Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

ροζ/???

αν δεις αιμα..πρεπει να πας κατευεθειαν κλινικη..δε ειναι καλο το αιμα..να ξερεις..ειναι αποκολληση πλακουντα

ενα θα σε πωωωωωωωωωωωω

απολαυσε τις τελευταιες σου μερες..κ πανω απ ολα ΚΟΙΜΗΣΟΥ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ροζ/???

αν δεις αιμα..πρεπει να πας κατευεθειαν κλινικη..δε ειναι καλο το αιμα..να ξερεις..ειναι αποκολληση πλακουντα

ενα θα σε πωωωωωωωωωωωω

απολαυσε τις τελευταιες σου μερες..κ πανω απ ολα ΚΟΙΜΗΣΟΥ :D

Μου είπε ο γιατρός ότι λόγω της εξέτασης που μου έκανε κολπικά μπορεί να βγάλω λίγο αιματάκι ή καφέ (είχα βγάλει και την προηγούμενη φορά),αλλά αυτό ήταν πολύ απαλό ροζ και είπα μπας και θα γίνει τίποτα..Άντε να δούμε...Βρε δεν απολαμβάνω τίποτα τώρα!!!Θέλω το μωρό μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ακουμε εμενα...μετα θα εχεις ξενυχτια κτλ κ θα λες..τι καλα να κοιμομουνα λιγο ακομα

οκ δε λεω ειναι χαρα..αλλα θα ερθει μονο του που θα παει..εκει θα μεινει?

σε δινει παραπανω μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ακουμε εμενα...μετα θα εχεις ξενυχτια κτλ κ θα λες..τι καλα να κοιμομουνα λιγο ακομα

οκ δε λεω ειναι χαρα..αλλα θα ερθει μονο του που θα παει..εκει θα μεινει?

σε δινει παραπανω μερες?

Δεν μου λέει ακόμα κάτι..Αυτό είναι που με τρελλαίνει!!!Εσύ έκανες καθόλου κολπική εξέταση??Την πρώτη φορά μου έβγαλε αίμα και μετά είχα καφέ,ενώ τώρα είναι ροζ υγρά...Περίεργο...Θα τον πάρω μάλλον κανένα τηλέφωνο να δω τι θα μου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μην βιαζεσαι....φαγαμε τον γαιδαρο σε 1 και 2 βδομαδες 8α κολησουμε τωρα??? Υπομονη βρε! Ασε να περασει και το πολυ το κρυο..!! Κι εγω εχω πητ 18/2! Χαλαρα!!!! Μονο κατι μικροσυσπασεις εχω τπτ αλλο!

Ο γιατρος μου μου εχει πει πως αν δω εστω και λιγο αιμα να τρεξω μαιευτηριο! Γιαυτο παρτον τηλ! Εισαι 40η αρα απο ωρα σε ωρα και μερα σε μερα 8α ερ8ει κ ο τοκετος...μη το αφηνεις~!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??

Ανυπομονειτε ε?? τιποτα δεν εμεινε!! σε λιγες μερες θα κρατατε ολες τα μωρακια σας στα χερια σας!!

Με το καλο ευχομαι σε ολες!!!

Ελενα να σου ζησει το μωρακι!!!!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsiα πως παμε??? αννουλα κανενα νεο?? thouli εσυ?? Σημερα ειχα γιατρο...η μπεμπα πατησε τα 3400 αλλα δεν λεει να βγει...ο τραχηλος ειναι 8εοκλειστος :?:?

Αρα παμε για 40η βδομαδα με τρελα :roll: Μπορει και παραπανω :shock::shock:

Η ταλαιπωρια συνεχιζεται ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλιογκαστρουλες τι κανετε;εγω πλεον δεν ειμαι εγγυουλα ειμαι μανουλα :D:D:D γεννησα με προκληση στις 3 φεβρουαριου.ταλαιπωρηθηκα λιγακι αλλα χαλαλι!αξιζε το αποτελεσμα.ευχομαι πραγματικα να κρατησετε γρηγορα στην αγκαλια σας τα μωρακια σας και με εναν πονο! (που για να ειμαι ειλικρινης δεν ισχυει αλλα γρηγορα ξεχνιεται)!φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει γεωργια..φυσκιλογικα?ολα καλα?

πενυ εγω καομα δε νιωθω τιποτα..

η αννουλα χαθηκε..λετε να γεννησε???????????

εγω παω σε μια βδομαδα ξανα γιατρο να με δει απο κατω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geωργια να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!

Thouli kαι εγω εχω γιατρο σε μια βδομαδα να με δει κολπικα :? Τιποτα δε νιω8ω ακομα μονο τις κλοτσιες της μπεμπας .

Αννουλα εχω 4 μερες να σε ακουσω!!!! Γεννησες τον μπεμπαρο?? Αντε με το καλο! Οταν νιωσεις καλα μπες να μας πεις νεα σου!

Τhouli μονο εμεις μειναμε αχαχχαχ μαλλον πας πρωτη γιατι με περνας μια βδομαδα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπέρα και πάλι!!!!! Γέννησα κι εγώ και ψιλοχάθηκα, εναν μπέμπη 3200 στις 20/1!! Με καισαρική λόγω περιτύλιξης του λώρου...είναι τέλειος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να πάνε όλα δεξιά και σε σας και να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πέννυ μου υπομονή, όταν είναι η ώρα του θα έρθει...ο τράχηλος ειναι κλειστος αλλά εχει κατέβει? Τι σου ειπε ο γιατρός??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,τελικά μετά τα ροζ υγρά,μου σπάσανε τα νερά και γέννησα 6/2 Κυριακή ξημερώματα 4:14 τον μπέμπη μου με φυσιολογικό τοκετό!!2900 το μανάρι μου και θηλάζουμε αποκλειστικά προς το παρόν,ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι!Όταν μπορέσω θα μπω να σας τα πω πιο αναλυτικά!!Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,τελικά μετά τα ροζ υγρά,μου σπάσανε τα νερά και γέννησα 6/2 Κυριακή ξημερώματα 4:14 τον μπέμπη μου με φυσιολογικό τοκετό!!2900 το μανάρι μου και θηλάζουμε αποκλειστικά προς το παρόν,ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι!Όταν μπορέσω θα μπω να σας τα πω πιο αναλυτικά!!Φιλάκια πολλά!!

Αννούλα σου εύχομαι και από εδώ να σου ζήσει ο μπέμπης και να είναι πάντα καλότυχος και υγιής και να έχει εσάς να τον καμαρώνετε και να τον προσέχετε!!!!!!!!!!! Είδες που ο γιατρός έλεγε για 2.500 και τελικά βγήκε 3 κιλά σχεδόν? Μπράβο σας που θηλάζετε!!! Περιμένω να μου πεις λεπτομέρειες!!

Εύχομαι και σε όλα τα κορίτσια να χαίρονται τα μπεμπάκια τους και σε όσα τα περιμένουν ακόμα: με έναν πόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πέννυ είσαι η επόμενη ε??????????????????? Με το καλό :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,τελικά μετά τα ροζ υγρά,μου σπάσανε τα νερά και γέννησα 6/2 Κυριακή ξημερώματα 4:14 τον μπέμπη μου με φυσιολογικό τοκετό!!2900 το μανάρι μου και θηλάζουμε αποκλειστικά προς το παρόν,ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι!Όταν μπορέσω θα μπω να σας τα πω πιο αναλυτικά!!Φιλάκια πολλά!!

να σου ζησει κουκλιτσα μου μπραβο,οταν μπορεσεις γραψε αναλυτικα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου να σου ζησει ο μικρος...στειλε μας και φωτογραφια να τον χαρω :D:D:D

Δηλαδη ειμαι τωρα η επομενη?? Σε 2 μερες μπαινω 40η !

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εχω αγχω8ει πολυ :?:? και φοβαμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βάζω φωτούλα αλλά την εμπειρία μου την άλλη φορά!Τώρα θηλάζουμε κι έχουμε μόνο ένα χέρι!! :D

Ευχαριστώ για τις ευχές!!Φιλάκια!

post-13601-13873936179971_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου να σου ζησει ο κουκλος!!!!!!! Σου μοιαζει πολυ!!!!! Ειδες με ενα χερι πολλα μπορεις

να κανεις!!!!! :D Περιμενουμε νεα σου!!!

Αγγελικη να σου ζησει και ο δικος σου!!!!!!1 Να μας τα πεις αναλυτικα!!!

Αντε κοριτσακια μου λιγες μεινατε!! Με το καλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου να σου ζησει ο κουκλος γερος και δυνατος...σου μοιαζει παρα πολυ! Ολα τα αγορια μοιαζουν στην μαμα τους ;););) ΤΥΧΕΡΗ!!! Ενω τα κοριτσακια μοιαζουν στο μπαμπα ;);)

Τhouli ετσι νομιζω και εγω πως εχω ενα τριμηνο μπροστα μου....η κοιλια μου εχει γινει τεραστια ευτυχως δεν εχω κανει ραγαδες . Φοβαμαι μηπως μεγαλωσει πολυ και τρομαξω να την γεννησω :? Εχτες ειχα συσπασεις κα8ε 5 λεπτα χωρις να με πονανε...μαρτυριο!!!

ουφφφ 8α δουμε....αντε thouli moy ευχομαι με το καλο να ερ8ουν τα μωρακια μας και γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει Αννουλα μου!!!!!!! Κουκλι είναι!!!

Πέννυ εμένε ο γιος μου ειναι ιδιος ο πατερας του, μονο τα αυτια μου εχει παρει!

Μη φρικάρεις παντως ρε, θα ερθει η ωρα να γεννησεις, απλα το μωρο μας δειχνει ποτε ειναι η ωρα του να βγει..υπομονη! Ουτε εγω έκανα ραγάδες, αν και μπορω να πω οτι δεν μου λειπει καθολου η κοιλια μου, εχω χάσει 9 απο τα 10 κιλα της εγκυμοσύνης και η κοιλια μου ειναι παλι ισια αλλα λιγο χαλαρη (σημερα κλεινω 21 μερες αφοτου γεννησα). Παντως ισχυει αυτο που λενε οτι ολα ειναι θεμα καλης ψυχολογιας. Εγω και την καισαρικη ξεπερασα και ολα....βεβαια εχω και βοηθο τη μαμα.

Σας περιμενουμε παντως στις φρεσκομανουλες Ιανουαριου (αν και θα γεννησετε Φλεβαρη)

Φιλιαααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares moy na sas zhsoun kala saranta se oles penny me to kalo na krathseis k sy th mpempa sou agkalitsa.....

annoula epiteloys mia kopela pou gennhse fisiologika na sou zhsei kouklos einai

parte kai to diko mou fasolaki na to deite filakia pollaaaaaaaaaa

post-14119-13873936180291_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...