Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

δεν εκανες ακομη αυχενικη???

αχ αφροδιτη μου γλυκειααα το βαψιμο τελειωσε αυριο ερχετε ο ταπετσερης κ τελος!νοιωθω τοσο ομορφα τετοια εφορια κ ευτυχεια οταν μπαινω μεσα στο παιδικο!!!!τοσο ομορφα χρωματα τοσο φωτεινα τελικα εκανα καλη επιλογη αφου λεω στον αντρα μου να μετακομοισουμε σε εκεινο τον χωρο με ανεβαζει τρελα!!!αυριο που θα βαλω κ την κουνια μας θα βαλω φοτο να μου πειτε την γνωμη σας δεν θα ειναι εντελως ετοιμο τα υπολοιπα σιγα σιγα αλλα δεν κρατιεμε!!!!

κ ναι δυστυχως η θεση που εχει ο πλακουντας τελικα παιζει ρολο ουτε εγω το ηξερα αυτο μου το ειπε ο γιατρος μου τυχαια σε μια ερωτηση που του εκανα σε σχεση με το ποτε θα το νοιωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εκανα αυχενικη, αλλα ο γιατρος μας ειπε τα βασικα ( υποθετω δηλ!!!) , οσο για το φυλο, μαλλον δεν ειδε τιποτα ( παλι υποθετω!!!!) και για τη θεση του πλακουντα, δεν ετυχε να ρωτησω......αντε με το καλο να βαλετε και την κουνια!!!!κι εγω σκεφτομαι πως θα ηθελα το δωματιο, αλλα ακομα με μπερδευει που δεν ξερω φυλο και χαζευω στο ιντερνετ και για κοριτσακια και για αγορακια!!!!! βεβαια, δε μ'αρεσει πολυ το ροζ ( αν ειναι κοριτσακι ) και κλινω περισσοτερο στο απαλο μοβ ( λιλα ) και απαλο κιτρινακι.....θελω να ψαξω και την περιπτωση της ταπετσαριας.....αληθεια, εσυ που θα βαλεις, οταν διαλεγες, επρεπε να ειναι συγκεκριμενη ταπετσαρια, ας πουμε οικολογικη, καταλληλη για μωρα;;;;; εχω ακουσει, οτι οι παλιες ταπετσαριες δεν αφηναν τον τοιχο να αναπνεει και δεν δημιουργουσαν υγιη ατμοσφαιρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι ταπετσαριες που υπαρχουν πλεον ειναι μια χαρα κ ξεκολλανε πανευκολα χωρις να κανουν ζημια στον τοιχο καλα ετσι κ πας για ταπετσαρια δεν φανταζεσαι τι υπαρχει!!!θα φας ωρα να διαλεξεις η μια πιο ομορφη απο την αλλη κ οτι θεμα θες!!!λοιπον εμεις θα βαλουμε μονο στον εναν τοιχο ταπετσαρια τον μεγαλο επειδη μπερδευτικα με τα σχεδια τα ηθελα ΟΛΑ αποφασισαμε να βαλουμε μια με καρδουλες πολυχρωμες πρωτα πηραμε την ταπετσαρια κ υστερα διαλεξαμε τα χρωματα για να εχει μια αρμονια το παιδικο χρωματικα,στα μωρακια αρεσουν πολυ τα εντονα χρωματα ετσι οι καρδουλες της ταπετσαριας ειναι σκουρο μοβ απαλο μοβ πρασσινακι κ τιρκουαζ η βαση λευκο,και για τους τοιχους διαλεξαμε ενα ζωηρο χαρουμενο μοβακι κ ενα οινοπνευματι-τιρκουαζ επισης ζωηρο κ χαρουμενο,ο ενας τοιχος μοβ ο αλλος τιρκουαζ κ ο τριτος στην μπαλκονοπορτα κ τα δυο αλλα οχι ενα χρωμα πανω ενα κατω αλλα ο μισος καθετα ετσι κ ο μισος το αλλο χρωμα θα το δεις καλυτερα αυριο που θα βαλω φοτο,η κουρτινα στις αποχρωσεις του μοβ ροζ(χανα μοντανα)την πηρα ετοιμη ραμενη 10 ευρω μονο απο την λαικη :!::!::!: κ την προικα θα την παρω πρασσινακι αυτα...σε ζαλισα ε??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελα!!!!!πολυ ωραια και χαρουμενα θα ειναι ολα!!!συμφωνω, πρωτα πρεπει να διαλεξει κανεις την ταπετσαρια και μετα τα υπολοιπα χρωματα!!!παντως, χαιρομαι που ειναι ασφαλη επιλογη για παιδικο δωματιο, γιατι πραγματικα, δε μπορω να σκεφτω κατι πιο ομορφο και παιδικο!!!στην αρχη, σκεφτηκα λιγο να φερω καποιον να ζωγραφισει το αγαπημενο μου θεμα ( μικρος πριγκηπας ) αλλα εκτος του οτι θα στοιχιζε πολλα, θα ηταν κριμα να χαθει αργοτερα, σε μια ενδεχομενη αλλαγη.....οποτε, μ'αρεσει ολο και περισσοτερο η ιδεα της ταπετσαριας!!!!αντε, περιμενω φωτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία happy που φτιάχνετε δωμάτιο! Ακούγεται υπέροχο!!! Φωτογραφίες γρήγορα!!! ;):P

Αχ κι εγώ ανυπομονώ αλλά έχω δρόμο ακόμη. Το δωμάτιο που θα γίνει παιδικό αυτή τη στιγμή είναι το γραφείο μου... Ψάχνω να νοικιάσω ένα γραφείο τώρα και μόλις το βρω θα μετακομίσω τα πράγματα και θα φτιάξω το παιδικόοοο!!! Θα έχει πράσινο, κίτρινο και πορτοκαλί και θέμα το τροπικό δάσος, έχω πάρει κάτι γλυκύτατα αυτοκόλλητα για το τοίχο με ζωάκια! Η πλάκα είναι πως τη Κυριακή θα έρθει ένα φιλικό ζευγάρι που έχει δίδυμα 5 μηνών και θα μου φέρουν διάφορα πράγματα (πορτ μπεμπέ, αποστειρωτή κλπ.) και δεν έχω ιδέα που θα τα βάλω! Έχω καβατζώσει και καρότσι και ριλάξ από μια άλλη φίλη αλλά αυτά ευτυχώς είναι ακόμα σε αποθήκη. Τώρα περιμένω να μου φέρουν επιτέλους το δέντρο!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψηφιζω ταπετσαρια δαγκωτο αφροδιτακι εχεις πολλες επιλογες κ εγω σκεφτηκα την ζωγραφικη τοιχου αλλα ειναι λιγο τσουχτερες οι τιμες εκτος αν πιανει το χερι σου :lol::lol::lol:

samarcante μου πολυ ομορφο θεμα!!!!εγω δεν μπορεσα να μεινω σταθερη με τοσα που ειδα ολα μου αρεσαν :lol::lol: κ πηρα φυσικα λιγο απο ολα :lol::lol::lol: πριγκιπισες ντισνευ μικυ μαουζ γοργονα γατουλες =))=))=)) ειμαι οτι να ναι αλλα λεω αλλα κανω αλλα ειναι ολα τα μπεμπε τοσο γλυκαααα :lol::lol::lol:

ευτυχως που υπαρχουν κ οι φιλες!!!εγω μαζεψα ενα σωρο ρουχαλακια,καλαθουνα θα μας δωσουν μια χαρα,οτι μας δινουν καλοδεχουμενο :lol::lol::lol: αντε να βρεις συντομα χωρο να αρχισεις το δωματιο του μικρου!!!!

κ εσυ αφροδιτη μου να μαθεις φυλο να ξεκινησεις!!!!!μεχρι να γεννησουμε τελεια θα γινουν :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/Kουκλίτσες μου τί κάνετε;; Έχω καλά κ άσχημα νέα να σας πώ αλλα θα ξεκινήσω απο τα καλά!Σήμερα είχαμε υπέρηχο κ το ευχαριστήθηκα!Όλα είναι εξαιρετικά άψογα όπως μου είπε ο εμβρυολόγος μας!Μόλις μου ακούμπησε τον υπέρηχο ο αγόραρος μου μας φωτογράφισε για τα καλά κ ο γιατρός είπε οτι γέμισε η οθόνη τσουτσούνι(ΝΑΑΑΑ....με το συμπάθειο) :lol::lol: Αφήστε που με πέθανε στο πόνο τόσο που πίεζε απο τη μία με το χέρι του τη μήτρα κ απο την άλλη με τον υπέρηχο για να σταματήσει να κάνει τούμπες! Είναι 222 γρ το μικρουλάκι μου κ το μπουτάκι του είναι 26,2mm!Είναι ένας κούκλος!!(η κουκουβάγια μάνα πώς φαίνεται..)Μου έκανε κ κολπικό κ ο τράχηλος μου είναι 36.Επίσης είναι πρόσθιος ο πλακούντας γι'αυτό δεν το νιώθω ακόμα έτσι όπως κάνει! Αυτά τα καλά νέα τα άσχημα είναι τα εξής:τον Οκτώβριο είχα κάνει εξέταση για κυστική ίνωση κ μάλλον έδειχνε να είμαι θετική μου αλλα δεν είχαν κάνει ακόμα τη ταυτοποίηση για να μου πούν με σιγουριά άν όντως είμαι κ μέχρι να γίνει μου ζήτησαν να κάνει κ ο άντρας μου την εξέταση κ ευτυχώς αυτός ήταν αρνητικός.Το θέμα είναι οτι μέχρι τώρα δε μπορούν να βρούν ποιό ακριβώς χρωμόσωμα απο τα πιο γνωστά που εξετάζουν έχει το πρόβλημα κ έτσι έστειλαν το δείγμα μου στο εξωτερικό κ άν δεν βγάλουν ούτε εκεί άκρη τότε πρέπει να κάνουμε ξανά εξέταση αλλα αυτή τη φορά για πιό σπάνιες μεταλλάξεις χρωμοσωμάτων.Στεναχωρήθηκα πολύ γιατί όταν ρώτησα τη μικροβιολόγο άν υπάρχει περίπτωση το μωρό μου να έχει κάποιο πρόβλημα μου είπε οτι οι πιθανότητες είναι ελάχιστες κ σπάνιες μόνο στη περίπτωση που βρεθεί να έχω κάποια απο τις σπάνιες μεταλλάξεις κυστικής ίνωσης αλλα καλό είναι να το συζητήσω με το γιατρό μου.. Την άλλη Παρασκευή θα με ξαναπάρουν τηλ να μου πούν τελικά τί έδειξε το δείγμα μου στο εξωτερικό.Παρακαλάω τη Παναγίτσα μας να είναι όλα καλά γιατί θα τρελαθώ απο τη στεναχώρια μου..Sorry άν σας ζάλισα αλλα μόνο εσείς καταλαβαίνετε την αγωνία μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου μια χαρα θα ειναι το μπεμπακι σου μην καθεσαι κ μου στεναχωριεσαι τωρα να σκεφτεσαι θετικα!!!

ωστε ετσι ε???προικισμενος ο γαμπρος μου :shock: αντε θα καλοπερασει η κορουλα μου :lol:=)):-bd[smilie=love4.gif][smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: προικισμένος ο δικός μου 2μετρη σεξοβόμβα γυναικάρα η δικιά σου δε θέλει πολύ για να μην σηκώνονται ποτέ απο το κρεβάτι!! [smilie=sex.gif]:lol::lol: Μας βλέπω να γινόμαστε γιαγιάδες το πολύ σε μια 15ετία!!! :o=))
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenh mou euxome ola na pane kala .

egw simera piga ston giatro giati ponousa kai tou piga kai thn auxenikh .

h auxenikh teleia !!!

o ponos omos einai sispaseis kai mou edose xapakia kai ksekourash . :(

eidame kai to filo tou mwrou ...agoraki ...palu :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!! ελενακι, μην στεναχωριεσαι, το αγορακι σου ειναι μια χαρα, και θα ερθει και η εξεταση για να διαλυθουν ολα τα συννεφακια!!!!πολυ χαιρομαι που μεγαλωνει ο γιος σου!!!!

κι απ'ο,τι καταλαβα, θα εχουμε κι αλλο γαμπρο στην παρεα...με το καλο αφροδιτη, ο γιοκας σου!!!ποιος σε πιανει, μανα με τους δυο τους γιους!!!αντε, να δουμε αν θα κανουμε καμια κορη, να βολεψουμε τ'αγορια σας!!!σας φιλω, και να'χουμε καλη παρασκευη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!

κ αλλος μπεμπης στην παρεα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: πω πω πω γερα να ειναι κ ας μας φαγανε λαχανο!!!!!!!

συμπεθερα αρχισα να μαζευω την προικα της!!!! :lol::lol::lol::lol: ειμαι ετοιμη να γινω κ γιαγια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :P σε ολους,Ελενα ολα ειναι τελεια,ειμαι σιγουρη,βγαλε απο το μυαλο σου καθε κακη σκεψη,εσυ εξαλλου εισαι αυτη που δινει σε ολες εμας αισιοδοξια...AFRODITE ΚΙ ΕΣΥ ΑΓΟΡΑΚΙ?ΜΕ ΖΩΣΑΤΕ απο παντου για να δουμε...εγω θα παω τη δευτερα ευχομαι ο αγιος Νικολαος να ειναι μαζι μας,και μαζι με ολες σας.Καλο ΠΣΚ σε ολους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα στις πιο όμορφες μανούλες κ στα καταπληκτικά μωράκια σας!! Πραγματικά σας ευχαριστώ τη κάθε μία ξεχωριστά για τα καλά σας λόγια..μου δίνετε κουράγιο..άν δεν είχα κ εσάς..

Είναι περίεργο το πόσο όμορφα κ άνετα αισθάνομαι κάθε φορά που μιλαμε κ ας μη γνωριζόμαστε απο κοντά!

AFRODΙΤΕ ΜΟΥ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! [smilie=wav.gif] και για την αυχενική κ για το αγοράκι!!!ΤROFOCARD σου έδωσε για τις συσπάσεις;Δεν είναι τπτ,παίρνω απο την αρχή κ με ηρέμησαν κατα πολύ.

Πάντως ποιός τη χάρη σου που θα έχεις 3 άντρες να σε προσέχουν τυχερούλα!!Ούτε κουνουπάκι δε θα τολμάει να σε αγγίξει!! :D:D Το συμπληρώνω στη λίστα!

sweety μου ο Άγιος Νικόλας σίγουρα θα έχει καλά κ το δικό σου το νινάκι!!Καλη επιτυχία κ θα περιμένουμε νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ?ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΑ....ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ...ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ,ΤΕΛΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ...ΔΙΕΡΚΗΣΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΙΟΦΥΣΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ...ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ...ΞΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ Κ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΣΩ ΠΑΝΕΥΤΥΧΕΙΣ....ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ,ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ!!ΜΑΣ ΚΟΣΤΙΣΕ 130 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ...ΣΤΙΣ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ...ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΣΤΑΣΙΜΗ ΕΙΜΑΙ,ΠΟΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΑ??ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 8 ΕΝΩ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ 5-7 ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ...ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,ΝΙΚΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΟΓΙΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΧΑΛΙ ΤΟΥ ΕΙΔΑΜΕ...ΑΥΤΑ!!!ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::)):)):)):)):)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυριο παντρευομαι και ειμαι πολυ αγχωμενη....αααααααααααα

κατα τα αλλα , χθες ειχα υπερηχογραφημα και ηταν ενα ποιημα ... ΑΛΛΑΑΑ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΚΑΙ ΕΦΙΣΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ. Μου ειπε οτι να μην το δενω κομπο για αγορι δε βολευε καθολου η σταση και δεν ειναι κατι κραυγαλεο ως αντρικο μοριο και μου ειπε οτι τιποτα δεν ειναι σιγουρο μεχρι τη Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ στις 5 γεναρη, τι εχετε να πειτε τσουπρες;;;; λετε να ειναι κορη; μου ειπε οτι τιποτα δεν ειναι σιγουρο μπορει να ειναι γιος και να μη βολευε η σταση τι λετε λοιπον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυριο παντρευομαι και ειμαι πολυ αγχωμενη....αααααααααααα

κατα τα αλλα , χθες ειχα υπερηχογραφημα και ηταν ενα ποιημα ... ΑΛΛΑΑΑ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΚΑΙ ΕΦΙΣΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ. Μου ειπε οτι να μην το δενω κομπο για αγορι δε βολευε καθολου η σταση και δεν ειναι κατι κραυγαλεο ως αντρικο μοριο και μου ειπε οτι τιποτα δεν ειναι σιγουρο μεχρι τη Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ στις 5 γεναρη, τι εχετε να πειτε τσουπρες;;;; λετε να ειναι κορη; μου ειπε οτι τιποτα δεν ειναι σιγουρο μπορει να ειναι γιος και να μη βολευε η σταση τι λετε λοιπον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn agxonese ,ola teleia tha einai .

ziseto mhn analonese stis leptomeries .

emena me patisan ta papoutsia mou kai kikloforousa ksipolith ,den me pirakse katholou to ekana anegdoto ,h ksipolith nufh .

mono sthn teleth ta foresa ...sthn baftish pou akolouthise ,stis foto ,sto kentro hmouna ksipolith :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο να περάσεις τέλεια αύριο!

Λέτε τελικά να μας προκύψουν κοριτσάκια??? Σε δέκα μέρες έχω τακτικό υπέρηχο, για να δούμε τι θα μου πει κι εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Afro μου σήμερα είναι η μέρα σου,απολαυσέτο!!Όλα να γίνουν όπως θές κ να περάσετε καταπληκτικά!!!Να ζήσετε ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι!!![smilie=love7.gif][smilie=love3.gif] Με το καλό να έρθει κ το μωράκι σας να αολοκληρωθεί η ευτυχία!! Όσο για το φύλλο ότι κ αν είναι να είναι γερό εύχομαι!Η αλήθεια είναι οτι κάποιες φορές τον ομφάλιο λώρο τον μπερδεύουν για τσουτσουνάκι....οπότε άν ήθελες κορούλα έχεις ακόμα ελπίδες!! ;):D

Γιώργο μου χάρηκα για τον Χρυσοβαλάντη σας!!Όλα μια χαρά πάνε!!Γραμμάρια σας είπε;; Άντε μετά έχουμε Β-επιπέδου κ θα είμαστε ακόμα ένα βήμα πιο κοντά για να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!!Περνάει ο καιρός!!! [smilie=wav.gif]

Γιουλάκι μου κ με σένα όλα καλά!!Κ απο κιλά καλά πάς,μην αγχώνεσαι αφου είσαι στα φυσιολογικά πλαίσια!

Τι ωραία..πάντα να είμαστε όλοι τόσο χαρούμενοι κ να έχουμε υγιέστατα μωρα!!Οι υπόλοιπες κούκλες τί κάνετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...