Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

Ανοιγω το νουμερο 23!!

ειναι το πρωτο μου τρενακι και μιας και ο μικρος κοιμαται τις τελευταιες μερες συνεχομενα, χωρις ουτε ενα ξυπνημα, ελπιζω να σας φερω γουρι!!!

να φυγουν ολες οι ιωσεις - ξου ξου- και απο μωρακια κ απο μανουλες!!!

επισης μιας κ εισαστε πολλες γεμιστουλες εδω, κολληστε με μενα καλεεεεεε!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και από δω,

μια και έκανε στάση, είπα να ανέβω!!!!

Μιτσάκη είμαστε στην μπούκα, είχαμε τα πιο γρήγορα τρενάκια! ;)

Ελένη περαστικά, ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό!

Αναστασία και σε σένα περαστικά και στον Σπύρο σου....

η μικρή μου πάει για ύπνο και μισή ώρα αργότερα την ακούω και κλαίει με ένα διαφορετικό κλάμα! τρέχω και τι να δω, είχε κάνει εμετό!!!! :( , αλλάζω τα πάντα και την βάζω πάλι για ύπνο, 3 ώρες μετά ξανά κλαίει πάλι περίεργα, τρέχω και είχε κάνει πάλι εμετό!!!! :( άντε πάλι άλλαγμα όλα!!!

έχω την εντύπωση ότι κόλλησε από τον Λουκά, τι είναι αυτό? ίσως γαστρεντερίτιδα? :?::!:

πάντως την λυπήθηκα την καυμένη, της είπα, πήγαινε να καθήσεις στην πολυθρόνα μέχρι να καθαρίσω και μου λέει "ναι" με την γλυκιά της φωνούλα, μετά την ρωτώ "είσαι καλά?" "ναι".....για να δούμε σήμερα πώς θα πάει, ελπίζω να μην ξανακάνει!

και μένα μου πονάει η κοιλιά μου!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

επιβιβάζομαι κι εγώ κι εύχομαι καλούς ύπνους σε όλες και φουσκομένες κοιλίτσες σε όσες το θέλουν και φυσικά πρώτη και καλύτερη στην Λένα :x

Η Έλενα 2ο συνεχόμενο βράδυ κοιμάται σερί στην κούνια της εύχομαι να συνεχίσει έτσι

Στον καφέ περάσαμε υπέροχα, η Νατάσα και η Θούλη έχουν υπέροχες κοιλίτσες και οι δύο, ελπίζω να σας ξαναδούμε πριν γεννήσετε. Ο Μιχάλης έπαθε πλάκα με τον παιδότοπο όποιον έβλεπε του έλεγε πήγαμε σε ένα σούπερ παιδότοπο και μέχρι το βράδυ με ρώτησε τουλάχιστον 10 φορές πότε θα ξαναπάμε :D:D Η Έλενα κοιμόταν από τις 2:30 μέχρι τις 6:00 που την ξύπνησα εγώ :o

Αναστασία ελπίζω να μην άργησε ο άντρας σου

Αθηναίες πού είναι οι φωτογραφίες?????????????

Αθηνά εμένα το σπαθόλαδο με βοήθησε πολύ έβαζα όως μετά από κάθε θηλασμό

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια και μανούλες

Ελένη εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό κι αν χρειαστεί εγχείρηση εννοείται ότι θα την κάνεις. Ο μπαμπάς σου πως είναι?

Γωγώ τελείωσε το καθάρισμα?

Μάρθα 10-12 τυροπυτάκια:o:o που τα βάζεις καλέ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia...

Lew na mpw kai egw sthn parea sas mias kai apo edw kai pera provlepete polu ksenixti...

O mikros einai shmera 9 hmeron kai faganoutsikos, ta 100 ml ta troei me klista matia pou lene...

Eno ksekinisame mia xara apo to maieftirio na thilazoume (eixa rooming in) thn 3 mera anevase iktero kai thn 4 epidi anevase kialo stamatisame ton thilazmo gia 3 meres...

Twra ton vazw sto stithos pali alla den tou ftanei oute gia plaka to diko mou gala, vevea den ton vazw se kathe gevma kai malon auto einai lathos mou alla exw pelagosei giati esthanome pos den prolavenw me oles tis asxolies tou spitiou,ths megalhs mou kai na thilazw olh mera...

Exthes ton evala mono 4 fores, einai liges gia na parei mpros h paragogh mou pali????

Me anxonei to gegonos pos mporei na thilazoume kai 1 wra kai kapaki na klaiei molis ton afisw giati den xortase.....

Me to thilastro mini elektrik ths medela mporw na afksisw thn paragogh mou, einai kalo????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη το Mini electrik είναι ακατάλληλο για σένα. Πρέπει να νοικιάσεις νοσοκομειακό θήλαστρο, να βάζεις το μωρό στο στήθος σε κάθε γεύμα και στο ενδιάμεσο να αντλείς με το νοσοκομειάκό για να αυξήσεις την παραγωγή. Πόσο ξένο πίνει το 24ωρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστήσεις, ευτυχία, υγεία και πάντα ένα χαμόγελο στα χείλη σου....καλή διαμονή όπου πάτε και να βρεις πάλι δουλειά!!!! :x:YMHUG::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

επίσης ευτυχισμένη επέτειο.......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natasoula na se rotisw kai kati alo....Otan ton thilazw kai meta mou kanei emeto, den simenei pos xortase????

Vevea ton emeto mou ton ekane thn wra pou ton alaza kai sxedon panta kanei otan exei faei kai tou alazw thn pana alla an einai adio to stomaxaki tou giati na mou kanei emeto meta to thilazmo????

Twra to poso troei einai ligo ena thema, einai ligaki lemargos kai oso tou dineis to katavroxthizei kai as einai xortatos alla meta mporei na mou ta vgalei ta misa kai exw mperdeftei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μανούλα!

Φρανίτα χρονια πολλά !!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]. σου εύχομαι ότι επιθυμείς, Και να περάσετε καταπληκτικά σήμερα!!! [smilie=occasion16.gif]

Αργυρούλα μου περαστικά σας! :( Το έπαθα και εγώ με τον μικρό αυτό που περιέγραψες πριν κανα 2 εβδομάδες... Εμένα μου έκανε εμετό και την επόμενη το πρωί αλλά αυτό ήταν, δεν παρουσίασε τιποτε άλλο..

Κοτόσουπα, κοτόσουπα, κοτόσουπα ειναι το πανφάρμακο για όλες τις αρρώστιες (μαζί με το χαμομήλι).

Ευη μου επειδή μοιάζουν οι ιστορίες μας, και εγώ το ίδιο, έδωσα ξένο στο παιδι λόγω ίκτερου, ο μόνος τρόπος που κατάφερα να εδραιώσω τελικά θηλασμό, ήταν το νοσοκομειακό θήλαστρο και οσο συχνά γινόταν το παιδι στο στήθος. Μπορείς να τα καταφέρεις πάντως αλλά θα ζοριστείς γιατι βλέπω ότι έχεις και ενα μεγαλύτερο κοριτσάκι οπότε φαντάζομαι ότι θα έχεις γενικά τρέξιμο στην καθημερινότητά σου..

Εγώ τότε δεν δούλευα, δεν έχω άλλο παιδί και είχα συγκεντρωθεί μόνο σ'αυτο..

Ο μικρός μου χθες μου ζητησε να κοιμηθεί αγκαλιά με μια μαιμού λούτρινη που έχουμε... Του την έβαλα στην κούνια...

Φιλάκια κορίτσια :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη όταν λες εμετό απλά γουλίτσες ή ρουκέτες? Μετά τον γεύμα τον σηκώνεις να ρευτεί?

Το ότι κλαίει δεν σημαίνει ότι δεν χόρτασε, τα μωρά κλαίνε για διάφορους λόγους

Πόσο ξένο τρώει σε ρωτάω γιατί αν τρώει πχ 200ml ξένο το 24ωρο δεν μπορείς ξαφνικά να το κόψεις και να τον βάζεις μόνο στο στήθος. Πρέπει να το μειώνεις σταδιακά. το καλό είναι ότι είναι πολύ αρχή ακόμα και μπορείτε σχετικά γρήγορα να κόψετε το συμπλήρωμα. Να τον βάζεις στο στήθος σε κάθε γεύμα. Τον αφήνεις στο στήθος για όση ώρα θέλει. Όταν το αφήσει μόνος του τον σηκώνεις να ρευτεί και μετά αν θέλει κι άλλο τον βάζεις και από το άλλο στήθος ακολουθείς την ίδια διαδικασία και ταυτόχρονα μέιώνεις την ποσότητα της σκόνης που του δίνεις. Σε καμιά περίπτωση πάντως δεν χρησιμοποιείς το Mini elecrik δεν είναι κατάλληλο για μητέρες που δεν έχουν εδραιώσει γαλουχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ καλημέρα μαμάδες...

η μικρή απο χτες είναι πάλι με μύξα..

χτες το βράδυ μετά το γάλα άρχισε να βήχει (της κατεβαίνουν οι μύξες)

και έκανε εμετό. Μιλάμε το έβγαλε όλο το γάλα :(

Λέτε να παίζει γαστρεντερίτιδα?? :ymsick:

Μίλησα με τη μαμά μου μια χαρά είναι τώρα και με ψάχνει

"Που 'ναι μαμα?? που΄ναι??? :roll: "

Βρε Ελευθερία εγώ σε μάτιαξα για το Τορόντο??

Όπως και να έχει αποφασίστε το καλύτερο..

Φρανίτα έχεις γενέθλια σήμερα??

Χρόνια Πολλά :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vgazei goulitses oxi rouketes an kai exthes evgale mia posotita arketi gia na xriastei na alaksoume rouxa kai egw kai autos..Ton eixa thilasei kai meta tou edosa kai mpoukali kai thn wra tou repsimatos mou evgale para polu alla oxi san rouketa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη εγώ είχα νοικιάσει το sympony της medela 60ευρώ για τον 1ο μήνα εσύ μπορεί να το χρειαστείς και λιγότερο πχ 15 μέρες.

klinikum (Καϊκονίδης) Νάτσινα 25, . Τηλ. & Fax: 2310 316011, 315200

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vgazei goulitses oxi rouketes an kai exthes evgale mia posotita arketi gia na xriastei na alaksoume rouxa kai egw kai autos..Ton eixa thilasei kai meta tou edosa kai mpoukali kai thn wra tou repsimatos mou evgale para polu alla oxi san rouketa...

Οι γουλίτσες είναι φυσιολογικές λίγο πολύ όλα τα μωρά βγάζουν.

Για χθες που έβγαλε αρκετή ποσότητα προφανώς του ήρθε πολύ. Μπουκάλι γιατί έδωσες δεν καθόταν άλλο στο στήθος? Να ξέρεις ότι στον θηλασμό δεν κρατάμε χρόνο αυτά που λένε οι περισσότεροι 10 λεπτα στο ένα στήθος και 10 στο άλλο είναι βλακείες. Αφηνουμε το μωρό στο στήθος για όση ώρα θέλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw den krataw wra oso thelei kathete. Eixe thilasei kai apo ta duo stithoi kai ta afise monos tou, meta apo kanena misawro arxise na griniazei kai tou ekana kai mpoukali...

Anxonome more mipos einai nistiko to mwro kai to vasanizw...

Malon tha prepei na ton vazw kathe fora stos stithos gia na kanoume doulia...

Alios tha mou kopei telios h tha mporw na tou dinw ta misa apo auto pou xriazete esto me mitriko gala???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα και απο χθες αρχισα να σκευτομαι την αγγλικη ερευνα που εβαλε η αργι για τα αδερφια αν τελικα εχουν δικιο και ειναι καλυτερα ενα ..... :evil::evil::evil::evil::evil:

θα σας πω αλλη στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ξυπνήσαμε και μεις. Μας ξύπνησαν δηλαδή. Ήρθε η γυναίκα στις 9 και πάτησε το κουδούνι οπότε σηκωθήκαμε. Τώρα μόλις φάγαμε πρωινό και κάθησα να σας γράψω πριν βγούμε βόλτα.

Λύθηκε και το θεματάκι της Ειρήνης με τον ύπνο. Έχεις 2 βράδια που αποκοιμιέται μόνη της χωρίς να είμαι στο δωμάτιο. Προχθές δεν ξύπνησε καθόλου και χθες ξύπνησε στις 5.30 και ήρθε στο κρεβάτι μου. Την πήγα στο κρεβάτι της, της είπα πως πρέπει να κοιμηθεί,πως η πόρτα είναι ανοιχτή και την ακούω και έφυγα. Δεν ξανασηκώθηκε. Την πήρε ο ύπνος. :lol::lol::lol:

Αν και σήμερα είμαστε έτσι σημαίνει πως το ξεπεράσαμε!!!!!!

Εύη καλώς μας βρήκες....

Αχ αχ αχ... ΄Εγινε αυτό που σου λεγα;;;;

΄Δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω από αυτά που σου είπε η Νατάσα. Είναι πολύ νωρίς ακόμη οπότε υπάρχει χρόνος και το πρόβλημα είναι μικρό. Εσύ βάζε τον σε κάθε γεύμα στο στήθος και παράλληλα άρχισε αντλήσεις για να αυξήσεις την παραγωγή. Πρέπει να ξέρεις όμως τί ποσότητες ξένου πίνει το 24ωρο για να σε βοηθήσουμε καλύτερα. Συνήθως η μέθοδος είναι να μειώνεις κατά 10 ml τη φόρμουλα ανά γεύμα τη μέρα ή 30ml ανά 3 μέρες. Έτσι προλαβαίνει να προσαρμοστεί και ο οργανισμός σου στις νέες απαιτήσεις.

Κοριτσάκια την καλημέρα μου!!!!

(Λένα άντε να σου φέρει γούρι το νέο εξπρες!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη έπερεπε να τον ξαναβάλεις στο στήθος και όχι κατευθείαν να του δώσεις συμπλήρωμα. Ο καλύτερος τρόπος για να αυξήσεις την παραγωγή είναι να βάζεις το μωρό συχνά στο στήθος και σιγά σιγά να μειώνεις την σκόνη. Αν συνεχίσεις σε κάθε γεύμα να δίνεις συμπλήρωμα σιγά σιγά θα οδηγηθείς σε αποθηλασμό

Βλέπω και την Λαλα στην συζήτηση Λάλα δώσε τα φώτα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα μου περαστικά σας! :( Το έπαθα και εγώ με τον μικρό αυτό που περιέγραψες πριν κανα 2 εβδομάδες... Εμένα μου έκανε εμετό και την επόμενη το πρωί αλλά αυτό ήταν, δεν παρουσίασε τιποτε άλλο..

Κοτόσουπα, κοτόσουπα, κοτόσουπα ειναι το πανφάρμακο για όλες τις αρρώστιες (μαζί με το χαμομήλι).

ευχαριστώ, σήμερα είναι εντάξει, προς το παρόν τουλάχιστον, θα της κάνω κοτόσουπα αλλά δεν θα την φάει!!!!

το πρόβλημα είναι ότι δεν προειδοποιεί! ανοίγει το στόμα και κάνει εμετό!!!! .......

Εύη καλή συνέχεια στον θηλασμό, συμφωνώ σε όλα με την Νατασσούλα δεν έχω τίποτα παραπάνω να προσθέσω, παρά μόνο να μειώσεις το ξένο και να αυξήσεις τους θηλασμούς................

η κόρη σου πάει σχολείο? ή νήπιο? αν ναι τότε έχεις το πρωινό δικό σου και μείωσε τις δουλειές του σπιτιού για να έχεις περισσότερο χρόνο με το μωρό μέχρι να τα βρείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα και απο χθες αρχισα να σκευτομαι την αγγλικη ερευνα που εβαλε η αργι για τα αδερφια αν τελικα εχουν δικιο και ειναι καλυτερα ενα ..... :evil::evil::evil::evil::evil:

θα σας πω αλλη στιγμη

χαχαχαχα όχι ρε συ μην σκέφτεσαι έτσι!!!!! :lol::lol::lol:

πάω να ξαπλώσω στον καναπέ με την κοπελάρα μου!!!! και την κούκλα της!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο τι είναι αυτά που λές, έγινε κάτι????????

Νατάσα αν δεν ερχόταν η γυναίκα δηλαδή τι ώρα θα ξυπνούσατε? :o:o

Αργυρώ περαστικά στην ΡεΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλοτάξιδο το νέο μας τρενάκι.....Αν και περισσότερο για αεροπλανάκια μου κάνουν με την ταχύτητα που τρέχουν.... :lol::lol::lol:

Συμπεθερούλα μου γλυκιά ελπίζω το 1ο σου τρενάκι να είναι γουρλίδικο και να φουσκώσεις σύντομα κι εσύ.... :D:D:D

Νατασούλα ευτυχώς το τελειώσαμε το σπίτι...Τέτοια βρώμα δεν έχω ξαναδει..Η προηγούμενη νοικοκυρά αμφιβάλλω αν είχε κάνει ποτέ δουλειές.... :evil::evil::evil::evil: Έδωσα 150 ευρώ στη γυναίκα για δυο μέρες... :?:?:?:?

Όμως μου έχουν σπάσει τα νεύρα....Το Σάββατο το πρωί που πήγαμε να καθαρίσουμε, ανεβάινουμε να ξεκινήσουμε από σοφίτα...Εκεί υπάρχει και μια αποθηκούλα..Μπαίνω μέσα και τι να δω...Όλο νερά..Πλημμυρισμένη!!!!!!Πήρε ο άντρας μου τηλ την ιδιοκτήτρια και έφερε χθες μάστορα...Έχει πρόβλημα η μόνωση και θα πρέπει να κάνει εργασίες....Που σημαίνει ότι θα μου το λερώσει.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κορίτσια Σάββατο αρχίζουμε μετακόμιση και δεν έχουμε μαζέψει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.... :o:o:o:o:o:o:o:o Έχω αρχίσει και αγχώνομαι...

Σήμερα έχω γυναικολόγο...Μετά από ένα μήνα ανέβηκα στη ζυγαριά....Έχω πάρει άλλα 2 κιλά.... :cry::cry::cry::cry: Συνολικά δηλαδή 3 κιλά..... :cry::cry:Πήρα μήλο και χόρτα να φάω..Τέρμα οι αηδίες..Που έτρωγα σαν ζώον όλη μέρα... :?:?:?:?:?:?:?:?

ΘουΘου δεν καπνίσαμε καλέ..Ούτε εγώ ούτε η Αφρο...Αλλά ζηλεύαμε...Πολύ θα θέλαμε να κάνουμε ένα τσιγαράκι... :oops::oops::oops: Ε, Αφρο;;;;;; :lol::lol::lol:

Παναγιώτα εγώ δεν είδα άσπρη ρίζα...Ήταν νύχτα, γι'αυτό!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μπεμπούλης περαστικά....Πως είστε καλύτερα;;;;; :?:?

Ελενάκι μην αγχώνεσαι...Όλα θα πάνε καλά!!!!

Εύη να σου ζήσει το μωράκι σου....Και να χαίρεσαι και την κορούλα σου...Δεν μπορώ να βοηθήσω...Δεν ξέρω από θηλασμό..Μόνο βάζε το μωρό συνέχεια στο στήθος.... :P:P:P:P

Αφρο ποιο αφεντικό φωνάζει;;;;Ο μεγάλος άντρας;;;;; :lol::lol::lol::lol: Τι έγινε με το Μανωλιό;;;Μη λες τέτοια ρε....Εσένα σε βλέπω πολύτεκνη σε 2 χρόνια..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα μου τι κάνεις αγάπη;;;Η κοιλίτσα μεγαλώνει;;;;;;Η Ειρηνούλα;;;Μου έχετε λείψει κι εσείς μωρέ.... :oops::oops::oops:

Σισσιώ είσαι γλωσσοκοπάνα.....Εδώ εγώ που μιλάω ασταμάτητα και δε σε προλάβαινα... :lol::lol: Μου έκλεψες την πρωτειά... :twisted::twisted::lol::lol:

Φρανιτάκι HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πάντα υγιής, ευτυχισμένη και με την καριέρα που ονειρεύεσαι... ;););) Να χαίρεσαι τον Σεμπ και να σε χαίρεται ο τυχερούλης ο Δανός!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αρτζι μου περαστικά στην κουκλίτσα..Μάλλον γαστρεντερίτιδα θα είναι.... :?:?:?

ΜαρίαΙωάννα πάλι μίξες;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Ελπίζω να μην είναι τίποτα το σοβαρο!!!!!!

Έρη μακάρι να μείνεις εδώ...Έλα ρε..Μείνε!!!Χάλια είναι εκεί στην ξενιτιά... :lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια να σας πω κάτι;;;;;;Η Ιωάννα με τρελαίνει με την πολυλογία της......Δεν αντέχω άλλο να την ακούω....Συνέχεια μπούρου μπούρου..... :?:?:?:? Με έχει ζαλίσει....Και της λέω καμιά φορά "Αμαν ρε Ιωάννα..Όλη μέρα μπούρου μπούρου..." Και μου απαντάει, "ναι, μπουρου μπουρου"..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εντωμεταξύ χθες την πήρα και πήγαμε στο καινούριο σπίτι και όλη την ώρα ανέβαινε τις σκάλες... :?:?:? Μου είχε αλλάξει τα φωτα...Και είναι μαρμάρινες και φοβόμουν....Πρέπει να βάλω πορτάκια.... :?:?:?:?

Τι άλλα;;;;;Α, σας είπα...Ανυπομονώ να δω το σποράκι σήμερα... :D:D:D:D:D:D

Τα φιλιά μου σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα

τι κανετε;;;

ευη καλωσηρθες...ακου τι σου λενε τα κοριτσια ειναι αστερια ολες

Τα φιλια μου

δεν εχω χρονο να σχολιασω τιοποτα γιατι γινετε χαμοσ στη δουλεια

θα επανελθω αργοτερα

φιλια και την καλημερα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...