Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

αχ βρε γιωργο τι γλυκος πατερουλης που εισαι....μπραβο!!με το καλο να κρατησετε αγκαλια τον μπομπιρα σας τον μικρο χρυσοβαλαντη!!!!

σημερα εχουμε γαμοοοο!!!!!ξανα να ζησετε κουκλιτσα μου!!!!βιον ανθοσπαρτον!!!!να το χαρεις αποψε ειναι μια μαγικη στιγμη!!!

ξεκινω να ανεβαζω φοτο....παιδικο 036.jpg[/attachment]post-5130-13873934650118_thumb.jpgπαιδικο 037.jpg[/attachment:mb94ni7v]post-1311-13873934649868_thumb.jpgπαιδικο 038.jpg[/attachment:mb94ni7v]παιδικο 039.jpg[/attachment:mb94ni7v]

post-9767-13873935667297_thumb.jpg

post-9767-13873935667674_thumb.jpg

post-9767-13873935668034_thumb.jpg

post-9767-13873935668405_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν εχω κολληση ακομη τα αυτοκολητα η διακοσμηση θα γινει σιγα σιγα ελπιζω να σας αρεσει το δωματιακι μας ως τωρα περιμενω γνωμες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΟ το δωμάτιο!!!Είσαι καλλιτέχνης φίλη μου!!!Αλλα κ ο συμπέθερος έχει μπεί δυναμικά στη δουλειά!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΛΑ!!! Υπέροχα χρώματα κ η ταπετσαρία είναι όλα τα λεφτα!! Παλατάκι!! Κ απο πραγματάκια έχεις πάρει αρκετά απ'ότι βλέπω κ είναι όλα τέλεια!!!Καλωρίζικο κ με το καλό να υποδεχτείτε τη πριγκιπισσά σας!!! Τα συγχαρητήρια μου κ στους δυό!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια σου αρεσει συμπεθερουλα μου??χαιρομε πολυ!!!εχουμε παρα οντως πολλα πραγματακια για την διακοσμηση του παιδικου αλλα ακομη δεν τα βαλαμε σιγα σιγα θα μπουν μεχρι να ερθει η μικρη θελω να ειναι ολα στην εντελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

M'αρέσουν κ τα παπουτσάκια σας,η κουρτίνα σας,η συρταριέρα σας,η κούνια όλα!!! Φαντάζομαι κ τα αυτοκόλλητα θα έιναι εξίσου πανέμορφά!! Είμαι 1000% σίγουρη οτι θα έχει απο τα πιό όμορφα δωμάτια η νυφούλα μου!! Μπράβο Σουλάκι μου είσαι πολύ οργανωτική!!

Χθές πήγαμε ΙΚΕΑ για έρευνα αγοράς κ είχε κούνια σαν τη δικιά σας κ στο ίδιο χρώμα συρταριέρα συνολικά 330€.Πολύ καλ'η τιμή! Η αλήθεια είναι οτι το στρωματάκι που είχαν μόνο δε μου άρεσε γιατί ήταν πολύ "ψεύτικο".Πόσο πάει ένα στρωματάκι μόνο του;;Υπάρχουν ανατομικά :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα στωματακια ξεκιναν απο 30 μεχρι κ 180 ευρω οτι μπορεις να φανταστεις υπαρχει απο ανατομικα ορθοπεδικα λατεξ κοκοφοινικα συνδιασμος κ των δυο...εχουν βγαλει πολλα εγω πηρα κοκοφοινικα 50 ευρω να προσεξεις να εχει φερμουαρ στο πλαι να ελενξεις τι εχει μεσα του.

πολυ καλη τιμη το κρεββατι κ η αλλαξιερα κ εγω αν ημουν κοντα στην θεσσαλονικη απο ικεα θα τα επερνα ολα!!!εχει φοβερα διακοσμητικα!!!κ να σου πω συμφερει πολυ...σκεψου οτι τα μωρακια μας δε θα ειναι παντα τοσο μικρα κ τρυφερα θα γινουν μικροι χουλιγκαν δεν θα αφησουν τιποτα ορθιο το βλεπω απο τις φιλες μου :lol::lol::lol::lol: ζωγραφιζουν παντου κ καταστρεφουν τα παντα :lol::lol:

για αυτο τα πηρα ολα οικονομικα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου Κυριακή εσάς τα jumbo είναι ανοιχτα;Τι ωραία! Με φιγούρες του Winnie θα βάλετε;;Είναι πολύ γλυκές!! Τί χρώμα είναι η κούνια σας; Έχετε στο νού σας περίπου τα χρώματα του δωματίου;; Καλά ψώνια κ με το καλό να το ετοιμάσετε να μας βάλεις φωτό μπας κ πάρω κ εγώ καμια ιδέα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα να σου πω μια ιδεα???θα το εκανα αν ειχα αγορακι...ενα πολυ ομορφο θεμα ειναι ο βυθος της θαλασσας!!!τοιχοι στις αποχρωσεις του μπλε πρασσινου κ καφε της αμμου με πολλα αυτοκολλητα ψαρακια χταποδακια βαρκουλες μπουρμπουλιθρες...θα μπορουσες να τα ζωγραφισεις κ μονη σου!!!

γιωργο μου ομορφο θεμα κ ο γουινη εχει πολλα διακοσμητικα στα τζαμπο,αντε περιμενουμε φοτο απο το δωματιακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω, happy!!!!φανταστικη και η ταπετσαρια και τα χρωματα!!!για τα παπουτσακια δεν το συζητω!!!απαιχτα!!!ζηλεψα λιγο...θελω κι εγω να γυρισω σπιτι μου και να φτιαξω το δωματιο του μωρου!!!αλλα, να εχω μαθει ως τοτε και το φυλο!!!ολα καλα και τυχερα, κοριτσια!!με το καλο να φτιαξουμε μπεμπε-δωματια και του χρονου να κοιμουνται τα μικρα μας στη κουνια τους, με το μομπιλο να παιζει απο πανω....οσο η μαμα θα στολιζει το σπιτι για τα χριστουγεννα!!!!τι τελεια εικονα!!!να μας αξιωσει η παναγιτσα, να λεμε του χρονου για τα ζουζουνια μας!!!!φιλακια στις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι ο βυθός είναι αγαπημένο μου! Είναι το δωμάτιο του ανηψιού μου έτσι (οπότε εγώ είπα να μη κάνω το ίδιο) με αυτοκόλλητα και το λατρεύει! Τα αυτοκόλλητα τα έχω δει στο cosy corner αλλά μπορεί κανείς να τα παργγείλει και από έξω κι έρχεται λίγο πιο φτηνά.

Αφροδίτη μου όλα καλά θα μας πάνε! Αυτή την εικόνα που περιέγραψες ονειρεύομαι κι εγώ!!! Φιλιάαα!

Undersea%20Adv%20roomshot%20photo.%2005%20043.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες μου μανουλες κ πατερουλη!!!!

σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!χαιρομε πολυ που σας αρεσε το δωματιακι μας!!!

samarcante πολυ τελειος ο βυθος!!!σιγουρα ο ανιψιος τον χαιρετε!!!το κοζι κορνερ βγαζει κ προσφορες μεσω υπολογιστη ειναι λιγο ακριβουτσικο αλλα εχει πολλα αυτοκολλητα μεσα!!!

αχ αφροδιτη μου τι ομορφη εικονα...του χρονου ετσι θα ειμαστε ολοι μας ανυπομωνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia k agori!!!

ti kanete?

emena pali nazakia mas ekane to nini kai pali den eidame ti einai..ligo rpin ta xrisougenna tha doume alliws ton ianouario sti b-epipedou!

happy to dwmatiaki teleio...kala to mwv einai kai apo ta agapimena mou xrwmata...!me to kalo to mwraki sas na to deite kai gemato..

elenaki ti kaneis?pws pane ta themata me emetous kai tetoia?mia xara einai oi ta epiplakia tou ikea..oute na to suzitas...apla des auto me to strwma pou eipes ki esu..

giwrgo polu xarika me ta nea sas!!!me to kalo to antraki sas...

afro mou pws perases?na zisete!!!!me to kalo kai to ninaki sas mias kai den kseroume telika ti einai!!

afrodite poios sti xari sou...2os antras??pwpw...xaxa!me to kalo kai to antraki sou...

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ζορικο το μικρουλη σου ε???σας φυλαει το φυλο του για δωρο χριστουγεννων!!!!!!

samarcante δεν ερχεσαι μια βολτα κ απο μενα???εχω κ εγω να φτιαξω την ντουλαπα κ βαριεμε φουλ!!!!ειδες?χαθηκαν ολες!!!!

αφρο νιοπαντρο κοριτσακι μου που εισαι βρε?πως τα περασατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο μακριά μου πέφτεις αλλά μπορώ να κάνω μια εκδρομούλα... ;) ;) Εδώ δεν έχω τελειώσει ακόμα πάντως. Τα έβγαλα ΟΛΑ έξω το πρωί και κάνω ανακατάταξη! Με διαλείμματα όμως γιατί δεν αντέχω... Η πλάκα είναι πως το σαλόνι είναι άψογο, τακτικό, καθαρό, με το δέντρο στολισμένο και μέσα στα δωμάτια γίνεται πανικός!! :lol::lol::lol: Και έξω στους δρόμους επίσης γίνεται πανικός, το άθλιο σύστημα δείχνει το πραγματικά φασιστικό του πρόσωπο για άλλη μια φορά!! Καλό βραδάκι εύχομαι κι επιτέλους εμφανιστείτε και οι υπόλοιποι!!! :roll::D:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις ομοιοπαθεις μελλουσες μανουλες! Ειμαι μολις απο χθες στο φορουμ και η χαρα μου ειναι μεγαλη που υπαρχει αυτος ο τροπος και επικοινωνουμε ολες οι εγκυουλες! ;;) Τις τελευταιες μερες κοριτσια αισθανομαι ενα βαρος και σα να μου ανακατευουν την κοιλια..Επισης συχνα την αισθανομαι νομιζω πιο σκληρη..Προχθες το βραδυ ενω ημουν ξαπλωμενη, χαμηλα στην κοιλια δημιουργηθηκε ενα βουναλακι για λιγο..Σας εχει συμβει κατι απ αυτα?? Πολλα φιλια σε ολες και με το καλο να δεχτουμε τα μικρουλια μας!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ...εμεις μολις γυρισαμε απο τον γιατρο ολα καλα...απο φυλο ...τιποτα.Ολα ομως ευτυχως πανε καλα και αυτο ειναι το πιο βασικο,ευχομαι ολες να ειστε καλα. καλο βραδυ και καλο υπνο, σε οσες τα καταφερνουν,εγω δεν ειμαι απο αυτες,αλλα μανα κουραγιο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!sweety, χαιρομαι που ειναι το μωρακι σου καλα, και δεν πειραζει για το φυλο, θα εχεις λιγο σασπενς παραπανω!!!κι εγω , ετσι λεω στο εαυτο μου..!!ηλιοδωρα, καλως μας ηρθες και ευχομαι ολα καλα και τυχερα!!!για το βουναλακι που λες δεν ξερω, αλλα κι εγω ειμαι μολις 14 εβδομαδων, υα αλλα κοριτσια μπορει να ξερουν να σου πουν...samercande, μαλλον μενεις αθηνα κεντρο και εισαι στο ματι του κυκλωνα!!!ασε, το σημερινο συστημα ειναι αθλιο και επιζει χαρη σε κατι δημοσιογραφους...joanaki, κι εσυ στην αναμονη, για τα αποκαλυπτηρια;;;!!!κι εγω , καπως ετσι, περιμενω στις 23 που εχω ραντεβου με το γιατρο, αλλιως μετα δε νομιζω να μας ξεφυγει στη β-επιπεδου!!!

αυτααααα!!πολλα φιλια στις εγκυουλες και τα νινακια μας, να τα φυλαει η παναγιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες και ομορφε! ολα πηγαν τελεια και πρωτη φορα στη ζωη μου ζορεψα τοσο! :D:D:D:D:D:D Αλλα δεν ενιωσα καμια ενοχληση! ολα ηταν καλα....

σημερα θα παω στο φαρμακειο ,σε κανα μισαωρο που θα χω σβησει και τις αγκιναρες... σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες και τη θετικη σας ενεργεια... θελω να νιωσω το μωρο μου αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα και εχω παλι υπερηχογραφημα στις 5 γεναρη που θα κανω και β επιπεδου και φανταζομαι θα μαθουμε τελικα για το φυλο αλλιως θα παω σε μαγισσες και χαρτοριχτρες... happy τελειο με το δωματιο και εξαιρετικη ιδεα αυτη του βυθου..samarcande πως ηταν χθες τα πραγματα down town? απελπιστικα τα ειδα εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auta ta bounalakia kai h sklirothta einai suspaseis ,den einai kati anisixitiko alla enimeroste to giatro na to kserei .

kai egw ekana kai mepono kai pernw utrogestan gia kapoies meres .

koritsia upomonh tha to mathete arga h grigora .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα!!!Τι κανετε???Εγω ειμαι χαρουμενη γτ επιτελους σημερα 8α κανω την β.επιπεδου

κ ελπιζω να δω το μωρουλινι μου πως ειναι καλα πανω απ'ολα κ μηπως στα8ω τυχερη να δω κ το φυλο

γτ μας κανει κολπακια συνεχει κ δεν μπορουμε να το δουμε....ειναι ζωηρουλι...χιχι

Αντε 4 μηνες εμειναν κ τις μετραω σαν φανταρος χχαχαχα!!!! Φιλια σε ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα φουσκωμενα κοριτσακια!! GeoV καλη επιτυχια σημερα στην Β' επιπεδου. Afrodite σ ευχαριστω για το καλωσορισμα και με το καλο το μωρακι σου ευχομαι! AFRODITH με βοηθησες πραγματι, καλη εγκυμοσυνη και σε σενα και να καλοδεχτεις το μωρο σου! Εγω κοριτσια λογω ηλικιας θα κανω αμνιοπαρακεντηση μεθαυριο. Εχω λιγο αγχος αλλα πιστευω ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...