Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

georgi mou les na ftasw k egw sto simeio na tis lew etsi..hehe :lol::lol:

afrodite mou se euxaristw,teleio sinais8ima 3etrella8ika..K emeis 8a pame stous goneis mou gia fagito to mesimeraki k anipomonw, 8a mou kanei to agapimeno mou fagito souvlakia :) alla pros to parwn kanw douleies ekana tis mises xtes k tis alles mises tis afisa gia simera gia na min kourastw..Mou emeine mono to sfoggarisma se olo to spiti k teleiwnw :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κουκλίτσες μου!!Τί κάνετε;;Ελπίζω να είστε καλά μιάς κ απο πολυλογία βλέπω έχετε μπόλικη!Δε ξέρω απο που να ξεκινήσω να διαβάζω τα νέα σας! Μου λείψατε φουσκίτσες μου..Χάθηκα γιαί το ίντερνετ ενώ το βάλανε κολλάει τόσο πολύ κ τις περισσότερες φορές δεν μπορώ να μπώ καθόλου.Θα περιμένω να ξαναέρθει ο ΟΤΕ.Προς το παρόν "δανείζομαι" απο κάποιο άγνωστο γείτονα! Τα δικά μου νέα είναι αρκετά!Πρώτα απ' όλα ένιωσα το μπεμπάκο μου να κλωτσάει κανονικά τόσο δυνατά που τρόμαξα κ εγώ κ ο Χάρης όταν έβαλε το χέρι του!Σταμάτησαν αυτά τα "γουργουρητά" κ άρχισε τα κλωτσομπουνίδια ο μάγκας!Πλέον δε με αφήνει σε ησυχία το μωράκι μου κ ειδικά όταν ακούει τη φωνή του μπαμπά του "χοροπηδάει"!Δεύτερον έκανα μια μικρή ζαβολιά κ ξεπόρτισα για ψώνια του μικρούλη μου μιάς κ δόξα το Θεό συσπάσεις τέλος αλλα κ γιατί πιάστηκε ο ποπός μου τόσες μέρες ξάπλα.Σημείωση:είμαι +1,1/2 κιλό απο τις γιορτές κ την ακινησία..σύνολο 5!Απο αύριο ρέγουλα γιατί έχω στόχο αλλα 4 ακόμα..

Λοιπόν,παρήγγειλα τη κούνια του,το στρώμα,τη πάντα,κουνουπιέρα,σεντονάκια,πουπουλένιο πάπλωμα,μαξιλάρι αντιπνικτικό,κουβερτάκια φλίς,σεντονάκια αγκαλιάς κ μου δώσανε δώρο μαξιλάρι θηλασμού(τέλειο για τη μέση,το χρησιμοποίησα κιόλας)!

Όλα αυτά θα μου τα φέρουν 4 Απριλίου επειδή είναι καινούρια σχέδια,κρίμα γιατί ήθελα να τα έχω να τα χαζεύω!Επίσης πήραμε χρώματα για το παιδικό,αυτοκόλλητα κ μπορντούρα για τον τοίχο! Ανυπομονώ να το βάψει ο αντρούλης μου την άλλη εβδομάδα! Α!Ξέχασα,την Τρίτη έχω τη Β-επιπέδου,μακάρι Παναγίτσα μου να είναι όλα καλά!Σόρυ για το τεράστιο κείμενο αλλα ήθελα τόσες μέρες να σας γράψω κ τα έγραψα μαζεμένα!

Συμπεθερούλα μου κάπου είδα στα πεταχτά οτι αγόρασες καρότσι για τη πριγκιπέσσα;;;Καλωρίζικο κ πολλές ατελείωτες βόλτες!!! Θα μπώ fb να δώ φωτό!

Πάω τσουπρίτσες να διαβάσω όλα τα νέα σας!Μάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki μου Χρόνια πολλά για τη γιορτούλα σου!!Καθυστερημένα βέβαια αλλα δε σε ξέχασα! ;) Να είσαι ευτυχισμένη κ με το καλό να έρθει το μωράκι σου γερό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας ελειψες ελενα! καλωριζικα τα καινουργια πραγματακια για το μωρακι σου. Εγω να δω ποτε θα παω μαλλον απο Φεβρουαριο!!!

αφροδιτη και το πρωτο γεννησα στο Ελενα και ημουνα πολυ ευχαριστημενη, εκτος απο μια φορα που μου την ειπε μια νοσοκομα οταν της ζητησα μια πανα. Τωρα ξερω θα παρω μαζι μου περισσοτερες. Μηπως ξερεις ποσο κανει το μονοκλινο ή το δικλινο;

Το δυσκολο στο Ελενα ειναι οτι εχεις το μωρο διπλα σου απο την πρωτη στιγμη και δεν προλαβαινεις να ξεκουραστεις, αλλα το ζεις απο την πρωτη στιγμη.

Κοριτσια βρηκα πιο οικονομικες πανες και τις φερνουν και στο σπιτι. Ειναι τα nanny's. Εγω τα ειχα χρησιμοποιησει και στον γιο μου και ηταν πολυ καλες. Τους πηρα τηλ. και οι πρωτες 50 πανες μαζι με 1 πακετο μωρομαντηλα δωρο κοστζουν 7,75. και ποτε δεν χρεωνουν εξοδα αποστολης. Υπαρχει και σιτε με τα προιοντα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμο και για οποια αλλη κοπελα ενδιαφερεται το σιτε ειναι

http://www.linette.gr/contact.html

οι κοπελες στο τηλ.κεντρο ειναι πολυ εξυπηρετηκες. Μου ειπαν ολες τις τιμες που ειχα απορια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα welcome back! Με γεια τα πραγματάκια του μπέμπη, τέλεια εξοπλιστήκατε! Αχ αλήθεια κλώτσησε ε? Τι καλά!!!

Άντρια μπράβο!! Είδες που ανησυχούσες, όλα καλά είναι και θα τη νιώθεις συχνά από εδώ και πέρα! Άντε με το καλό να κάνουμε τη β επιπέδου και να πάνε όλα τέλεια!

Χθες το βράδυ ο μπόμπιρας στη κοιλιά μου έστησε χορό! Πολύ κούνημα!! Κάτι λίγο ένιωσε κι ο μπαμπάς μας!

Σήμερα είναι μια ωραία και τεμπέλικη Κυριακή, απολαμβάνω!!

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στα +5 και απο δευτερα θα συμμαζευτω

στα ίδια είμαστε... εγώ έφτασα τα +5.5 σήμερα... Τώρα αρχίζουν τα ζόρια απ' ότι μου λένε και θέλει προσοχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro η κούραση φέρνει κι ένταση, ελπίζω σήμερα να ξεκουράζεσαι... Όσο για το μπάσο, τι να πω... υπομονή και ωτοασπίδες!!! :lol:

Joanaki με μεγάλη καθυστέρηση χρόνια πολλά και καλά!!

Φιλιά πολλά κοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia!sas euxaristw oles gia tis euxes!simasia exei i skepsi kai oxi an perasan 2 meres!!kala apotelesmata na xoume oles kai me to kalo!

elenaki megia sas!!kai ante na sas erthoun na ta xazeueis...ki egw patisa ta 5,5..alla ta paw kalutera apo oti stin prwti egkumosini opote xairomai arketa!tous teleutaious mine pantws pairneis arketa opote an ftaseis ta 9 tha eisai polu tuxeri!

iliodwra thanks kai gia tis euxes kai a to tsantaki!

afro ksekourastikes simera katholou??

andria zise tin egkumosini sou kai diwkse oso mporeis to agxos!o kairos pernaei grigora kai den aksizei na xaneis tin omorfia auti..

samarcande me to kalo o xoreutaras!!xaxa..

filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PEG PEREGO?ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ SITE ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Joanaki μου πολλα φιλια :-*:-* Τα νεα απο το μετωπο των μπεμπακιων ειναι ευχαριστα!! Αντρια μπραβο, απο εδω και περα διωχνουμε αγχος και κανουμε καλες σκεψεις μονο :D Φιλακια στην μπεμπουλα σου! Σουλα μου πολλες οι φωτο στο fb, ολες ομως πολυ ομορφες, ποια να πρωτοσχολιασω? Αντε με το καλο να μπει και η μπεμπα! ...Αχ αυτες οι πεθερες. Νομιζουν πως τα ξερουν ολα! :lol: Η καλυτερη αντιμετωπιση πραγματι ειναι το γελιο και οχι ο εκνευρισμος. Ελενα σε πεθυμησαμε πραγματικα. Ο γιος σου δινει δυναμικο παρον! Αντε και στα δικα μας! Samarcande και σενα ποια να πρωτοπω! Afrodite ειναι τελειο που ανταποκρινεται μολις το περιμενεις το μικρο σου! Αχου το! Και φυσικα οι μανουλες Afro24 και Georgi! Εγω κοριτσακια μου καταλαβαινω μικρα μαλλον χτυπηματακια και γκλουπ οχι και συνεχεια ομως. :D Jule μου γεια σου. Ακομη δεν εχω μπει στη διαδικασια να ψαξω καροτσι και δεν εχω ιδεα! Θα σε βοηθησει ομως σιγουρα καποια αλλη φιλη. Πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη και το πρωτο γεννησα στο Ελενα και ημουνα πολυ ευχαριστημενη, εκτος απο μια φορα που μου την ειπε μια νοσοκομα οταν της ζητησα μια πανα. Τωρα ξερω θα παρω μαζι μου περισσοτερες. Μηπως ξερεις ποσο κανει το μονοκλινο ή το δικλινο;

Το δυσκολο στο Ελενα ειναι οτι εχεις το μωρο διπλα σου απο την πρωτη στιγμη και δεν προλαβαινεις να ξεκουραστεις, αλλα το ζεις απο την πρωτη στιγμη.

νομιζω οτι η σουιτα- γεννησε μια ξαδερφη και μας το'πε- εχει 200 ε τη μερα!!αρα, τα μονοκλινα και τα δικλινα θα ειναι φθηνοτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα καλως ηρθες και καλοριζικα τα πραγματακια του μπεμπη σας!!!πολυ μας ελειψες!!!ελπιζω τωρα να σε διαβαζουμε πιο συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai samarcande mou iremisa poli twra pou tin eniwsa :)

Joanaki mou nai prospa8w na to zisw oso mporw auti tin monadiki periodo tis zwis mas giati einai stigmes pou den girnane pisw :)..

Iliodwra mou terma to agxos, erxontai ta kalitera :)..Filakia k sto diko sou 8aumataki..

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite παω τηνΤριτη στο γιατρο και θα τον ρωτησω εαν γνωριζει τις τιμες και εαν μπορουμε να βρουμε ευκολα δωματιο διαθεσιμο. Εγω σκεφτομαι παντως να ειμαι μονη μου για να μην εχω αυτο που ειχα στο πρωτο μου που ημουνα με αλλες 2. Δεν μπορεις να ξεκουραστεις οποτε θελεις εσυ.

σημερα το βραδυ ο μικρος μου κανει παρτυ ή μαλλον παιζει ποδοσφαιρο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... να μαι και εγώ.. GeoV σχετικά με τα σπινθουράκια που σου εμφανίστηκαν έχω ξανακούσει μια ανάλογη περίπτωση απο την κουνιάδα μου. Είχε βγάλει σε όλη τη κοιλίτσα της και δεν μπορούσε να της βρεί ο γιατρός γιατί.. τελικά αποδείχτηκε ότι καποιο απο τα χάπια που έπερνε έφερνε αλεργεία στο μωρό άρα συμπτώματα και σε κείνη. Έχε το στο νού σου μήπως είναι αυτό. Εκείνη το έμαθε όταν χρειάστηκε κάποια στιγμή ο μικρός να πάρει το ίδιο χάπι αφού γεννήθηκε και έβγαλε εξανθήματα και της το είπε ο γιατρός μετά. Κορίτσια και εγώ αρχίζω λίγο και ανυσηχώ για τα κιλά μου. Έχω πάρει 7... τι να πώ!! Να μαστε καλά και θα τα χάσουμε.. Διάβασα κάπου για της κρέμα της mustela.. εμένα μου την έχει δώσει η γιατρός να την δοκιμάσω για το στήθος και τη κοιλίτσα και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη... Και εμένα ο μπεμπάκος μου απο χθες με κλοτσαέι πολύ έντονα και τον νιώθω περισσότερο κορίτσια... αχ τι όμορφα που νιώθω.. Φιλάκια και καλό βράδυ.. (Χρόνια μας πολλά Xoanaki, αλλά και σε όσους γιόρταζαν αυτές τις μέρες ή γιόρταζαν οι δικοί τους).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρ & καλη βδομαδα!!

Τι κάνετε ? Ελενακο μεγια τα ψωνια για το μπεμπάκο! Ποπο θα τα κααευχαρηστηθεις μολις ερθουν και στησεις το δωματιο!! Καλε εισαι κορμαρα μη σκας τοσο για τα κιλάκια!! Εγω ζυγιστηκα με φοβο γιατι ειχα να μετρηθω πο 23/12.. στις γιορτε πηρα μονο 1 κιλο?!?! Πλακα μας κανει? :o Χάρηκα δεν λεω!! αν και παραφαγα!! χεχε

Ειμαι συνολο +4,5 !! Καλα ειναι ε?

Happy μου τελειο το καροτσακι και το κοιλιτσακι!! Στα ειπα και στο φατσοβιβλιο!!!

Βρε κοριτσια..ειναι νωρις να ξεκινησουμε τα ψωνια?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!

γιωργο μου που χαθηκες???μας ξεχασες...η μαριαννα..ο χρυσοβαλαντης ολοι καλα???το δωματιο πως παει το αρχισες????

αχ ειρηνακι μου!!!!δεν σε προλαβαινω στο...φατσοβιβλιο :lol::lol::lol: μολις παω να σου απαντησω βγαινεις εκτος κ το αναποδο :lol::lol::lol: για μενα μια χαρα ειναι δεν ειναι καθολου νωρις για ψωνια αλλα εξαρταται κ τι ατομο εισαι εγω ας πουμε ειμαι ανυπομωνη κ εχω φτιαξει ενα χρονοδιαγραμμα στο μυαλο μου,επειδη δεν εχω χρηματα ξεκινησα τα ψωνια τα βαρια νωρις κ σιγα σιγα κ καθε μηνα παιρνω κατι γιατι αν τα βαλεις κατω ειναι αρκετουτσικα τα πραγματα που χρειζεσαι για πρωτο παιδι...ας ειναι καλα τα τζαμπο :lol::lol::lol: γλυτωσα πολλα πεταμενα λεφτα...τωρα πλεον μου εμειναν λιγα ψωνια κ αυτα ειναι σεντονακια πετσετουλες τωρα στις εκπτωσεις θα τα παρω μιση τιμη!!!κ απλα θα μου μεινει για αργοτερα το πλυσιμο κ το σιδερωμα ολως αυτων που ψωνιζα τοσους μηνες!!!κ μετα απλα θα φουσκωνω κ θα περιμενω ανετη τον πελαργο να φερει την μπεμπουλα μου χωρις ανχος κ τρεξιμο για ψωνια.αλλα ειπαμε ειναι αναλογα τον χαρακτηρα κ την οικονομικη ανεση του καθενος.

καλα στα κιλα εισαι τελεια δεν το συζηταμε καν!!!αντε βαλε κ εσυ κοιλιτσα στο φατσοβιβλιο να σε δωωωωωω παντως ολες φουσκωσαμε χι χι!!!!

χοανιτα κ tzoanaki χρονια πολλα αν κ πολυ καθυστερημενα!!!να σε ρωτησω την κρεμα που λες στην εγραψε στο βιβλιαριο ο γιατρος η απλα σου την συστησε για να πω κ εγω στον δικο μου αν ειναι να την παρω..η ελαστικοτητα μου σε λιγο τελειωνει :cry:

georgi με αλλα δυο κοριτσια αν εισαι στον θαλαμο ενταξει νομιζω δεν τρεχει κ τιποτα αλλωστε ποσες μερες θα κατσουμε μεσα???δεν ξερω μου φαινοντε υπερβολικα τα χρηματα που ζητανε καποια μαιευτηρια...σας παρακολουθω που συζηταται κ μου σηκωνενετε η τριχα με τις τιμες που ακουω...θα προτειμουσα να τα επενδυσω αλλου για το παιδι μου παρα να τα δωσω για ενα δωματιο που θα με φιλοξενηση 3-4 μερες...

αντρια τι κανει η μπεμπουλα μας???

οι υπολοιπες που χαθηκατε βρε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite παω τηνΤριτη στο γιατρο και θα τον ρωτησω εαν γνωριζει τις τιμες και εαν μπορουμε να βρουμε ευκολα δωματιο διαθεσιμο. Εγω σκεφτομαι παντως να ειμαι μονη μου για να μην εχω αυτο που ειχα στο πρωτο μου που ημουνα με αλλες 2. Δεν μπορεις να ξεκουραστεις οποτε θελεις εσυ.

σημερα το βραδυ ο μικρος μου κανει παρτυ ή μαλλον παιζει ποδοσφαιρο!!!!!!!!!!!

georgi μου συμφωνω!!!δεν ειναι κακο να εισαι βεβαια σε τρικλινο, αλλα δεδομενου οτι εχεις το μωρο μαζι σου, καλα ειναι να εχεις την ησυχια σου!!!κι εγω θα προσπαθησω για μονοκλινο!!αν μαθεις περισσοτερα στοιχεια απο το γιατρο σου, πες μου κι εμενα σε παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!

γιωργο μου που χαθηκες???μας ξεχασες...η μαριαννα..ο χρυσοβαλαντης ολοι καλα???το δωματιο πως παει το αρχισες????

αχ ειρηνακι μου!!!!δεν σε προλαβαινω στο...φατσοβιβλιο :lol::lol::lol: μολις παω να σου απαντησω βγαινεις εκτος κ το αναποδο :lol::lol::lol: για μενα μια χαρα ειναι δεν ειναι καθολου νωρις για ψωνια αλλα εξαρταται κ τι ατομο εισαι εγω ας πουμε ειμαι ανυπομωνη κ εχω φτιαξει ενα χρονοδιαγραμμα στο μυαλο μου,επειδη δεν εχω χρηματα ξεκινησα τα ψωνια τα βαρια νωρις κ σιγα σιγα κ καθε μηνα παιρνω κατι γιατι αν τα βαλεις κατω ειναι αρκετουτσικα τα πραγματα που χρειζεσαι για πρωτο παιδι...ας ειναι καλα τα τζαμπο :lol::lol::lol: γλυτωσα πολλα πεταμενα λεφτα...τωρα πλεον μου εμειναν λιγα ψωνια κ αυτα ειναι σεντονακια πετσετουλες τωρα στις εκπτωσεις θα τα παρω μιση τιμη!!!κ απλα θα μου μεινει για αργοτερα το πλυσιμο κ το σιδερωμα ολως αυτων που ψωνιζα τοσους μηνες!!!κ μετα απλα θα φουσκωνω κ θα περιμενω ανετη τον πελαργο να φερει την μπεμπουλα μου χωρις ανχος κ τρεξιμο για ψωνια.αλλα ειπαμε ειναι αναλογα τον χαρακτηρα κ την οικονομικη ανεση του καθενος.

happy δεν ξερεις ποσο σε χαιρομαι που τοσο καιρο ψωνιζεις για την κορη σου!!!! εμεις ειμαστε λιγο στριμωγμενοι οικονομικα, οποτε θα καθυστερησουμε οσο μας παιρνει τα ψωνια..... :cry::cry: ασε που δεν ξερουμε ακομα αν εχουμε γιο η κορη!!!!παντως, λιγο που το σκεφτομαι, πιστευεις οτι 1.500 ε φτανουν για δωματιο, ρουχαλακια, ποικα, καροτσι κ.τ.λ ;;;οχι απαραιτητα τα πιο ακριβα, ετσι;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!

γιωργο μου που χαθηκες???μας ξεχασες...η μαριαννα..ο χρυσοβαλαντης ολοι καλα???το δωματιο πως παει το αρχισες????

αχ ειρηνακι μου!!!!δεν σε προλαβαινω στο...φατσοβιβλιο :lol::lol::lol: μολις παω να σου απαντησω βγαινεις εκτος κ το αναποδο :lol::lol::lol: για μενα μια χαρα ειναι δεν ειναι καθολου νωρις για ψωνια αλλα εξαρταται κ τι ατομο εισαι εγω ας πουμε ειμαι ανυπομωνη κ εχω φτιαξει ενα χρονοδιαγραμμα στο μυαλο μου,επειδη δεν εχω χρηματα ξεκινησα τα ψωνια τα βαρια νωρις κ σιγα σιγα κ καθε μηνα παιρνω κατι γιατι αν τα βαλεις κατω ειναι αρκετουτσικα τα πραγματα που χρειζεσαι για πρωτο παιδι...ας ειναι καλα τα τζαμπο :lol::lol::lol: γλυτωσα πολλα πεταμενα λεφτα...τωρα πλεον μου εμειναν λιγα ψωνια κ αυτα ειναι σεντονακια πετσετουλες τωρα στις εκπτωσεις θα τα παρω μιση τιμη!!!κ απλα θα μου μεινει για αργοτερα το πλυσιμο κ το σιδερωμα ολως αυτων που ψωνιζα τοσους μηνες!!!κ μετα απλα θα φουσκωνω κ θα περιμενω ανετη τον πελαργο να φερει την μπεμπουλα μου χωρις ανχος κ τρεξιμο για ψωνια.αλλα ειπαμε ειναι αναλογα τον χαρακτηρα κ την οικονομικη ανεση του καθενος.

καλα στα κιλα εισαι τελεια δεν το συζηταμε καν!!!αντε βαλε κ εσυ κοιλιτσα στο φατσοβιβλιο να σε δωωωωωω παντως ολες φουσκωσαμε χι χι!!!!

χοανιτα κ tzoanaki χρονια πολλα αν κ πολυ καθυστερημενα!!!να σε ρωτησω την κρεμα που λες στην εγραψε στο βιβλιαριο ο γιατρος η απλα σου την συστησε για να πω κ εγω στον δικο μου αν ειναι να την παρω..η ελαστικοτητα μου σε λιγο τελειωνει :cry:

georgi με αλλα δυο κοριτσια αν εισαι στον θαλαμο ενταξει νομιζω δεν τρεχει κ τιποτα αλλωστε ποσες μερες θα κατσουμε μεσα???δεν ξερω μου φαινοντε υπερβολικα τα χρηματα που ζητανε καποια μαιευτηρια...σας παρακολουθω που συζηταται κ μου σηκωνενετε η τριχα με τις τιμες που ακουω...θα προτειμουσα να τα επενδυσω αλλου για το παιδι μου παρα να τα δωσω για ενα δωματιο που θα με φιλοξενηση 3-4 μερες...

αντρια τι κανει η μπεμπουλα μας???

οι υπολοιπες που χαθηκατε βρε???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ...ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ....ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.....ΠΛ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule mou kalimera sou protino afto to modello pou parageilame ke emis

tis peg perego des edo : http://global.pegperego.com/babyproduct ... ch+Modular , to exo psaxi kala , tha paris kati kalo na sou mini ke meta ine ola complete 3 in 1 ;););)

DADDY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ.ΕΣΥ ΜΕΣΩ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΤΟΥ SITE ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ Η ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλό μήνα σε όλες!! 🌺🌺🌺 Μωρέ εγώ επειδή φοβάμαι μην κάνω βλακείες από μόνη μου γι αυτό ρωτάω πάντα ότι δεν ξέρω! Αλλά βλέπω ότι και σε τόσο σημαντικά θέματα υπάρχουν διάφορες απόψεις και πολύς κόσμος μπερδεύεται.. Εσύ που το έχεις σπουδάσει το αντικείμενο σγρ ξέρεις καλύτερα!
    • @Kate1992@Θέτις Κ. πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσια μου με το καλό!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά! Kate μου εγώ ενημέρωσα την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια γιατί υπάρχουν υλικά που δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει σε εγκυμονούσες και ΌΛΑ πάνε μια χαρά μέχρι τώρα που είμαι 23+5! Ο γιατρός μου μου είπε ότι απλά θέλει μπαίνοντας στον 7ο να είναι καθαρά χωρίς κανένα υλικό! Θέτις μου πραγματικά προσεύχομαι για σένα αυτόν το μήνα! Ήρθε για να μείνει κορίτσι μου αυτήν τη φορά! Θα περιμένουμε τη χοριακή σου!
    • Έχετε αναφέρει πολλά θέματα και βαριέμαι να κάνω ξεχωριστή παράθεση στο καθένα! 1ον... όσον αφορά το σκυλί, γατί, πουλί και όποιο άλλο κατοικίδιο έχει ο καθένας, επειδή σπούδαζα κτηνιατρική... είναι λάθος να τα απομακρύνεις! Μετά μπορεί να σου βγουν προβλήματα στις συμπεριφορες και του ζώου και του παιδιού! Αν ο παιδίατρος λέει κάτι τέτοιο για ένα ζώο που είναι "καθαρό" και περιποιημένο (εμβόλια, αποπαρασειτώση και καθαρισμό) να αλλάξετε παιδίατρο!!!  2ον... εγώ ακόμα εκτός απο κάτι λίγα φορμάκια που μου έχουν φέρει διαφόρων μεγεθών απο ένα κοριτσάκι που μεγάλωσε πια... δεν έχω αγοράσει τίποτα και όπως έχω ξανά πει... ούτε πρόκειται πριν τον 7ο. Κατά τη γνώμη μου θα χρειαστούμε αρκετά ζιπουνάκια (~15) και καμιά 10αριά φορμάκια. Τουλάχιστον έτσι έχω διαβάσει και μου έχουν πει στα σεμινάρια που έχω παρακολουθήσει μέχρι στιγμής! 3ον... τελικά μάλλον έχω πολλή ευαίσθητη κοιλιακή χώρα που την αισθάνομαι συνέχεια την μπουμπού!!!😂 Βέβαια ακόμα είναι πολύ ακανόνιστες και οι ώρες και οι κινήσεις... Μετά τις 27 εβδομάδες αποκτούν μοτίβο! Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!
    • Μα δε χρειάζεται να τα έχεις σε απόσταση καλή μου! Και να ξέρεις ότι είναι πολύ προστατευτικά με τα παιδιά! Δεν κινδυνεύει το μωράκι σου απο το σκύλο σου!!!
    • Κ εγω νομιζω είναι αρκετά. Αλλα σκέφτομαι τωρα Μηπως το 0-3 είναι μεγάλο για νεογέννητο; Η μαμα μ μου ειπε να τα παρω 0-3 😝
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...