Μετάβαση σε περιεχόμενο

θεουλη μου σε ευχαριστω


Recommended Posts

κοριτσια μου ειμαι εγκυουλαααα δεν το πιστευω....ενα τεστακι θετικο και μια χοριακη 557 μοναδες........φουυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυ σε ολες...αχ ειμαι πολυ ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!

congrat.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε λοιπον κ η σειρα σου να βγεις πια απο αυτες τις λιστες της αναμονης.με το καλο το μωρακι σου.να χαιρεσαι την εγκυμοσυνη σου κ να προσεχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηριαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 [smilie=love3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif]να εχεις μια καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη κ ενα γερο μωρακι!!!!!!σπουδαια νεα!!!φετος ηρθε ο αι βασιλης πιο νωρις στο σπιτικο σας ευχομαι να ειναι παντα γεματο με υγεια κ ευτυχισμενες στιγμες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά πολλά συγχαρητήρια merykal! να απολαύσεις αυτή την τέλεια περίοδο της ζωής σου κ με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!! Εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη και ένα υπέροχο μωράκι!!!!!!!!!!!!!

άντε να παίρνουν όλα κορίτσια σειρά!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααααααααααα μπραβο merykal χαρηκα πολυ για σενα!!!σαν βομβα εσκασε το νεο σου δεν το περιμενα :-p δεν μας ειχες προειδοποιηση για κατι και ξαφνικα λες ειμαι εγκυος και τα χασα :-o με το καλο μια τελειομηνη και υγιη εγκυμοσυνη να εχεις.μην μας ξεχνας εμας τωρα να ερχεσαι να μας φυσας το εχουμε αναγκη ;);;):-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου μπραβο κοπελα μου, με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να σου πανε ολα τελεια,το χριστουγεννιατικο σπορακι σου να γινει ενα γερο και υγιεστατο μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πιο υπεροχο δωρο για τις γιορτες!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!καλη εγκυμοσυνη και με το καλο ενα υγειες και ζουμπουρλουδικο μωρακι στην αγκαλια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα μου συγχαρητήρια!!!Χάρηκα πάρα πάρα πολύ!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!Να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου σε 8 μήνες ένα υγιέστατο μωράκι κ να έχεις τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε μπραβοοοοοοοοοοοοο δωροοοοοοοοοοοοο!!!!! με το καλοοοοο καλη εγκυμοσυνη και παντα χαρουμενα νεα να μας λες!!!!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...