Μετάβαση σε περιεχόμενο

κατα της παιδικης βιας!!!!!!!!


Recommended Posts

Λέει ένα παιδάκι στη μητέρα του "μανούλα ζωγράφισα το σεντόνι σου μεκραγιόν". Νευριασμένη χτυπά το παιδί μέχρι αναισθησίας - στη συνέχειαπαρακαλά το παιδί της να ανοίξει τα μάτια του, όμως είναι πολύ αργά. Η μικρή καρδιά είχε σταματήσει να χτυπά. Στο σεντόνι γράφει: Μανούλα Σ'......αγαπώ.

το διαβασα πριν απο λιγο στο fb κι απο΄κεινη την ωρα κλαιω!μακαρι να μην υποφερει καμια παιδικη ψυχουλα!διαδωστε το!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο αρρωστο μπορει να ειναι αυτο?πως θα μπορουσε καποιος να κακοποιησει ενα αθωο πλασματακι?απο χθες που το διαβασα σκεφτομαι συνεχεια την μικρη μου να κανει κατι παρομοιο και τρελαινομαι στη ιδεα του να την χτυπησω!ειναι τοσο αθωα,τοσο τρυφερουδια!μακαρι να μην υπεφερε κανενα παιδακι στον κοσμο!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μη συνεβαιναν τετοια πραγματα στο κοσμο.

σκεφτομαι ποσα παιδακια βασανιζονται και κακοποιουνται σε ολο το κοσμο,

κοιταω τη μικρη μου και τη παιρνω μια μεγαλη αγκαλια και νιωθω οτι αγκαλιαζω ολα τα παιδακια του κοσμου.

δυστηχως ομως αυτο δε φτανει... και το ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν αυτό είναι τραγικό.

Υπάρχει περίπτωση να είναι αληθινό???? Ελπίζω πως όχι.

Πραγματικά σε σοκάρει.

Απορώ με όσους δέρνουν τα παιδιά τους.

Εμένα η μικρή μου είναι πολύ ατίθαση και τώρα ειδικά που μιλάει μου την λέει κιόλας μερικές φορές, πολλές φορές με βγάζει έξω από τα ρούχα μου αλλά ειλικρινά δεν μου έχει έρθει ποτέ να την χτυπήσω ούτε που έχει περάσει από το μυαλό μου.

Δεν ξέρω τι να πω απορώ :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...