Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσακια μου;;;;τωρα γυρισα απο την γιατρο μου κ ειδα την κορακλα μου που εχει τεμπελιασει αρκετα για να βγει αλλα εφυγα με ευχαριστα νεα.......εχω αρχισει κ εχω διαστολη 1 προς 2 κ ναι επιτελους κονητευω κ γω να γεννησω..προς το παρον ειμαι σπιτι κ περιμενω ποτε ακριβως θα θελησει η μικρουλα να κανει την ηρωικη εξοδο!!!!!!!!μεσα στην βδομαδα κ εαν οχι μεσα σε λιγες ωρες θα κρατησω αγκαλια την κορακλα μου κοριτσια ...δεν το πιστευω....πονακια εχω λιγα κ συσπασειςκαθολου επομενως περιμενω,,,,,,,......!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!! Πως παμε?? Μπηκα στην 37η βδομαδα...εχτος απο κατι μικροσυσπασουλες χωρις πονο νιω8ω μια χαρα! Μαλλον η μπεμπουλα την εχει βρει μεσα στη κοιλια και της αρεσει! Ο 8ειος μου ειπε αν δε γεννησω μεχρι τισ 5/2 να παω να με ξαναδει ! Ολα ειναι ετοιμα!!!

Βιβιβο εχω και εγω ΤΕΒΕ! Απο οτι ξερω η γεννα στο ΜΗΤΕΡΑ μαζι με επισκληριδιο- Φ.τοκετο και τρικλινο δωματιο (Εχτος τον γιατρο) 8α μας παει ενα 3χιλαρο ευρω! Απο το ΤΕΒΕ 8α παρουμε πισω τα μισα!

Μια χαρα ειμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :)

Πριν λιγο ηρθα απο το γιατρο (του νοσοκομειου) και μου ειπε ενα κλασικο "ολα καλα" και να παω την αλλη Δευτερα να μου κανουν εξεταση αιματος και να παω την αλλη Τριτη να γεννησω με καισαρικη παντα.....

Επεισης ρωτησα στο γραφιο κινησεως τι μου καλυπτει το ΤΕΒΕ και μου ειπαν "τιποτα μονο 308 ευρω εκτος κι αν μου βαλουν καποιο φαρμακο οποτε μπορει να φτασουμε και τα 400". Μπερδευτηκα λιγο, δηλαδη εγω βαζω απο τη τσεπη μου τα 308 ευρω και τιποτ' αλλο η το Τεβε δικαιολογει μονο τα 308 κι εγω βαζω ολα τ' αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκια καλημερα στις τελευταιες εγκυουλες!!!! @};-@};-@};-

Λιγες μερουλες κοριτσια ακομα και θα εχουμε τα μωρα μας στην αγκαλια μας!!!! :lol::lol::lol:

Σημερα ειχαμε γιατρο το πρωι καναμε καρδιογραφημα και μετα ειδαμε την μπεμπουλα στον υπερηχο ολα ειναι πολυ καλα και η μπεμπουλα μας μεγαλωσε κι αλλο φτασαμε τα 3800!!!!!!! :D:shock::?:lol:

Ειπα στον γιατρο μου οτι θελω καισαρικη μιας και η μπεμπουλα μας ειναι πολυ μεγαλη και μου ειπε οτι θα περιμενουμε μεχρι τις 8 Φεβρουαριου δυο εβδομαδες ακομα!!!!!!!!!!!!!!!! :x

IreneValadia να σας ζησει ο μπεμπουλης σας να ειναι γερο και τυχερο παιδακι ( καλα η φωτο ειναι τελεια )!

penny1979 μου απο συσπασεις και πονακια και εγω δεν εχω πολλα κανα δυο την ημερα μαλλον εχουν βολευτει τα μωρακια μας στις κοιλιτσες μας :lol::lol::lol:

ioanna123456 μου που εισαι? Πες μας κανενα νεακι σου φιλακια πολλα!!! :-*:-*:-*

KALLI5 μου με το καλο κοριτσακι μου με ενα πονο!!!!!

bibibo μου για το ΤΕΒΕ δεν ξερω να σου πω αλλα λιγα μου φαινονται τα λεφτα... Περασαν οι μερουλες πρεπει να εισαι η επομενη εγκυουλα που θα μας ανακοινωσει τον ερχομο του μωρου της με το καλο!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια ασχημα τα νεα εχω φοβη8ει πολυ~ Μολις εμα8α πως η μπεμπα 8 μηνων της αδελφης του αντρα μου βρε8ηκε 8ετικη στον ιο Η1Ν1~ Και πριν 2 μερες ημουν στο σπιτι τους :| και επεζα μαζι της!

Το προβλημα ειναι πως τα υπολοιπα 3 παιδια τους 8α φιλοξενη8ουν σπιτι της πε8ερας μου οσο καιρο 8α ειναι η μπεμπα στο νοσοκομειο!

Αυτο που φοβαμαι ειναι πως δεν πρεπει να ανεβω κα8ολου σπιτι της πε8ερας μου (μενει ακριβως απο επανω μας) το ιδιο και ο αντρας μου!

Μα δε μπορω να το καταλαβω ενα μωρο 8 μηνων πως κολησε και απο που γαμωτο! Ειναι απο την δευτερα στο αττικον με 40 πυρετο! Μια τοσο δα ψυχουλα γιατι να ταλαιπωριεται .........Φοβαμαι πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

penny1979 μου περαστικα για την μπεμπουλα σας ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει πολυ και γρηγορα να γινει καλα. και εγω απορησα μα τοσο μικρουλα πως κολησε!

Μην ανησυχεις απότι ξερω τους ιους τους κολλας κατα την αναρωση και οχι στα πρωτα σταδια παντος καλο θα ηταν να αποφηγεις τις επαφες. Ρωτα και τον γιατρο σου κατι περισσοτερο θα σου πει. και παλι περαστικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πενυ μου περαστικα στη μεπεμπουλα σας, τι να σας πω μακρια απο σενα οι ιωσεις που θα γεννησεις σε λιγες μερες.....

Εγω χτες το βραδυ πηγα στον γιατρο του ΤΕΒΕ για να μου γραψει σιδηρο και ασβεστιο. Μου κανει υπερηχο(δε μου εχει ξανακανει αυτος εγω το ζητησα) και τι μου λεει! Μου λεει οτι η μπεμπα θα γεννηθει γυρω στα 2500 κιλα και οτι ειναι μικροτερη σε εβδομαδες, δηλαδη με βασει το κεφαλακι της ειναι γυρω στις 35 βδομαδες κι οχι στις 38 που ειμαι εγω τωρα :shock::shock::shock:

Επεισης οτι ειναι ρισκο που με αφηνει ο γιατρος μεχρι την 39 εβδομαδα και να προσεχω με το παραμικρο που θα νιωσω να τρεξω στο νοσοκομειο :(:o:shock::?

Κοριτσια πανικοβληθηκα λιγο, δε κοιμηθηκα καλα το βραδυ και οσο κοιμηθηκα εβλεπα κατι παλιοονειρα....

Παναγια μου, δωσε μου δυναμη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβιβο ο κα8ε ενας γιατρος εχει την δικη του αποψη και κοιταει να κατηγορησει τον συναδελφο του! Αν πραγματι ειναι 2500 κιλα η μπουμπου σου γιατι ανησυχεις??? Σε μια βδομαδα 8α την εχεις αγκαλια και 8α την παχυνεις εσυ..!!

Οσο για τον γιατρο σου δε το συζητω εννοειτε 8α τον αλλαξεις~8α βρεις αλλον καλυτερο!

Αλλη μια βδομαδα εμεινε..εχεις γεννησει και μια φορα και ξερεις τα συμπτωματα...με το παραμικρο 8α τρεξεις μαιευτηριο ;);)

Η μπεμπα τελικα της επεσε ο πυρετος και ο γιατρος ειπε πως περασε ελαφρια τον ιο Η1Ν1 γιατι τοσο καιρο (8 μηνες) επεινε μητρικο γαλα και ο οργανισμος της εχει αντισωματα!~ Το ακουσα και ξενερωσα γιατι καταλαβα ποσο συμαντικο ειναι να 8υλασεις ;)

Δοξα το 8εο 8α γινει καλα..αυτο εχει σημασια!!!

Βιβιβο οσο για το ΤΕΒΕ γιατι 8α παρεις τοσα λιγα λεφτα πισω?? ΣΕ ιδιωτικο νοσοκομειο η δημοσιο γεννας? και ποσο 8α σου παει η γεννα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα τι κανετε??αντε ποσες μεινατε ακομα?

μπιμπιμπο μου και εμενα 2500 γεννησθηκε υγειεστατη μην ανυσηχεις!!!

περαστηκα στο μπεμπακι σας πενυ,και ναι ο θηλασμος ειναι σημαντικος!!!!

αντε κοριτσια με το καλο οσες εμειναν!!!!!

σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Πολύ ησυχία έπεσε...Δεν γεννάει καμία???Εγώ έχω αρκετά πονάκια αλλά δεν βλέπω φως!Την παρασκευή έχω γιατρό να με δει από κάτω και να δούμε τι θα πει.Στην αναμονή....

Ρεββεκάκι,εσύ που ξέρεις,για πες μας τα συμπτώματα που είχες πριν σπάσουν τα νερά??Εγώ έχω πόνους περιόδου,πονάει η πλάτη,τα ισχία,καμιά φορά μουδιάζει ο πωπός :shock::oops: ,τσιμπήματα χαμηλά στην κοιλιά και νιώθω ότι τώρα θα βγει το νινί!Πως τα βλέπεις???Θα αργήσω???

Πέννυ,περαστικά στην μικρούλα,ευτυχώς όλα καλά!

Μπιμπιμό,μην μου αγχώνεσαι!!Όλα καλά θα πάνε!!Κι εγώ δεν θα κάνω μεγάλο μωράκι,στα 2,500-2,800 μου λέει ο γιατρός!

Ρε κορίτσια,το μωράκι σας είναι ζωηρό??Εμένα κάνει πάρτυ ειδικά τα βράδια και πετάει πωπουδάκια και ποδαράκια από δω και από εκεί!!

Φιλιά πολλά σε όλες και άντε να γινόμαστε κι εμείς φρεσκομανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες μου να σας ζησουν τα μωρουλια σας και με το καλο και οι τελευταιες!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ρεββεκακι μου, κουκλιτσα η μικρη Λυδια!!!!! :x:-*:x:-* Δεν προλαβαινω να σας διαβασω να δω κι αλλες φωτο γμτ!!! :cry::cry::cry:

Λενακι μου τη λεει η Ειρηνουλα;;;;Εμενα η ζουζουνα μου ζηλευει και μου το λεει κιολας.....που θα παει θα το συνηθισει λεω!!!! :roll::roll:

Εγω κοριτσια απο 5 /1 κοιμαμαι δυο δυο ωριτσες (λογο θηλασμου) και μονο τη νυχτα, τη μερα δεν παιζει (λογο Αντωνιας) Ειμαι τοοοσο κομματια............. αλλα και τοοοοοοσο ευτυχισμενη που το ξεπερναω!!!!!!!

Τωρα γραφω και συγχρονος θηλαζω.... :D:D

Μου εχετε λειψει πολυ!!!! Σας στελνω την αγαπη μου και τα φιλια μου!!!!! :YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!

Πενυ σε δημοσιο νοσοκομειο θα γεννησω, και το Τεβε μου ειπαν δε καλυπτει τιποτα. Εγω θα πληρωσω 310 ευρω τη καισαρικη που θα κανω για 4 μερες και αν μου χορηγησουν παραπανω φαρμακα θα πληρωσω κατι παραπανω..... Μετα οταν θα γεννησω μετο καλο, με τα χαρτια που θα μου δωσουν απο το Τεβε θα παω και θα μου δωσουν ενα επιδομα μητροτητας γυρω στα 1000 ευρω. Το χειροτερο ταμειο εχω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bibibo γιατι το λες χειροτερο? Μια χαρα ειμαστε βρε!! Παμε σε οποιο γιατρο του ΤΕΒΕ γουσταρουμε ..μας γραφει τζαμπα φαρμακΑ χωρις συμμετοχη! Ολα τα καλα νοσοκομεια Δημοσια και ιδιωτικα

(ΙΑΣΩ-ΜΗΤΕΡΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ κλπ κλπ) εχουν συμβαση με το ΤΕΒΕ, Αρα ανα πασα στιγμη πας οπου 8ες ! Στο ΙΚΑ ειναι χειροτερα...κανονιζεις εξεταση μετα απο ενα μηνα...ασε μακρια!!

Οσο για την γεννα εχω ακουσει πως περνουμε πισω τα μισα! Στο Μητερα που 8α γεννησω 8α μου παει ενα 3χιλιαρο~! Αν παρω τα μισα πισω 8α ειμαι πολυ ευχαριστημενη!

Δεν ξερω....μπορει να βρε8ω προεκπληξεως και να παρω τα μισα του μισου :shock::shock: .......ΚΑΗΚΑΜΕΕΕ!!!! Οι καιροι τωρα δεν ειναι για εξοδα πολλα!!!

8α το ρωτησω και 8α σου πω!

Κατι αλλο κοριτσια...8ελω να ρωτησω τις ηδη μανουλες!!!

Οταν ηρ8ε η ωρα που καταλαβατε πως γεννατε...οι συσπασεις (πετρωματα) συνοδευονταν με πονο?? Δηλαδη ειχατε δυνατο πονο κα8ε μισι ωρα κλπ?? Εγω εχω αρκετες συσπασεις την μερα χωρις πονο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!επιτελους ξεκινησα και εγω να μπαινω σην τελικη ευθεια :):):) εχω αρχισει να εχω καφε υγρα απο το απογευμα και συσπασεις ανα μια ωρα!!!!!ο γιατρος μου ειπε οτι ξεκινησε ο τοκετος στο αρχικο του σταδιο :D:D:D ελπιζω μεσα στο σ-κ να γεννησω γιατι εχω πονους σαν περιοδου εδω και λιγες μερες που εχουν γινει πιο εντονοι.ελπιζω να σας εχω νεα απο βδομαδα!καμια αλλη εμεινε σε αυτο το τοπικ ή γραφω μονη μου; :lol::lol::lol::lol: φιλακια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Θα ηθελα να σας πω οτι γεννησα και εγω στις 17/1 με φυσιολογικο τοκετο!!!!! Ηταν να παω με προκληση στισ 21/1 αλλα ο νινις μου αποφασισε να ερθει νωριτερα!!!! Εβαλα και την φωτογραφια του!!

Ειρηνη μπορεις να βαλεις στην λιστα σου τον Νικολακη μου οτι ηρθε!!!

Ευχομαι σε οσες περιμενουν με εναν πονο να κρατησουν τα μωρακια τους αγκαλια και σε οσες γεννησαμε να τα χαιρομαστε!!!!

φιλια πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgia ευχομαι με το καλο να φερεις στο κοσμο το μωρο σου και με ενα πονο :)

Vickoylini nα σου ζησει ο κουκλος σου...φτου φτου πανεμορφος ειναι!!

Οπως βλεπετε εμεινα εγω με κανα 2 κοριτσια ακομα αν και εχω 3 μερες να ακουσω νεα τους...μπορει και να γεννησαν ;)

Αχχχχ μονη μου εμεινα με την μπουμπου να μην 8ελει να βγει και να χοροπηδαει ολο το βραδυ κ να μη με αφηνει να κοιμη8ω :o ...ουτε συμπτωματα εχω ουτε τιποτε :roll: Για να δουμε 8α με δει παλι ο γιατρος σε λιγες μερες :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!Δυστυχώς δεν γέννησα ακόμα...Περιμένω...Χθες είχα γιατρούλη και το απαίσιο "πασπάτεμα" αλλά μου είπε ότι ο τράχηλος είναι αρκετά σκληρός ακόμα... :( Το μωράκι μου έχει φτάσει τα 2500 κιλά!!Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω...Μετά την κολπική εξέταση είχατε αίμα?Μου είπε ο γιατρός ότι μπορεί να βγάλω αλλά είχα αρκετό αιματάκι και πολλά πονάκια όλη νύχτα!!Άντε να γεννήσουμε να ησυχάσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Αντε λιγες μειναμε ακομα :)

Εγω μπαινω τη Τριτη το πρωι για κανονισμενη καισαρικη :?

Απο χτες παω σαν τη παπια γιατι εχω κατι πονακια χαμηλα στη πρωτη τομη, αφου νομιζω οτι αν περπατησω λιγο πιο γρηγορα θα μου φυγει το παιδι ;)

Δε το εχω συνηδητοποιησει οτι γενναω σε τεις μερες περιπου :shock:

Απο τη μια θελω πολλη να γεννησω για να "ελευθερωθω" και να ηρεμησω, να το κρατησω αγκαλιτσα να το χαρω και απο την αλλη αγχωνομαι αν θα τα καταφερω με δυο παιδια διαφορετικης ηλικιας......

Οτι ειναι να γινει θα γινει, ερχεται η μεγαλη Τριτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vickoulini να σου ζησει ο μπεμπης πολυ ομορφουλης!!!!!πεννυ ευχαριστω πολυ και εσυ το ιδιο με εναν πονο και γρηγορα.αννουλα εγω εφαγα αυτο το πασπατεμα 2 φορες (και πονεσα) αλλα τιποτα.εμενα μου ηρθαν καφε γιατι μαλλον την προηγουμενη καναμε ατξιουλες (καλα μην φανταστειτε τιποτα τρελο) με τον αντρα μου :ymblushing::ymblushing::ymblushing: συνεχιζω να εχω καφε και οι συσπασεις μου ειναι ανα τεταρτο!απο οτι φαινεται σημερα γενναω :D:D:D ευτυχως δεν ποναω ελεινα ειναι υποφερτο.

φιλακια πολλα ελπιζω την επομενη φορα που θα γραψω να σας ανακοινωσω τα ευχαριστα!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβιβο και georgia αντε με το καλο!!!!!

H αλη8εια ειναι πως εχει αρχισει η κατασταση να μην παλευεται, η κοιλια εχει μεγαλωσει πολυ..δεν μπορουμε να περπατησουμε πολυ, να κοιμη8ουμε , βαρος πολυ, ..ουτε δουλειες του σπιτιου..εχω χρησωσει μια αλβανεζα να μου κα8αριζει κα8ε βδομαδα :( Ασε που δε παω που8ενα γιατι φοβαμε μηπως σπασουν τα νερα κ γινω ρεζιλι :roll:

Αννουλα σε καταλαβαινω..!!!! Υπομονη :? το καλο πραμα αργει να er8ει ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες οσες μειναμε δηλαδη! Οσες γεννησατε να σας ζησουν τα ζουζουνακια σας! Αντε να γεννησω κι εγω γιατι δεν αντεχω αλλο τη δευτερα εχω παλι γιατρο αλλα απο συμπτωματα τιποτα κανα δυο πονακια μονο αλλα σταματανε! 11 μερες και σημερα μου μεινανε σαν φανταρος τις μετραω πλεων! Παντως ο μπεμπης δεν πτοειτε μια χαρα περναει 2.814 ηταν πριν 8 μερες και συνεχιζει το τρωει το φαγακι του! Ελπιζω την αλλη βδομαδα να γεννησουμε και οι τελευταιες που μειναμε γιατι ζηλευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια που ειστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;δεν εμεινε καμια;εγω δυστυχως ειμαι γκαστρουλα ακομη :((:((:((:((:((:(( πηγα με συσπασεις και πονακια το σαββατο στο νοσοκομειο αλλα τζιφος.σημερα το πρωι ξαναπηγα στον γιατρο και σημερα επειδη ηταν η πητ μου μου ειπε οτι αν δεν ερθει απο μονος του ο μπεμπης θα παω να κανω προκληση την πεμπτη :o:o:o:o:o αγχωθηκα βρε κοριτσια ο μπεμπης μου εινα ευτυχως ζωηροτατος αλλα χθες με επιασαν τα κλαματα.γιατι δεν γενναω;;;;;;εχω φερει και την μαμακα μου απο μακρια εδω και 3 εβδομαδες σχεδον και τον πατερα μου το σ-κ γιατι πιστευα οτι θα γεννησω γρηγοροτερα και γενικα μου βγηκε αγχος μεγαλο απο χθες!ουφ ελπιζω να ερθει συντομα.εχει καμια εμπειρια απο προκληση;;;;αν ναι θα θελα πολυ να μαθω.

φιλακια πολλα στις ελαχιστες που μειναμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη ζουζουνες μου, ερχεται η ωρα!!!!! :-bd:-bd:-bd

Κοιμηθειτε λιγο τωρα..... γιατι μετα σας περιμενουν τρελα ξενυχτια.......... (-|(-|(-|(-|(-|(-|

Με ενα πονο ευχομαι σε ολες σας!!!! :-*:-*:-*:-*

Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους και στις μανουλες!!!!!! :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...