Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

γειά σας κοριτσάκια μου!!!!!!!!!

δεν μπήκα χθες, ούτε σήμερα από το πρωί και έχετε γράψει πάαααρα πολλά!!!!!! Δεν θυμάμαι τι διάβασα... κάτι όμορφες κοιλίτσες είδα.. Αννούλα κι εμένα ο αφαλός μου είναι πεταχτός, λίγο πιο μέσα από τον δικό σου :D:D εμένα πάντα ήταν έξω ο αφαλός μου, απλά τώρα που έχει γίνει η κοιλιά καρπούζι είναι πιο έξω :lol::lol::lol: Α και το ασβέστιο παίρνω το calcioral που είναι μασώμενο και η γεύση του είναι μια χαρά.

Ρεββέκα είδα ένα ωραίο φορεματάκι!!!! μια γλύκα είσαι!!! :D:D

παω να ξαπλώσω, δεν θυμάμαι τι άλλα διάβασα.. σας φιλώ γλυκά όλες στην κοιλίτσα!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσακια μου??

Η ωρα της μαμας εγω κλασικα τετοια ωρα μεσα! :)

Αννουλα μου επαθα πλακα με τον αφαλο σου! Δεν εχω ξαναδει τοσο πεταχτο! :shock: Το καλο ειναι που δεν σε ενοχλει.Ο δικος μου εχει πεταχτει,ισα που φαινεται δηλαδη μονο απο το πανω μερος.Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ηταν τελειος επιπεδος.

Ρεββεκακι μου σορρυ ρε συ για το ονομα :oops: ντραπηκα τωρα...Φοβερο το φορεματακι και το δεντρακι σας!!! Φανταζομαι χαρα που θα κανει ο ΤΖΕΜ! :)

Μινι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! Τελειο και το δικο σας δεντρακι! Μου αρεσουν πολυ τα φουντοτα.Και εγω παραγγειλα ενα απο το ebay φετος αλλα ακομα δεν το ανοιξα να δω πως ειναι αν και δεν το κοβω να ειναι οπως δειχνει στην φωτο.Βαρεθηκα να βγω στα μαγαζια να ψαχνω..Θα σας το δειξω μολις το στολισω στο νεο σπιτι.

Φιλιω μου τυχερουλα με τα μελομακαρονα απο την Καρβαλη! Εγω φετος θα κανω δικα μου για δευτερη φορα.Περισυ μια χαρα βγηκανε.Καλα εκανες και στολισες ετσι.Για να δω εγω φετος τι θα κανει η μικρη με το δεντρο.Πρωτη φορα θα δει τοσο μεγαλο. :) Την στολισαν ομορφα την Καβαλιτσα μας??

Την καληνυχτα μου σε ολες! Τα λεμε αυριο πρωτα ο θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Ρεββεκακι χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!!!Να χαιρεσαι το ονομα σου τον αντρουλη σου και με το καλο να ερθει η Λυδια σου!!!!Κουκλα εισαι με το φορεμα!!!Και μια χαρουλα ουτε υπερβολικα κυριλε αλλα ουτε και τελειως απλο!!!!

Μινι πολυ ωραιο το δεντρακι σας!!!!

Αννουλα πολυ ομορφη κοιλιτσα!!!Οσο για τον αφαλο σου εχει πολυ πλακα :lol::lol::lol::lol: Εμενα βρε παιδια οσο μεγαλωνει η κοιλιτσα τοσο πιο μεσα μπαινει ο αφαλος :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλιω μου καλα εκανες και στολισες μικρο δεντρακι θα βαριεσαι και λιγοτερο οταν ερθει η ωρα να ξεστολισεις!!!Εγω δεν θα στολισω καθολου ειμαι ολη μερα στα χριστουγεννιατικα στο μαγαζι που αν τα βαλω και σπιτι θα σαλταρω :lol::lol::lol::lol:

Λενακι μου καλο κουραγιο για αυτες τις μερες με την μετακομιση!!!Ελπιζω να ταχτοποιηθεις γρηγορα ωστε να μπορεσεις να ξεκουραστεις και εσυ!!!

Παω για δουλιτσα κοριτσακια μου!!!Φιλακια και καλη εβδομαδα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσακια μου!

Σας ευχαριστω παρα πολλη για τις πληροφοριες για την αντιβιωση....

Λενακι δε μου εκανε αναισθησια γιατι δεν ηξερε αν επιτρεπετε δεν ειχα ρωτησει κι εγω τον γυναικολογο....

Ρεβεκακι χρονια πολλα για την γιορτη σου με το καλο να κρατησει και το κοριτσακι σου. Μου το ειπε και ο οδοντιατρος να τρωω γιαουρτακια για τους μυκητες και δε το καταλαβα η χαζη :oops: και τον ρωταγα για πιο λογο αλλα δε μου ειπε, μαλλον θα ντραπηκε ο ανθρωπος :shock:

Πενι αληθεια ηρεμησα πολλη τωρα που εγραψες, δε ξερεις τι τυψεις εχω που αναγκαζομαι να πινω αντιβιωση.....

32η εβδομαδα απο σημερα και συνεχιζω να ειμαι πρησμενη :(

Το σπαστικο ειναι οτι δε μπορω να φαω, να εχεις ορεξη και να μη μπορεις να φας ειναι μαρτυριο. Εκτος οτι ποναει το μαγουλο που ειναι πρησμενο, δεν εχω και γευση βρε παιδια αφηστε που νομιζω οτι βρομαω.... Να γεννησω Παναγιτσα μου να ειναι καλα το κοριτσακι μου και θα παω να βαλω μασελα...... Φιλακια και χρονια πολλα στους Σπυρους και στις Σπυριδουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!! Δεν ξερω απο που να αρχισω με τοσα που διαβασα!!!!

Ρεββεκα το φορεμα ειναι τελειο αλλα ολα τα λεφτα ειναι το καλτσον. Για παπουτσι τι σκεφτεσαι?

Αννουλα ο αφαλος σου ειναι απιστευτος, δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα :o:o

Λενακη καλο κουραγιο με την μετακομοιση. Κοιτα μην το παρακανεις και γεννησεις πανω σε καμια κουτα!!!!

Οταν ομως θα πας στο καινουριο σπιτι και θα ειναι ολα καινουρια και στολισμενα θα το ευχαριστηθεις πολυ.

Τωρα οσο αφορα εμενα ο λογος που ειμαι ετσι δεν ειναι οι ορμονες αλλα ο μπαμπακας μου που ειναι αρρωστος και τα πραγματα χειροτερευουν μερα με τη μερα :cry:

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα και τα μωρακια μας κοντευουν. Εγω θα παω να τη δω την αλλη εβδομαδα. Την πεθυμησα!!!!!

Σας φιλω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

ειμαι χαρουμενη γιατι αυριο θα παω ντοκτορ!!!και μπαινω και στην 35η εβδομαδα!!!!γιουυυυυπιιιιιιιιιι :D:D θελω να γεννησωωωωωωωωωωω!!!!

ιωαννα μπιμπιμπο ζωουλα ευχαριστω πολυ [smilie=icon_flower.gif]

χρυσακη μου καλο καλημερα,οπως σου ειπα ολα τα γευομαστε σε αυτην την ζωη κανενας δεν γλιτωνει ουτε χαρες ουτε θλιψη!!!υπομονη κουραγιο και πολλες ευχες για αναρωση του μπαμπα σου!!!

οσο για τα παπουτσακια μπαλαρινες θα παρω!!!το μαλλι θα το κανω κατσαρο και ανασηκωμενο!!!αχ να γεννουσα αυτην την μερα που θα μαι και ομορφη :D:D

λενακη θα επρεπε να κοκκινιζεις ακου εκει τζεφ!!!δεν ξερω αν θα σου ξαναμιλησω!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

καλε πες τον οπως θες μια διορθωση εκανα:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια ολα καλα;αχ εδω τελεια αρχισε να χιονιζει βεβαια μονο στα περιχωρα τοστρωσε αλλα μονο να βλεπεις το χιονακι :P:P

Λενακι την στολισαν την Καβαλιτσα μας πολυ ωραια αλλα καμια πρωτοτυπια καθε χρονο τα ιδια, σε σενα βεβαια θα λειπει ε :( κ προσοχη στο δεντρο σας μην ερθει στη μικρη καπελο, να δω πως θα την απομακρυνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε φανταζομαι ρε Ρεββεκακι να γεννας με το φορεμα και το μαλλι μπουκλα :lol::lol:

Εγω στην 1η γεννα ειχα παει και κομμωτηριο την προηγουμενη μερα για να με δει η κορη μου ομορφη και δεν θελω να σου πω πως βγηκα απο την αιθουσα τοκετου. Το μωρο πρεπει να επαθε σοκ οταν με ειδε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!Τι κάνετε??Σήμερα έχουμε βροχερό καιρό!Δεν μπορώ να πω,τουλάχιστον δεν βαριόμαστε,μια χιόνι,μια λιακάδα,μια βροχή...Άντε να δούμε αύριο τι θα μας κάνει...Βλέπω να μιλάτε για Καβάλα και σκέφτομαι ότι στο τσακ την γλύτωσα να γίνω κι εγώ νύφη Καβαλιώτη!! :lol:

Είναι όμορφη πόλη αλλά οι ανηφόρες δεν παλεύονται!!!!!! :o

Μπιμπιμπό μου,κάνε λίγο υπομονή ακόμα με το δοντάκι...Σε λίγο καιρό που θα γεννήσεις,δεν θα θυμάσαι τίποτα!! :D

Χρύσα μου,όλα στην ζωή είναι...Πρέπει να βρίσκουμε το κουράγιο να τα ξεπερνάμε και να γινόμαστε πιο δυνατοί!!Εύχομαι όλα να πάνε όσο γίνεται καλύτερα για σας!! :-*

Κι εγώ κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!!Περιμένω πως και πως να γυρίσει το αντράκι μου στο σπίτι μας!!!Άντε να δούμε...Μάλλον για αύριο προβλέπεται το μεγάλο γεγονός!!Τον περίμενα σήμερα,ντύθηκα όμορφα,στολίστηκα,ψώνισα υλικά για να φτιάξω κρεπούλες και με ξενέρωσαν λέγοντας ότι μάλλον αύριο...ουφφφ... :cry: Πόσο υπομονή πια να δείξω??!!! :twisted:

Άντε καλή εβδομάδα σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Ρεβεκα μου δεν προλαβα να σου απαντησω χθες. Ηρθε ο Σπυρος και με πηρε να παμε για φαγητο! Παντως ειστε φρεσκο ζευγαρακι και σου ευχομαι να ειστε ετσι ευτυχισμενοι και αγαπημενοι οπως τωρα!!! Εμεις ειμαστε μαζι 5,5 χρονια και 3,5 παντρεμενοι!!! Πω πω λες και ειμαστε μαζι μια ζωη ακουγεται!!!!

Παντως βρε παιδι μου γιατι οσες μπαινουν στο μηνα τους θελουν τοσο πολυ να γεννησουν? Και εγω τωρα αν γινοτανε να γεννησω και τωρα θα το εκανα ευχαριστως!!! Εχω αγωνια να δω το 'Χρυσουλακι' μου!!!!!

Χρυσα ολα τα καλα και τα ασχημα μεσα στη ζωη ειναι. Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ελπιζουμε παντα για το καλυτερο και να ειμαστε αισιοδοξοι...Καμια φορα η θετικη σκεψη μπορει να βοηθησει...Εγω παντως το πιστευω!!!

Αννουλα με το καλο να δεχτεις τον καλο σου!!! Προβλεπεται hot night!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα με το καλο να δεχτεις τον καλο σου!!! Προβλεπεται hot night!!!!! ;););)

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!!!Πάλι άτακτα όνειρα έβλεπα το βράδυ!!!Αχχχχ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια,πως τα περάσατε με τον καλό σου??Ελπίζω τέλεια!!! :D

Ωραια ηταν ομως στο τελος μας εβγαλαν τσεκουρι μαζι με το λογαριασμο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Φυσικά και την κοπάνισα από το σπίτι αλλά το κακό συνεχίζεται ακόμα και σήμερα με πολύ χειρότερους ρυθμούς!

Ούτε νερό, καθόλου ρεύμα και το αμάξι εγκλωβισμένο στο γκαράζ!

Μπορεί να έκανα και 2χλ να κόβω βόλτες στο σαλόνι μέχρι να έρθουν να με απεγκλωβίσουν…

Είχα κάτι νεύρα το πρωί… θα μου βγει το μωρό νευρόσπαστο!

Ευτυχώς με τον φόρτο στο γραφείο, ξεχάστηκα λίγο, αλλά ακόμα ρεύμα στο σπίτι δεν έχει πάει. Και ποιος αδειάζει το ψυγείο να πετάξει τόσα πράγματα … πολύ τα λυπάμαι …

annoula1987 άσε … για τα σόγια να μη μιλήσουμε … πονεμένη ιστορία! Αλλά μετά από 8 χρόνια έμαθα απλά να τους αγνοώ. Ποοοοοολύ δύσκολο, αλλά τίποτα ακατόρθωτο!

Μπιμπιμπο εγώ αναγκάστηκα και πήρα αντιβίωση στο 2ο τρίμηνο όπου ήταν πολύ πιο επικίνδυνο. Τώρα το μωράκι σου δε θα πάθει τίποτα. Μην ανησυχείς καθόλου!

Ρεβέκκα και Ελένη και εγώ το παθαίνω αυτό με τα ούλα και την μύτη. Υπεραιμάτωση αγγείων είναι με το επιστημονικό όρο. Αααα και χρόνια σου πολλά!!!!!!!!!! Εγώ ευτυχώς έχω άδειο σαλόνι και περπατώ μέσα στο σπίτι γιατί την πολυτέλεια να περπατήσω σε αυτό το χωρίο … δεν την έχω…

aggeliki27 για τις γιορτές είμαι σίγουρη πως δε θα μου ψωνίσει τίποτα … έχει τόση δουλειά που τον δικαιολογώ, με πιάνει όμως και λίγο το παράπονο. Βέβαια θα βάλω σύντομα μια παραγγελία στην Οριφλέιμ. Θα βρω κάτι ακριβό και κάτι που μόνη μου δε θα αγόραζα και θα του πω, να το δώρο σου και να το δικό μου! Μα πως το πέτυχες έτσι το γούστο μου … χαχαχα. Στο τσακ δεν έπεσα στους κουραμπιέδες, όμως το απόγευμα τακτοποίησα 5 παξιμαδάκια λαδιού. Δε γινόταν!

chrysa 77 ίσα ίσα είμαστε και πεδιάδα υποτίθεται … μη πως τίποτα … έτσι να το κάνεις … να σκέφτεσαι μόνο την μπεμπούλα σου … μόνο αυτήν!!!

annoula1987 εμένα ο αφαλός μπαίνει προς τα μέσα και έχει εξαφανιστεί … εσένα που θα φτάσει;;;; καλα εεε … οι κοιλιές μας … ότι να ναι …

rebbeka καλά δεν έχω λόγα όχι τόσα για το φόρεμα αλλά για το καλσόν!!!!! Εχω ένα κόλλημα και αυτό μου αρέσει παααρα πολύ!!!!

mini82 να χαίρεσαι τον Σπύρο σου!!!!!!!! Σούπερ και το δεντράκι σου!!!

Filaki τέλεια τα λουκανικοπιτάκια … θέλω και εγώ …

annoula1987 δε τα παίρνεις έτοιμα τα γλυκάκια;;; είμαστε για να κουραζόμαστε τώρα;;;

rebbeka & τζεμ = Love forever!!! Φτου σας παιδάκια μου !!! έτσι να είστε πάντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια....Σημερα μπηκα στην 31η βδομαδα και το πρωι πηγα για την 2ωρη καμπυλη σακχαρου...! Ευτυχως δεν πηρα γλυκοζη αλλα εφαγα 1 πορτοκαλαδα 1 τοστ και 1 παστα! Ναναι καλα ο 8ειος μου που με σκεφτεται ;)

Ο πατερουλης μου, μου υποσχε8ηκε πως 8α μου κανει δωρο την κουνια την σιφινιερα την μπανιερα αλλα και την κουρτινα και πως 8α ερ8ει αυτη την πεμπτη να παμε στο ΛΗΤΩ να τα παρουμΕ! Το ειπα και στην πε8ερα μου μηπως 8ελει κ αυτη να ερ8ει να παρει τιποτε κανα δωρακι αλλα ουτε λογος...εκανε πως δεν ακουγε :?:?:?

Την πειραξε επειδη η8ελε γιο και οχι κορη :|:|:| Αυτο με πληγωνει πολυ....δηλαδη τα κοριτσια δεν εχουν αξια??

Φαντασου να εκανα αγορι!!!! Δε 8α χωραγαν τα δωρα στο δωματιο...ειμε 100% σιγουρη!

Anyway τα σκεφτομαι κ τσαντιζομαι περισσοτερο...παω να δω TV μπας και ξεχαστω~ Ελπιζω να ειστε ολες καλα..φιλουνιαα σμουτς σμουτςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες.

Τι μου κανετε?

Εμεις μια απο τα ιδια...

Τα ρουχαλακια μας ειναι ετοιμα.Το μονο που εμεινε ειναι να μπουν στη βαλιτσουλα,

αλλα αυτο θα γινει την αλλη βδομαδα.Οπως και το στησιμο του δωματιου.

Σημερα μας ασπρισε το χιονακι.

Τι καλα να ηταν εδω ο αδερφουλης μου.Τρελαινοταν για το χιονι...

Χρυσα μου υπομονη καρδια μου.Ειναι δυσκολα αλλα πρεπει να φανεις δυνατη.

Δυστυχως και τα ασχημα για μας ειναι.Παρε δυναμη απο το μωρακι σου...

Ρεββεκακι μου χρονια σου πολλα (αν και καθυστερημενα).Να χαιρεσαι τη γιορτουλα σου.

Με το καλο να ερθει η Λυδια σου να γεμισει το σπιτακι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακη μου αν σου αρεσε το καλσον τοσο πολυ να σου στειλω ενα!!!δεν ειναι ακριβο 11 λιρες κανει δηλαδη 5.50 ευρω!!αυριο εχουμεεεε γιατρουληηηηηη!!!!!!

ρε συ θα τα πεταξεις ολα απο το ψυγειο εεε??τι κριμα!!!μα καθε που εχετε κακοκαιρια ουτε νερο ουτε ρευμα???τι θα κανεις οταν το μπεμπακι ερθει??

βρε αννουλιτσα τι ορμες ειναι αυτες???? :D:D:D

χρυσακη εγω καθε φορα που παω και γιατρο να δεις πως ετοιμαζομαι,σε καθε συναντηση με την μπεμπα μου χαχαχα !!!αμα γεννησω και με την μπουκλα η καλητερη μου χαχαχχαχα!!!!!

πενυ δεν πηρες τις απαντησεις αμεσως???οσο για τα πεθερικα μην δινεις καμια μα καμια σημασια!!!σιγα μην πληγωθεις για χαζομαρες,υπαρχουν πιο σημαντικα πραγματα πενυ μου!!!

δεσποινακη μου γλυκο σ ευχαριστω,αντε ανυπομονω να μας λετε μια μια την εμπειρια τοκετου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καπου διαβασα οτι απο την 35η εβδομαδα ξεκιναει ο εννατος μηνας!!!ο εννατος μετριετε 5 εβδομαδες οχι 4,αληθευει ξερετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω την εντυπωση οτι ο ενατος ξεκινα ενα μηνα πριν την ΠΗΤ.

Για παραδειγμα εγω που εχω ΠΗΤ στις 7/1 μπηκα στον μηνα μου πριν 6 μερες.

Τωρα για βδομαδες δεν ξερω να σου απαντησω.

Πενυ μην αφηνεις κανεναν να σου χαλαει τη διαθεση.Οι στιγμες που ζεις ειναι μοναδικες και ανεπαναληπτες.Κοιτα να τις απολαυσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω την εντυπωση οτι ο ενατος ξεκινα ενα μηνα πριν την ΠΗΤ.

Για παραδειγμα εγω που εχω ΠΗΤ στις 7/1 μπηκα στον μηνα μου πριν 6 μερες.

Τωρα για βδομαδες δεν ξερω να σου απαντησω.

Πενυ μην αφηνεις κανεναν να σου χαλαει τη διαθεση.Οι στιγμες που ζεις ειναι μοναδικες και ανεπαναληπτες.Κοιτα να τις απολαυσεις.

οποτε εγω αυριο μπαινω???αχ εχω μπερδευτει,αυριο θα ρωτησω και την ντοκτορ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Να κανω μια ερωτησουλα μιας και λεω σιγα σιγα να πλυνω κανα κουβερτακι της μπεμπας μου τι απορρυπαντικο χρησιμοποιειται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

Να κανω μια ερωτησουλα μιας και λεω σιγα σιγα να πλυνω κανα κουβερτακι της μπεμπας μου τι απορρυπαντικο χρησιμοποιειται;;;

Ιωαννα μου εμεις τα πλυναμε ολα με προδερμ και δε χρησιμοποιησαμε μαλακτικο.

Λενε οτι δεν κανει να χρησιμοποιεις μαλακτικο στα νεογεννητα.

Και καλο ειναι να μην τα απλωσεις εξω,αν μπορεις.Καλυτερα σε καποιο δωματιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα μου ΠΗΤ εχεις στις 25/01, ετσι δεν ειναι? Οποτε στο μηνα σου μπαινεις τα Χριστουγεννα!!!!!

Ιωαννα εγω με προδερμ τα επλυνα ολα...τουλαχιστον οσες κοπελες ρωτησα αυτο μου συνεστησαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε ναι δικιο εχετε 25 μπαινω στο μηνα μου!!!!

εγω που τα επλυνα τα ρουχαλακια με μαλακτικο??????γαι νεογνα βεβαια΄!!!!δεν κανει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε ναι δικιο εχετε 25 μπαινω στο μηνα μου!!!!

εγω που τα επλυνα τα ρουχαλακια με μαλακτικο??????γαι νεογνα βεβαια΄!!!!δεν κανει???

Και εγω εβαλα μαλακτικο...προδερμ για μπεμπακια!!!!

Αφου ειναι ελεγμενα και υποαλλεργικα δε νομιζω να υπαρχει θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...