Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

καλημερα κ απο εμενα ..

τι μου κανετε ? εγω προσπαθω να ειμαι καλα ..

η μικρη μου βγαζει κυνοδοντες εχουμε γκρινια , κ λιγη διαρροια ..καναμε κ εμβολιο χτες ..ενα ματσο χαλια ειναι το μπουλουκακι ..ο γιατρος μας ειπε οτι ταλαιπωρειται ετσι γιατι μαλλον θα βγαλει δυο μαζι ..αντε να τελειωνουμε ..Μετα απο πααααρα πολυ καιρο αρχισε παλι να ξυπναει το βραδυ κ γενικα ειναι ανησυχη αλλα με λιγο ντεπονακι της περναει της καημενης ..

Τονιαντονι ευχομαι ολα να πανε καλα ..μην αγχωνεσαι να σκεφτεσαι οτι το παιδι ειναι μια χαρα απλως περναει μια ταλαιπωρια κ θα συνελθετε πολυ γρηγορα ..σιγουρα ολο αυτο το τρεξιμο σ'εχει κανει να σκεφτεσαι διαφορα κ ποιος δεν θα το εκανε στην θεση σου ..Ομως σκεψου οτι ολο αυτο θα τελειωσει συντομα κ θα ερθετε σιγα σιγα στα καθιερωμενα σας ..Κ μην το λες αυτο σε τι να εκανες λαθος εσυ καλε ? Κ γω ετσι σκεφτομουν για τις αλλεργιες κ τα αναπνευστικα της αριαδνης ομως ο γιατρος ηταν κατηγορικος ..Η κληρονομικοτητα στην περιπτωση μας εκανε το θαυμα της μιας κ ο Νικος αλλα κ η πεθερα μου ειναι αλλεργικοι ..Ευτυχως οι αλλες δυο δεν εχουν αντιμετωπισει κατι παρομοιο οποτε προσπαθουμε να ανακουφισουμε την μικρη οπως μπορουμε ...

Νασια μου αντε με το καλο στην β επιπεδου ..Για κοριτσακι ετοιμαζεστε παλι ε? Μπραβο καλο μου , θα ειναι κ πιο ευκολο για το μαρουλι να το δεχτει κ να κανουν παρεουλα ..Συνηθως λενε τα παιδια ιδιου φυλου προσαρμοζονται ευκολοτερα ..βεβαια παντα υπαρχουν εξαιρεσεις αλλα τεσπα :D

Καλυψουλα μου καλη ευχομαι να απολαμβανετε τις βολτες σας ..τωρα που ο καιρος ειναι τοσο καλος , μπαινουμε καλοκαιρι , τουλαχιστον εδω τα κοντομανικα τα εχουμε πια βγαλει ..κ μεις προσπαθουμε οσο μπορουμε να βολταρουμε γιατι κ καλο ειναι για τα πιτσιρικια αλλα κ για μας βεβαιως βεβαιως !

Σας φιλω , η μικρη με τραβαει κ φωναζει ατα ααααταααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..εξακολουθει κ με τραβαει .. :D

αυτο που ξεχασα να σας πω ειναι οτι πανω που ημουν στο μαυρο μου το χαλι , η μπουλουκα μου εμαθε μια καινουργια λεξη κ σας να ανακουφιστηκε λιγο η κατασταση ..Μου σηκωσε τα χερακια της κ μου ειπε

ΑΛΙΑΛΙΑ..Στην γλωσσα της ισον αγκαλια ..Σαν να ξυπνησα λιγακι μετα απο αυτο ..σαν να συνηλθα λιγο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

η αγγελικη κοιμηθηκε στις 11.30,ξυπνησε στις 8 για γαλα κ ξνακοιμηθηκε κ κοιμαται ακομα!!!!! :ymapplause::D:D[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif]

εβαλα πλυντηρια,εκανα το φαγακι της κ τωρα αραζω!!!!!!

ευακι που να αρχισει να σου λεει κ αλλα!!

εμεις ριχνουμε πολυ γελιο σου λεω!!!

αχ αυτα τα δοντακια..εμεις ακομα περιμενουμε τους 2 κυνοδοντες να σκασουν..

οι αλλοι 2 μας εκαναν τη χαρη κ εβγαλαν μυτουλα..

θα περασει κ αυτο..δεν μασας εσυ!!!

τονια μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα..

κ εγω νομιζω οτι απλα ταλαιπωρειστε για το τπτ

αλλα ειναι καλο ν τα ψαξετε ολα για να εισαι κ εσυ πιο ησυχη

οτι δεν εχει κατι το μωρακι σου..

για αλλο παιδι ακουω!!!χαχαχα!!

βρε θηριο εχεις κουραγια κ για αλλο????? :P

νασια νομιζω οτι στην ηλικια σου

ειναι απαραιτητη η αμνιοπαρακεντηση

αλλα δεν ειναι τπτ!!!!

ολα καλα με την κοπελαρα σου λοιπον!!!μπραβο!!

πως πανε οι αναγουλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

η αγγελικη κοιμηθηκε στις 11.30,ξυπνησε στις 8 για γαλα κ ξνακοιμηθηκε κ κοιμαται ακομα!!!!! :ymapplause::D:D[smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif]

Γεια σας κ απο εμενα !

Μπραβο βρε καλυψουλα !!! Μακαρι να συνεχισετε ετσι ! Η εκπαιδευση υπνου επιασε λοιπον ? Ολα θεμα συνηθειας ειναι , στο τελος η Αγγελικουλα θα σου λεει οτι νυσταζει κ θα θελει το κρεβατι της ..

Ακομα να γινει κατι με τους κυνοδοντες της θυγατερας μου ..Ειναι τουμπανο βεβαια τα ουλα αλλα ακομα τιποτα ..Και αυτο τα κανει χειροτερα τα πραγματα γιατι εξακολουθει κ εχει νερουλα κακα , γκρινια κ αγιος ο θεος , ολα της βρωμανε κ ολα της μυριζουνε ..Πιστευω οτι αν μπορουσε να μας βρισει σ'αυτη την φαση θα το εκανε ..Για τετοια τσαντιλα μιλαμε ..Απο την Κυριακη ιδιαιτερα , εχει γινει πολυ γκρινιαρογατα ..Αντε να δουμε ποτε θα βγει επιτελους η μυτουλα απο τα δοντια μπας κ ησυχασει να ησυχασουμε κ μεις ..Γιατι εχει αρχισει παλι να ψιλοξυπναει τις νυχτες ..Της δινω ντεπονακι κ ηρεμει λιγο ..τουλαχιστον ανακουφιζεται ετσι ομως την πιπιλα της κοντευει να την κοψει κ αυτη απο το ζορι της ..

Τονιαντονι τι κανατε τελικα με τον νευρολογο , πηγατε ? Καλε καπου διαβασα οτι εχεις κουραγιο κ για τεταρτο παιδι ??!! Εγω εκλεισα ως μανα ..δεν αντεχει η κραση μου αλλα κ το νευρικο μου συστημα ..επειδη λοιπον καλο θα ηταν να διατηρησω σωας τας φρενας θα παραμεινω στις τρεις μου υπεροχες κορες κ τελος ..παπαλα ..

Νασια που εισαι ?? Πως πας , οι αναγουλες σταματησαν λιγακι ?

Παω να πιω λιγο καφε κ θα επανελθω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

σημερα ξυπνησαμε απο τις 8 παρα κ δεν ξανακοιμηθηκε...

κ αυτος ο αντρας μου κανει πολλη φασαρια γμτ οταν σηκωνεται!!!!

αλλα χτες κοιμηθηκε 10.30 οποτε παω πασο..

το πρωι 9.30 πηγαμε για εμβολιο.

επαναληπτικο του τριπλου...

η μικρη πηρε σε 2 μηνες 4 ποντους!!!!κ 750γρ...ειναι 87εκ κ 11750γρ.πουτανος βαρβατος!!!

ειναι ψηλη κ αδυνατη!!!! :P

κατα τα αλλα μια χαρα ειναι.

εχουμε ακομα 2 εμβολια που θα κανουμε ιουνιο κ ιουλιο....

μου ειπε οτι δεν πειραζει που δεν τρωει τυρια κ αυγα.

αφου τρωει κρεας ειναι οκ!!!!!!!

ευακι μου μια χαρα η εκπαιδευση!!!!

κ δεν μας πηρε παραπανω απο 3 μερες να καταλαβει τι παιζει!!!\

βεβαια το βραδυ οταν της πω καληνυχτα παντα θα κλαψει λιγο..

αλλα με το που θα βγω εξω σταματαει...

υπομονη με τα δοντια..

εμας εχουν σκασει οι 3 κυνοδοντες κ περιμενουμε τον τελευταιο!!!!

η γιατρος μας ειπε οτι αυτα τα δοντια ειναι πολυ ζορικα..

οποτε οσο κ να γκρινιαζει η μικρη σου ειναι λογικο!!!!!!!μην την παρεξηγεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για την υποστηριξη και τα καλα σας λογια. Απλα αυτες τις μερες με πηρε λιγο απο κατω. Νομιζω πως χρειαζομαι επειγοντως διακοπες :lol::lol:;)

Λοιπον ο νευρολογος ειπε πως τον βρισκει μια χαρα ζωηρο και ξυπνιο επειδη ομως εξακολουθει να κανει αυτα τα επεισοδια και το εγκεφ. δεν ειναι ξεκαθαρο την τριτη παμε για μαγνητικη για να υσηχασουμε ολοι. Στην αρχη βεβαια το σκεφτομουνα μηπως υποβαλλω το παιδι σε διαδικασιες χωρις λογο, μηπω ειμαι υπερβολικη ομως τελικα πηραμε την αποφαση να το κανουμε και αυτο να τελειωνουμε.

Ευα μου ειλικρινα αν μπορουσα θα εκανα και αλλο παιδι ομως ειναι σχεδον για να μην πω τελειως απιθανο. Θα ηθελα παντως ενα κοριτσακι. Σας ζηλευω με την καλη εννοια παντα.Δεν λεω πως δεν αγαπαω τα παιδια μου αλιμονο αλλα αλλη χαρη εχει το κοριτσι. Που ξερεις ισως ερθει καποια μερα χα! χα! χα! :lol::lol:

Νασια και εγω 36 ημουν οταν γεννησα τον μικρο αλλα δεν εκανα αμνιο. Μου ειπε βεβαια αν θελω και εχω αγχος για το μωρο να το κανω ομως δεν ηθελα. Εξαλλου αν υπαρχει υποννοια ή η παραμικρη περιπτωση φαινεται στην α επιπεδου πως κατι δεν παει καλα. Μια γνωστη μου που το παιδι ειχε προβλημα φανηκε απο εκει και μετα εκανε και αμνιο.

Καλυψω χαιρομαι που τα πατε καλα με τον υπνο και τα καταφερατε. Εμεις εχουμε ολκληρη διαδικασια για να κοιμηθουν ολοι και πολυ περισσοτερο ο μικρος που δεν τον αφινουμε πια και να κλαιει σχεδον καθολου. Αυτα προς το παρον .

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες.......

τί κάνετε??????? Χρόνια πολλά σε όποια έχει κάποιον Κώστα/Κωνσταντίνα/Ελένη που γιορτάζουν σήμερα!!!!! Αχχχχχχχ την Δευτέρα στις 23 έχω γενέθλια....προσπαθώ να τα ξεχάσω αλλά όλο κάτι γίνεται και μου το θυμίζουν!

Τονιαντόνι μου σ'ευχαριστώ μου έδωσες πολύ κουράγιο....ελπίζω να πάνε όλα καλά στην β'επιπέδου, έκλεισα ραντεβού για τις 23 Ιουνίου, μακάρι να βάλει η Παναγίτσα το χεράκι της! Καλά είναι να την κάνετε την μαγνητική για να ησυχάσετε μια και καλή.....ειδικά αφού συνεχίζονται τα επεισόδια! Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι μια χαρά το μωρό και δεν έχει τίποτα......αλλά μια και σας έβαλαν τις ιδέες καλύτερα να εξαντλήσετε όλα τα περιθώρια. Αφού το θες μακάρι να σας έρθει και το κοριτσάκι!!!!!

Καλυψώ μου πανύψηλη η Αγγελικούλα!!!!!!!! Μπράβο σας φτου φτου σκόρδα το πουλάκι μου!!!! Τυχεροί είστε ξεμπερδεύετε με τα δόντια και ειδικά με τους κυνόδοντες που λένε ότι είναι πακέτο......εμείς έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας, μόνο 12 δοντάκια έχουμε!

Εύα μου εσείς πώς πάτε με τα δόντια...έσκασε μύτη κανένας κυνόδοντας ή ακόμα παιδεύεται η Αριάδνη? Γιατί καλέ δεν θες και τέταρτο παιδί???? Τί τρία, τί τέσσερα...εσύ το πήρες το κολάϊ πιά!!!! Άντε να κάνεις και τον γιό.....ο άντρας σου δεν θέλει κι ένα γιο? Εγώ πάντως αν ήμουν μικρότερη σίγουρα θα αποφάσιζα να κάνω και τρίτο...αγόρι/κορίτσι δεν με νοιάζει, πάντα μου άρεσαν τα πολλά παιδιά απλά δεν έκατσε να παντρευτώ πιο μικρή με τον βλάκα που με είχε κυρία Κοκοβίκου 9 χρόνια και στο τέλος χωρίσαμε! Οι αναγούλες μου ψιλοσταμάτησαν...όχι τελείως αλλά δεν έχω και το χάλι που είχα τον πρώτο καιρό!

Εμείς εχθές περάσαμε μεγάλη ταλαιπωρία γιατί με το που ξυπνήσαμε μάθαμε ότι πέθανε ο παππούς του άντρα μου και στο καπάκι τρέχαμε και το Μαρούλι στο κέντρο υγείας για ανάλυση ούρων επειδή είδα στην πάνα της ένα περίεργο σημαδάκι σαν αιματάκι......της έβαλαν σακουλάκι (εμείς δεν είχαμε ιδέα από αυτά) και την περιμέναμε ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ να κάνει τσισάκια!!!!! Η μικρή να τρέχει πάνω κάτω με τα βρακιά κατεβασμένα, εγώ πονούσα χαμηλά στην κοιλιά και δεν μπορούσα να κάνω και πολλά, ένας ηλίθιος δίπλα μου να βήχει μεσ'τα μούτρα μου και ο άντρας μου να είναι με τις μουτράκλες κάτω επειδή ήθελε να πάει στην κηδεία........Τελικά μετά από ταλαιπωρία καταφέραμε να δώσουμε ούρα και η εξέταση ήταν πεντακάθαρη οπότε η γιατρός μας είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνουμε καλλιέργεια γιατί δεν υπάρχει ούτε μία ένδειξη στην ανάλυση, ότι πιθανόν να ήταν άλατα ή να τραυματίστηκε μόνη της αφού χώνει συνέχεια τα χέρια της εκεί και να μην ανησυχούμε. Έστειλα την μικρή στην μαμά μου και γυρίσαμε στο χωριό, πήγαμε και στην κηδεία.......το βράδυ έπεσα σαν κούτσουρο για ύπνο από τις 10μιση!

Φιλάκια κοριτσάρες....πάω να κάνω λίγη καθαριότητα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΑΣ ΧΙ! ΧΙ! ΧΙ!

ΤΩΡΑ ΣΥΝΗΔΟΠΟΙΗΣΑ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΕ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΞΕΠΑΤΩΣΑΝΕ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ. ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΔΡΟΜΟ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΚΑΛΑ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΕΧΟΥΝ :lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΝΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΦΡΟΥΤΑΠΟΥΡΑ ΒΑΖΑΚΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟ ΤΡΙΒΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ , ΜΕΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΒΑΖΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ.

ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΖΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ;):):lol:

ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΧΑΝΕΣΑΙ

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΣΟ ΦΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΧΙ, ΧΙ, ΧΙ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑ ΔΥΣΤΗΧΩς ΓΙΑ ΕΜΑς ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΩ 3. ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.

ΑΝΤΕ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΥΣΗΧΟ ΒΡΑΔΥ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τι μου κανετε ? Εγω τα εχω φτυσει κ ναι καταρρεωωωωωω...Λοιπον ακουστε πως περασαμε τις τελευταιες μερες κ τραβηξτε τις κοτσιδες οσες εχετε ..

Η Σοφια κ η Νικη εχουν πυωδη αμυγδαλιτιδα ταυτοχρονα ..Δινουμε αντιβιωση κ ντεπον ..Εχουμε γκρινια δεν κοιμομαστε δεν τρωμε ..εμ με το δικιο τους δε λεω ..

Η Αριαδνη εχει τον αλλεργικο της νταλκα αυτη την εποχη παρεα με τα δοντακια που βγαζει ..Δινουμε ντεπονακι ..Εχει κ αυτη γκρινια , δεν κοιμαται καλα κ δεν τρωει ..Εμ κ αυτη με το δικιο της ..

Οπως καταλαβαινετε ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα ..Ειμαι κομματια κ ενω θελω να δω το τελευταιο επεισοδιο απο το Νησι αναρωτιεμαι πως θα καταφερω να κρατησω τα ματια μου ανοιχτα ..Σημερα εννοειται οτι δεν πηγαν παιδικο κ καποια στιγμη ηθελα ειλικρινα να τραβηξω τα μαλλια μου..Δεν παλευοταν ..Η Νικη γκρινιαζε ..η Σοφια της οποιας η γκρινια τις σπανιες φορες που αρρωσταινει δεν παλευεται ηταν στο απογειο , η Αριαδνη με δαγκωνε απο το ζορι της ..Οχου μου ηρθε να παρω τα βουνα ..

Τελοσπαντων ας ελπισουμε οτι αυριο θα ειναι μια καινουργια καλυτερη μερα γιατι το σκ που περασε αλλα κ η σημερινη ειμασταν να μας κλαιν οι ρεγγες ..Μην σας πω κ οι μαριδες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ρε κοπελες μου..

ευακι μου περαστικα,σε ολα τα κουτσουνια!!!

\ελπιζω αυριο να ειναι μια καινουργια ηρεμη μερα!!κ το κυριοτερο,,νυχτα!!!

τονια μου ελπιζω να ειναι ολα οκ με τις εξετασεις

κ θα δεις οτι δεν θα εχει κατι ο μικρουλης.

νασια μια χαρα με τη μικρη,ευτυχως δεν ηταν τπτ

τσαμπα η ταλαιπωρια..

σας αφηνω παω στον αντρουλη μου λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλε ολες???

εμεις καλα ειμαστε..

η μικρη μου βγαζει την παναγια για να φαει οτιδηποτε...

κατα τα αλλα κοιμομαστε μια χαρα οποτε δεν μιλαω!!!!

με εχει πιασει κ η μεση μου απο τα κουβαληματα...

μου ζηταει συνεχεια αγκαλια

κ 2 φορες δεν ηθελε να την κανει μπανιο ο μπαμπας της

κ ζηταγε εμενα...

αλλο παλι κ αυτο!!!!

σας φιλω κ ελπιζω να μαθω γρηγορα νεα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ χαρα σας

καλυτερα ειμαστε ..η αληθεια να λεγεται ..Οι μεγαλες πηγαν στον παιδικο σημερα κ ξελυσσαξαν με την ανεση τους ..Παιρνουμε την αντιβιωση μας αλλα μας εχει μεινει κ η γκρινια ..το καημενουλι το μικρο εχει τα χαλια του γιατι με την αλλαγη του σκατοκαιρου σε νοτια τα εχει δει ολα ..εχει το ρημαδοδοντι που αντε να βγει γιατι μας εχει βγαλει την πιστη ..Μεχρι κ δεκατα εκανε σημερις ..Τοσες μερες πια ταλαιπωρειται κ τιποτα δεν εχει γινει ..Το ρωταω το μικρο που που ποναει κ μου δειχνει το στομα ..Μου λεει μιμι ..Τι να κανω της δινω ντεπονακι κ ελπιζω να ανακουφιστει ..Φανταστειτε οτι σημερα ηπιε γαλα στην αγκαλια μου ..Αυτο ουτε με σφαιρες δεν το κανει ..Τουλαχιστον απο τοτε που ηταν 40 ημερων δεν το ξαναεκανε ..παντα το ειχα μαραζι οτι αυτο το παιδι στην αγκαλια μου δεν εκατσε ουτε να το ταισω ουτε τιποτα ..Τωρα ομως μαλλον δυσκολευεται τοσο που δεν εχει αντοχες για πολλες γκρινιες ..Δεν πειραζει εγω το απολαυσα παντως ..Απο το ζορι της να βαζει χερια στο στομα εκανε κ εμετο δυο φορες γιατι αναγουλιαζοταν ..παταει κ κατι στριγγλιες αλλο πραγμα ωρες ωρες ..Τι να πω ..θα μας περασει κ αυτο ..

Καλυψουλα χαιρομαι που τα πατε μια χαρα με το υπνο ..ειδες , τελικα απεδωσε η εκπαιδευση ..Σιγουρα κ καλυτερη διαθεση θα εχει η μικρη αλλα κ συ περισσοτερες αντοχες ..Αλλο πραγμα βρε παιδι μου να κοιμηθεις εστω κ 5-6 ωρες συνεχομενες ..Εμεις αν εξαιρεσεις τις τελευταιες μερες παμε τελεια φτου σκορδα ..

Πωπω η μανα μου μ'εχει τρελανει :lol::lol: Σημερα τραγουδουσε ενα ηλιθιο παιδικο τραγουδακι στην Αριαδνη μηπως κ ξεχνιοταν λιγακι απο τον πονο της ..Οσο της το τραγουδουσε τοσο η Αριαδνη τσιριζε κ αυτη να υποστηριζει οτι της αρεσε ..Βρε μανα να της λεω εγω ασε το παιδι ησυχο μην το τυραννας φτανει αυτο που τραβαει ..Ακουστε τραγουδι κ πεστε μου ποσο δικιο ειχε η μικρη να ουρλιαζει ..

Κουτσοδοντι πιπιρι , τ'αλογο σου δεν μπορει

κ η γυναικα σου ψοφα απο κατω απ'το σοφα ..

ωχ θεε μου ..μαλλον μας επεσαν μαζεμενα αυτες τις μερες κ πιανομαστε απο το παραμικρο ..

σας φιλω παω να παρω παμπερσ της μικρης τωρα που ο Νικος καθεται μαζι τους ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες.....

τις τελευταίες μέρες δεν είμαι στα καλύτερά μου γι'αυτό δεν πολυμπαίνω.....με τον άντρα μου δεν τα πάμε καθόλου καλά και είμαι ένα βήμα πριν πάρω το παιδί μου να σηκωθώ να φύγω!

Θα σας τα πώ άλλη φορά αν καταφέρω να ηρεμήσω ή αν με αφήσουν να ηρεμήσω κάποια στιγμή όλοι οι ανεγκέφαλοι που είναι γύρω μου......

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κανω μια δυο μερεσ να μπω και γινεται τησ κακομοιρας.

Πρωτα απο ολα περαστικα σας αυα μου. Ελπιζω τωρα να ειναι καλυτερα τα πραγματα. Και εμεις περασαμε καποια στιγμη πυωδη αμυγδαλιτιδα και ηατν μαρτυρικα οποτε σε καταλαβαινω απολυτα. Καιε εμενα ο ενας απο τους μεγαλους εχει ενα θεμα αυτον τον καιρο με τα αλλεργικα του. Σημερα μαλιστα τον εχει πιασει αυτος ο γνωστος βηχας που συνηθως μας στελνει στο νοσοκομειο για μασκα. Το μεσημερι ηταν χαλια με το ζορι καταφερε να κοιμηθει και να ηρεμησει λιγο. εδωσα οσα μαντζουνια ηξερα πια. Ο μικρος συνεχιζει τα επεισοδια ομως οι εξετασεις ηταν ολες καλες και ευτηχως δεν εχουμε κατι κακο. Το συνδρομο αυτο θα μας συνοδευσει ως τα 5 περιπου με υπομονη και ψυχραιμια. λεμε τωρα. Σημερα που το εκενε ειπα να τον αφισω να συνελθει μονος του οπως ειπε και ο γιατρος αλλα τα χρειαστηκα γιατι εκει που πηγε να συνελθει ξαναπεσε και δεντο επιχειρω ξανα.

Νασια τι εγινε ηρεμισε λιγο. Δεν ξερω τι εχει γινει ομως σκεψου ψυχραιμα και μην παρεις βιαστικες αποφασεις. Σκεψου οτι θα φερεις ενα μωρο στον κοσμο. Μην ξεχνας πως η συμβιωση δεν ειναι ευκολη και χρειαζεται να γινονται αμοιβαιες υποχωρησεις. Ισως και αυτος να ειναι πιεσμενος δεν ξερεις. Η αληθεια ειναι πως το παραμικρο τους φαινεται βουνο πολλες φορες. Μην σκας ηρεμησε και ολα θα γινουν. Η πεθερα μου καποτε μου ειχε πει στον αντρα θα λες ναι και θα κανεις το δικο σου με τετοιο τροπο που να ειναι σαν να ειναι δικη του αποφαση. Ο αντρας θελει τροπο δεν θελει κοπο. Οχι πως εγω τα παω καλυτερα αλλα λεμε τωρα!!!!!!

Αυτα για την ωρα τα ξαναλεμε μετα. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα

Νασια μου δεν ξερω τι εγινε κ πως κ γιατι ομως πριν απ'ολα ηρεμισε ..σιγουρα κουραζεσαι σιγουρα οι ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι στα χαι τους σιγουρα ολοι θελουμε το απειροελαχιστο για να αρπαχτουμε ..στο λεω γιατι το ζω καθημερινα οσο κ αν αγαπιομαστε με τον καλο μου ..Σκεψου επισης το παιδακι σου κ επικεντρωσου σ'αυτο..Το σπορακι που θα φερεις στον κοσμο εισπρατει ολη την ενταση ..Κ στην τελικη μην κανεις το χατηρι σε κανεναν να συγχιζεσαι ..

Τονιαντονι χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με τις εξετασεις του μικρου ..Τωρα υπομονη ..κ αγαπη ..ετσι σκεφτομαι κ γω με τα αλλεργικα μας ..που θα παει θα δουμε ασπρη μερα ..Ιδιαιτερα αυτο τον καιρο γμτ μου εχουμε φαει μουτζα ..Τον χειμωνα φοβομασταν κ τωρα την πατησαμε ..Ευτυχως οι μεγαλες ειναι καλυτερα ..Το μικρο θεε μου το λυπηθηκε η ψυχη μου ..ελπιζω να ειναι καλυτερα αυριο ..

σας φιλω ειμαι πτωμα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου...

ευακι μου υπομονη!!!θα βγει το ρημαδιασμενο το δοντι,που θα παει..

τουλαχιστον χαιρεσαι αγκαλιτσες με το μωρο σου!!!!!!

τονια ειδες που δεν ηταν τπτ τελικα?μπραβο,πολυ χαρηκα!!!

μεχρι τα 5,ε?ειναι πολυ μεγαλη περιοδος γμτ.

αλλα ισως καθως περναει ο καιρος να μειωνονται τα επεισοδια!!

νασια μου σε καταλαβαινω απολυτα.

τηνεχουμε περασει αυτη τη φαση αρκετες φορες

αλλα μολις κατσουμε να σκεφτουμε κ να μιλησουμε κ οι 2 λιγο ηρεμα κ λογικα

παντα τα βρισκουμε!!

με αγαπη ο,τι κανεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!!!!

Τί κάνετε?????? Εγώ είμαι κάπως καλύτερα, ηρέμησα λίγο, μιλήσαμε με τον άντρα μου και του ξεκαθάρισα ότι πλέον δεν ανέχομαι να μπαίνουν στο σπίτι μου άτομα (ακόμα και ο ίδιος του ο αδερφός) αφού δεν σέβονται τίποτα και θέλουν μόνο να μας βάζουν να τσακωνόμαστε και να με συγχίζουν στην κατάσταση που είμαι......ούτε θα ανεχτώ ξανά τον οποιοδήποτε νομίζει ότι μπορεί να έχει άποψη (και το χειρότερο, να νομίζει ότι μπορεί να μου την επιβάλλει κιόλας) σε ότι αφορά την ανατροφή του παιδιού μου!!!!!! Γιατί μία ο ένας, μία ο άλλος το έχουν τρελάνει το παιδί και δεν μπορώ τώρα να την βάλω σε μια σειρά.......αν δεν γίνει το δικό της είναι ικανή να ουρλιάζει με τις ώρες, δαγκώνει, χτυπάει....γενικά έχει γίνει πολύ κακομαθημένη και δεν ακούει κανέναν! Κι εγώ θέλω το παιδάκι μου να γίνει σωστός άνθρωπος....

Τονιαντόνι μου πάρα πολύ χάρηκα που ο μικρούλης είναι μια χαρά αν και ήμουν σίγουρη ότι δεν είχε τίποτα το παιδί!!!!! Τουλάχιστον τώρα ηρεμήσατε κι εσείς και σιγουρευτήκατε ότι δεν υπάρχει κάτι άλλο ύποπτο όπως φοβόσουν......και πού ξέρεις μπορείς το παιδί να συνέλθει γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεί μέχρι τα 5.

Ευάκο πώς πάτε με τα δόντια????? Η Σοφία και η Νικούλα συνήλθαν από την αμυγδαλίτιδα???? Πωπω τί πακέτο.....παλιότερα πάθαινε συχνά ο πατέρας μου και του έβγαινε το λάδι μέχρι να συνέλθει, φαντάσου τί τραβάει ένα παιδάκι που δεν έχει και την ίδια υπομονή......

Καλυψώ μου τί κάνει η Αγγελικούλα?????? Κι εμείς έχουμε θέμα με το φαγητό......μόνο αηδίες θέλει να τρώει.....

Σας φιλώ μανουλίτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελαρες..

νασια μου αυτα ειναι πολυ καλα νεα..

χαιρομαι που τα βρηκατε...

μακαρι ο αντρας σου να επιασε το νοημα!!!

αλλα κ εσυ να μην κολλας να μιλας οταν δεν σεβονται τα ορια που βαζεις στο παιδι σου!!

κ βεβαια να σκεφτεσαι κ το μωρακι στην κοιλιτσα σου!!

η αγγελικη απο χτες παραδοξως τρωει μια χαρουλα.

αλλα εννοειται οτι οι αηδιες ειναι πρωτες στην προτιμηση της!!!!! :lol:

το κακο ειναι οτι απο χτες εχουμε λιγη διαμαρτυρια οταν ειναι να πεσει για υπνο..

αλλα μαλλον ειναι γτ δεν εχουμε παει κουνιες κ δεν ειναι λιωμα στην κουραση.

μεσα στο σπιτι ποσο να την κουρασω?????

ευακι κ τονια περιμενουμε νεα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΕΠΙΣΗΣ.

ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΠΩΣ ΣΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΕΡΙΣΤΤΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ.

ΓΕΝΙΑΚ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΠΤΩΜΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ. ΖΗΤΗΣΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΤΑΠΩΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ. ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΣΩ ΜΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ .

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου καλησπερα ..

μπηκα να πω ενα γεια κ να παω κατευθειαν για υπνο γιατι ειμαι ενα ορθιο πτωμα ..Ειμαστε καλυτερα ..αλλα γκρινιαζουμε ..η μικρη ακομα να ερθει στα νερα της ..Χτες ξυπνησε ισαμε 5 φορες μεσα στην νυχτα ..κ γω σημερα κουτουλαω ..

σας φιλω ..καλη κ ηρεμη νυχτα ευχομαι σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψω μου το ξερω μην ανυσηχεις. Πριν κανω παιδια οταν εψαχνα για δουλεια ολοι με ρωουσαν γιατι δεν εχετε κανει παιδια τωρα παντρευτηκατε και αλλα τετοια κουλα και κανενας δεν ενδιαφεροταν γιατην ουσια. Φαντασου ειμαι νοσηλευτρια με εκπαιδευση στο εξωτερικο και θα επρεπε να βρω δουλεια ευκολα. σε ενα μεγαλο νοσοκομειο λοιπον αγανκτησμενη πια οταν με ρωτησαν παλι για αυτο γυρισα και ειπα στον διευθυντη προσωπικου< εμεις δεν κανουμε παιδια. εχουμε παει παντου και δεν γινεται τιποτα>. Περιττο να σου πω πως κοντεψε να πεσει απο την καρεκλα. Κατεβασε τιο κεφαλι μου ζητησε συγγνωμη και προσπαθησε να δικαιολογηθει με καθε τροπο. Ε λοιπον μετα απο 1, 2 βδομαδες με καλεσαν για δουλεια. Ειμαι σιγουρη πως δεν θα εχει ξαναρωτησει καμμια κοπελα πια γιατι δεν εχει παιδια .

Ξερω πως οι εποχες ειναι δυσκολες ομως πιστεψε με τιποτα δεν ειναι καλυτερο απο το να μεγαλωνεις ο ιδιος τα παιδια σου. Ειχα να τα δω απο χθες το μεσημερι και τα ξαναειδα σημερα το μεσημερι. Πες μου εσυ αν αυτο ειναι ζωη. Και τα χειροτερα με περημενουν απο αποψη ωραριου και οπου και να παω ετσι θα ειναι. προσπαθω να σκεφτω λυσεις και να κανω κατι αλλο ομως δεν ξερω τι μπορει να κανεις σε τετοιες εποχες.

Αυτα τα ολιγα καληνυχτα σε ολες και φιλια στα ζουζουνομικρουλια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου εχεις δικιο σε ολα.

απλα ειναι κ το οικονομικο στη μεση...

οσο πανε ολα ακριβαινουν!!!

τωρα λεει τα ειδη που εχουν φπα 13% θα πανε στο 23%!!

δηλαδη που θα φτασουν πια!!!!!

δεν ξερω ποσο ακομα θα αντεξει ο κοσμος..

χτες βραδυ πηγε ο αντρας μου στο συνταγμα.

γινοταν χαμος!!!

μπραβο σε ολα τα παιδια που ειναι εκει.

αλλα δεν πιστευω οτι θα αλλαξει κατι.

δεν ειδατε οι πολιτικοι αρχηγοι???

ουτε τωρα δεν μπορουν να συμφωνησουν!!!!!

κ αυτος ο σαμαρας πολυ μου την εδωσε.

δηλ η τον βαζει ο γιωργακης στην κυβερνηση η δεν συμφωνει σε τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

τι μου κανετε ? Παιδια το θεμα βρε που πααααμε σηκωνει πολυ συζητηση ..Εγω πλεον δεν εχω ελπιδα οτι θα στρωσουν τα πραγματα ..κ ναι ωραια ηταν η του συνταγματος διαδηλωση αλλα τι θα αλλαξει ? Τιποτα απολυτως ..παμε απλα απο το κακο στο χειροτερο κ δεν υπαρχει φως πουθενα ..Σιγα σιγα θ'αρχισει να φευγει ο κοσμος για αλλου μηπως κ βρει καλυτερη τυχη ..να δειτε που θα ξαναγυρισουμε στην εποχη της μαζικης μεταναστευσης ..θα τρεχουμε κ δεν θα φτανουμε ..κ το χειροτερο ειναι τι θα βρουν τα παιδια μας απο την χωρα μας ..αυτο σκεφτομαι συνεχεια ..ωραια τα γενναμε τα μεγαλωνουμε κ τι θα κανουν αργοτερα ..πως θα ζησουν ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα ..τεσπα ..τετοια ωραια κυριακη δεν θα την μαυρισουμε με τετοιες σκεψεις ..

πως περασατε σκ ? Εγω χτες εκανα γενικη στο σπιτι μιας κ τα πιτσιρικια πηγαν να δουν την προγιαγια τους κ ετσι μεσα σε δυομιση ωρες εγινα σουπερ γκουφι να προλαβω τα παντα ..με την ψυχη στο στομα δηλαδη..Μετα χαλαρωσαμε κ τις πηγε μια βολτιτσα το απογευμα ο Νικος ..Σημερα πηγαμε ολο το τσουρμο μια βολτα στην θαλασσα απο το πρωι κ περασαμε τελεια ..φαγαμε κ σ'ενα ταβερνακι σουπερ ! Τα πιτσιρικια ξεσαλωσαν με κουβαδακια φτυαρακια κ τα λοιπα συνεργα ιδιαιτερα το μικρο δεν σταματησε στιγμη ..περα δωθε σαν την σβουρα ..Ομως τους αρεσε τοσο ..Βεβαια για να ξεβρωμισουν μετα ηταν ολοκληρη επιχειρηση αλλα χαλαλι τους ..Τωρα το απογευμα σκεφτομαι να τις παω μια βολτιτσα μεχρι τις κουνιες ..για να δουμε ..Ευτυχως ειναι καλα κ οι τρεις ..Τελειωσαμε την αντιβιωση πριν δυο μερες για την αμυγδαλιτιδα των μεγαλων κ το μικρο ειναι καλυτερα με τα αλλεργικα του ..Παω να πιω λιγακι καφε ..

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλη μας εβδομαδα!!!

χτες βραδυ ειδαμε ενα ντοκιμαντερ για την κριση κοριτσια κ επαθα πλακα..

λεγεται debtocracy κ εχει κ σαιτ.ειναι μια ωρα κ κατι αλλα πραγματικα αξιζει οσο τπτ.

εγω αναθεωρησα πολλα πραγματα.

κοινως μας δινει τη λυση στο προβλημα του χρεους.

αλλα χειαζεται καποιον ηγετη να μην ειναι διεφθαρμενος κ να αγαπαει την ελλαδα!!

το αλλο με τον τοτο το ξερετε???? :twisted::twisted:

ευακι καλα κανατε κ βγηκατε..χρειαζεται για ολους να περνανε καλα μαζι!!!

εμεις με τον αντρα το σαββατο πηγαμε 2 ωριτσες φραιντειζ για ποτο.

κ χτες την πηγαμε με τη μικρη σε ενα μεγαλο παιδοτοπο.

βασικα η μικρη ειχε τρομοκρατηθει.

ελπιζω την αλλη φορα να ειναι καλυτερα.

εγω παντως εκανα απο ολα!!!!!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...