Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσούδια!!!

Περιμένω τον διαιτολόγο και σε λίγο τις φιλενάδες στο σπίτι.

Rebbeka εγώ πήρα 2 σουτιέν και θα δείξει. Και εγώ μεγάλο στήθος δεν έχω. Πήρα τα 2 και θα δούμε αν θα τα βολευτώ.

Mata ωχ, ευτυχώς και εγώ μεγάλα τα πήρα (γιατί δεν είχε το νούμερο μου βασικά … χαχα)

Ρεβεκκάκι κουκλί είσαι στη φωτό!

aggeliki27 εμένα η ζυγαριά απειλεί τα 62,5 … άσε. Φαντάσου να μην έκανα και διατροφή με διαιτολόγο …

mini82 εγώ είμαι τόσο μαζόχα που κάθομαι και του κάνω γλυκά, και τον ταΐζω και στο στόμα παρακαλώ, ενώ εγώ δεν δοκιμάζω ούτε σταγόνα. Εχθές έκανα για μένα κεικάκια χωρίς αλεύρι, ζάχαρη αλλά με ασπράδια, ξηρούς καρπούς και δαμάσκηνα και με τους κρόκους που έμειναν του έκανα μους σοκολάτας με σαβουαγιάρ μέσα. Ήταν λέει σούπερ! Αχ τι τέλεια κοιλίτσα!!!

Filaki και εγώ τα πήρα αυτά τα εσώρουχα μιας χρήσης. Λένε βολεύουν.

Πολλά φιλάκια σε όοοοοοολα τα κοριτσάκια και καλές ετοιμασίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσαρες!!!! [smilie=wav.gif]

τι να πρωτοσχολιασω!!!! :D χαιρομαι που σας βλεπω συχνα μεσα!!!

εγω θα παω την τριτη γιατρο οποτε θα ρωτησω τι δινουν για την μαμα και το παιδι εκει!!

ρε κοριτσια τι ειναι τα βρακακια μιας χρησης??απο που τα περνω???

ιωαννιτσα πωπω πολλα ψωνια με γεια!!!!!θελω και γω!!!απο αυριο θα χιονισει εδω λενε!!καλε πως θα ξεπορτιζω εγω τωραααα??? :shock:

μινι τελειο το δωματιακη και ακομα ποιο τελειο το κοιλουμπακι!!!καλε τι μορφονιες εχουμε στο μαμμυλαντ :D

κοριτσια εγω πιστευω νιωθω οτι τελος αυτουνου του μηνα θα γεννησω!!!ισα που θα μπω στον ενατο!!!για να δω τι θα πει η ντοκτορ την τριτη!!!

κοντευει να ερθει και η μανουλα μου το αλλο σαββατο θα ειναι εδω τι καλα!!!

κοριτσια καλημερα σε ολες σας!!!καλη δουλιτσα σε οσες δουλευουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλες τις γκαστρούλες!Ευχαριστώ και πάλι για τις ευχούλες σας!!Σήμερα κλείνω τις 31 εβδομάδες και μπαίνω στην 32η!!Περνάει ο καιρός!!Από χθες το βράδυ άρχισε να χαλάει και ο καιρός και θα πέσουν απότομα οι θερμοκρασίες!!!Καιρός για δύο που λένε αλλά εγώ δυστυχώς δεν έχω το αντράκι μου να με ζεστάνει στην αγκαλίτσα του μέχρι την άλλη εβδομάδα... :? Αχχ..Μελαγχόλησα...

Κορίτσια που έχετε γεννήσει,για πείτε μας πόσο μεγαλύτερο πρέπει να είναι το σουτιέν θηλασμού???Ακόμα δεν έχω πάρει,το αφήνω για μετά τις γιορτές.Από κιλά ενώ την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν 50,5 σήμερα ζυγίστηκα 50,2!Περίεργο...Συνήθως κάθε εβδομάδα έπαιρνα και 300-400 γραμμάρια!Αλήθεια,ποιες άλλες κοπέλες είναι Αττική??Να κανονίσουμε κανένα καφεδάκι λίγο πριν γεννήσουμε!! :D

Μιας και άκουσα για αποχή...Δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχουμε κανένα μήνα να κάνουμε κάτι λόγο απόστασης αλλά τελευταίες μέρες όλο πονηρά όνειρα βλέπω!!Σαν να παρατηρώ ότι οι ορεξούλες μου έχουν αυξηθεί επικίνδυνα!!Αλλά όταν σκέφτομαι ότι η κοιλίτσα έχει παραμεγαλώσει και δεν θα βολεύει καθόλου,ξενερώνω!!! :lol:

Mini82,πολύ όμορφα τα επιπλάκια!Με γεια!!

Αγγελικούλα,είπαμε!!Εγκυούλα είσαι...Άσε να λένε ότι θέλουν...Εγώ να δεις τι έχω ακούσει κατά καιρούς...

Φανίκο,άντε κοντεύεις!!Θα περιμένουμε να μας πεις την εμπειρία σου!!

Πέννυ,δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν πας για ντόπλερ στην 31η..Ρώτα τον θείο σου καλού κακού!

Ιωάννα,σε ζηλεύω που πήγες για ψώνια!!!Κι εγώ θέλωωωωω...Θα περιμένω μετά τις γιορτές να πάρω τα τελευταία πραγματάκια!!

Φιλιώ,θα έχει πολύ πλάκα να είσαι μέσα στα ροζ και να κρατάς τον μπέμπη μέσα στα γαλάζια!!Να βγάλεις πολλές φωτογραφίες!!!Για εσώρουχα μιας χρήσης έχω ακούσει διάφορα και δεν ξέρω τι να κάνω...Μάλλον θα πάρω και από αυτά και τα δικά μου καλού κακού και βλέπουμε τι θα με βολέψει καλύτερα!

Ρεββεκάκι,αντε να χιονίσει μπας και συμμαζευτείς λίγο!!! :lol:

Αυτά...δεν θυμάμαι κάτι άλλο!!Φιλάκια σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mini ti oraia asprh kounia kai go asprh ithela alla mas thn ekane doro o pappous kai den mporousa na thn allakso

ego exo parei eidh 20 kila kai exo synhthisei pleon ti na kanoume tha ta xaso after den skao pleon.

kai me th balitsa mphka sto site tou lhto kai eida ti xreiazete.

ante koritsia genname tha gemisoume to thema me foto apo ta morakia masssss

h elena eksafanisthke kai 2-3 akoma poy einai?

ax anna kai go olo tetoia oneira blepo ti na po ase pou kammia fora einai toso entona les kai ginontai sta alhtheia gia gelia eimaste

filakia pola se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι σε ζηλεύω που θα δεις πολύ σύντομα το νινί σου!!Εγώ έχω ραντεβού 20 του μηνός για ντόπλερ!!Μπαρμπίτσα,δεν σου κάθεται ο δικός σου??? :lol: Μόλις με το καλό γυρίσει ο καλός μου σπίτι,θα τον βγάλω knock out!! :lol: Αλήθεια,που έχουν εξαφανιστεί κάποια κοριτσάκια??? Πάντως τελευταία,που και που με πιάνουν κάτι πονάκια χαμηλά και νομίζω θα γεννήσω!!Να δω τώρα στις γιορτές με τι κουράγιο θα πηγαίνω από τραπέζι σε τραπέζι!Αφήστε για τα ρεψίματα!!! :oops: Ευτυχώς είμαι μόνη στο σπίτι και δεν με ακούει κανείς!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πενυ μου μια χαρα εισαι και πριν και τωρα!!!!

ειρηνακη εμεις τα παμε παμε μαζι!!!τι ωρα εχεις??εγω πηρα το πρωτο ραντεβου 9 το πρωι!!!

αννουλακη σιγα το αντρακι σου!!!!! :D:D οσο για τα ρεψιματα να δεις εγω τι κανω χαχαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa :D oxi vre annoula apla prin mia bdomada poy egine sygxronos klotsage kai to moro kai niosame poli asxhma kati san anomaloi na to po :lol::oops: e kai eipame telos tora ti na po ypomonh ayto to mhna gennao opote den pathainoume kai tipota meta ta saranta pali.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα περνατε εσεις κοριτσακια μου!!!!

Τι να πω και εγω το καημενο που απο οταν εμαθε οτι ειμαι εγκυος ουτε καν με εχει ακουμπησει!! Το φανταζεστε λιγο? Σαν καλογρια αισθανομαι....Τι τον παρακαλαω τι του κανω σχεδια τπτ αυτος...Βραχοοος!!!!

Σημερα πηγα και στο γιατρο..Οταν με ζυγισε επαθα σοκ!!! Μαντεψτε ποσα κιλα πανω....Ξεκινησα 54,5 και τωρα ειμαι 68,5!!Αφου να φανταστειτε οταν μου το ειπε μου σηκωθηκε η πιεση και χτυπησα ενα 12 με 8!!! Κατα τ'αλλα ολα καλα, το κεφαλακι της μπεμπας συνεχιζει να ειναι προς τα κατω (οχι πως το ειχε ποτε πανω) και θα ξαναπαω στις 24 να με ξαναδει και κολπικα!!

Αγορασα και καινουριο δεντρο πριν απο λιγο γιατι αυτο που ειχα ηταν λιγο μικρο για το σπιτι μας. Πολυ ωραιο δεντρο και οταν το στολισω θα σας το στειλω να το δειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μίνι μου κουράγιο!!Κι εγώ στην αρχή φοβόμουν και δεν ήθελα ενώ ο καλός μου έτρεχε πίσω μου,μετά όμως όταν άρχισε να παραμορφώνεται το σώμα μου,μου άρεσε που υπάρχει ακόμα το πάθος αν και δεν είναι τόσο εύκολο!! :oops::oops::oops: Μην αγχώνεσαι για τα κιλάκια σου βρε!!Θα φύγουν και χαμπάρι δεν θα πάρεις!!Περιμένουμε να δούμε και το δεντράκι!!!! Ρεββεκάκι,αν αντέξω και δεν του ορμίσω με το που έρθει σπίτι,μάλλον θα το κάνει εκείνος!! :lol::lol::lol: Όσο αντέχουμε ακόμα..γιατί μετά....δύσκολα τα πράγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε;

για το επιμαχο θεμα λετε οντως υπαρχουν κ ονειρα κ σκεψεις τρελιαρικες αλλα το μπεμπακι κλωτσαει τοσο χαμηλα , με τιποτα δε θελω επαφη μη γινει κ τιποτα.κ ο αντρας μου εχει συνηθισει την αποχη τοσο καιρο οποτε...περιμενουμε οποτε νιωσουμε ετοιμες κοριτσια

barbitsa ειπες μετα τις σαραντα μερες, νωρις δεν ειναι;εχω ακουσει οτι κανουν κ μηνες ειναι κ η ψυχολογια μας μετα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα δεν θελει ουτε εκεινος!!!!εγω βεβαια θελωωωωωω!!!!αλλα και που θελω δεν το τολμω,νιωθω το κεφαλακι της τοσο χαμηλα και επισης φοβαμαι για συσπασεις γιατι κατι ονειρακια πονηρα που ειδα και γω και ηταν περα για περα σαν αληθινα :oops::oops::oops:εκανα συσπασεις με πονο μαζι και φοβηθηκα οποτε το εχω αποκλησει!!!!

θα περιμενουμε και οι δυο μας!!!!

δεν θα μας παρει και πολυ να επανελθουμε γιατι δεν ειμαστε και απο τα πιο συγκρατημενα ζευγαρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D Υπομονή Ρεββεκάκι!!!Προς το παρόν ας βολευτούμε με τα όνειρα!! :lol::lol::lol:

:D:D:D το θεμα ειναι οτι και αυτα κακο μου κανουν!!!απαπαπαπα!!!για να ηρεμησουμε βραδυατικα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λυσσαρες τι θεμα πιασατε βραδιατικα???? :lol::lol::lol:

Απαπαπα με κολλασατε πεινασμενη γυναικα!! :lol: Και εμεις μια φορα δοκιμασαμε να κανουμε σεξακι αλλα δεν μας αρεσε,νιωθαμε πολυ αβολα οποτε το αφησαμε για μετα τη γεννα.

Τι κανετε ζουζουνες??

Ειχα γιατρο σημερα!!! Ο μικρος εγινε 2100γρ. και 43 εκατοστα!! Απολυτος φυσιολογικος λεει ο γιατρος!! Με εξετασε και κολπικα μετα απο πολυ καιρο.Πηρε και επιχρησμα για να κανει τεστ για τον καρκινο και ολα καλα!! Θα με ξεγεννησει ο πατερας του μιας και εργαζεται στο νοσοκομειο που θα παω. Με εβαλε μαλλον για 05.01.2011. Για σιγουρα θα ξερω σε 2 εβδομαδες που θα μιλησω με τον ιδιο για τις λεπτομερειες.Ηθελε να με βαλει στης 12.01 αλλα μετα την κοπλπικη εξεταση αλλαξε γνωμη,Μπα μου λεει δεν θα φτασεις μεχρι εκει.Οποτε το καναμε 2 εβδομαδες πριν την τελικη ημερομηνια τοκετου.Οταν ηρθα στο σπιτι ειχα καφε υγρα και τον πηρα τηλ. αμεσως.Ειναι μαλλον απο το σκαλισμα λεει και αν συνεχισουν να παω νοσοκομειο.Ευτυχως σταματησαν μεχρι στιγμης.

Σας διαβασα αλλα ειπατε τοσα πολλα που δεν τα θυμαμαι ολα.Θα κοιμησω την μικρη σε λιγο,θα σας ξαναδιαβασω να κρατησω και σημειωσεις :D και θα σας ξαναγραψω μετα! Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,να σας πω ένα κολπάκι για να θυμάστε ότι διαβάζετε!Εγώ ανοίγω δύο παράθυρα,στο ένα διαβάζω και στο άλλο απαντάω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα.

Τι κανετε?

Διαβασα τα νεακια σας και χαιρομαι που ειστε ολες καλα.

Πλησιαζουν οι μερες που θα παρουμε ολες τα βλασταρακια μας αγκαλιτσα.

Εμεις σημερα πηγαμε στην κλινικη για καρδιοτοκογραφημα και μετα στο γιατρο για υπερηχο.

Ολα ειναι τελεια και η μπεμπα εφτασε τα 2700.

Κλεισαμε και ημερομηνια,27/12 στις 8:30 το πρωι.

Ολα ειναι σχεδον ετοιμα και περιμενουμε τη μεγαλη στιγμη.

Μακαρι να ηταν και ο αδερφουλης μου μαζι μας.

Φιλακια σε ολα τα κοιλουμπακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι!!! :)

Αννουλα φοβερο το κολπακι σου! Πως δεν το σκεφτηκα?? Το εφαρμοζω ηδη και ξεκιναω! ;)

Δεσποινακι μου τι υπεροχα νεα!!! Με το καλο να την κρατησετε στην αγκαλιτσα σας!! Περιμενα πως και πως να μπεις να μας πεις νεα σου!

Ζωουλα μου πανεμορφα τα επιπλακια σας!! Με γεια!! Και η κοιλιτσα που ξεπροβαλει πισω απο την κουρτινα επισης τελεια!!!! :)

Ειρηνακι το καροτσι ειναι πανεμορφο!! Μολις ειπες μαγαζι Καβαλας καταλαβα αμεσως πως λες για τον Ναρλη.Κανει πολυ καλες τιμες.Εχε τον στο νου σου και για αργοτερα για βαφτιση.Εισαι τυχερη που η κολλητη σου ειναι και η μαια σου αλλα και νονα του μικρου! Πως πηγε το μαθημα?? Το στομαχι και εμενα ειναι χαλια πολλες φορες την μερα.Εχω πολλες αναγουλες τελευταια.Σημερα δε που εκανα και ψαρια απορω πως δεν τα εβγαλα...

Ματινακι μου πως πανε οι ζαλαδες?? Ελπιζω να συνηλθες! Κοτραγιο δεν εμεινε πολυς καιρος μεχρι να σταματησεις απο την δουλεια! Οσο για το μαζευα και το βοηθημα της μικρης ριχνω πολυ γελιο! Εγω βαζω και αυτη βγαζει πραγματα στις κουτες! Λεει και συνεχεια:: Μαμα τι ειναι ατο?? ατο?? Να μυρισω...να δω! :lol::lol: Με εχει τρελανει!!

Μινι82 και εγω τα εχω αυτα τα πονακια και σημερα που πηγα γιατρο του το ειπα και λεει οτι ειναι επειδη πλησιαζουμε στο τελος.Βαραινει το μωρο και πιεζει το κοκκαλο και η μητρα κανει μικροσυσπασουλες.Πανεμορφο το δωματιο της μικρης! Λατρευω τα λευκα επιπλακια! Και η κοιλιτσα σουπερ οπως και εσυ βεβαια! ;)

Αγγελικη μου μην την φοβασαι την καισαρικη βρε! Ειναι γυναικες που δεν πονανε σχεδον καθολου μετα αλλα εχει και γυναικες που κανουνε να συνελθουνε αρκετο καιρο οπως εμενα πχ.ενα μηνα μετα πονουσα ελεεινα! Και εγω την σκεφτομαι αλλα λεω δεν πειραζει οτι και να τραβηξω αξιζει! :) τι ωραια που θα εχεις και τον αντρουλη σου μαζι!

Βαρβαρα μου φτου φτου μια χαρα κιλακια ειναι το μπεμπε!!! Οσο για την κουρτινα εγω θα την εβαζα για λιγο και μετα θα την κατεβαζα και καλα για πλυσιμο και θα εβαζα μια δικια μου! ;)

Φιλιω μου που χανεσαι βρε? Μια χαρα θα πανε ολα.Οι σκεψεις που κανεις ειναι φυσιολογικες! Ολες οι ετοιμογενες τις κανουνε! Θα βγαλεις εναν παιδαρο εσυ 2 μετρα φτου φτου!! Τα εσωρουχα μιας χρησης οι πιο πολλες λενε πως δεν βολευουν.εγω δεν πηρα καθολου για να σου πω.ειχα μονο αυτα που ειναι σαν μποξερακια αλλα στο πιο κοντο και στενο και με βολεψαν αφανταστα.

Πεννυ μου σεξυ μαμα!!!! Τελεια η κοιλιτσα σου!!!

Φανουλα μου μια χαρα ειναι τα μωρακια σου σε βαρος!! Αντε κοντευεις!! Μαλλον θα εισαι η πρωτη που θα γεννησεις!! :)

Ρεββεκακι μου εγω να δεις τι γλυκα τρωω.Καθε μερα απο την μερα που εμεινα εγκυος σχεδον.Και βεβαια γλυκο χωρις σοκολατα για μενα δεν ειναι γλυκο.Ο μικρος μου η που θα μου βγει γλυκατζης η που θα βγει νευρικος με τοση σοκολατα που εφαγε! Τα δοντια του κατευθειαν χαλασμενα θα βγουνε!!! :lol::lol: Αφου δεν εχεις θεμα με το ζαχαρο μπορεις να τρως καθε μερα.Ασε με το ρεψιμο και εγω τα ιδια! χειροτερη και απο νταλικερης! :lol::lol: Το μαλλακι και η κοιλιτσα τελεια αλλα πρωτη φορα βλεπω εγκυουλα με τοσα μικρα μεμε!! :lol: Λιιιγο θα μεγαλωσουν ομως,κανενα νουνερο απο οτι σε κοβω μην φανταστεις πολυ!

Χρυσα μου με γεια τα πραγματακια σας!!! Και μην σκας για τα κιλα βρε συ! ολα θα τα χασεις!

Ιωαννα μου με γεια τα πραγματακια σας και εσας!! τι καλα που αρχιζουμε ολες να τα αγοραζουμε σιγα σιγα! Τι στρωμα λες να βαλεις στο μωρο??

Αννουλα μου χαιρομαι που τα πραγματα πανε καλυτερα! Υπομονη και μια εβδομαδα περναει γρηγορα μεχρι να ερθει ο αντρουλης σου.

Καλα σημερα και αν δεν εγραψα σεντονι!!! :oops: υπερδιπλο!! αλλα ειχα 2 μερες να μπω! Θα με συγχωρεσετε ε??

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια σας! ειναι και περασμενη η ωρα! Τα φιλια μου και την καληνυχτα μου σε ολες!! :YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Χαμός σήμερα εεε;

Και χιόνια έχουμε!!!!!!!!!

Δέσποινα την ίδια μέρα 27/12 γεννήθηκε η ανιψιά μου!!! Και είναι ένα παιδί … τι να σου πω!!!! Αστερι!!! Με το καλό κούκλα!!!!!!

Λενάκι τελικά δεν είμαι και τόσο τυχερή. Πάλι μου το ακύρωσαν το ραντεβού. Σας συμβαίνει και εσάς ή παραείμαι ελαστική;;; Πλέον δεν ξανακανονίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!!!

καλε χιονισε εκει???εδω ακομα τιποτα!!!!

λενακη μου ειδες τι μικρα μεμε που εχω??φαντασου πριν αφαντα ηταν!!! :lol::lol::lol:

παντα ελεγα αντε οταν θα μεινω εγκυος θα αποκτησω το κατιτις μου και γω αλλα μπαααααααααα!!!!!

δεσποινακη τι τελεια κοριτσακη μου κοντευεις!!!!αντε να ρθει να σου φερει χαρα!!!σε φιλω!!!!

κοριτσια βαρεθηκα μεσα στο σπιτι!!!!επλυνα κατι σεντονακια της λυδιας μου θα σιδερωσω λιγο μαγειρευω!!!αλλα και παλι οσα και να εχω να κανω θελω να ειμαι εξω να περπαταω!!!στην προηγουμενη μου ζωη πρεπει να μου δρομεας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και εγώ βαριέμαι μέσα σήμερα...

Εχουμε και πτώση τάσης και δεν έχουμε θέρμανση ...

Ξεκινω να βλέπω ταινίες και βλέπουμε.

Μπρορεί μετά να πάω στη συνιφάδα μου που έχει τζάκι...

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...