Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

Καλημέρα... HAPPY σε ευχαριστώ! Αυτήν την κρεμούλα μου την έδωσε σαν δείγμα να τη δοκιμάσω, δεν μπορεί να μου την γράψει γιατί θεωρείται ως καλλυντικό και το ΙΚΑ δεν το παρέχει..Δεν ξέρω τιμούλες αλλά θα μάθω και θα σου πώ κάποια στιγμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το φατσοβιβλιο ειναι το facebook :lol::lol::lol::lol:

γιουλι μου σου εστειλα π.μ!!!περιμενω αιτημα φιλιας!!!

αφροδιτη μου προσωπικα για μενα 1500 φτανουν κ περισευουν μην σου πω αλλα εγω δεν πληρωσα μαρκες...

για μπογια κραφτ 10 κιλα 50ευρω

ταπετσαρια με περαστηκα 110ε

κρεββατι+στρωμα απο τζαμπο 200ε

ντουλαπα αλεξ πακ 80ε

διαφορα αφρωδη αυτοκολλητα κ κρεμαστρα 25ε

καροτσακι carello 250ε

μπιμπερο πιπιλες στο 20ρικο

κ βαρια βαρια κουβερτακια φλις κ παντα κ βαση κουνουπιερας 50ε απο τζαμπο

εγω δεν εχω ομως εξοδα για ρουχακια γιατι γεννησε μια καλη μου φιλη περυσι ιδιο καιρο με εμενα κ μου εδωσε ολα τα ρουχακια της τα περισσοτερα αφορετα κ πολλα μου εφεραν δωρο

αφροδιτη μου κ με λιγα χρηματα κ πολυ φαντασια φτιαχνεις ενα κουκλιστικο δωματιο κ δεν λειπει τιποτα απο το μωρο ουτε εγω δεν εχω λεφτα μονο ο αντρας μου δουλευει στον στρατο 900 ευρω μας μενουν με πληρωμενο δανειο για ολο τον μηνα ομως πιστευω οτι το δωματιο της μπεμπας μου δεν υστερη σε τιποτα μπροστα στα επωνυμα ακριβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy και εγω συμφωνω μαζι σου για τις τιμες που βλεπω σε ιδιωτικα νοσοκ. ειναι υπερβολικα λεφτα. Εγω ειμαι σε δημοσιο και για δικλινο ή μονοκλινο θελω να δωσω το πολυ 700ε. Αυτα θα τα παρω ολα πισω απο το Ικα.

Παρε της στα Ναννις να δεις για απορρυπαντικο που ειναι πιο οικονομικο οπως και ατ αλλα πραγματα απ'οτι στο σουπερ, και πολυ καλα σε ποιοτητα (δοκιμασμενα).

Σε ζηλευω που εχεις αρχισει τα ψωνια και τωρα που το διαβαζω απο σενα θα αρχισω και εγω σιγα σιγα καθε μηνα και οχι ολα μαζι. Ζητω τα τζαμπο!!! Στο πρωτο μου τα περισσοτερα τα πηρα απο κει και τωρα το ιδιο, ειδικα για μπιμπερο και μικροπραγματα. Βρηκα στο Ικεα μια αλλαξιερα πολυ καλη μονο με 60ε, η ιδια σε αλλα μαγαζια εχει πανω απο 100ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κ τα ικεα εχουν φανταστηκα πραγματα την ειδα αυτην την αλλαξιερα που λες φοβερη!!!!η αληθεια ειναι οτι αν δεν ειχαμε τζαμπο εδω δεν ξερω πως θα τα καταφερναμε κ ας τα κατηγορουνε καποιες..εμενα με εσωσαν...!!!ενα σελτεδακι εξω εχει απο 10 ευρω κ πανω απο εκει το πηρα 5-6 ευρω το ενα(μεγαλο) κ μπιμπερο εχω παρει γυαλινο 2,50 ευρω απλα θα αλλαξω την πιπιλα του,κ τα φορμακια συμφερουν πολυ γιατι ποσο θα τα βαλει?εσυ σαν μανουλα ξερεις απο αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που μενεις; πηγα πριν λιγο στο τζαμπο να παρω κορνιζες και τελικα πηρα πραγματακια για το μωρο. Φανταστικα και καλη ποιοτητα τα φορμακια, εχουν 2,5ε , πηρα 1. καιειχε και σετακια με 10ε φανταστικα(πηρα 1 δεν μπορουσα να συγκρατηθω). Το μεγαλο σελτεδακι 60+80 με 5ε. Τα μπιμπερο ειναι τελικα παντου ιδιες τιμες.

Ειναι πολυ ωραια τα φορμακια που εχουν, εχω τρελαθει με τα σχεδια. Εμενα τα φορεσε ο μεγαλος και μετα τα φορεσε και αλλο παιδι. Δεν κρατησα τιποτα τοτε,μονο τα αγαπημενα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulla mou eimaste mia xara k egw k i zouzouna :) ..Eseis ti kanete?

George mou k emeis ekeino to karotsaki mallon 8a paroume einai fovero :)..Einai akrivoustsiko alla an ipologiseis pws einai 3 in 1 mporei i timi na erxete to idio an ta paroume 3exwrista..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε δικιο κοριτσια!!!τζαμπα ανησυχω, αφου υπαρχει το τζαμπο!!!!και τωρα που ειμαι στην αθηνα, θα κανω οπωσδηποτε μια βολτα στο ικεα, ουτως η αλλως, μ'αρεσει πολυ το στυλ των επιπλων του!!!!αλλα, να κανουμε τη β'επιπεδου πρωτα, να ειναι ολα καλα, να μαθουμε και τι φορμακια θα παρουμε..θαλασσι η ροζ;;;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα, να κανουμε τη β'επιπεδου πρωτα, να ειναι ολα καλα, να μαθουμε και τι φορμακια θα παρουμε..θαλασσι η ροζ;;;;!!!!

πότε με το καλό θα τη κάνεις? αποφάσισες που?

έχει καμία άλλη αυτές τις μέρες ή μόνο εμείς μείναμε?

εγώ έχω ραντεβού στις 25, ίδια μέρα με την Andria.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω τις όλες όμορφες κοιλίτσες κ το χαζομπαμπάκα! Απο ψώνια βλέπω σιγά σιγά ξεκινήσαμε όλες.Τέλεια!Αφροδιτάκι μου μήν ανησυχείς,λίγο ψάξιμο θέλει κ θα τα βρείς κ εσύ όλα οικονομικά κ καλά! Εμείς κούνια κτλ τα πήραμε απο το Μotherbaby

http://www.motherbaby.gr/services.php?lang=1 πρατήριο στο Περιστέρι-Μπουρνάζι κοντά.Κοιταξέ το έχει πολύ ωραία πράγματα κ σε πολύ καλές τιμές.Καρότσι μόνο δεν πήρα απο εκεί,θέλω να το ψάξω λίγο ακόμα.Θέλω κάποιο ελαφρύ κ 3 σε 1 μάλλον αλλα όσα έχω δεί είναι πάνω απο 8 1/2 κιλά! Όσο για Jumbo,δεν το συζητώ συμφέρει τρελά! ΄

Αfro μου κ μένα μου λείψατε πολύ!!Κάτι παθαίνω άν δεν μιλήσουμε,πλέον σας νιώθω όλες δικούς μου ανθρώπους κ μου λειπετε άν δεν μιλήσουμε!Ο μπεμπούλης μου δόξα το Θεό μας έχει τρελάνει με τις κλωτσίτσες του οπότε θέλω να πιστεύω οτι είναι καλα! Εσείς απο κλωτσιές πως πάτε;;

Κορίτσια αύριο έχω Β-επιπέδου σας παρακαλώ στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια γιατί με έχει πιάσει πάλι άγχος με τους εφιάλτες που βλέπω. Κάποια άλλη φουσκίτσα θα πάει αυτήν την εβδομάδα; Αλήθεια ξέρετε πόσο κοστίζει σε δημόσιο νοσοκομείο;Θα τη κάνω στο Αττικό όπως όλες τις εξετάσεις μέχρι τώρα αλλα δε θυμάμαι τη τιμή είχαν πεί!

Τα φιλιά μου σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα σου στέλνω άπειρες θετικές σκέψεις και πολλή θετική ενέργεια για αύριο αν και είμαι σίγουρη πως όλα είναι τέλεια!! Αν θυμάμαι καλά, μια φίλη είχε πληρώσει γύρω στα 70 ευρώ στο Αττικό.

Εφιάλτες βλέπω κι εγώ κάμποσους τελευταία, δεν έχουν άμεση σχέση με το μωρό (εκτός από έναν) αλλά είναι σουρεάλ, έντονα όνειρα με πολύ άγχος!

Άφρο άντε να κανονίσεις κι εσύ τη β επιπέδου να ξεμπερδεύουμε όλες σιγά σιγά και να το ρίξουμε με τα μούτρα στις ετοιμασίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ samarcande μου για τη θετική ενέργεια αλλα κ για τη πληροφορία! Να σαι καλά κ εσύ κ το μωράκι σου!!! Άντε να τελειώσουμε όλες με τη β επιπέδου κ μετά μένουν τα doopler που σημαίνει ότι το "φάγαμε το μεγαλύτερο μέρος του γαϊδάρου"! :lol: Όλα καλά να είναι Παναγίτσα μου για όλαα μωράκια!

Άσε απο όνειρα-εφιάλτες έχω φρικάρει,εμένα ερχόταν σχεδόν κάθε βράδυ 1 μήνα η γιαγιά μου που "έφυγε" πρίν 7 μήνες κ όλο για το μωρό μου μιλούσε κ χάϊδευε τη κοιλιά μου μέχρι που πήγα κ της έκανα τσισάγιο(δε ξέρω άν γράφεται έτσι!) κ ευτυχώς δε τη ξαναείδα γιατί πεταγόμουν στον ύπνο μου απο το φοβο. Λένε οτι οι ορμόνες οφείλονται κ γι'αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ διάβασα πως οι εφιάλτες και τα έντονα όνειρα είναι της εγκυμοσύνης και μπορούν να γίνουν πολύ έντονα στο τελευταίο τρίμηνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy συγνωμη το ξεχασα οτι εισαι απο ορεστιαδα, μου το εχεις ξαναπει!! Αλτσχαιμερ!!!!

Ελενα εχεις απολυτο δικαιο για το καροτσι που πρεπει να ειναι ελαφρυ. Την πατησα εγω στο πρωτο. Και κατι ακομη να κλεινει καπως για να χωραει στο αμαξι ευκολα.

εγω βλεπω συνεχεια εφιαλτες και ηταν αναμενομενο επειδη τους ειχα και στο πρωτο μου. Παρακαλουσα να γεννησω γιατι δεν αντεχα αλλο καθε βραδυ.

Σου στελνω και εγω τηνθετικη μου ενεργεια για αυριο και καλα αποτελεσματα :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki mou kala apotelesmata...mpoliki thetiki energeiaki apo mena!!!ola teleia tha einai..!oso gia ta oneira sto teleutaio 3mino na deis ti ginetai..asta na pane..!egw tin tetarti tha paw gia b-epipedou!oso gia ta lefta sto attiko gurw sta 60-70 mou xane pei!alla den eixe rv gia na kleisw!

afrodite oute eseis kserete fulo?ara emeis meiname e?eee...tin tetarti tha to mathw pou tha paei..giati olo nazia mas kanei!!!

ante na pairnete oles seira me tis b-epipedou na eimaste akoma pio sigoures kai na mas fugei to agxos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos σου στελνω ενα τσουναμι θετικης ενεργειας ! Αλλα και τη σιγουρια οτι ολα θα ειναι τελεια.

samarcande τι ομορφη κοιλιτσα που ξεπροβαλλει, στυλακι εισαι παντως ευγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?? Καλημερααααα!!! Ελενα καλη επιτυχια σημερα, θα ειναι μια ομορφη εμπειρια, απολαυσε τη! :D Τι θα κανετε σημερα?? Πως θα περασετε τη μερα σας? Εγω τωρα το πρωι χαλαρα, καμια δουλιτσα στο σπιτι. Το απογευμα θα παμε για το πρωτο μας μαθημα για ανωδυνο τοκετο. Περιμενω να δω πως θα ειναι! Πολλα φιλια σε ολες τις κοιλιτσες, να ειναι καλα τα ζουζουνακια μας!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!

τα συνηθισμενα θα κανω τωρα το πρωι. Το απογευμα θα παω στο γιατρο για να συζητησουμε και για το τοκετο.

που θα κανεις τα μαθηματα;

Ξερει κανεις για μαθηματα κοντα Ν. Φιλαδελφεια ή Περιστερι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρ & απο εμένα!

Αγχωμενες κοιλιτσες βλεπω!! Ετοιμαζομαστε μια μια βλεπω για β επιπεδου!! χαμογελακια θετικη ενεργεια και θετικες σκεψεις και ολα θα πα νε καλα!! Ελενακο γερα!!

Εγω σημερα οπως καθε μερα θα ειμαι στο απασισιο γραφειο μου και θα προσπαθω να βρω πως θα περασει η μερα! Θα σκεφτομαι το απογευμα!

Το απόγευμα θα πάμε με τον αντρουλη μου σε 2 μαγαζια με μωρουδιακά! Ειναι τα τελευταια που θια παμε και μετα πρέπει να καταληξουμε τι θα αγοράσουμε..

εχθες πηγαμε και στα H&M ( Μα τι ζηλιαρα που ειμαι!!!) ηθελα να βρω φορμακι σαν της Ηλιοδωρας τελικα δε βρηκα αλα βρηκα αλλα τελεια!! Ειδα κ ενα τζιν εγκυμποσυνης!! 40 ευρω νομιζω ειναι τζαμπα! θα παω σημερα να το παρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΣΑ ΚΑΤΑ ΣΤΙΣ 1030 ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΧΟΥΖΟΥΡΕΥΩ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΦ!ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΥΜΑΤΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΗΜΟΥΝ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΑΖΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ...ΜΕΙΝΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕΥΤΥΧΕΙΣ...ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ??ΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...