Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες [& μανουλες] Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο6


Recommended Posts

Μαιρουλα αφου δεν σε ενοχλει τιποτα λογικα θα εχουν πεσει.Γιατι λες οτι δεν εχουν?

Κατερινακι κουραγιο τι να πω...ελπιζω να γεννησεις μεχρι αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι τον ενημέρωσες πως είδες αίμα; όπως τα μας λες τα συμπτώματα σου εγώ νομίζω ότι ήρθε η ώρα να γεννήσεις!!!! Δεν μπας καλύτερα να σε δει; Οι ορμόνες είναι γλυκιά μου και η αγωνία σου που σε κανουν να νοιώθεις και να σκέφτεσαι έτσι. Μην ανυσηχείς όλα καλά θα πάνε και μ' αφου δεν θα φύγει κιόλας ο γιατρός σου η γνώμη μου είναι να περιμένεις να έρθει μόνος του ο μπεμπάκος!

Δωσε το παρόν το πρωί αν δεν πας να γεννήσεις. Αν δεν το δώσεις θα καταλάβουμε ότι μπήκες να γεννήσεις!!!. Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα ,καλα χριστουγεννα μανουλες και εγκυουλα(αν δεν εχεις γεννησει ακομα Κατερινακι ;) )

Τι κανετε?Τα μωρακια σας?εχω ξυπνησει απο πολυ νωρις ,ο μπεμπης σημερα εχει πολυ γκρινια!

Ελπιζω να ηρεμησει γιατι θελω να τον αφησω στον αντρα μου να παω καμια βολτουλα με τον μεγαλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά!!! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!! Να έχουμε υγεία και ευτυχία με τις οικογένειες μας!!!

Κατερινάκι που είσαι;;;; Μήπως ο μπεμπάκος σου ήρθε σαν χριστουγεννιάτικο δώρο;;;

Εγω κορίτσια περιμένω την μητέρα μου να έρθει να κρατήσει την μικρή να πάω να πάρω κάτι δωράκια!

Θα τα πούμε αργότερα. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ---ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΑ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ--ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ *-ΟΛΑ ΚΑΛΑ-ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΤΗΣ ΚΙΝΤΕΡΤΕ-ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ--ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΓΑΛΑ---ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ---ΑΥΤΑ!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΊΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A! Ξέχασα να ευχηθώ! Ευγενία μου χρόνια σου πολλά!!!!

Ότι επιθυμείς! Πανω απ' όλα υγεία και χαρά στην οικογένεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!!!

Καλά Χριστούγεννα!! Με υγεία και κάθε καλό!

Να χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας - να'ναι γερά και ευτυχισμένα!

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσαρες.

Γεννησα κι εγω την Τριτη και ηρθαμε χθες σπιτακι μας.

Γεννησα με καισαρικη τελικα γιατι επεσαν οι παλμοι του μωρου.

Ηταν τυλιγμενος με το λωρο και η μητρα μου ειχε συστραφει.

Ολα καλα ομως. Ο μπεμπης γεννηθηκε 3680. Ολοκληρος αντρας.

Ιδιος ο μπαμπας μας ειναι. Θα μπω να σας τα πω αλλη φορα.

Πολλα φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!

Δεν προφτασα να μπω χθες να σας πω και τα ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ! Να εχετε καλες γιορτες & χρονια πολλα με υγεια να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

Κατερινακι μου τι εγινε τελικααα? λετε να γεννησε το κοριτσακι μας? ελπιζω ολα να εχουν παει καλα?

τι καλααα! οποτε οταν παρουμε το ΟΚ και απο την Κατερινα ανοιγουμε το καινουργιο μας θεματακι με τις τωρα πια ΜΑΝΟΥΛΕΣ! :D

Εμεις αυριο κλεινουμε 2 βδομαδες με την καραμελενια μας :D ααχ καλεεε ζω τι να σας πω? την απολυτη ευτυχια? ααχ δεν ξερω, νιωθω τοοοοσο γεματη!

αν και η κουραση ειναι ΚΟΥΡΑΣΗ, η αληθεια ειναι πως δεν μου γκρινιαζει πολυ αλλα σαν ολα τα μωρακια εχουμε και εμεις τις γκρινιες μας τα πονακια μας!

ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ αποκλειστικα.. δεν της εχω δωσει ξενο αν και εχω τις αμφιβολιες μου αν χορταινει ή οχι αλλα εγω της δινω μεχρι να στα σταματησει εκεινη! :D:D

εσεις κοριτσακια μου πως ειστε? τι κανουν τα μωρακια σας?

απο το ΜΑΡΑΚΙ τελικα κανενα νεο εε'? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσακια!!!με υγεια!!!!Να χαιρεστε ολες τα παιδακια σας!

jada να σου ζησει κοπελα μου.

Ναταλακι νομιζω πως ηρθε η ωρα να ανοιξουμε το νεο θεματακι...μολισ δωσει το παρον η Κατερινα αρχιζουμε :D

Αχ για πες πωςειναι με τοσα παιδακια ???Μου φαινεται οτι θα κανω και τριτο αν και ολοι μου λενε εισαι τρελη?καλα εισαι με 2...αλλα θελω και αλλοοοοο αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ τι να σου πω? ειναι ΕΥΤΥΧΙΑ! ενα σπιτι γεματο παιδικες φωνουλες!

δεν λεω εχει και τα δυσκολα του! δεν ειναι ολα ροδινα αλλα προσπαθουμε και πιστευω πως τα καταφερνουμε τα μεγαλα εχουνε μπει σε ενα προγραμμα του χρονου θα παμε και παιδικο! ο αγγελακος μου ειναι ακομα μικρουλης αλλα ευτυχως ειναι ησυχο παιδακι!

τωρα να δουμε που θα ξεπεταχτει και η μικρη ΘΑ ΤΡΑΧΟΥΜΕ αλλα ενταξει δεν θα τα αλλαζα με τιποτα αλλο στον κοσμο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Χρονια πολλα με υγεια!!!!

Γεννησα και εγω στις 18-12 το 2ο αγορακι μου!!!! :x:x:x

3600 βγηκε το μαναρι μου και γενικως γεννησα πολυ καλα, δοξα το Θεο!!!

Ειναι πολυ γλυκας !!!!!(κου κου βα)!!!! :lol::lol::lol:

Ναταλι και τζαντα να σας ζησουν τα μωρουλινια σας!!!Η μπεμπακος να γεννησε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες μου εχουμε γεννησει ολες ετσι???να ζησουν τα μωρακια σας παναγιωτα jada και το κατερινακι στανταρ πρεπει να εχει γεννησει εκτος κι αν ο μπεμπης ειναι σαν τον αδερφο μου που γεννηθηκε 42 εβδομαδων...

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε ολους και ευχομαι με το καλο να υποδεχτουμε τον νεο χρονο αγκαλια με τα μωρακια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλες γιορτες μαρακι!

παναγιωτα μου να σου ζησει το μικρουλι σου! να χαιρεσαι και τα 2 τα παιδακια σου! :D

σας εβαλα και μια φωτογραφια της μικρουλας μου [ελπιζω να εμφανιστει] :oops:

post-9762-13873935917685_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Χρονια πολλά και καλά γεμάτα υγεία και χαρά!

Jada και Παναγιώτα να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Να είναι γερά και ευτυχισμένα!

Τι ωραία βρε κορίτσια! Περνάμε τις γιορτές πλέον με τα παιδάκια μας! Είναι υπέροχα!

Ναταλάκι τι κούκλα είναι αυτή! Και φαίνεται μεγαλούλα ε;

Η Κατερινούλα για να μην έχει μπει φαντάζομαι ότι θα γέννησε! Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι μου τι κουκλα ειναι αυτη???φτου φτου να τα χαιρεσαι και τα 4 κουκλα μου...

ααα...σας εδειξα?εντυσα το βλασταρι μου αγιο βασιλη και πηγαμε να κανουμε χριστουγεννα με τους δικους μου σας βαζω και μια φωτο να μας δειτε...κοριτσια δεν χορταινω να τον τραβαω βιντεο και φωτογραφιες...θα τρελαθω με αυτο το παιδι....

KFkZQ.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κανετε κοριτσακια?

Μαρακι του χρονου θα γιορταζει και το αγιο βασιλακη σου ε?Τι κουκλοσ που ειναι!!!

Εμενα γιορταζε χθες ο μεγαλος μου.

Η Κατερινα μας θα εχει γεννησει σιγουρα για να μην εχει μπει..

Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά και καλές γιορτές να έχετε με τις οικογενειές σας που πλέον έχουν μεγαλώσει!!!

Δεν υπάρχουν καλύτερες γιορτές, πιο όμορφες, πιο γεμάτες και τόσο μα τόσο ευτυχισμένες.

Κατερινάκι περιμένουμε νέα σου!!

Δεν έχουμε κανένα νέο απο την Μαρία απο τα ξένα - Ελπίζω και εύχομαι να είναι καλά και απλά να μην έχει χρόνο να μας μιλήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι ανοίγουμε νέο θέμα με μανούλες μόνο!!

Η Κατερίνα μας γέννησε!! Έκανε έναν κούκλο 3900 γρ!! Είχε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα - ήθελε να κάνει ρεβεγιόν με τα πεθερικά της αλλά δεν τα κατάφερε-την έπιασαν οι πόνοι και τελικά γέννησε ανήμερα Χριστουγέννων. Ο μπέμπης της την δυσκόλεψε πάρα πολύ στην γέννα αλλά τελικά ήρθε με φυσιολογικό τοκετό και τώρα είναι και οι δυο τους καλά και ο κούκλος της με πολύ πολύ όρεξη για μαμ!!

Περιμένουμε αναλυτική περιγραφή απο το Κατερινάκι μας!!

Να σου ζήσει και να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera manoules...

Anxonome ligo giati akouw to zouzouni mou na strifogirnaei, elpizw na prolavw na teliosw to minima mou.

Jada, Natali, Panayiota kai Katerina NA SAS ZHSOUN TA AGGELOUDIA SAS..Ante gennhse kai to Katerinaki twra eimaste komple :lol::lol:

Maria o Manolios einai ola ta lefta, egw aloste dilonw fan apo thn arxh..

Natali h mikroula einai ontos san karamelitsa, ftou ftou skorda.

Emeis koritsia eimaste pali mpoukomenh, h megalh mou dld kai kolaei sinexia to mwro..

Ante na doume ti tha doume pali.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! Είμαστε όλες πια!!!!

Τι καλά νέα είναι αυτά! Κατερινάκι να σου ζήσει!!!! 3.900;;;; ολόκληρο παιδί!

Πειρμένουμε λεπτομέριες.

Ευάκι καλημέρα. Πάλι μπουκωμένοι είστε; Α ρε γμτ μ' αυτό το καιρό τελικά κανείς δεν την γλιτώνει. Και εμέναα της δικιάς μου δεν έχει φύγει εντελώς αλλα ευτυχώς έμεινε μόνο στο μπούκωμα και δεν επαθε τίποτα χειρότερο. Ελπίζω κι εσείς να περιοριστίτε τουλάχιστον σ'ενα μπουκωματακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...