Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!!Τι κρύο είναι αυτό σήμερα!!Χιονίζει κιόλας!!!Απίστευτο!!!

Ρεββεκάκι,κάτσε σπίτι!!!Μη μας κρυώσεις τώρα με τέτοιο κρύο!!Όταν με το καλό έρθεις Ελλάδα,θα αρχίσει να ανοίγει και ο καιρός,θα ξεπορτίζουμε παρέα!!!Μ'αρεσει κι εμένα το περπάτημα και οι βόλτες αλλά δεν έχω κανέναν εδώ κοντά να μου κάνει παρέα...Όσο για τα μεμέ,κι εγώ δεν έχω τεράστια,μεγάλωσαν λίγο με την εγκυμοσύνη και λογικά θα μεγαλώσουν λίγο ακόμα με το γαλατάκι! :D

Λενάκι,χαίρομαι που σε βόλεψε το κολπάκι με τα δυο παραθυράκια!! ;)

Μίλησα με το αντράκι μου με το που ξύπνησα και μου έφτιαξε την διάθεση μιας και δεν είχε λιακάδα σήμερα για να ξυπνήσω καλά...Δεν ξυπνάω χαρούμενη αν δεν έχει έστω και λίγο ήλιο!! :shock: Ευτυχώς που έχω τόσο γλυκομίλητο άντρα δηλαδή!! :lol:

Ειρήνη,κι εμείς δεν έχουμε θέρμανση ακόμα...Σήμερα θα έρθουν να βάλουν πετρέλαιο,ως τότε κουβερτούλες και ζεστά ροφήματα!!!

Φιλάκια κοριτσάρες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ και εγώ βαριέμαι μέσα σήμερα...

Εχουμε και πτώση τάσης και δεν έχουμε θέρμανση ...

Ξεκινω να βλέπω ταινίες και βλέπουμε.

Μπρορεί μετά να πάω στη συνιφάδα μου που έχει τζάκι...

Φιλάκια!!!

να πας στο τζακι μην μας κρυωσεις!!!!και γω καμια ταινια θα δω!!!

θα παρω τον αντρουλη μου τηλ μηπως παμε σε κανα πολυκαταστημα που ειναι ζεστα να περπατησω λιγο εκει μεσα!!!εεεε και αμα βρω και κανα μωρουδιακο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αννουλα!!!μωρε τι γλυκο το αντρακι σου!!!μπραβο του ολα καλα!!!

φτιαχνω μια ελληνικη παραδοσιακη φασολαδα!!!!!!θα κανω βουτιες με φρεσκο ψωμακι και μετα θα παω να περπατησω να καψω θερμιδες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ωραία η φασολάδα!!!!Μιαμ μιαμ!!Τι θερμίδες να κάψεις βρε σύ!??!!Είσαι πολύ αδυνατούλα!!Πως θα μεγαλώσουν τα μεμέ αν ότι τρως,το καις αμέσως??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsares!!

edo xionizei ante na erthei h kyriakh pou den doulevei o dikos mou na th bgaloume sto spiti ta dyo mas na anapsei to tzaki mia xara tha nai ayrio!!!

koritsia h aderfh mou einai eguos!!

xarhkame oloi toso poli giati to ithele para poli prospathouse 5 xronia.

otan ematha pos eimai eguos 2 meres prin eixe mathei kai ekeinh pos einai kai to xase giati den to hksere kai eixe shkosei baros.tora omos ola kala!!

agapaei toso poli ta morakia xarika poli.

kala gia to sex den to syzhto tha doume ti tha ginei pantos bravo ston antroulh mou pou den exei paei me allh vraveio toy dino ego an hmoun antras den nomizo na hmouna kyrios :geek::geek::geek::geek: kai re koritsia soru gia to tharos alla yparxei kia allos tropos na ikanopoihsoume ligo tous antres mas (mh paei to myalo sas sto poli poli ponhro)

despoinaki idia kila einai ta morakia mas!!me to kalo narthei h thodoroula sou!!

ax fasolada akouo bre rebbeka den mas to eipes apo bradus na valoume kai meis ta fasolia sto nero.

steile tora ena piato gia timoria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βαρβάρα μου!!Ο δικός μου αντρούλης δεν δέχεται το χειροποίητο!!! :lol::lol::lol: Δεν ξέρω τι σόι κόλλημα είναι αυτό αλλά δεν θέλει με τίποτα!!Είναι τις άποψης ότι έρωτας είναι μόνο όταν τα δυο κορμιά ενώνονται!! :shock::shock::shock: Να φανταστείς ότι ούτε μόνος του το κάνει!! :roll: Δεν ξέρω που τον βρήκα!!Είναι περίπτωση!!Άντε πάλι πρωινιάτικα,πονηρή συζήτηση ανοίξαμε!!Λυσσάρες!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρεεεε λυσσαξατε παλι!!!!!ειμαστε και πεινασμενες!!!υπομονη υπομονη κοντευουμε!!!!!

σας στελνω λιγη φασολαδα μπας και ηρεμησετε!!!!

καλημερα μπαρμπιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω...Δεν το έχω σκεφτεί ακόμα...Καμιά σουπίτσα σκέφτομαι...Για την ώρα πάω να φάω καμιά μπανάνα μπας και ηρεμίσω!!χιχιχιχιχιχ!!! :lol::lol::lol: Όσο για τα αέρια,κάνει κρύο,μην τα φοβάσαι,θα σου ζεστάνουν και το κρεββάτι!!! :lol::lol::lol: Ξεσαλώσαμε πρωινιάτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Τι κανετε? Εγω ειμαι χαλια :( Εχει πρηστει το δοντι μου και εχω γινει τερας :o

Πηγα χτες στον οδοντιατρο και μου το ανοιξε μου το καθαρισε, χωρις ενεση και τα ειδα ολα :shock:

Σημερα ειχα πριστει περισσοτερο οποτε ξαναπειγα. Βογκηξα στο πονο.... Τα ειδα ολα.....

Χωρις ενεση και μου ανοιξε το μαγουλο για να φυγει το πυον(συγνωμη για τις λεπτομερειες) :?

Αποτελεσμα δε βλεπω βεβαια, το μαγουλο μου εχει γινει τεραστιο. Δε μπορω να φαω γιατι με ποναει, δε μπορω να κοιμηθω γιατι με ποναει και χτες εκανα και πυρετο..... Σκατα.......

Ο γυναικολογος μου επιτρεπει αντιβιωση Amoxil των 500 ενα χαπακι ανα 8ωρο και εχω φοβηθει παρα πολλη γιατι ξερω οτι ειναι επικυνδινο αλλα δε γινεται διαφορετικα, δε προκειται να ξεπριστω γμτ....................... Εσεις εχει χρειαστει να παρετε καθολου αντιβιωση μεχρι τωρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo μου, περαστικούλια σου γλυκιά μου!!!Αχ αυτά τα δοντάκια,σε ταλαιπωρούν!Μην ανησυχείς για την αντιβίωση καλή μου!Αφού σου έχει δώσει οκ ο γιατρός,κάτι παραπάνω θα ξέρει!! ;) Και η μαμά μου ταλαιπωρείται συχνά με τα δόντια της και πρήζεται... :( Μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις...Υπομονή κοριτσάκι μου!!Φιλάκια σου στέλνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννουλα μου κανω υπομονη, τι αλλο μπορω να κανω. Αλλα ηταν αναγκη να γινει κι αυτο τωρα...

Δε μπορουσε να συμβει αφου γεννησω με το καλο. Φοβαμαι πολλη αν επιρεαζει η αντιβιωση το μωρο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού ο γιατρός σου λέει ότι θα είναι οκ με την συγκεκριμένη ποσότητα,δεν θα έπρεπε να ανησυχείς τόσο!!Σε καταλαβαίνω γιατί εγώ αναγκάστηκα να πάρω ντεπόν που δεν είναι τίποτα και ένιωθα τύψεις!Να έχεις θετική ενέργεια!Δεν νομίζω να ρίσκαρε ο γιατρός σου δίνοντάς σου το οκ για αντιβίωση ενώ μπορεί να κάνει κακό στο μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρααααααα!!!

Τι μου κάνετε? Εγώ βαριέμαι ιδιαιτέρως...

Αχ βρε κορίτισα τα νεύρα μου, είδα πάλι συμπτωματικά στην τηλεόραση φυσιολογική γέννα...το κέρατο μου πια, τι το θελα....έχεις δίκιο Λένα και η καισαρική μια χαρά διαδικασία είναι....άσε που μετά από όσα έχω δει στην τηλεόραση δεν νομίζω ότι θα ξαναχρησιμοποιήσω το εχμ.....αυτό ξανά...γι'αυτό, δεύτε λάβετε τελευταίον ασπασμόν κορίτσια....εγώ τον έχω και μακριά τον αντρα μου βλέπεις....

Και βεβαίως γλυκειά Μπιμπιμπό υπάρχουν και άλλες μέθοδοι ικανοποίησης χεχεχεχεε :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας λυσσαρες μου εεεμμ γκαστρουλες ηθελα να πω!! :lol::lol:

Καλα δεν εχετε τον θεο σας!! Πρωι βραδυ για τρελιτσες συζητατε! :lol: αχ μου φαινεται επεσε μεγαλη

πεινα(συμπερηλαβετε και εμενα παρακαλω! :D ) Υπομονη κοριτσακια μου,και οπως λεει και η Αγγελικη μας υπαρχουνε και αλλοι μεθοδοι ικανοποιησης! ντρεπομαι να σας πω! :oops:;)

Αγγελικη μου και τι δεν θα εδινα για ενα φυσιολογικο τοκετο και μαλιστα χωρις επισκληρηδιο.Δυστυχος μετα απο πολυ σκεψη επελεξα παλι καισαρικη.εχω και την πιεση στο ματι που δεν μου αφηνει και πολλα περιθωρια επιλογης..Ξερω πολλες γυναικες που αηδιαζουν στην θεα μιας φυσιολογικης γεννας και δεν το βρισκω κακο να κανεις καισαρικης.Οποτε ολα καλα.

Μπιμπιμπο μου περαστικα σου! Γιατι δεν σου εβαλε ενεση ομως?? Εχει και μερικες που επιτρεποντε.Και για την αντιβιοση μην ανησυχεις.Πολλες ειναι συμβατες με την εγκυμοσυνη οπως και με τον θηλασμο.

Ρεββεκακι πηγες βολτουλα τελικα?? σιγα μην δεν πηγαινες ε?? :D Χιονισε εκει??

Ευτυχως αλλα καφε υγρα δεν ειδα σημερα παρολο που κουραστικα λιγο παραπανω.Πριν λιγο πακεταρα ακομα μια κουτα και τωρα καθησα να ηρεμησω λιγο γιατι κατω χαμηλα νιωθω λες και με σφιγγουν με ταναλια.Πολυ πετρωμα εκει κατω σε καθε κινηση γμτ..

Ειναι καμια σας εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα λενακη εδω μπαινοβγαινουμε!!!!

δεν πηγαμε βολτιτσα τελικα!!!δεν γινοταν με τετοιο καιρο!!!

βρε συ κοιτα μην κουραζεσε πολυ!!!κοντευετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!Βάλαμε πετρέλαιο σήμερα και ζεστάθηκε το κοκκαλάκι μας!!!Ο μπόμπιρας χορεύει όλο το βράδυ σήμερα!!!Έχω ένα θέμα με το ασβέστιο...Πίνω αναβράζον τα mega calcium sandoz. Και ενώ τις πρώτες μέρες μου είχε αρέσει η γεύση του (μοιάζει με λεμονάδα) αλλά τον τελευταίο καιρό δεν το αντέχω!!!Πλέον το πίνω μέρα παραμέρα και με πολύ ζόρι!!Αηδιάζω απίστευτα όταν το πίνω...Εσείς τι ασβέστιο πίνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι λεμε Ρεββεκακι μου!! Βασικα μεχρι στιγμης εγω πακεταρω μονο μιας και ο αντρουλης μου ειναι

ολη μερα δουλεια.Την Δευτερα θα πακεταρουμε μαζι τα πιο πολλα,την Τριτη θα καθαρισουμε το σπιτι και την Τεταρτη θα ειναι η μερα μετακομισης.Ευτυχως θα ερθει φορτηγο με αντρες και δεν θα κουβαλησουμε απολυτος τιποτα!

Αννουλα μου εμενα ο γιατρος μου δεν μου εδωσε ασβεστιο αλλα πηρα απο μονη μου κατι χαπακια.Αλλα τα περνω οποτε το θυμαμαι.. :oops:

Ρε κοριτσια τωρα τελευταια τα ουλα μου ειναι πολυ χαλια...μιλαμε ολη η κατω μερια με ποναει και ματωνω καθε φορα στο βουρτσισμα λες και εφαγα μπουνιες.Ειναι κατακοκκινα και ετοιμα να ξεκολλησουν απο τα δοντια νομιζεις.

Σας συμβαινει και εσας αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...