Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

γεια σας ...samarcande με το καλο το στολισμα να το απολαυσεις.....ελενα εγω μπηκα 79 και βγηκα 69......γι αυτα τα 9 μου πηρε 3 χρονια,,,,,,,,μαλλον ομως ημουν χωρις φραγμους,εσενα σε διαβαζω πειθαρχημενη......ολα θα ειναι τελεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

afro24 me to kalo o gamos sou ,mhn anxotheis katholou ,na ton apolauseis .

kai egw ton maio pantreutika me thriskeutiko kai baftisa kai ton mikro .

sweety polu maresei to dentro dipla sto tzaki ...genname thn idia mera ,pou gennas esu ?

happy apo edw kai pera ektos apo gramaria tha metrate kai to podi ths kopelaras sou !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera!!!! Eimai spitaki mou :ymapplause: .. 3ekinise amin k pote i adeia mou!!! Molis 3ipnisa, evala ton sizigo na me 3ipnisei stis 7:30 na kanw to spiti apo gwnias alla den to ekane i 4ixi mou na sikwstw k me pire til k me 3ipnise stis 8:30..Exw na kanw to spiti apo gwnias simera :(.Mpania, 3eskonismata, sfoggarisma genika ola :(..Molis ekana ena zesto neskafaki na piw k deila-deila 8a 3ekinisw..VARIEME NA TA KANW ALLA PREPEI :( ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ,,,,ΚΑΛΗΜΕΡΑ,,, ΣΤΙς ΜΑΝΟΥΛΕς , ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕς ΚΑΙ ΜΗ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΤΕ ΤΗΝ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑς ,ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΝΑ ΣΑς ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑς,ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ.AFRODITE,ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟς,ΣΤΟ ΙΑΣΩ, ΗΟΤΕL,ΜΟΝΟ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΠΩς ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥς ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ 15 ΛΕΠΤΑ....ΤΙ ΗΤΑΝ ΦΑΞ...ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΕΞΩ 60 ΓΥΝΑΙΚΕς.ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙς 1ΩΡΑς,,,ΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟς ΤΙ ΗΤΑΝ ΘΕΟς?ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΣΥΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥς ΔΩΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΠΟΣΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερούδια ! καλό μήνα και καλές γιορτές να εχουμε !!!!

ηρθα μια βόλτα να σας ενημερώσω για ενα κεντρο ψυχοπροφυλακτικής που ανακάλυψα χθες, ΜΗ κερδοσκοπική οργάνωση στη Νέα Σμύρνη (για οσες ειστε Αθήνα) !

λέγονται Φαιναρέτη (www.fainareti.gr) και ξεκινούν μαθήματα απο τον 4ο μήνα εως και το τελος της εγκυμοσύνης (1 φορά την εβδομάδα) ! Εγώ που πήρα χθες, μου ειπαν οτι αργησα κιολας !

παρέχουν ενημέρωση απο κατάλληλο προσωπικό, για το τοκετό αλλα και για την φροντίδα του νεογέννητου !

πολλά φιλιά !!!! :D@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μας μηνα!!!!!!!

τι κανετε κουκλιτσες μου???

αντρια μου γενικη καθαριοτητα σημερα ε??ποσο σε καταλαβαινω :lol::lol::lol: κουραγιο!!!εγω δεν μπορω να κανω πρωι δουλειες ειμαι βραδινος τυπος :lol::lol::lol:

αφροδιτη μου κατι μετρουσε εκει αλλα δεν καταλαβα αν ηταν ποδι η χερι εβλεπα μονο μελοι του σωματος της παντος το κεφαλακι της το μετρησε σιγουρα!!επαθα πλακα καθε φορα που την βλεπουμε μενουμε με το στομα ανοιχτο ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τα μικρουλια απο μια κουκιδα ολοκληρο παιδι..,κοιταζω τον πρωτο υπερηχο στις 4w+2 που ηταν απλα ενα σακουλακι κ πραγματικα ειναι θαυμα ολο αυτο που γινετε μεσα μας...αντε να περασει γρηγορα ο καιρος να τα παρουμε αγκαλιτσα :lol::lol::lol::lol:

αχ sweety...αχ αυτα τα κιλα....εχθες ζυγιστηκα κ τρομαξα εβαλα πολλα κ μολις σημερα μπηκα στον πεμπτο μηνα ποσο σε ζηλευω ελενα που εισε πειθαρχημενο ατομο να ξερες....απο σημερα ειπα τερμα στα περιτα γλυκα γαριδακια πολυ ψωμι...να δουμε ομως αν θα το πραξω,δεν εχω καθολου πεισμα βρε παιδακι μου τι στοκος που ειμαι μετα την γεννα θα με βλεπω στον καθρεφτη κ θα κλαιω...ελπιζω το ζουζουνι μου να μου κλεψει ολο το ενδιαφερον κ να μην σκεφτομε το φαγητο..κ η βλακεια μου ειναι οτι δεν μασουλαω επειδη πειναω απλα ειμαι λιχουδα..λαιμαργη..αντε κ ο θεος βοηθος :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soullitsa mou pws vargieme den 3ereis alla ti na kanw? afou prepei na ginoun..eipa 8a kanw ena-ena dwmatio k 8a stamataw gia ena mikro dialeimma..ekana tin kouzina k eipa na ka8isw ligo na iremisw na sas apantisw k sta minimata k na sinexisw..

George mou idi iremisa..den exei opws to spiti sou na kaneis oti 8eleis k oti wra 8eleis k oxi me diatages..8a kanw k tis douleis mou ka8e mera na min mazevontai opws ekana teleutaia logw ellei4is xronou k ta vrika ola simera k paidevomai..Nai o PRIXTIS einai parel8on..hehe :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swetty kala kaneis kai diekdikeis .

egw thn patisa ,oxi tote sto prwto,tora sto deutero !!!san namouna prwtara :o:oops:

ekana thn auxenikh 2 fores !!! giati sto prwto kentro pou piga mou metrisane mono thn auxenikh diafania kai tipote alo :twisted::twisted::twisted::twisted:

pantos polu atixh hmouna kai tis duo fores den eidame filo :(

egw tha gennisw sto Elena giati kai to prwto to gennisa se dimosio (attiko) kai emeina polu euxaristimenh ,thelw na to exw dipla mou aytos einai o kirioteros logos kai fusika na mhn dosw ta maliokefala mou gia 3 meres .

mhn tous afiseis ,kai esu kai ta koritsia ,na xreosoun tipota perissotero .

to mono pou me apasxolei einai oti stamatisan na promitheuonte episkliridious sta dimosia :?

happy egw se auto to mwraki akoma den exw xarei uperixo :( kati mikres othonoules ston prwo eixa kai sthn prwth (tromara ths ) auxenikh kai sthn deuterh thn kanonikh eixa ton manwlh panw mou na klaiei kai koitousa na hremisw auton para na dw to nini :(:(

euxome thn epomenh fora na mporesw na to dw!!!!

apo edw kai pera tha thn les zizel giati tha sou leei o giatros kathe fora poso makri podaraki exei !!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw stin 1i mou egkimosini paraggeila alla meta pou 8a ma8ame pws einai e3wmitrio k 8a eprepe na kanoume diakopi kuisis akirwsa tin paraggeleia (den eixane ftasei na mou to steiloun) gia na min to vlepw k na stenaxwriemai..Gia auti tin egkimosini akomi den paraggeila :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kai agori ti kanete?

tin paraskeui tha paw sto giatro giati tin proigoume fora den eidame kai tipota afou me mazeue!!

kai meta ianouario gia b-epipedou pou mallon tha tin kanw sto mitera!oso gia ta kila exw parei idi 3!stin prwti egkymosini pira 16 diladi mpika 78 na gennisw kai vgika 69,5.meta exasa amesws ta 5 kai kollisa gia arketo diastima sta 4.kai meta apo kairo me tis arrwsties tou mikrou logw sxoleiou exasa 10 kai eftasa 56.opote mi fovaste...xanontai ta kila arkei na min to parakanoume me aidies..kai prosoxi stis ragades giati den uparxei tipota na kaneis gia na tis diwkseis!

afro me to kalo!ola na ginoune etsi opws ta oneireutikes!!!

auta ta neakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα γιωργο σου αφιερωνω το τραγουδι-δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε- :lol::lol::lol: οταν μπαινω εγω βγαινεις εσυ οταν μπαινεις εσυ βγαινω εγω :lol::lol::lol: δεν σε προλαβαινω βρε παιδακι μου :lol::lol::lol::lol: ποσο σου βγαινουν τα επιπλακια???απο χρωματα καταληξατε καπου????εμεις αλλα λεγαμε αλλου καταληξαμε τελικα...το βαψιμο του δωματιου μας ως το βραδυ θα εχει τελειωσει μεχρι τελος της εβδομαδας πιστευω θα ειμαστε ετοιμη θα βαλω φοτο να μου πειτε την γνωμη σας..οσο για τον μαρσιπο γιωργο μου δεν ξερω πραγματικα δεν εχω γνωμη δεν εχω φιλες που χρησημοποιουν..ολες εχουν καροτσι...επειδη τα μωρακια μας θα ξεπετεχτουν το καλοκαιρι κ θα ειμαστε ολο στην γυρα θα νοιωθουν ανετα μες το sling??απο αποψη θερμοκρασιας εννοω μηπως θα σκανε απο την ζεστη????μες το καροτσι μονο με το body πιστευω θα ειναι πιο ανετα....δεν ξερω...

αφροδιτηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλοοοο!!!!!!!!!!!!

οσο για τον υπερηχο δεν γινετε να αφησεις καπου τον μικρουλη???ποσο ειναι???να σου ζησει κιολας!!!

αντρια τι γινετε τελειωσες την γενικη???χαλαρα ε???τωρα θα εχεις δικο σου ολο τον χρονο :lol::lol::lol:

τζοαννακι εγω για ραγαδες βαζω ελαιολαδο η βαζελινη εχω ραγαδες αλλα τωρα θα βγουνε κι αλλες καινουργιες κλαψ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw koritsi mou .

etixe kai den mporousa na ton afisw kapou ....idika prwi den uparxei kapoios .

etsi ton pira mazi mou kai ta "eida ola"

einai 22 mhnwn sxedon .ton enoxlouse pou ekline o giatros to fws ki eklege .

euxome tis epomenes fores na mhn mou ksana tixei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Soullitsa mou teleiwsa eutixws..Avrio eipa siga-siga na kanw ta tzamia ta eswterika k ta e3wterika tzamia an den ta kataferw as ta kanei o sizigos..Aa k ligo tin avli me to lastixo an prolavw..

Agorasa to prwto mou jean egkimosinis apo ta prenatal simera [smilie=blob1.gif] ..Den exw k megali koilia alla to pira gia ligo pio episimo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μου γιατι κλεινει τα φωτα ο γιατρος???για να φαινεται καλυτερα η οθονη???δεν μου εχει τυχει ποτε για αυτο ρωταω..

αντρια με γεια σου βρε :lol: καλοφορετο!!!!φαινεται η κοιλιτσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!ελπιζω να 'στε ολες και ολοι καλα!!!και κυριως τα μπεμπε μας!!! andria, χαρας στο κουραγιο σου!!!εγω ειμαι πιο τεμπελα, και μετα βιας κανω τα βασικα!!!να προσεχεις,ομως , δεν χρειαζεται να ζοριζεσαι και πολυ!!!

αφροδιτη, συνονοματη, λεω κι εγω να γεννησω στο ελενα, και εχω ακουσει κατι φημες οτι δεν επαρκουν οι αναισθησιολογοι, κι αν δεν γεννας με καισαρικη, μπορει να μεινεις και χωρις επισκληριδιο!!! η ξαδερφη , ομως, που γεννησε και τα 2 στο ελενα, ειπε οτι αυτα ειναι βλακειες!!!τωρα, το οτι δεν εχουν επισκληριδιο, ειναι καινουριο κατορθωμα;;;;;;;μαζι με τα τσιροτα κοψανε κα τις ενεσεις;;;;αν ξερει καμια, ας μου πει, γιατι ηδη με επιασε χτες τη νυχτα ενας φοβος για τον τοκετο, αν αρχισω να ανησυχω και για την υπαρξη η οχι επισκληριδιου, θα λαλησω!!!!ειπα κι εγω να προτιμησω το ελενα, γιατι τα ιδιωτικα ειναι περισσοτερο ξενοδοχεια πολυτελειας, κι εμεις δεν ειμαστε για πολλες πολυτελειες!!!αλλα, βρε παιδια η ανακουφιση στον πονο ειναι πολυτελεια;;;;;;τι να πω, στο τελος, αν μας αναγκασει το ΔΝΤ σε τετοια καταντια, να γενναμε στα δημοσια νοσοκομεια σε προπολεμικες συνθηκες, να παω να δανειστω, να πληρωσω το $$#%^^& το ιδιωτικο!!!!συγγνωμη, βρε κοριτσια, αλλα με παιρνει το παραπονο..... απο τη μια η ασφαλεια του δημοσιου μου δικαιολογει 1000 ευρω και τελος, απο την αλλη να σε κατευθυνουν εντεχνα στα ιδιωτικα, οπου πληρωνεις τα μαλλια της κεφαλης σου!!!!

ξανα συγγνωμη!!δεν κανει ουτε εγω να συγχυζομαι, ουτε εσας να αναστατωνω.....αν ομως, ξερει καμια τι γινεται με το ελενα, περιμενω πως και πως πληροφοριες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou poios sou eipe pws egw den eimai tempela? :lol: Aplws ws tous 3 mines mou elege o giatros mou na prosexw k me fovise poli k ekana k egw ta vasika k etsi mazeutikan polles douleies sto spiti k den pigene allo..Kourastika para poli se simeio pou piastike i mesi mou k ponaw para poli k den mporw na kini8w :(..8elw voi8eia na sikwstw apo ton kanape, na vgw ta skalia vasika 8elw kapoion na me trexei apo pisw :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω andria!!!!οταν μαζευονται δουλειες, δυσκολα κλεινεις τα ματια....κι εγω που τα λεω, μπορει να μην πολυκουραζομαι απο τις δουλειες, αλλα ειμαι μια σουρτουκα, και στη βολτα δε λεω οχι!!! προσπαθω να θυμαμαι μια φιλη που με συμβουλεψε να μην ξεθαρρευω, επειδη εχω καλη εγκυμοσυνη, κι αυτο λεω ....ολα με μετρο!!!καλη ξεκουραση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!!!

ετσι προχωραμε σιγα σιγα samarcante!!!!να περασει γρηγορα ο καιρος να μπουμε κ στον μηνα μας!!!

εγω μπηκα εχθες στον πεμπτο :lol::lol::lol::lol:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel1.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel7.gif][smilie=angel5.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=tweety.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!με το καλο να περασει ο καιρος , ηρεμα και ομορφα και να μπουμε στο μηνα μας, χωρις να το καταλαβουμε!!!!εγω εχω μια αγωνια, μεχρι να αρχισω να νιωθω το μικρο μου, και να σιγουρευομαι οτι ολα πανε καλα, αλλα προσπαθω καθε μερα να σκεφτομαι οτι η παναγια φυλαει το μωρακι μου, και μεγαλωνει ξεγνοιαστο!!!!

σημερα , δεν πηγα σχολειο, γιατι πανε εκδρομη, και κοιμηθηκα μεχρι τις 10.30!!!ελιωσα στον υπνο, αλλα το καταφχαριστηθηκα!!!!!κι εχει εναν χαζο, βροχερο καιρο, που με κανει να θελω να ξαναγυρισω στο κρεβατι!!!εσεις τι κανετε;;;;;που ειστε;;;;πως ειστε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αφροδιτη μου αντε να αρχισουμε να τα νοιωθουμε τα μπεμπακια μας κοντευω κ περιμενω πως κ πως αλλα ειμαι κ ατυχη σε εισαγωγικα ο πλακουντας μου ειναι προσθιος προς τα πανω κ απορροφα ολα τα χτυπηματακια της θα πρεπει να περιμενω να μεγαλωσει κ αλλο η μικρουλα μου :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy, δεν ηξερα οτι παιζει ρολο η θεση του πλακουντα!!!!λιγη υπομονη ακομα, να μεγαλωσει η μικρουλα σου, και μετα δεν θα σταματα!!!κι εγω θα 'θελα ενα κοριτσακι, αλλα ο,τι μας ερθει θα το υπεραγαπαμε,εννοειται!!!!τελειωσατε το δωματιο;;;;;;οταν με το καλο θα'ναι ετοιμο, να ανεβασεις φωτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...