Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες [& μανουλες] Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο6


Recommended Posts

βρε κοριτσακι μου γιατι βιαζεσαι;;;δεν εχεις παρει ολο τον μηνα σου εξαλλου...αλλες περνανε το μηνα τους και περνουν παραταση και 10 μερες...ηρεμησε και θα ερθει και μετα θα αναπολησεις τις μερες που τον ειχες στην κοιλιτσα σου...

τωρα για τον γιατρο σου...ειναι απαραδεκτος...θα σε αφησει και θα παει τις διακοπουλες του ενω εισαι στις μερες σου;;;απαραδεκτος..δεν εχω κατι αλλο να πω :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινακι μου σε καταλαβαινω αλλα σκεψου πως ο μπεμπης ειναι καλυτερα μεσα στην κοιλιτσα σου και αλλωστε εχεις καιρο και αν ειναι ολα καλα και δεν εχεις προβλημα με πλακουντα η αμνιακο υγρο και τρεφεται καλα το μωρακι σου δεν υπαρχει λογος να ανυσηχεις...ξερει μωρε αυτο τι κανει καλυτερα απο ολους μας οσο για τον γιατρο το αφηνω ασχολιαστο...

και παμε στο θεμα υπνος σημερα δεν θελω να μας ματιασω φτου φτου και ξανα μανα φτου φτου κοιμηθηκαμε σερι μεχρι τις 5.30 απο τις 22.30 που καναμε το μπανιο μας και δεν ηπιαμε και γαλα (τελευταια φορα που εφαγε ηταν στις 7)ηπιε μια γουλια και αποκοιμηθηκε...βρε λετε να...φυσικα μετα ξυπνησε στις 8.30 και μεχρι αυτην την ωρα ζητημα να εχει κοιμηθει δυο ωρες...και τωρα γαριδα το ματι...τουλαχιστον δεν γκρινιαζει...οχι ακομα παντως... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιααααααααααα

Γεννησαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

13/12 τα ξημερωματα της Δευτερας ηρθε στον κοσμο η καραμελιτσα μου :D:D:D:D

γεννηθηκε 2900γρ και 48 εκατοστα!

φυγαμε απο το νοσοκομειο 100 γραμμαριακια ελαφροτερες αλλα δεν πτοούμαστε θηλαζουμε αποκλειστικα και σιγα σιγα περνουμε!

Θα σας γραψω την ιστορια μου όλη όταν θα εχω πιο πολυ ωρα! τωρα κοιμουνται όλα τους αλλα σε λίγο θα ξαναξυπνήσει!

Λοιπον σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω, και όταν θα εχω λιγη ορίτσα θα ξαναμπωωωωωω!

σας φιλωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλιτσα μου να την χαιρεσαι την κορακκλα σου να ειναι παντα γερη δυνατη και ευτιχισμενη και να χαιρεσαι και ολη σου την οικογενεια...καλο μεγαλωμα και πολλη υπομονη...φιλια

ρε κοριτσια τα καναδομαρακι ειναι οκ???εχει καμια νεα της???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisi to moraki sou na nai panta kala :x:x:x ego tha eimai se tetraklino esi se ti domatio isoun?me to episkeptirio ti ginotan?me to thilasmo se voithisan?pliroses kati extra apo afto pou perimenes?to moro to eixes opote itheles?signomi an se kourazo alla angxonomai poli :):):):):):)

kai gw gia 4klino eixa pei alla den ypirxan kai me ebalan se 3klino. to 4 klino einai terastio!!! me to episkeptirio pali einai apo 10.00-13.00 kai 18.00-20.00 an 8ymame kala kai den afinoyn ta mwra tote gia ta mikrobia katalabeneis.tin wra poy 8ulazeis menei mono o pateras.me to 8ulasmo se boi8oun opote toys to zitiseis. extra xrimata edwsa gia ta galatakia tis miris giati den 8ulasa den eixa gala.to mwro to fernoyn ka8e 3 wres kai stis 12 to brady meta stis 5 to prwi gia na ksekoyrazomaste. oti allo xreiasteis pes moy xara moy na se boi8isw. filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαταλακι!!!!!!!!!!Να σας ζησει η κορακλα!!! Να ειναι γερη και τυχερη και καλη λοχεια σε σενα!!!

Κοριτσια απο τις 10:30 το πρωι που θηλασαμε για καμια ωρα συνολικα και απο τα δυο στηθη (πρωτη φορα συμβαινει αυτο)....ναι!!! τον ματιασα μονη μου!!! :o:o

δεν κοιμηθηκε ρουπι και μεχρι τωρα εκλαιγε και ποναγε και η κοιλιτσα του κι εκανε κι αερια πολλα :oops::oops: ολη μερα ημουν στο βυζι για να ξεχνιεται,αλλα μολις τον εβαζα στο κρεβατι το ματι παλι γαριδα!!και τελικα του εδωσα λιγο ξενο 30ml ηπιε και τωρα κοιμαται ρε κοριτσια σαν να ειναι παλιο-μπεκρης που δεν μπορει να παρει τα ποδια του!! :lol::lol:

παντως σημερα εβαλα τα κλαμματα για πρωτη φορα..μεχρι την ωρα που εφτιαχνα το γαλα,εκεινο σπαραζε και οταν τον πηρα στην αγκαλια μου για να τον ηρεμησω,ενιωθα τα αναφιλλητα του και μου σπαραξε την καρδια..κι ετσι εκλαψα κι εγω μαζι του για να μην ειναι κανεις παραπονεμενος...τι σοι μανα θα γινω!!! :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika koimithika koritsia kai isiakse to kokalaki mou, apo ths 10:00 mexri ths 13:00 kserathika sto krevati mou den antexa alo..

Aurio sarantizoume kiolas, lew meta na paw se ena emporiko na dw kai kanena rouxalaki gia mena an kai fovame mhn kolisei tpt to mwro :roll::roll: an dw polu kozmo den tha minw...

Pantos vlepw ola ta mwrakia mas kati pathenoun giro sths 12... :o:o Den exoume kai panselino :!::!::!:

Katerina ipomonh koritsi mou.O mpempis sou xriazete ligo xrono akomi...

Autos pou einai gia polla kila ksilo einai o giatros sou X(X(X( Apo thn arxh iksere pos tha exei mia etimogennh meres Xristougennon ti kanonizei diakopoules :?::?::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι να σου ζησει!

Κατερινα μου υπομονη ξερει ποτε θα βγει ο μπεμπης.Καλα πολυ μα....κια αυτο που κανει ο γιατρος σου...δεν του ειπες τιποτα?

Κοριτσια εμενα τρωει απο το στηθος καθε 2μιση με 3 ωρες για κανα 5λεπτο στο καθε στηθος και ειναι μια χαρα,δεν με κουραζει καθολου .Ευτυχως ειναι ησυχουλης σε αντιθεση με τον μεγαλο :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ επιτελους κοιμηθηκαμε και ειναι και η ωρα της μαμας να ξεκουραστει...εχω αραξει στον καναπε και δεν αντοχη ουτε να σηκωθω για φαγητο...

ευη αντε τυχερη τωρα ξανανοιωσες παλι???εισαι ετοιμοπολεμη ξανα???παντως αυτο ελεγα και στην κουμπαρα μου που γεννησε πριν απο μενα και μου ελεγε μολις κοιμαται η μικρη πεφτω ξερη και εγω...προσπαθησα να το κανω αυτο στην αρχη και μολις κοιμοταν ο μπεμπης προσπαθουσα να κλεισω τα ματια μου αλλα που τετοια τυχη οσο πιο κουρασμενη ημουν τοσο δεν μπορουσα να κοιμηθω...εεε τωρα πια εμαθα οποτε με φτανουν οι βραδυνες ωρες...ελπιζω και σημερα να κοιμηθουμε τοσο καλα οσο χθες...

μαρινακι θα γινεις η μαλλον εισαι μια υπεροχη μανουλα που νοιαζεται και αγαπαει το νινακι της και μην νομιζετε και αυτα το καταλαβαινουν και μας νοιωθουν και μας ποσο τα αγαπαμε...

λοιπον ομορφες κοπελιες μου σας αφηνω παω να ασχοληθω και λιγο με τον αντρουλη μου μην λεει...καληνυχτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melissoula xairomai poli pou ta akouo afta :D:D to eixa ena agxos katalavainis?an epitrepetai kai an thes mou apantas poso pliroses gia to triklino?gia tis meres pou emines eki xriazosoun rouxa gia tin mikri i mono gia tin eksodo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melissoula xairomai poli pou ta akouo afta :D:D to eixa ena agxos katalavainis?an epitrepetai kai an thes mou apantas poso pliroses gia to triklino?gia tis meres pou emines eki xriazosoun rouxa gia tin mikri i mono gia tin eksodo?[/q

kalimera stk.na min anxonese ola 8a pane teleia. egw plirwsa to 3klino stin timh toy 4klinoy logo to oti den eixe 8eseis kai eprepe kapoy na mpw kai gw xixixix. royxa gia to mwro den xreiazese dioti toys forane eidika makria forematakia me makria manikia gia na min gratsoynane to proswpaki toys. gia tin eksodo sas xreiazese ( royxa gia to mwro 1 pampers mipws kai soy lerw8wi sto dromo (min pareis soy dinoyn dwro ena koyti olokliro kai mwromantila) tin kala8ouna kai mia koybertitsa tipota allo.

times gaia :Ενδεικτικά αναφέρεται ότι η νοσηλεία φυσιολογικού τοκετού σε deluxe 4κλινο για 3 ημέρες παρέχεται με κόστος που ανέρχεται στα 1.300€ χωρίς επισκληρίδιο και σε 1.500€ με επισκληρίδιο αναλγησία, ενώ αντίστοιχα, για 4 ημέρες νοσηλείας το κόστος ανέρχεται σε 1.350€ και 1.600€. Ακόμη, στην περίπτωση καισαρικής τομής το κόστος νοσηλείας σε deluxe 4κλινό για 5 μέρες προσφέρεται στα 1.650€ χωρίς επισκληρίδιο και σε 1.850€ με επισκληρίδιο αναλγησία.

filakia koykla moy.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα κουρασμένες μανούλες!

Εμείς κάναμε πάλι τη νύχτα μέρα, όλο το βράδυ κοιμηθήκαμε μόνο για 2 ωρίτσες περίπου, κουτουλάω.. δεν ξέρω ο καημένος ο αντρούλης μου που πήγε και για δουλειά πως είναι! έχει πονάκια το καημένο και δεν μπορεί να κοιμηθεί, δεν το αντέχω που δεν μπορώ να τη βοηθήσω. Ο παιδίατρος μου είπε να της δώσω κιντερντέ, έχει δώσει καμία από εσάς στο μωράκι της; Της έδωσα και συμπλήρωμα το βράδυ και δεν θα πιστέψετε πόσο ήπιε: 150 ml!!! και μετά συνέχιζε να τρώει τα χεράκια της και την έβαλα και 5-10 λεπτά στο στήθος!! Αφού έλεγα στον άντρα μου δεν μπορεί, θα σκάσει!!! Οσο για ψυχολογία, τα νεύρα κρόσια όλη νύχτα και φυσικά ξαναέβαλα τα κλάματα, έχω καταντήσει Μάρθα Βούρτση :lol: ! Από τη μία γιατί στενοχωριέμαι για το μωρό και από την άλλη γιατί καταρρέω από την κούραση. ΜαρίναΧ αν τώρα έκλαψες για πρώτη φορά, είσαι σε καλό δρόμο! εγώ σχεδόν κάθε μέρα κλαίω! κι εγώ απορώ τι σόι μάνα θα γίνω...

Κατερίνα, ο γιατρός σου είναι απαράδεκτος!!! όσο για το μωράκι, μην ανησυχείς εκείνο καλά θα είναι εκεί μέσα, αλλά για το θέμα του γιατρού έχεις απόλυτο δίκιο κούκλα μου. Σου είπε ποιός συνάδελφος θα σε αναλάβει; τον Γουμαλάτσο έχεις; τον είχε η πρώτη "συγκάτοικος" στο δίκλινο, ήταν 6 μέρες μέσα η κοπέλα (λόγω ίκτερου του μωρού) και πέρασε να την εξετάσει μόνο την πρώτη μέρα και την τελευταία που ήρθε γιατί το μωρό είχε μια κύστη.. Πάντως σαν γιατροί είναι όλοι εξαιρετικοί στο Αλεξάνδρα, μόνο σαν προσωπικότητες διαφέρουν. Οποιος και να σε αναλάβει θα είσαι σε καλά χέρια, αυτό να σκέφτεσαι και όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Ναταλάκι να σου ζήσει η μπουμπούκα σου!!

Εμείς κορίτσια είμαστε καλά σήμερα - κοιμηθήκαμε το βράδυ!!! Χθες προσπάθησα να τον κρατήσω ξύπνιο μέσα στην ημέρα και το βράδυ ξυπνάγαμε κάναμε μαμ και μετά κατευθείαν ύπνος..μακάρι να συνεχίσει έτσι - από φαγητό τρώμε και απο τα δυο μεμέ κάθε φορά΄- αν δεν τον πάρει ο ύπνος. Και εμένα αν κοιμηθεί δεν ξυπνάει με τίποτα. Μόνο αν τον αλλάξω ανοίγει το ματάκι του.

έχω ρίξει πολύ γέλιο....κάποιες στιγμές βγάζει απότομα την θηλή απο το στόμα του και τότε τον κάνω μούσκεμα!! Συντριβάνι το γάλα και τον λούζω στο πρόσωπο [smilie=toothy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια ακόμα καλύτερα!!!!\

Ναταλάκι μου να σου ζήσει η μπουμπού σου! Να είναι γερή και δυνατή και εσύ να χαίρεσαι όλη την οικογενειά σου!

Κατερινάκι μου όντως ο γιατρός σου είναι απαράδεκτος όμως μην ανχώνεσαι. Ρώτα τον ποιος θα τον αντικαταστήσει σε περίπτωση που γεννήσεις όταν λείπει και επιδιωξε μια επαφή μαζσί του ίσα-ίσα για να μην είστε ξένοι εκείνη την στιγμή και νιώσεις άβολα. Εγώ αυτό θα έκανα τουλάχιστον.

Ελενάκι εγώ της δίνω για τα πονάκια (μου κάνει και μένα συχνά αλλά συνήθως απογευματινές ώρες) χαμομήλι της milupa αλλά λένε ότι το κιντερτε είναι πιο καλό γιατί εκτός από χαμομήλι έχει και άλλα βότανα και τα ηρεμεί. Πάντως και το χαμομήλι κάνει δουλειά.

Ευγενία μια χαρά σας βρίσκω! Φτου-φτου να μην σας ματιάσουμε. Εύχομαι έτσι να συνεχίσετε, να έχεις μπόλικο γαλατάκι και να είναι ύσηχο το παιδάκι σου.

Εμείς πήγαμε μεγάλη βόλτα σήμερα μιας και είχε καλό καιρό. Πήγαμε για καφέ σε ανοιχτό χώρο βέβαια και μετά πήγαμε να εξερευνήσουμε και το σπίτι της γιαγιάς που δεν το είχαμε δει. Το μπουκωμα ευτυχώς έχει υποχωρήσει κατα πολύ.

Αυτά τα νέα μας. Σας αφήνω να ξεκουραστω κι εγώ λιγο τώρα που κοιμάται η μπέμπα.

Φιλάκια σε όλες σας! και στα μπεμπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..εγω εδω και σημερα.πηγα το πρωι για καρδιοτοκογραφο και εδειξε οτι εχω συσπασεις που ομως εγω δεν καταλαβαινω.εχω διαστολη 2 και μου ειπε ξανα οτι μεχρι πρωι το πολυ θα μου εχουν ερθει πονοι,,,,τι να πω δεν πιστευω κανεναν πια!τωρα για το θεμα του γιατρου κοριτσια ενταξει αγχωθηκα στην αρχη αλλα μου περασε.ανθρωποι ειναι κι αυτοι τι να κανουμε.θα θυμωνα ειναι η αληθεια αν με εβαζε μεσα με προκληση.ενω τωρα με το να μη με βαλει μεσα προγραματισμενα και να προτιμησει να μη παρει καθολου τα χρηματα (φακελακι) τουλαχιστον δειχνει οτι ειναι σωστος σε αυτο το θεμα.δεν εχω παραπονο γιατι με εχει προσεξει με το παραπανω σε ολη την εγκυμοσυνη και τη τελευταια βδομαδα με βλεπει μερα παραμερα και εχει δειξει πολυ προσοχη.απο τη μαια του εμαθα οτι ο συνεργατης του ειναι αψογος και ειναι στη δουλεια του σαν κι εκεινον οποτε εχω ηρεμησει λιγο.φιλακια πολλα κοριτσακια μου καλο βραδακι!αν αυριο γεννησω (λεμε τωρα)θα ενημερωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτσακια μου καλημερα τι μου κανετε?

εμεις ειμαστε ετσι και ετσι γιατι ειμαστε ακομα στις αρχες και παιδευομαστε λιγο με τον θηλασμο αλλα προσπαθουμε και προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη.

εσεις πως ειστε πως ειναι τα νινακια σας?

τα μεγαλα εχουν ξετρελαθει με το μωρο και δωξα το Θεο ειναι ομαλη η συμβιωση χεχεχε ;)

εχουμε νεα απο κανενα αλλο κοριτσακι?

κατερινα ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ? την καλυτερη δουλεια κανεις.. χεχε ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ οποτε ειναι θα βγει ο πριγκιπάκος σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!! πως τα πατε με τα νινακια σας? εμεις δοξα το θεο ολα καλα.προχτες πηγαμε στην παιδιατρο να μας δει εχουμε φτασει τα 4010 κιλακια και 54 εκατοστα υψος και ειμαστε μια χαρα. πηραμε μεσα σε 19 μερες 700γραμμ. ειμαστε φαγανουλες ειπε. και απο 120 γραμμ γαλα που εδινα δεν χορταινει και πηγαμε στα 150!!!!! θα μας φαει στο τελος. αυτα φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempakos γέννησες?αντε κοπέλα μου σιγα σιγα θα ελευθερωθείς κι εσύ ναμας λες τις ιστορίες με το μωράκι σου :D

Natalaki ευχομαι να τα καταφερεις με το θηλασμό

εγώ ακόμη παιδευομαι μετο θηλασμο κ σκισμενες θηλές,άλλοτε τον έχω στο στήθος άλλοτε βγάζω με το θήλαστρο το γάλα και του το δίνω,πάντως όχι ξενο-σκόνη σε καμία περίπτωση!

αυτό το πράγμα με τους κολικούς βρε κορίτσια είναι βασανιστήριο ,αγκαλίτσα συνεχεια και βόλτα θέλει ο δικός για παρηγοριά ,εκεί που είναι ήρεμος η ψυχή μου τον πιανει ο πόνος και με κοιτά στα ματιά και προσπαθεί να πιαστεί από κάπου να αντέξει τον πόνο ,στην αρχή γκρινιάζει αλλά μετα που δυναμώνει ο πόνος βάζει κατι κλάματα.... και πάνω κατω η μανούλα βόλτα να ξεχαστεί και μουσικούλα ήρεμη..πόσε βόλτες έχω κανει στο σπίτι δεν λέγεται.

κι εμείς πήραμε βάρος πάντως και χαρηκα απο 3600 που γεννήθηκε ,σε 18 μέρες έφτασε 3950!μου έφυγε το άγχος για το ποσα κιλα βαζει με το μητρικό γάλα! όταν του δίνω σε μπουκαλι το γαλα τώρα πια πίνει 100Ml

Κορίτσια εσείς που είχατε φυσιολογικό τοκετό σε πόσες μέρες πέφτουν τα ράματα?????? εμένα περασαν 21 μέρες και τίποτα ακομη δεν έπεσε :roll:

καλο κουράγιο σε όλες τις μανούλες

βλέπω δεν μπαίνουμε όλες μας και πολύ,μας τρέχουν τα μαναράκια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merula τα ραμματα εμενα μου ειχαν πεσει στισ 10 μερες που πηγα στον γιατρο για να ταδει.Μονο ενα κομπακι μου ειχε μεινει και μου το βγαλε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merula τα ραμματα εμενα μου ειχαν πεσει στισ 10 μερες που πηγα στον γιατρο για να ταδει.Μονο ενα κομπακι μου ειχε μεινει και μου το βγαλε.

Σε δέκα μέρες???? :shock: δηλ εγώ που πέρασαν 21 μέρες και τίποτα δεν έπεσε απ οτι μπορώ να καταλάβω,πρέπει να ανυσηχώ??? το καλό είναι πως νιώθω οκ κάτω,δεν τραβαει ούτε πονάει κάτι.

καμιά άλλη ,σε πόσες έπεσαν?

μετά τις σαραντα θα πάω στο γιατρό μου είπε να με δει.ελπίζω μέχρι τότε να έχουν πέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα κι εμένα μετά από μιαμιση βδομάδα που βγήκα απ' το νοσοκομείο μου πέσανε και θυμάμαι την γιατρό μου που μου είχε πει ότι μέχρι να σαραντήσω θα έχουν πέσει. Πως είσαι σίγουρη ότι δεν έχουν πέσει; Εφόσον δεν πονάς και δεν νοιώθεις τράβηγμα μήπως πέσαν και δεν το κατάλαβες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δηλωνω και σημερα παρουσα...χεχεχε ανεκδοτο εχω καταντησει.σημερα ειδα βλεννα με αιμα και εχω τωρα καθε 10 λεπτα συσπασουλες....αλλα δε σας ορκιζομαι κιολας οτι γενναω γιατι ως γνωστον ειμαι και περιπτωσαρα!φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω τη γνωμη σας σε κατι. αμα δε γεννησω μεχχρι και το πρωι λετε να του ξαναπροτεινω να με βαλει με προκληση αυριο?εγω θελω πολυ απο τη μια ειναι η αληθεια γιατι εχω κουραστει αλλα απο την αλλη μου αρεσει που ειναι σωστος και δε κοιταει τη βολεψη του με το να με βλει προγραμματισμενα.τι λετε οτι ειναι σωστο να κανω βρε κοριτσια?τελικα δε θα φυγει μαλλον σ-κ απ'οτι με ενημερωσε η μαια του :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη αν σας κουρασα με τα μηνυματα μου αλλα νιωθω εγκυος σε απογνωση

!!!λετε να φταινε οι ορμονες και τα βλεπω ολα αρνητικα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...