Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινακι Μερσι...να εισαι καλα

Πως εισατε τωρα μαμα και κορη;;;

εγω ειπαμε δεν θα στολισω δεντρο...

αλλα θα βαλλω μερικα Χριστουγεννιατικα διακοσμιτικα εδω και εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε λινα δωρο γαμου δεντρο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ γω εχω μεγαλο δεντρο αλλα τι να κανω(ενα μετρο ειναι) :lol::lol::lol:

Αστα να πανε....δωρο γαμου αμε...

και μαλιστα χωρις στολιδια...

ενα τεραστιο δεντρο...

κυριως σε φαρδος...που για να δειξει ηθελα

1οο ευρω στολιδια... :lol:

να το βρασω...

τελοςπαντων με τα δωρα γαμου ειχα

τρελλο γελιο

αν και η αποψη μου ειναι οτι οτι δυναται ο καθεις φερνει....

απλα μερικα..κυριως δωρα υποκειμενικου γουστου

σε δυσκολευουν

καλυτερα να μου επαιρναν μια πιατελα

για μελομακαρονα...που δεν ειχα που να τα βαλω...

Χρυσακι μια χαρα θα ναι και το στολισμα το γενικο

εγω ειπα να το ρισκαρω :-s

ειμαστε καλυτερα ...απλα πολυ αυπνη εγω...

κυριως λογω υπερεντασης ....ενω το σωμα μου ειναι dead

πεφτω στο κρεββατι και κοιμαμαι

μετα το 2ωρο.... :o

μολις κοιμαμαι ξυπνει η κοπελια...

ξαγρυπνω...(απορω πως βρισκω το κουραγιο να ξαγρυπνησω)

και μετα αντε ξανα τουμπαλιν...

Παντως για πρωτη φορα....αγορασα κρεμα ματιων. :shock: ...

και κονσιλερ ενυσχυμενης δρασης!!!

εχουμε και καποια ηλικια...... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα μια σαλάτα μούρλια, λόλα (πράσινη+κοκκινη), αντίδι, καρότο, κόκκινη πιπεριά, ραπανάκια, αμύγδαλα, γαλοπούλα, κασέρι, αλάτι λάδι και μπαλσάμικο. Άλλο ένα τάπερ άνετα το έτρωγα.......

Χρύσα να χαίρεσαι την μαμά σου

Λίνα Χριστούγεννα παντρεύτηκες και σου κάνανε δώρο δέντρο? :?:?:?:?:?

Αναστάσια μπράβο στον Σπυράκο νομίζω τα πάει πολύ καλά. Να του δώσεις ένα φιλάκι από μένα :x

Σισσιώ με τους συναδέλφους τα έχει πάρει? μην χαλιέσαι τόσο πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε χρυσα τιποτα δεν εχει γινει με το χερι μου

του εχω βαλει ενα υφασματινο ναρθηκα και μου το κραταει την ημερα

ρωτησα την φυσικοθεραπευτρια του σπυρου και μου ειπε οτι οι ενεσεις ειναι επικινδυνες και να κανω φυσικοθεραπειες.

αλλα το γμτ ειναι οτι ο γιατρος εδω δεν γραφει :evil::evil::evil::evil::evil::evil: και αν παω στο ικα εκει που εμενα παλια δεν με εξυπηρετουν γιατι λενε οτι δεν ανηκω εκει

αστα βραστα που λενε!!!!!

υπομονη θα κανω

με ενα χερι που ανοιγει και ενα χερι διπλωμενο.......

αμαν αμαν αμαν δεν τον αντεχω αλλο!!!!!!!!!!!!!

δεν τρωει δεν τρωει

μεσημεριανο εχει να φαει κοντα μια εδομαδα....εφαγε τωρα ενα κουταλακι και αυτο του το εβαλα με το χερι μου στο στομα.....μου εκανε τα χα μου οτι πνιγεται

ετσι μου ερχεται το πρωι να μην τον ταιζω καθολου για να τρωει μεσημεριανο

τα εκοψε ολα πλεον ακομη και το κρεας σιγα σιγα το κοβει και αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι αλλο να κανω???????????? εχω απελπιστει πια με αυτο το παιδι

ααα χρυσα τι θεμα ειχες βαλει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα βαλει θεμα που ζητουσ απληροφοριες για εναν γιατρο ςεδω στην Θεσσαλονικη...

αλλα τσατιστηκα γιατι μονο η λενα μαιμουδακι μου απαντησε..και δεν τσατηστηκα που δεν απαντησαν σε μενα..σκασηλα μου..στην τελικη μπορει εμενα να μη με χωνευουν..αλλα ολα τα παρομοια θεματα...δεν απανταει κανεις..ενω αμα ειναι κανεν κουτσομπολιστικο..κατι με θαψημο γι ακαποιον..οολλεςςςς.

η επρεπε να ειχ αβαλει κανενα θεμα με θηλασμο...θα ειχαν πεσει ολες οι ασχετες να με φανε..

Βλεπω πως κοπελε ςβαζουν θεμα για θηλασμο και δεν απανταει καμια..ουτε καν απαντηση του στιλ..ξες κοπελια..και εγω τα ιδια με σενα εκανα και ηταν ολα μια αποτυχια..μη το κανει ςκαι ακου καμια που ξερει καλυτερα μπας και τα καταφερεις..

μονο η σαυρογιωτα μπαινει και απανταει σε τετοια θεματα..στο τελος θα την παρουν για κρυφοθυλαζουσα που τους δουλευει ολους..

ΓΚΡΡΡ

Νατασουλι και εγω σαλατα θα φαω σημερα

χιχιχιχι

με ροκα μαρουλι αβοκαντο ροδι καρυδι σπανακι και σως μελι μουσταρδα μπαλσαμικο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καταλαβα χρυσα!!!!!

εχεις δικιο ακομη και εγω απανταω σε μερικα θεματα για τον θηλασμο οχι επειδη ξερω η σαν ειδικη αλλα επειδη εμαθα πολλα και μπορω να απαντησω πλεον

εγω τελικα εφαγα την σουπα του σπυρου :lol::lol::lol::lol::lol: αυτα για σημερα μιας και ξεκινησα διαιτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια συγνώμη αλλά εγώ προσωπικά επειδή μπαίνω στα κλεφτά μονο σε αυτο το ποστ γράφω και στις μανούλες του 08...

Πολύ σπάνια έχω τον χρόνο να διαβάσω άλλα θέματα και να απαντήσω... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kita xrusa ,egw prosopika exw kurastei na apantaw se themata thilasmou .... :oops:

olo ta idia kai ta idia ...idies erwtiseis ,idies apantisei .

an to prosopo pou exei thema kathotan na ekane ena gouglarisma tha ebriske amesos thn apantish .....

apantaw mono otan pisteuw oti xriazete .....

pantos kai egw sthn arxh pou arxisa na thilazw prwta diabaza tis palioteres erwtiseis kai apanthseis ,elina etsi polla kai an ekana kamia erwtish htan se stil "kserw alla doste mou kouragio "

tora se erwtiseis thilazw ma dinw kai 100ml kseno alla den katalabenw giati den exw gala ,e pia den mporw na apantisw ....sorry

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μουστάρδα με μέλι και μπαλσάμικο γίνεται ωραία ντρεσινγκ? βάζεις και λάδι?

Σε σοβαρά θέματα πιστευω ότι πολλές δεν απαντάνε για να μην πουν καμιά βλακεία αν δεν είναι σίγουρες

Εννοείται βέβαια ότι τα κοτσομπολίστικα θέματα έχουν μαγνήτη:evil::evil:

Εγώ πάντως σε θέματα θηλασμού απαντάω κι ελπίζω να έχω βοήθήσει έστω κα λίγο

Επίσης τώρα που το θυμήθηκα γιατί το μειωμένο σου τελειώσε από τώρα????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλης να μη κανεις εγχειρηση

συγνωμη που επαιμβαινω...

αλλα και γω ειχα παθει οξεια τενοντιτιδα

εκανα και ενεση με κορτιζονη

κοντψα να παω και για χειρουργειο

αλλα τελικα με πολυ κοπο και μοχθο και

πολλς φυσιοθεραπειες

τη γλιτωσα...

συγνωμη που ανακατευομαι αλλα παλεψε το λιγακι ακομη!!!

Νατασσουλα λιγουρευτηκα σαλατα...

εισαι θεα στην περιγραφη φαγητου...

ουτε η βεφα... :D

μιαμ!

ο γαμος μας ητανε τον 10/2008

αλλα η κυρια ταδε το εκανε Χριστουγεννα

βλεπεις εχει μαγαζι με εποχικα! ;)

αλλα δεν πηραζει μωρε τη γυναικα...

ας ειναι εχει απλα πλακα

οταν το σκεφτομαι....

πρωτοτυπο ε??? :lol:

Σεσιλια δεν το προσεξα ποτε το ποστ... :cry:

εγω θα θελα πολυ να σε βοηθησω...

γιατι αυτη ειναι οντως η ουσια οτυ Μαμμυ

να βρισκουμε βοηθεια σε θεματα

που μας προβληματιζουν σχετικα

ειδικα σε σχεση με την υγεια μας!!!

σορυ θα σου προτεινα την δικη μου...

γυναικολογο ζητουσες?

Νατασσουλα παντως και μενα

με εχεις βοηθησει στο παρελθον...

οσαναφορα το θηλασμο...

ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΑ ΘΕΜΑ

ΚΟΥΡΑΖΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακι

σου εκαναν τιποτα οι ενεσεις????

εγω θα παω στο ικα οπου ανηκα παλια προ γαμου

και θα ζητησω φυσικοθεραπειες δεν εχει δικαιωμα να μου αρνηθει γιατι το ικα το πληρωνω και μπορω να παω σε οποιο υποκαταστημα θελω και μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουλινακι

σου εκαναν τιποτα οι ενεσεις????

εγω θα παω στο ικα οπου ανηκα παλια προ γαμου

και θα ζητησω φυσικοθεραπειες δεν εχει δικαιωμα να μου αρνηθει γιατι το ικα το πληρωνω και μπορω να παω σε οποιο υποκαταστημα θελω και μπορω

να σου πω την αληθεια...δεν ειχα δει ιδιαιτερη προοδο

αλλα...δεν τις εκανα και τις 3 που επρεπε

γιατι τοτε πριν 7-8 χρονια..τις καναν χωρις ανισθητικο

και ειχα πονεσει τοσο πολυ

που δεν δεχτηκα αλλη...

οποτε δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικη..

αναλογα παντως με τον βαθμο

εχω ακουσει οτι βοηθανε...

και μαλιστα τωρα σου βαζουνε

πριν την ενεση και μια τοπικη σαν αναισθητικο

οποτε το φαρμακι της κορτιζονης δεν σε ενοχλει..

ξεκινα τις φυσιοθεραπειες και μετα βλεπεις για τις ενεσεις..

εννειται οτι δεν θα σου αρνηθουν στο ικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kita xrusa ,egw prosopika exw kurastei na apantaw se themata thilasmou .... :oops:

olo ta idia kai ta idia ...idies erwtiseis ,idies apantisei .

an to prosopo pou exei thema kathotan na ekane ena gouglarisma tha ebriske amesos thn apantish .....

apantaw mono otan pisteuw oti xriazete .....

pantos kai egw sthn arxh pou arxisa na thilazw prwta diabaza tis palioteres erwtiseis kai apanthseis ,elina etsi polla kai an ekana kamia erwtish htan se stil "kserw alla doste mou kouragio "

tora se erwtiseis thilazw ma dinw kai 100ml kseno alla den katalabenw giati den exw gala ,e pia den mporw na apantisw ....sorry

συμφωνώ...και επίσης αν δω ότι απαντάει κάποια από το τρενάκι ή η ΛάΛα ε τότε δεν απαντώ καθόλου γιατί με έχουν καλύψει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι αν λιγουρευτηκες την σαλάτα μου έλα να σου κάνω το τραπέζι όποτε θέλεις

Επίσης αν σ'εχω βοηθήσει σε θέμα θηλασμού χαίρομαι ιδιαίτερα :D:D

Μαρία άκρως ενδιαφέρον το ρεπορτάζ αν και δεν πρόλαβα να το διαβάσω όλο, δεν μπορώ όμως να μην σχολιάσω ότι το μέσο μηνιαίο εισόδημα ενός βουλευτή είναι 10.000 όσα δηλαδή παίρνει ένα ανειδίεκυτος εργάτης για 1 χρόνο :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμε νατασούλα..θα ερθω....!!!

αλλα εφοσον μου φαινεσαι τοσο καλη στο μαγειρεμα

δεν θα τη βγαλεις μονο με μια σαλατα! :lol::lol:

Εννοείται ότι θα σου ετομάσω ότι θέλεις

δώσε παραγγελία,

μπορεί να δελεάσω και την Σοφία και να αρχίσει να τρώει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά, Παιδιααααααααααα!!!!!

Μας πήραν τηλέφωνο απο την πρεσβεία αλλάξανε το ονομα!!!!

Απλά του είπαν του Β ότι όταν θα πάει εκεί, θα πρέπει να αλλάξει παντού το ονομά του ..

αλλα το θέμα με την αλλαγή απο την Κυβέρνηση έγινε!!!!!

Για να ειμαι ειλικρινής δεν το περίμενα.. πιστευα ότι θα μας πάρει ενα χρονο αυτο το θέμα!!

Ποια θα ανοιξει τρένο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ομως...[πιστεψτε με κανενα δεν διαβαζει τα παλια..

Θυμαμαι εγω ειχα κανει διατριβη σε οτι αφορα τις αντλησεις..διαβαζα ολα τα παλια ποστ της Αγλαιας και εδω και στο παρεντσ..θηλαστρα τα παντα..στην πραξη ομως να βρηκα σκουρα...

Αλλα απόσο βλεπω και σε αλλα θεματα ΔΕΝ Διαβαζουν...

και δεν τις αδικω...οι περισσοτερες το βλεπουν πολυ στο φλου, αλλες θεωρουν οτι θα ειναι πανευκολο και θα τα πανε μια χαρα..μετα τα βρισκουν σκουρα και ρωτανε - παλη καλα-

Γεννικα πιστευω πως καλο ειναι να απανταμε...δεν ψαχνουνκαι αυτο ειναι γεγονος...

εκει που δεν εχει νοημα να συνεχισουμε να απανταμε οταν λεμε ενα πραγμα και συνεχιζουν να κανουν του κεφαλιου τους και αυτο που κανανε..

εκει πιστευω πως το θεμα μπηκε για να μπει και οχι επειδη χρειαζετε βοηθεια..γιατι απλουστατα οταν προσφερθηκε η βοηθεια δεν την ακολουθεις ..

Οσο για το θεμα γιατρων γεννικα- γιατι βλεπω πολλε ςκοπελε ςπου ρωτανε πιστευω οτι ειναι σημαντικο...γιατι ξερω περιπτωσεις πως γιατρος συμπεριφερετε αλλιως στο ιατρειο του και αλλιως στο δημοσιο νοσοκομειο, αλλιως σε ιδιωτικη κλινικη και αλλιως στο δημοσιο νοσοκομειο..

ακομα και αν καποια κοπελα δεν θελει ναπει δημοσια καποια πραγματα θα μπορει να στειλει ενα πμ βρε αδελφε στην αλλη που ζηταει κατι σοβαρο..

ξερω προσωπικα περιπτωση γιατρου που σε δημοσιο νοσοκομειο ζητουσε φακελακι η δεν εκανε απλα την δουλει ατου με αποτελεμσα ενα νεογεννιτο να κινδυνεψει ΑΜΕΣΑ...και ο ιδιος γιατρος σε παρομοια πριπτωση συναδελφου που γεννησε στη Γεννικη Κλινικη ηταν τυπος και υπογραμμος..

Επισης μπορω - και θα το πω- για τον Παιδιατρο που ειχα στο Γεννεσης..και τον απαραδεκτο τροπο με τον οποιος φερθηκε και ειναι και υποτιθετε και απο τους πιο φυμησμενους γιατρους στην Β Ελλαδα..

Εδωσε εξητηριο σε παιδι με Ωτιτιδα...χωρις να ξερει η μητερα του οτι εχει Ωτιτιδα, εγω δηλαδη..θα πηγαινα σπιτι δηλαδη, δεν αντιμετωπησε εγκαιρα το θεμα παρολο που δυο μερες πριν του ειχα επισυμανει το υγρο που ετρεξε..αυτο σημαινει ανευθυνοτητα..απο γιατρο που πηρε 150 ευρω..γιατι;;; για να μας βγαλει εξητηριο .ενω το μωρο μπορουσε να παθει ζημια στον εγκεφαλο...

Το παιδι νοσημελυτηκε 2 μερες στη ΜΕΝΝ εξτρα και εγω επαθα καταθλυψη...

Εαν καποια κανει μια οποιαδηποτε ερωτηση γι ατον συγκεκριμενο παιδιατρο θα το πω...και αμα θελςι θα το πω και επωνυμα

Γιατι πως θελουμε να βελτιωθει η δημοσια υγεια μας οταν εμεις οι ιδιοι εθελοτυφλουμε.....

Πως περιμενουμε να βελτιωθουν τα ΙΚΑ Σικα οταν δεν κανουμε τιποτα...

εχω κατι νευρα που αμα μου πει κατισ τραβα ο γυναικολογος στο ΙΚΑ ευοσμου τον πηρε και τον σηκωσε..

την πρηγουμενη φορα εκανα τη χαζη αλλα τωρα οχι..μη τολμισει να μιλησει ..ολο το ΙΚΑ θα μας ακουσει ...

καθε μηνα 675 ευρω..καθε μηνα.... τους τα σταζω..εκανα εναν προχειρο υπολογισμο χτες...

Εαν εδινα τα 1800 ευρω το μηνα στη BUPA για οικονομικο πακετο ιατροφαρμακευτικης περιθαλψης ( σου επιστρεφουν εως το 90& αξιας των φαρμακων, 80 & σε περιπτωση τοκετου..και τουλαχιστον το 70% των λοιπων εξετασεων και επεμβασεν...) και εστω τα υπολοιπα απο αυτα τα αποταμιευα συστηματικα..στα 60 θα ειχα 300 χιλιαρικα στην ακρι μονο απο αυτα..

Θα αγοραζα με τα μισα ενα διαμερισμα θα το νοικιαζα...και θα περναγα τελεια γεραματα..με τα υπολοιπα...και με οσα θα αποταμιευα απο τον υπολοιπο μισθο....

και ολα αυτα χωρις να κανω καποια επενδυση...και δεν ξερω καν αν θα ζησω μεχρι τα 60

Ερη μιας και ειχες τοσο καλα νεα..ανοιξε το εσυ...

εμ τι νομιζες βρε..οτι ο Καναδας ειναι Ελλαδα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑτασουλι....δωσε μου χρονο...

πειανω τοσο πολυ αυτη τη στιγμη που λιγουρευομαι

τα παντα.....

δωσε μου χρονο να διαλεξω...και μετα σου ρθα!!!!

το θεμα ειανι σοβαρο..δεν μπορω να μην το σκεφτω λιγο..

για θεμα φαγητου λεμε!!! :lol::P

αν ειανι να φαει και η κουκλα μου....!!!

η σπεσιαλιτε σου???? :D

Χρυσα εχεις δικιο καλο ειναι να απανταμε ειδικα

οπου εχουμε εμπειρια και πιστευουμε

πως εστω και λιγο θα βοηθησουμε καποαι κοπελα και ενα νινακι!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...