Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΜΑΣ!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΘΑ ΕΦΤΑΝΕ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Ν'ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ Ν'ΑΡΧΙΣΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ....ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΕΔΕΙΞΕ 795 ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 31 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΗ!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ Σ'ΑΥΤΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Σ'ΕΜΑΣ!!!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 21 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΥΧΟΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ...Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ...ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΘΑΥΜΑ Σ'ΕΜΑΣ,Σ'ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ!!ΑΠ'Ο,ΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΤΕΡΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΗΣ ΩΡΑΣ!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! :P;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ΛΙΤΣΑΚΙ25!!!!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχομαι τα καλυτερα και μια ηρεμη,ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Λιτσάκι..Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη..Θα είσαι κι εσύ καλοκαιρινή μανούλα..Αν θες έλα στο Καλοκαιρά μωράκια του 2011 για πάντα...να τα λέμε..Καλή συνέχεια κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρα μου!!!!!!αχ να'ξερες ποσο πολυ κουραγιο μας δινεις!!!!!!!!!!να εχεις μια υπεροχη,ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το ανθρωπακι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsaki m therma sigxaritiria mesa ap tin kardia m!

mas kaneis na elpizoume na to xereis!

ola kala tha pane apo dw kai pera tha to deis!

O THEOS, H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H XRUSOVALANTW THA NAI DIPLA SAS K DIPLA SE OLES P PROSPATHOUME GIA ENA MWRAKI!

euxomai mia teleiomini kai teleia egkimosini!

ena gero mwraki na xete stin agkalia sas se pio ligo apo 9 mines:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου συνονοματη και πολλα συγχαρητηριαα!!!

πρεπει να εχουμε ξαναμιλησει.προσπαθουσατε καιρο?

ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!μπραβο χαιρομαι να διαβαζω για κοπελες που τα καταφερνουν τελεικα.πιστευω οτι ο Θεουλης φετος εχει βοηθησει παρα πολυ και εστειλε πολλα θαυματακια..και που ειστε ακομα ερχονται και αλλα ;;);;)@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΡΙΑ!!!!ευχομαι να 'χεις μια τελειομηνη και ηρεμη εγκυμοσυνη και το καλοκαιρακι να κρατας το θαυματακι σου στην αγκαλια σου!!!!η αγια ειρηνη κι η παναγια θα σε προσεχουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!

Σου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη και με το καλο σε εννεα μηνες να εχετε το μωρο σας αγκαλια!!

Η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλάντου ειναι η προστάτιδά μου και πιστευω παρα πολυ στην βοηθεια της.

Να εισαι σιγουρη οτι η πιστη και η προσευχη βοηθαει ακραδαντα!!

Καθε μερα επι εννεα μηνες εβαζα λαδακι στην κοιλια μου και προσευχομουν να γεννησω το μωρο μου και να ειναι γερο..Και τωρα που σου μιλαω εχω τον γιο μου στο σαλονι,ειναι 11 ημερων κι ειμαι ευτυχισμενη και πληρης!!

Σε φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ πολυ ολες για τις γλυκες σας ευχες!!!ανταποδιδω με πολλη θετικη ενεργεια σε ολες μας!!!η Αγια Ειρηνη να'ναι διπλα μας σε καθε μας βημα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου συνονοματη και πολλα συγχαρητηριαα!!!

πρεπει να εχουμε ξαναμιλησει.προσπαθουσατε καιρο?

ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!μπραβο χαιρομαι να διαβαζω για κοπελες που τα καταφερνουν τελεικα.πιστευω οτι ο Θεουλης φετος εχει βοηθησει παρα πολυ και εστειλε πολλα θαυματακια..και που ειστε ακομα ερχονται και αλλα ;;);;)@};-@};-@};-

συνονοματη μεγαλη καλησπερα!!ναι,εχουμε ξαναμιλησει καποια στιγμη!!ημασταν με κιρσοκηλη που ειχε δημιουργησει σοβαρο προβλημα!!την ειχαμε χειρουργησει το 2006!τον περασμενο Φλεβαρη,μετα απο ακαρπες προσπαθειες ανακαλυψαμε οτι ειχε υποτροπιασει...καταλαβαινεις ψυχολογια!στις 17 ιουνιου κανουμε δευτερη επεμβαση,αυτη τη φορα με επεμβατικη ακτινολογια!!πηγαμε σε γιατρο υπογονιμοτητας 1 δεκεμβρη και περιμενα ν'αδιαθετησω για να ξεκινησουμε διαδικασια σπερματεγχυσης!!και να που ακομη την περιμενω!!και ελπιζω να μεινει μακρια για τους υπολοιπους 9 μηνες...!!οταν σταματας να ελπιζεις ο μεγαλος Θεος δε σε ξεχνα!!συντομα θα εχεις κι εσυ ευχαριστα,θα δεις!!εκανε ο καλος σου το χειρουργειο?μην ξεχνας να προσευχεσαι στην Αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου που δεν μενει ασυγκινητη με το δραμα καμιας μας!!!σε φιλω γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσακι καταρχας συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου,μακαρι να σου πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες να φιλας το θαυματακι σου!!Κι εμας η Αγια Ειρηνη μας βοηθησε,μεγαλη η χαρη της και μαλιστα κι εμεις μετα απο προσπαθειες πηγαμε στο γυναικολογο και τον ρωτουσαμε τι να κανουμε και μηπως να επαιρνα ορμονες(πολυκυστικες).Τελικα οπως κι εσενα η περιοδος μου δεν ηρθε καν!!Αφου λοιπον μας προστατευει η Αγια Ειρηνη ολα καλα θα πανε,τα μωρακια μας ειναι τυχερα κι ευλογημενα απο τωρα!Καλο υπολοιπο σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοπελα μου τωρα που μου ειπες λεπτομερειες θυμηθηκα την ιστορια σας.

ειχε υποτροπιασει τελεικα ε?γιατι ομως αυτο σηκωνε βαρη?ειχε μεγαλη κιρσοκηλη?εμας ηταν μικρη..την εκανε την επεμβαση ο αντρας μου τον Αυγουστο αλλα ανησυχησα τωρα που ειπες οτι εσας ειχε υποτροπιασει.λες να γινει και σε εμας κανα τετοιο? :blink: σε αλλο γιατρο την ξανακανατε την επεμβαση η στον ιδιο?ποσο καιρο μετα την δευτερη επεμβαση εμεινες εγκυος?

εμας 23 Δεκεμβριου κλεινει 4 μηνες απο το χειρουργειο.πιστευω ομως οτι θα πετυχει σε εμας γιατι ο γιατρος ειναι πολυ καλος.ειναι εγκυος και η κοπελα που μου τον συστησε!οποτε ελπιζουμε πολυ οτι συντομα θα ερθει και σε εμας,μακαρι.

χαιρομαι που τελεικα ηρθε το θαυματακι σας μετα απο τοσα που εχετε περασει.με το καλο και παλι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσακι καταρχας συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου,μακαρι να σου πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες να φιλας το θαυματακι σου!!Κι εμας η Αγια Ειρηνη μας βοηθησε,μεγαλη η χαρη της και μαλιστα κι εμεις μετα απο προσπαθειες πηγαμε στο γυναικολογο και τον ρωτουσαμε τι να κανουμε και μηπως να επαιρνα ορμονες(πολυκυστικες).Τελικα οπως κι εσενα η περιοδος μου δεν ηρθε καν!!Αφου λοιπον μας προστατευει η Αγια Ειρηνη ολα καλα θα πανε,τα μωρακια μας ειναι τυχερα κι ευλογημενα απο τωρα!Καλο υπολοιπο σου ευχομαι!

ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!ανταποδιδω τις πιο θερμες ευχες για το μωρακι σας!!η Αγια Ειρηνη πρεσβευει παντα για ολους μας...!!!να ειναι βοηθος μας σε ολη τη διαρκεια!!!το σπορακι σας το ειδατε?εχετε ακουσει και καρδουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειδαμε την Παρασκευη που μας περασε,ειναι ενα απιστευτο συναισθημα που θα βιωσεις κι εσυ πολυ συντομα!!Μια σταλιτσα ειναι,σαν κοκκος ρυζιου,τοσο μικρο,αλλα ειδαμε το σακο(5,5μμ παρακαλω,χαχα)και το σπορακι και επιβεβαιωσαμε οτι προκειται για ενδομητριο και ολα πανε καλα.Καρδουλα στις 20!!Εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...