Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες [& μανουλες] Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο6


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!εγω ακομα εδω αυτος ο μπεμπης θα κανει το γιατρο να σκισει τα διπλωματα του,αφου μαλλον επεσε λαθος στις προβλεψεις του και δεν γεννηθηκε τελικα αυτο το σ-κ!!!βεβαια δεν εχει περασει ακομα το βραδυ της κυριακης!!!πονακια εσχ ποτε ποτε περιοδου με πετρωματα αλλα λιγα,εχω ομως πολλες βλεννες απο σιμερα εχου αρχισει και εχουν ροζ χρωμμα...το εχω παρει πλεον αποφαση οτι ο μπεμπης μου θα βγει οποτε θελει εκεινος!

παναγιωτα να σου ζησει το μωρακι σου!!!

jada κι εγω ακομα εδω!θα σε βαλει με ρανεβου αν φτασεις στην πητ σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μανούλες!

Χάθηκα 2 μερούλες, προσπαθούσα να μαζέψω τα κομμάτια μου! ο πυρετός έχει πέσει σε μένα, η μικρή μου όμως έχει ακόμα δέκατα, από 36,8 μέχρι 37,2. Αν της βάζω σωστά το θερμόμετρο κιόλας! Μερικές φορές έχει και ξερόβηχα, ευτυχώς 2-3 φορές την ημέρα το κάνει μόνο. Δεν της έχω δώσει καθόλου φάρμακα, μου είπε η κουμπάρα μου οτι πάνω από 38 πυρετό δίνουν depon, έτσι δεν είναι;

Οι θηλές μου ακόμα χάλια, τώρα έχουν ΚΑΙ ραγάδες και υποφέρω αλλά κάνω υπομονή, δεν γίνεται αλλιώς. Κατα τ' άλλα καλά είμαστε, χθες το βράδυ έπεσε και ο αφαλός της και ευτυχώς το κομμάτι με το αιμάτωμα έχει αρχίσει να θρέφει, πιθανότατα θα γλιτώσουμε την καυτηρίαση! Την Πέμπτη ΔΥΣΤΥΧΩΣ πρέπει να την βγάλω έξω, πρέπει να πάμε στο νοσοκομείο για να κάνει εξέταση θυρεοειδή, για να δούμε αν τυχόν επηρεάστηκε το μωράκι μου από το θυρεοειδή εγκυμοσύνης που είχα εγώ και τα χάπια που έπαιρνα.. ελπίζω πως όχι! αλλά τρέμω που θα πρέπει να την βγάλω έξω στο κρύο.

Ειρήνη περαστικά σου κοπέλα μου.. αν θυμάμαι καλά κι εσύ είχες θυρεοειδή, σωστά; σου είπαν κι εσένα να πας το μωρό για εξέταση;

Ευγενία κουκλί ο Νώντας! τον είδα και στο fb, απίθανη φατσούλα! το μαλλί όλα τα λεφτά! μην ανησυχείς που δεν έπεσε ακόμα ο αφαλός του, αρκεί να μην ματώνει. Αλλιώς θα πέσει όπου να 'ναι!

Συμπεθέρα μου περαστικά για το χεράκι σου. Η Φλώρα συνήλθε; Αναστασία ελπίζω κι εσένα η μπουμπού σου να είναι καλύτερα! Οντως τη χειρότερη εποχή γεννήσαμε...

Παναγιώτα να σου ζήσει!!! με το καλό να επιστρέψετε σπίτι σας και καλή λοχεία να έχεις!

Jada και Κατερίνα, τελείωσαν τα ψέμματα μέσα στην εβδομάδα θα έχετε κι εσείς τα μωράκια σας αγκαλίτσα! και θα μετακομίσουμε σε καινούριο θεματάκι!

Η ΜαρίαΚαπ αλήθεια τι να κάνει; κι εγώ ανησυχώ... δεν έχει κάποια κοπέλα το τηλέφωνό της;

Στην Ναταλία έχω στείλει μήνυμα αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμα, θα σας ενημερώσω αν έχω νέα της! λογικά θα είναι αγκαλιά με την μπεμπούλα της τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσια :D

τρεχουμε και δεν φτανουμε οσες εχουμε γεννησει βλεπω

δεν μπαινω συχνα γιατι τρεχω κ εγω ,βασανιζομαι με το θηλασμο ευτυχώς ο μπεμπούλης μου ειναι καλα!!!!θα προσπαθησω να διαβασω τα νεακια σας αφου βγαλω γαλα με το θηλαστρο προς το παρον

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

εγω ακομα παιδευομαι με τις θηλες και τον πυρετουλι.....

τι να πω ελπιζω να με πιασει η αντιβιωση και να αναρρωσω για να απολαυσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα παιδακια μου!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα ολη την νυχτα σκεφτομουν το Μαρακι απο τον Καναδα,ανησυχω τι να κανει???????

πολλα φιλακια σε ολες και ολα τα ζουζουνια

ενινακι μου κουραγιο και στις δυο μας!!!!!!!

περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia [smilie=blob3.gif] efxomai se oses exoun gennisi na sas zisoun ta morakia na nai panta kala :D:D kai oses perimenete me to kalo kai me enan pono :D:D:D:D ego eimai apo allo thema alla thelo na sas rotiso an exi gennisi kamia sto GAIA na mou pi entiposis..kai an prokitai na gennisi kamia eki an kseri plirofories.giati ksero poli liga pragmata....filakia se oles :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia [smilie=blob3.gif] efxomai se oses exoun gennisi na sas zisoun ta morakia na nai panta kala :D:D kai oses perimenete me to kalo kai me enan pono :D:D:D:D ego eimai apo allo thema alla thelo na sas rotiso an exi gennisi kamia sto GAIA na mou pi entiposis..kai an prokitai na gennisi kamia eki an kseri plirofories.giati ksero poli liga pragmata....filakia se oles :-ss:-ss:-ss:-ss

kalispera stk. egw gennisa sto gaia sths 24/11. ti 8eleis na soy pw.rwtise me kai soy apantw amesws.

i dikia moy entyposi itan api8ani.pentaka8ara, apo fagito prwino-mesimeriano-bradyno geyma ka8e mera me diki soy epilogi apo katalogo menu!!! oi maies apsoges na boi8isoyn kai sto 8ylasmo kai se ola!! kai molis tis kaleseis erxontai amesa kai panta me to xamogelo!!! :x:x .ka8imerini ka8ariotita kai alagma sentoniwn. elpizw na se boi8isa. oti xreiasteis stile moy. filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες...την παλευετε????ολες εισαστε αρρωστουλες μωρε???περαστικα σας και καντε υπομονη θα ερθει ξανα το καλοκαιρι και τοτε ποιος μας πιανει...κατερινακι τιποτα ακομα βρε???να δεις που θελει να σας πιασει στον υπνο...εκλπηξη βρε θελει να σου κανει...υπομονη να χαιρεσαι την κοιλιτσα σου οσο πιο πολυ μπορεις και εσυ jada μου γιατι μου το λεγαν και εμενα και δεν το πιστευα αλλα οντως μας λειπει η κοιλιτσα μας οσο και αν λαχταρουσαμε να την ξεφορτωθουμε...σχεδον δυο μηνες μετα και ακομα την χαιδευω και προσεχω πως καθομαι...αφου ο αλεξης με κοροιδευει...

τελος παντων αυτα για την ωρα φιλια και θα τα πουμε πιο μετα... παμε βολτιτσα.... :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε βρε κοριτσια?χΑΘΗΚΑΜΕ.

Λετε να γεννησαν η Κατερινα και η jada?

Μαρακι μου θα βγειτε βολτιτσα?τι ωραια?

Ασε και εμενα μου λειπει η κοιλιτσα μου παρολο που αυτη τη φορα με βασανισε...χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera stk. egw gennisa sto gaia sths 24/11. ti 8eleis na soy pw.rwtise me kai soy apantw amesws.

i dikia moy entyposi itan api8ani.pentaka8ara, apo fagito prwino-mesimeriano-bradyno geyma ka8e mera me diki soy epilogi apo katalogo menu!!! oi maies apsoges na boi8isoyn kai sto 8ylasmo kai se ola!! kai molis tis kaleseis erxontai amesa kai panta me to xamogelo!!! :x:x .ka8imerini ka8ariotita kai alagma sentoniwn. elpizw na se boi8isa. oti xreiasteis stile moy. filia

na sou zisi to moraki sou na nai panta kala :x:x:x ego tha eimai se tetraklino esi se ti domatio isoun?me to episkeptirio ti ginotan?me to thilasmo se voithisan?pliroses kati extra apo afto pou perimenes?to moro to eixes opote itheles?signomi an se kourazo alla angxonomai poli :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μπηκα και σημερα να δωσω το παρον!το πιστευετε οτι ειμαι εδω ακομα???σε λιγακι θα παω στον γιατρο,θα παρω και τη βαλιτσα μου μαζι μπας και με κρατησει.αν και δεν το βλεπω γιατι ο γιατρος μου ειναι πολυ υπερ του να ερχονται τα πραγματα με φυσικο τροπο κι ας ειμαι ετοιμη.αχχχ εχω κουραστει απιστευτα.......κομματια νιωθω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia....elpizw na eiste oles kala... ;) ta mwrakia sas kanoun nani to vradu h mono o dikos mou molis paei 12 to vradu ksupnaei kai den kleinw mati? ta xw paiksei [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai ego ta exo dei ola.... Ypomoni, pou tha paei..

den antexw allo.....otan paei 12 eimai na me klaine oi regges.....to allo?? tin kounia tin exoume gia diakosmitiko.....ena mono vrady ekane nani ekei....molis ton valw ekei mas akouei oli h polukatoikia....klaps!!!!!!!!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχ κορίτσια, όλες στην ίδια μοίρα είμαστε ε;;; τι να κάνουμε, υπομονή μόνο αυτό! Εμένα μου άρχισε κι άλλα κόλπα τώρα... από προχθές δεν πιάνει το αριστερό μου στήθος!!!!!!!! την πρώτη μέρα νόμιζα ότι ήταν τυχαίο, ότι δεν βολευόμασταν σωστά, αλλά 2 μέρες μόνο τυχαίο δεν είναι! παιδευόμαστε γύρω στο τέταρτο με 20λεπτο μέχρι να πιάσει τη θηλή σωστά, αν την πιάσει μετά πίνει δεν είναι δηλαδή ότι δεν έχω γάλα, δεν ξέρω τι φταίει! επίσης από χθες την έχει πιάσει υπνηλία, τρώει σε κάθε γεύμα μόλις 10 λεπτά με πολλές προσπάθειες από το κάθε στήθος (ενώ πριν έτρωγε μισή ώρα τουλάχιστον), την παίρνει ο ύπνος και μόλις την ακουμπήσω στο πορτ μπεμπέ, ξαναξυπνάει και πάλι τα ίδια... και δεν φτάνουν αυτά, μάλλον έχει και πονάκια και ξυπνάει στον ύπνο της με κλάματα... δεν αντέχω άλλο κορίτσια, έχω απελπιστεί... σήμερα κλαίω όλη μέρα, και από την απελπισία μου και από τον πόνο, μου έχει τσακίσει τις θηλές! σκέφτομαι σοβαρά να σταματήσω το θηλασμό, η διαδικασία πρέπει να είναι απόλαυση και για τις δυό μας αλλά έχει καταντήσει ταλαιπωρία, πόνος και κλάμα... δεν θέλω να το κάνω αλλά ψυχολογικά δεν αντέχω άλλο.

Α έχω και ευχάριστα νέα... μου απάντησε το κοριτσάκι μας, ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΑΤΑΛΙ!!!! Είναι μια χαρά η μπεμπούλα της και είναι σπιτάκι τους πλέον, γέννησε την προηγούμενη Δευτέρα. Ναταλάκι και πάλι να σου ζήσει και όλα καλά θα πάνε!

Ξύπνησε η μικρή και κλαίει, πάω πάλι να ξεκινήσω το Γολγοθά του θηλασμού... αν ξέρει κάποια κοπέλα γιατί μπορεί να μην πιάνει μόνο το ένα στήθος ας με βοηθήσει... πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Enina μιλαγα με την αδελφη μου και μου προτεινε το τμημα μητρικου θηλασμου στο Ελενα

210 6462782, το τηλ απανταει 24 ωρες το 24ωρο και απαντανε μαιες που βοηθανε σε θεματα αναλογα...

ακομα δεν εχω βρει καιρο για να καλεσω κι εγω και να μιλησω μαζι τους,αλλα ελπιζω να μας βοηθησει ολες μας...κι εγω εχω απελπιστει..δεν ξερω αν τελικα θα τα καταφερω με τον θηλασμο..το απογευμα του εδωσα 60ml ξενο και το καταπιε ολο,ενω οταν δινω το στηθος μου το παλευει 10 λεπτα και μετα κοιμαται!!!

το ξερω οτι θελει υπομονη, αλλα ποση;;;;;;;;

παω να θηλασω και παλι!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den antexw allo.....otan paei 12 eimai na me klaine oi regges.....to allo?? tin kounia tin exoume gia diakosmitiko.....ena mono vrady ekane nani ekei....molis ton valw ekei mas akouei oli h polukatoikia....klaps!!!!!!!!!!!! :(

Melitini ti simptosh :o:o:o Egw exw metakomisei sto saloni giati o kurios koimate sto karotsi kai egw ston kanape (koimame :lol::lol::lol: to alo me ton Toto to kserete?????) Olh mera pos ta katafernw kai den isiono thn mesoula mou katholou, exw kampouriasei apo thn kourash kai ton pono sthn plath..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησει η μπεμπουλα Ναταλακι!!!!!!!!!

κατερινακι κρατα το νινι στην κοιλια σου οσο μποριες περισσοτερο....γιατι ειδες τι τραβαμε εμεις που βιαστηκαμε να τα βγαλουμε(χαχαχαχχα)

εγω ειμαι λιγο καλυτερα με τον πυρετο,κανω μονο δεκατα...αλλα οι θηλες συνεχιζουν να με πονανε :((

υπομονη κοριτσακια θα στρωσουν τα προβληματακια μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν το βάζουμε κάτω! Θηλάζουμε παρέα!

Αν δεν το πιάνει, προσπάθησε να του το δίνεις όταν κοιμάται. Μήπως έχει έντονη ροή και τον πνίγει; Εσύ να είσαι πάντα ψύχραιμη και να έχει σωστή και άνετη θέση ο μικρός.

Δίνεις και τα δύο στήθη σε κάθε γεύμα; Καλό είναι να δίνεις μόνο το ένα.

Ειρήνη υπομονή...

Κορίτσια απόψε λέω να μην κοιμηθούμε! Να κάνουμε όλες μαζί πάρτυ!!!! Πλέον το "καληνύχτα" ακούγεται σαν ευχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε ξερω τα ωραρια των μωρων σας,αλλα αυτο το 05:30-06:00 ειναι το κατι αλλο!!

νιωθω σαν φανταρος που παει εκεινη την ωρα για σκοπια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν το βάζουμε κάτω! Θηλάζουμε παρέα!

Αν δεν το πιάνει, προσπάθησε να του το δίνεις όταν κοιμάται. Μήπως έχει έντονη ροή και τον πνίγει; Εσύ να είσαι πάντα ψύχραιμη και να έχει σωστή και άνετη θέση ο μικρός.

Δίνεις και τα δύο στήθη σε κάθε γεύμα; Καλό είναι να δίνεις μόνο το ένα.

Ειρήνη υπομονή...

Κορίτσια απόψε λέω να μην κοιμηθούμε! Να κάνουμε όλες μαζί πάρτυ!!!! Πλέον το "καληνύχτα" ακούγεται σαν ευχή!

Αθηνά εγώ τις πρώτες μέρες που θήλαζε λιγοτερο της έδινα μόνο από το ένα στήθος, μιας και γενικά δυσκολευόταν να θηλάσει. Τις επόμενες ημέρες άρχισε να θέλει να τρώει περισσότερο, και είχα φτάσει να της δίνω από μισή ώρα το κάθε στήθος (βέβαια δεν έτρωγε τόση ώρα, έπαιζε κιόλας!). Από προχθές όμως όπως είπα, το αριστερό δυσκολεύεται ΠΑΑΑΡΑ πολύ να το πιάσει, περνάει εικοσάλεπτο και αν! Και φυσικά κλαίει γιατί πεινάει, κλαίω κι εγώ γιατί απελπίζομαι και έχουμε χορωδία! όταν κοιμάται δεν πιάνει στήθος, σφίγγει τα χειλάκια της επιδεικτικά! πρέπει να είναι ξύπνια για να φάει, αν αποκοιμηθεί στο στήθος όσο και να την τσιγκλίσω δεν θα συνεχίσει να τρώει. Δεν ξέρω τι έχει το στήθος αυτό και δεν το πιάνει! Η αλήθεια είναι ότι η ρώγα είναι, πως να το πω, σαν πρησμένη μπορώ να το περιγράψω, από τη μία της πλευρά. Δεν είναι επίπεδη δηλαδή πλέον η επιφάνειά της, αυτό δεν ξέρω που οφείλεται και αν έχει κάποια σχέση... Το δεξί στήθος το πιάνει σχεδόν αμέσως, κι ας έχει και αυτό ραγάδες στη θηλαία άλω, ακριβώς γύρω από τη θηλή όπως το άλλο.

ΜαρίναΧ ευχαριστώ για το τηλέφωνο, μακάρι όντως να λειτουργεί και να μας βοηθήσει! Θα το δοκιμάσω κι εγώ μόλις βρω χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε ξερω τα ωραρια των μωρων σας,αλλα αυτο το 05:30-06:00 ειναι το κατι αλλο!!

νιωθω σαν φανταρος που παει εκεινη την ωρα για σκοπια :?

καλο καλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παντως λες και ειναι συνενοημενα και ξυπνανε ολα την ιδια ωρα...στις 6 με ξυπναει και μενα ο θυσαυρος μου αντε αν εχει κεφια 6.30 παντως κανα δυο μερες με τελευταιο γευμα στις 10 με 11 ξυπναμε μονο μια φορα στις 3 με 3.30 και μετα το πρωι...λετε να μου κανει κανα θαυμα και να σταματησει να ξυπναει???ποπο θυμαμαι τοτε που κοιμομουν 8 9 ωρες σερι και μου ρχεται να βαλω τα κλαματα...αλλα την μερα ο υπνος ειναι πραγμα σπανιο...ζητημα αν κοιμηθει συνολο μια δυο ωρες στην διαρκεια της μερας...πριν λιγο καναμε μπανιο και δεν ηπιαμε γαλα τον πηρε αμεσως ο υπνος οποτε δεν ξερω μεχρι ποτε θα με αφησει ηρεμη....παντως ρε κοριτσια οταν τον βλεπω να κοιμαται ηρεμος στο κρεβατι του νοιωθω να ειμαι ο πιο πλουσιος ανθρωπος του κοσμου...παει να σπασει η καρδια μου αληθεια γινεται να υπαρχει τοση πολλη αγαπη στηνκαρδια καθε μανουλας που νοιωθει οταν αγκαλιαζει το μωρο της να αγκαλιαζει τον ουρανο ολο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως φταίει που σε πιάνει νευρικότητα. Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη και να την βάζεις πριν πεινάσει.

Και εμενα εχει προτιμηση στο ένα στήθος, αλλά αν την δω νευρική την παίρνω αγκαλιά και προσπαθώ μετά από λίγα λεπτά να την ξαναβάλω. Της μιλάω όμορφα, της χαμογελάω, ακουμπάω την καημένη, πονεμένη θηλή μου στο μαγουλο της και στα χείλη της, ώσπου ανοίγει το στόμα και ξεκινάει το γεύμα!

Επίσης κρατάω τον κανόνα γεύμα και στήθος. Αν το παιδί θέλει περισσότερο γάλα, θα μείνει περισσότερη ώρα στο στήθος και σε 2-3 μέρες το στήθος θα μάθει να παράγει όσο ζητάει το μωρό για ένα γεύμα. Όχι ότι αυτό που κάνεις είναι λάθος!

Ξέρω.. ούτε εμένα ανοίγει το στόμα όταν κοιμάται. Μόνο 2-3 φορές το έχω καταφέρει. Έχει την ειδική έκφραση "Μανα παράτα με εσύ και τα βυζιά σου. Κοιμάμαι." :lol:

ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! Που θα πάει, θα έρθουν μέρες καλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia, axxx ti nista einai afth (-|(-|(-| mpika twra na sas grapsw an kai kanonika tha eprepe na thn pesw gia ligo twra pou koimate alla thelw na mathw ta neakia sas..Pote me to kalo tha strosoun ta mpempakia mas gia na esthanthoume anthropoi pali???

3 wres upno to 24wro kala den einai?? Emena pali den me pirazei pou ksipnaei gia fagito kathe 3 wres, afto pou me skotonei einai pos DEN KOIMATE META :-o:-o:-o Anigei to mati kai thelei kouventoula o kurios kai pareoula.. Mporei na to pame etsi mexri to proi. Polu fovame pos exei kanei thn nuxta mera, akomi kai ta kaka tou arxise na ta kanei mesa sthn nuxta kai anaggastika kanoume kai ntouzaki vradiatika, ekei na dite kefia 8-}8-}8-}

Natalaki na sou zhsei h koroula sou,geroi na eiste na thn xereste oloi h oikogenia sas...

Oxxx arxise o sinagermos,paw me kalei to kathikon [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Βάλτε με και μένα στο κλάμπ των ξενύχτιδων.... Η μικρούλα μου εκτός απ' το μπούκωμα που την ενοχλεί (νομίζω ότι έχει καλυτερεύσει όμως) κοιμάται και λιγότερες ώρες. Εδώ και τρία βράδια μετά τις δώδεκα γαρίδα το μάτι! και αρχίζουμε τις βόλτες πέρα δόθε και τις κουβέντες μέχρι που αποκοιμάται πάνω μου γύρω στις 2.00. Ελπίζω να είναι λόγω μπουκώματος αυτή η αλλαγή και να μην είναι μόνιμη...

Ναταλάκι και Παναγιώτα να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Να είναι γερά και ευτυχισμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!εσεις παραπονιεστε για τη κουραση κι εγω γιατι ο μπεμπης μου ενω ειμαι ανοιχτη και ετοιμη τοσες μερες δεν λεει να βγει!απο χθες η ψυχολογια μου ειναι στ απατωματα γιατι ο γιατρος μου ειπε οτι θα λειπει σαββατο κυριακη και δευτερα οποτε αν γεννησω τοτε θα μεμ ξεγεννησει ενας συναδελφος του..εμενα οπως καταλαβαινετε μεσα στις αγωνιες μου οπως να πανε ολα καλα...προσθεθηκε και οτι θα με ξεγεννησει καποιος που δεν γνωριζω.επισης δεν δεχεται να με βαλει μεσα με προκληση παρολο που ειμαι ετοιμη γιατι λεει ειναι η τακτικη του να μην πηγαινει ποτε εναντια στη φυση...κοριτσια δεν αντεχω αλλο απο τη κουραση και την αναμονη με πιανουν συνεχεια τα κλαματα...αφου φανταστητε σκεφτομαι ωρες ωρες σοβαρα να παω σε αλλο γιατρο να με βαλει μεσα με προκληση να τελιωνω...πειτε μου τι θα κανατε στη θεση μου γιατι κοντευω να τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...