Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Ηλιος σημερα αν και απο κρυο παμε καλα!!!!

Δεν σας προλαβαινω τωρα που μπαινω μια φορα την ημερα!!!

Λενακι εχεις κουραση με την μετακομιση αυτες τις μερες υπομονη :-*:-*:-* Θα ταχτοποιηθεις ομως ωραια στο καινουριο σπιτακι και θα την ξεχασεις την ταλαιπωρια και ολα!!!!Στρωμα θα παρω ενα απο λατεξ υποαλλεργικο!

Κοριτσακια ολο πονηρες κουβεντουλες μου ειστε :lol::lol::lol::lol: Απεχουμε απο το αθλημα και εμεις καιρο :?:?:? τελευταια φορα που δοκιμασαμε κλωτσαγε και η μπεμπα και αισθανομουν οτι μπορει να της κανω κακο και να την ενοχλω :lol::lol::lol::lol::lol: οποτε οχι πια σεξ μονο φιλοι!!!

Θα το καψουμε μετα ομως με τον αντρουλη μου να αναπληρωσουμε τον χαμενο χρονο!!!

Αυριο παραλαμβανω την κουνια της μπεμπας!!!!Θα θελει στησιμο βεβαια οποτε θα την στησει ο αντρουλης οταν βρει χρονο!!!

Βρε κοριτσια βαριεμαι και δεν ξερω τι θελω να κανω!!!Θα ξυπνησω τον αντρουλη μου μηπως παμε καμια βολτα!!!Απ την μια γκρινιαζω για το μαγαζι και απο την αλλη οταν καθομαι βαριεμαι :lol::lol::lol: δεν παω καλα το ξερω!Φιλακια πολλα σε ολες και καλη Κυριακη να εχουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bibibo επειδη εχω ιστορικο με αντιβιωσεις και με τα δοντια...να ξερεις οτι το αμοχιλ 500 ειναι η πιο ακινδυνη αντιβιωση για την εγκυμοσυνη! Ειναι πολυ ελαφρια αντιβιωση οπως και το ceclor 500! Στο παρελ8ον ειχε χρειαστει και η αδελφη μου αλλα και η κουνιαδα μου να παρουν αμοχιλ στην εγκυμοσυνη! Μην βαζεις κακιες σκεψεις στο μυαλο σου...! Το amoxil ειναι τοσο ελαφρυ που ενα διαστημα δεν μου περναγε το μικροβιο παλιοτερα! Φαντασου....!!!!

Αντε καλη αναρωση και να ξεπριστεις γρηγορα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Μιλάμε για πολύ κρύο και πολύ χιόνι.

Να γκρινιάξω;;; Θα γκρινιάξω!

Ούτε ρεύμα, ούτε θέρμανση, ούτε νερό (δε μιλάμε για ζεστό, μιλάμε γενικά για νερό)

Θέλετε κι άλλα;;;

Τα πράγματα σε ψυγείο και κατάψυξη θα μου χαλάσουν…

Το αμάξι μου δε μπορώ να το βγάλω από το γκαράζ…

Δε μιλάμε για τα κανάλια της τηλεόρασης που φυσικά έχουν χαλάσει όλα αλλά θα φτιάξουν και μετά από κανένα μήνα.

Αμάν αυτό το χωριό.

Λες και είμαστε στον μεσοπόλεμο!!!!!!!!

Εγώ δε θυμάμαι ούτε στα παιδικά μου χρόνια τέτοιο χάλι!

Εδώ τι πίσω που είναι όλα!

Ουφ γκρίνιαξα και μου πέρασε.

Άντε να μη πέσω με τα μούτρα στους κουραμπιέδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Ειρήνη μου κι εγώ θέλω να γκρινιάξω,να φωνάξω και να τα σπάσω όλα αλλά κάνω υπομονή ακόμα...Κάποιος όμως κάποια στιγμή θα κάνει το λάθος και θα ξεσπάσω πάνω του!!!Έχω βαρεθεί τον πεθερό και την κουνιάδα μου όσο δεν πάει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil::twisted::evil:

Ευτυχώς έχει λιακάδα σήμερα και μου δόθηκε ευκαιρία να κάνω κατιτίς στο σπίτι,όταν δεν έχει καλό καιρό,δεν μπορώ!! :oops:

Λενάκι,άντε τελειώνετε όπου να'ναι και θα πάτε σε καινούριο σπιτάκι!Τι ωραία!!!Αυτό με τα ούλα το έχω ακούσει ότι το παθαίνουν οι εγκυούλες...Εγώ προς το παρόν δεν αντιμετωπίζω κάτι παρόμοιο...Πήγαινε σε κανέναν οδοντίατρο μήπως σε βοηθήσει...

Ιωάννα,κι εσύ δεν βάζεις πωπό κάτω ε?!!

Άντε καλή Κυριακή σε όλες και Χρόνια Πολλά σε όποιον γιορτάζει (Σπυρίδων-Σπυριδούλα)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!

μπιμπιμπο παρε την αμοξιλ ειναι οπως ειπαν και τα κοριτσια ακινδυνη,απλα τρωγε γιαουρτια μην κανεις μυκητες στο πιπι,εγω οποτε επερνα αντιβιωση εκανα μυκητες!!!περαστικουλια ευχομαι να περασει συντομα!!

λενακη εμενα τα δοντια ματωνουν οπως και τα δικα σου καθε φορα που τα βουρτσιζω,και καμια φορα οταν ξυπναω το πρωι εχω αιμα,επισης και η μυτη μου ειναι μονιμος κλειστει και εχει συνεχεια αιμα!!φυσιολογικο λεει η ντοκτορ!!!

ειρηνακη πωπω!!!και τι θα κανεις εκει θα κατσεις να κρυωνεις????παρε κουβερτουλες και πηξε στο κομπιουτερ αν δεν μπορεις να κανεις κατι!!!μα ας σου φερει καποιος νερο τα απαραιτητα!!!!

αννουλα εμενα μου εχει δωσει χαπι ασβεστιο και το πινω καθε μερα,πες να στο αλαξει σε χαπι!!!

ιωαννιτσα πεννυ καλημερες!!!και σε ολα τα κοριτσακια!!!

σημερα θα παμε σε εμπορικο καταστημα και θα κανω ψωνια ειναι δικια μου μερα!!!γιορταζω κιολας αλλα δεν το ξερουν πολοι ειναι κινητη εορτη και οχι γνωστη!!!!

ο καιρος ειναι καλητερος και θα περπατησω γιατι τελικα δεν πηγα πουθενα εχτες!!!!

εχτες ο αντρουλης μου μου εφερε πιπιλες παπουτσακια,πηγε ψωνισε μονος του ο περηφανος :P:P πατερας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκάκι Χρόνια σου Πολλά!!Να σε χαιρόμαστε βρε ψυχούλα!!Άντε με το καλό και το νινάκι σου!!!Φιλάκια!!

ευχαριστω αννουλα!!!και αν σου ρχετε να ξεσπασεις στον πεθερο και κουνιαδα καντο!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιέεεες!!!

Ήλιος σήμερα αλλά το κρύο-κρύο!!!

Κατέβηκα κάτω για εφημερίδα με τα πόδια και από την ορθοστασία μέσα στο πρακτορείο μου ήρθε λιποθυμία! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου πέφτει η πίεση τόσο εύκολα...αφού πήρα τηλ τη μάνα μου και ήρθε και με μάζεψε...αφούμ μου μίλαγε η κοπέλα στο ταμείο "αχ τι ωραία η κοιλιά σου"(τι ωραία κυρά μου, σαν πατάτα με πόδια είμαι), και έλεγα από μέσα μου ας τελιώσει να φύγω θα πέσω κάτω!!!

Λενάκι μου παίρνε ασβέστιο για τα δόντια, επίσης πάρε οδοντόβουρτσα μαλακή και ρώτα για την οδοντόκρεμα emoform http://www.dooyoo.de/zahn-mundpflege/em ... sta-50-ml/ ,έχω ακούσει τα καλύτερα. Ανυπομονώ να έρθει ο αντρας μου Κεφαλονιά να κάνω κι εγώ μετακόμιση επιτέλους, το ξέρω ότι είναι κουραστική, αλλά είναι καλή ευκαιρία να ξεφορτωθείς πράγματα που δεν χρειάζεσαι και να τακτοποιήσεις τα πάντα..

Ρεββέκα χρόνια πολλά!!!!!! Ελπίζω ο αντρούλης να σου πάρει κάτι καλό!!!! Εγώ θέλω να δω τι θα μου πάρει για τα Χριστούγεννα...χιχιχιχχι...τον έχω βάλει και στίβει το μυαλό του... (αληθεια μηπως να ζητησω κάτι συγκεκριμένο??...μπα αστον να ψηθεί)

Άννούλα μου υπομονή....οι πόρτες υπάρχουν για να κλείνουν, δεν είναι ανάγκη να τους έχεις όλους μεσα στα ποδια σου...καλές και οι οικογένειες αλλα...εγώ είμαι η πρώτη που το λέει , μακρια κι αγαπημένοι!

Ιωάννα μου κι εγώ έτσι είμαι, όταν έρχται η Δευτέρα σπάζομαι πραγματικά με τη δουλειά, και όταν έρχεται το Σ/Κ δεν έχω τι να κάνω και γκρινιάζω...

Ειρήνη πέσε!!!!! (στους κουραμπιέδες) Με τέτοιες συνθήκες, εγώ μόνο εκέι θα έβρισκα παρηγοριά!

Πέννυ ωραία φωτο γάμου! (άσχετο)

Bibibo τώρα βρήκε κι αυτό να τύχει πιά?? Καλα και ο γιατρός αυτός χωρίς αναισθητικό τα έκανε όλα??? Ήρωας είσαι ρε παιδί μου, εδώ δεν θα πήγαινα απαπαπαπαπα!

Σας φιλώ σταυρωτά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!! :)

Τι κανετε??

Κανω ενα διαλλειμα απο τις δουλειες να σας διαβασω! :) Χθες εβρεχε ολη μερα και ελιωσαν ολα τα χιονια και σημερα παλι χιονιζει!!

Ρεββεκακι μου ουτε και εγω ηξερα οτι γιορταζεις σημερα!! Χρονια πολλα και καλα!!! Με το καλο να υποδεχτεις την Λυδιουλα στην αγκαλιτσα σου!!!! Να σε χαιρομαστε!!!!!! @};-:YMHUG::-* [smilie=occasion1.gif] Η μυτη και εμενα ειναι μονιμος κλειστη και ματωμενη απο την αρχη της εγκυμοσυνης,αλλα αυτο με τα ουλα τελευταια παραπηγε.Βεβαιος θα παω οδοντιατρο μπας και κανει τιποτα.Καλες βολτουλες σημερα και με το μαλακο.Τι γλυκο αυτο που πηγε και ψωνισε μονος του ο Τζεφ.Και εγω λιωνω οταν φερνει πραγματακια για την μικρη ο Παυλος.

Ειρηνακι μου βεβαιως να γκρινιαζεις! Εμεις γιαυτο ειμαστε εδω! Μα ελεος ρε συ! Τι χωριο ειναι αυτο?? :? Τοσο χαλια πια?? Να πας καπου με τζακι να ζεσταθεις.Φυγε απο το σπιτι αν μπορεις.

Αννουλα μου και εσυ αρπαγμενη σημερα ε?? Να τους τα πεις να ξελαφρωσεις!! Και εγω ετσι θελω να ειναι ο καιρος οταν ειναι να κανω δουλειες.Αν δεν εχει ηλιο δεν μπορω αλλα εδω που βρισκομαι ηλιο βλεπουμε μια φορα τον μηνα και αν οποτε συμβιβαστικα και αναγκαζομαι και τις κανω και με βροχη. :roll:

Ιωαννουλα μου ξυπνα τον αντρουλη σου να πατε μια βολτουλα.Βγητε για φαγητο μερα που ειναι.Και εγω λατεξ υποαλλεργικο εχω στην μικρη και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Το ιδιο και σε εμας.

Αγγελικη μου εισαι υποτασικια μηπως?? Το σιδηρο σου πως ειναι?? Ισος και το μωρο να πιεζει καμια κεντρικη αρτηρια οταν εισαι ορθια και να σου ριχνει την πιεση.Καλο κακο παρε ενα τηλ. αυριο τον γιατρο σου και ρωτα γιατι μπορει να συμβαινει αυτο.Να προσεχεις να μην βγαινεις πολυ μονη σου.Ευχαριστω και για το λινκ.Θα την ψαξω στανταρ.Ασβεστιο περνω οταν το θυμαμαι.. :oops:

Να εχουμε μια ομορφη Κυριακη κοριτσακια μου!! Σας φιλω! Παω να συνεχισω.. :-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια!!!!!

Ρεββεκα μου Χρονια Πολλα και με το καλο να δεχτεις και την μπεμπουλα σου!!!!!! Σημερα εχουμε και εμεις επιτελους κρυο. Απο την Παρασκευη αναψαμε και καλοριφερ. Επιτελους χειμωνας!!!! Αυτην την εβδομαδα θα βαψουμε και τα παιδικα δωματια και θα τελειωσω και το δωματιο της μπεμπας. Τα ρουχα τα επλυνα και τα σιδερωσα ολα, τωρα μου εμειναν μονο κουβερτουλες, σεντονακια και διαφορα αλλα. Βαλιτσα δεν εφτιαξα ακομα.Θα μπω στο μηνα μου και μετα. Εξαλλου θα γεννησω με καισαρικη οποτε δεν αγχωνομαι. Ειρηνη που ειναι το χωριο? Στην κορυφη του Ψηλοριτη? Γιατι τοσο χαλια με λιγη κακοκαιρια? Δηλαδη του χρονου που θα εχεις και το μπεμπη τι θα κανεις? Υπομονη!!!!

Σε 2 βδομαδες Χριστουγεννα και εγω που τρελλαινομαι για τις γιορτες φετος δεν θελω καν να ερθουν. Ειμαι πολυ στεναχωρημενη και η διαθεση μου δεν φτιαχνει με τιποτα :cry::cry: Αχ κοριτσακια μου πως περναει αυτη η θλιψη? Νομιζω οτι δεν θα τα καταφερω ποτε να γινω οπως πριν χαρουμενη και χαλαρη!!!! Μονο η σκεψη της μπεμπας με χαλαρωνει για λιγο!!!!!

Σας φιλω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου,γιατί τόση θλίψη??Μήπως σε επηρεάζουν οι ορμόνες?Γιατί κι εγώ εκεί που είμαι καλά,ξαφνικά όλα μου φαίνονται μαύρα!! :shock:

Έκανα γενική καθαριότητα σήμερα!!'Ηταν να βάψουμε το υπνοδωμάτιο μιας και έχει καιρό να βαφτεί και έχει μαζέψει σκόνη αλλά με αυτά και με κείνα μάλλον χλωμό το βλέπω κι έτσι σήμερα έπλυνα όλους τους τοίχους με μια φοβερή σφουγγαρίστρα που πήραμε από τηλεμάρκετινγκ!!Σας φρεσκοβαμμένο φαίνεται τώρα!! :D

Έβγαλα φώτο και την κοιλάρα μου και σας την παρουσιάζω!!Μην τρομάξετε!!Σας πετάχτηκε κι εσάς ο αφαλός ή μόνο σε μένα???? :roll:

post-13601-13873935756477_thumb.jpg

post-13601-13873935756564_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αννουλα τι αφαλος ειναι αυτοοοος??εγω παντως τρομαξα πρωτη φορα βλεπω ετσι εξω αφαλο!!!σε ποναει??και κατσε καλα που επιασες και εκανες τοιχους μετα μαλωνετε εμενα!!!

χρυσακη μου χαλαρωσε!!!η μπεμπουλα θα σου φερει χαρα!!!!η θλιψη ειναι μεσα στη ζωη μας μερικα πραγματα δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε!!

λενακη μου ναι ειναι πολυ γλυκος ο τζεμ οχι τζεφ :D:D:D

αγγελικουλα δεν περιμενα δωρα γιατι δεν την πολυγιορταζω αλλα σημερα κοριτσια πηρα δεντρο και φορεμα για το γαμο!!!ειμαι χαρουμενη με το δεντρο γιατι δυσκολευτηκα να βρω!!!θα σας βαλω φωτο να μου πειτε για το φορεμα και να δειτε και το δεντρακι μου

ευχαριστω ολες για τις ευχουλες σας!!!και ανταποδιδω με πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα!!Ρεββέκα σε τρόμαξε ο αφαλούλης μου ε?? :lol::lol::lol: Όχι δεν πονάει και αν φορέσω κάτι κολλητό,μπαίνει μέσα!!Πετάχτηκε όλος έξω!!Το περίμενα βασικά γιατί και η ξαδέρφη μου πριν 7 χρόνια που ήταν έγκυος,έτσι ήταν ο αφαλός της!!Πάντως περίμενα να κάνω και την καφέ γραμμούλα στην κοιλίτσα αλλά τίποτα..Όσο για τους τοίχους,έπρεπε να γίνει γιατί σε λίγους μήνες θα έρθει το νινί και το κρεβατάκι του είναι κολλητά στον τοίχο και έτσι πρέπει να είναι καθαρά μιας και δεν μας βλέπω να βάφουμε φέτος..Μάλλον από Άνοιξη τώρα...Άντε βάλτε και τις δικές σας κοιλουμπίτσες να συγκρίνουμε!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!

Ρεββεκα χρονια σου πολλα, με το καλο να υποδεχτητε τη μπεμπουλα σας και μ'ενα πονο!!!! Περιμενω φωτο το δεντρο και το φορεμα του γαμου φυσικα!!! Στολισα και εγω αλλα δεν πηρα ακομα λαμπακια οποτε θα στειλω φωτο μονο δεντρο...

Γιορταζει και ο αντρουλης μου σημερα, ο Σπυρακος μου, αλλα δεν κανουμε γιορτες και τετοια σπιτι γιατι ψιλοβαριεμαι να σας πω...Θα βγουμε ομως με ενα φιλικο ζευγαρι για φαγητο το βραδυ, μολις γυρισει ο Σπυρος απο τη δουλεια!!

Βρε Αννουλα τι κοιλουμπιτσα ειναι αυτη τελεια και μεγαλη??? Απορω που εσυ εισαι μια σταλιτσα, που την εκανες ολη αυτη??? Ο αφαλουλης ειναι πολυ αστειος!!! Εμενα δεν εχει πεταχτει ετσι παντως.. Σχετικα με το ασβεστιο εγω οποτε θυμαμαι παιρνω το calcioral d3. Ειναι χαπι που το λιωνεις στο στομα και εχει γευση σαν λεμονακι!

Βρε Χρυσα μου (εχεις και το ονομα που θα δωσω στη μπεμπα μου!!!) γιατι τοση θλιψη?? Τι πιο ωραιο απο το να περιμενεις τα Χριστουγεννα και το μωρακι σου... Φαση ειναι και θα περασει!! Μη στενοχωριεσαι καθολου!!!

Λενακι πλησιαζουν οι μερες!!! Αντε Χριστουγεννα στο καινουριο σπιτακι!!! Με το μαλακο ομως!!!

Αυτο παντως κοριτσια με τη μπουκωμενη μυτη που θα παει?? Εδω και ενα μηνα με εχει πιασει η αλλεργια μου μαζι με ιγμοριτιδα και εχω αδειασει ενα RONAL!! Ξυπναω στον υπνο μου και δεν μπορω να απρω καθολου ανασα..Ευτυχως εμενα δεν ματωνει και η αληθεια ειναι πως αυτος ειναι και ο μοναδικος λογος που ξυπναω βραδυ...ουτε για τσισακια!!!! ΑΑΑΑΑ!!!! Και το ροχαλητο του Σπυρου...οταν τον πιανει μου'ρχεται να του κλεισω το στομα και τη μυτη μαζι!!!

Παω να κανω μπανακι να ειμαι ετοιμη για το βραδυ και θα τα πουμε σε λιγακι!!!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα που ωραιο το φορεμα σου!!! Ζηλευω γιατι εγω δεν μπορω να δειξω πλεον ποδι ετσι οπως εχω γινει!!!

Και το δεντρο σου μου αρεσει πολυ ειναι φωτεινο και ετσι το θελω και εγω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι εγινε μυρισε Χριστουγεννα; εγω εχω στολισει εδω κ μερες αλλα οχι τοσο οσο αλλες χρονιες γιατι ο αντρουλης φωναζε για κουραση ασε που οταν ειναι για ξεστολισμα μαλλον θα γενναω εγω :):)

ετσι πηρα ενα μικρο δεντρακι, το στολισα τελεια με πολλα φωτακια, γεμισα το σπιτι Αγιους Βασιληδες στολισα κ το μπαλκονακι μου αρκετα, μια χαρα.ασε που για 2-3 χρονια σκεφτηκατε οτι δε θα βαζουμε μεγαλο δεντρο; τα μπεμπακια ολο εκει θα μπουσουλανε μη τους ερθουν τα φωτακια καπελο :D:D

Ρεβεκκα μου χρονια πολλα οτι επιθυμεις- ασε που αυτο ειναι στο δρομο

Αννουλα σιγουρα δε πονας, δε σκαλωνει ο αφαλος;

αντε παω να δω τα λουκανοπιτακια μου να ξεγελαστω, γιατι ολο μελομακαρονα ονειρευομαι αλλα κρατιεμαι σε λιγες μερες αυτα ,μαζι με υπεροχους κουραμπιεδες ,ειμαι κ κοντα στην Καρβαλη οποτε θα τους παρω απο την πηγη!

Μπηκα στην 36η γιουπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνι μου,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και να περάσετε πολύ όμορφα σήμερα!Όμορφο και το δικό σας δεντράκι,αν του βάλεις και φωτάκια,θα είναι φοβερό!!Είδες που μεγάλωσε απότομα η κοιλίτσα!!!Εκεί που δεν φαινόμουν,ξεπετάχτηκε μέσα σε έναν μήνα!!!Αν και πάλι μου λένε ότι είναι μικρούλα για 8ο μήνα..Δεν ξέρω...

Φιλιώ μου,όχι δεν με ενοχλεί καθόλου ο αφαλούλης!!Είναι πολύ μαλακός και πολλές φορές παίζω και τον πιέζω μέσα και μόλις τον αφήνω,πετάγεται πάλι!! :lol:

Μόνο ο δικός μου πετάχτηκε δηλαδή??? :shock::shock::shock:

Μην μου λέτε για μελομακάρονα και κουραμπιέδες!!!!!Λέτε να ψωνίσω υλικά αύριο και να φτιάξω? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μη νομιζεις Αννουλα και εγω για το υψος μου και τα κιλα που εχω παρει δεν εχω καμια κοιλουμπα...Σε οποιον λεω οτι εχω μπει στο μηνα μου δεν το πιστευει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινι πολυ ωραιο δεντρο ειναι πυκνο και μ αρεσει,μολις μπουν τα φωτακια παλι φωτο θελω,να χαιρεσε το αντρακι σου και να περασετε τελεια,ευχαριστω για τις ευχουλες!!!

φιλιω μου σ ευχαριστω!!!!πωπω 36η αντε κοντευουμε μια μια!!!

αννουλα μην πειραζεις τον αφαλο αστον κατω :D

ο αντρουλης μου χαρηκε πολυ με το δεντρακι,το χαζευει δεν ειχε ποτε δεντρο στο σπιτι!!!το στολισαμε μαζι, βγαλαμε φωτο μαζι!!!οτι και να κανω του αρεσει!!!!οτι και να ζητησω!!!!λεω να τον βαλω και κεινον στο δεντρο γιατι ειναι ενας αγγελος!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...