οσο για τις εξετασεις ..το θεμα ειναι το εξης ..Στον μεν προσαρμοστικο στραβισμο εχουμε το εξης θεμα ..Ο ΝΙκος μεχρι την ηλικια των 8 ετων ειχε κανει 4 χειρουργια κ ξαναλεμε απο λαθος γιατρου εχει καταληξει να φοραει γυαλια μυωπιας ..το δικο του θεμα ηταν αμβλειοπια αλλα κ στραβισμος που ομως ηταν εμφανεις εξ αρχης ..δεν εκδηλωθηκε αργοτερα οπως τωρα της Νικης ..συν της αλλης η διαφορα ειναι οτι η μικρη εχει 10/10 ορασης κ απο τα δυο ματια αρα δεν επιρεαζει την οραση της οπως του Νικου που δυστηχως το ειχε κανει ..Αρα απο καποια αποψη οπως μας ειπε ο οφθαλμιατρος υπαρχει κ η κληρονομικοτητα κ σ'αυτο το θεμα ..σουπερ ..Επισης μας ειπε οτι αν κ η τριτη κορη μοιαζει στον μπαμπα ειναι πιθανον να εχει κ αυτη στο μελλον κατι αναλογο το οποιο ομως θα το τσεκαρουμε εν καιρω..σουπερ ξανα ..

Επισης στο θεμα της χοληστερινης ..ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται ..τα παιδια δεν τρωνε λιπαρα ..μεχρι προσφατα πχ πατατακια δεν ηξεραν τι ειναι ..Απ'εξω δεν τρωνε ..δεν καταλαβαινω λοιπον πως θα μπορουσα να κρατησω σαν συμβουλη το κοψε τα λιπαρα απο την διατροφη των παιδιων που μας ειπαν αρχικα ..Κληρονομικα αν το παμε , εχει χοληστερινη η πεθερα μου αλλα νομιζω οτι δεν ειχε στην ηλικια του παιδιου ..Αρα μυλος η υποθεση ..Απο το μικροβιολογικο βρε παιδια δεν θα ξανατσεκαραν το ενδεχομενο του λαθους .? δηλαδη δεν θα τους εκανε εντυπωση ενα παιδι να εχει υψηλη χοληστερινη ? ξερω κ γω ..

σας φιλω με τραβαει το μικρο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ. ΤΩΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΣΩΣΤΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΟΜΩΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΕΒΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΕΠΕΝΑΛΑΒΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΛΛΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ρε κουκλες ολες?

εμεις καλα ειμαστε αλλα εχει προκυψει ενα προβλημα υγειας σε πολυ δικο μου ατομο.

μακαρι να πανε ολα καλα..'

τελικα αυτο που λεμε υγεια πανω απο ολα ειναι το πιο σωστο..

ειτε εχεις ειτε δεν εχεις λεφτα δεν μπορεις να αγορασεις την υγεια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...