Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

καλημερα jule!!!εγω δεν εχω ακομα προσωπικη εμπειρια για την κινηση του μωρου, αλλα ξερω απο γιατρο οτι τα μωρακια αντιδρουν πιο πολυ στο γλυκο, χαιρονται και κουνιουνται, ιδιως στη σοκολατα!!

τωρα, για το ικεα, αποψη μου, ειναι οτι μονο και μονο επειδη ειναι πιο φτηνα, δεν ειναι λιγοτερα καλα απο τα υπολοιπα, απλα πιστευω, οπως με ολα τα πραγματα, η σ'αρεσουν η δε σ'αρεσουν!!!!και φυσικα, ποικιλια υπαρχει γιατι δεν ειμαστε ολοι ιδιοι!!!!οποτε λιγοτερο η περισσοτερο ακριβο, στο τελος θα παρουμε αυτο που θεωρουμε καλυτερο για μας και το μωρο μας, ασχετως τιμης!!!

ακουσα απο κατι φιλους για τη μεθοδο τοματις, και μου κινησε την περιεργεια....βρηκα πολυ ενδιαφεροντα πραγματα στο ιντερνετ και θα'θελα τη γνωμη σας!!! : http://www.soundtherapythess.gr/P_Pregnant.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανούλες κ μπαμπάκα τί κάνετε;;Δε πρόλαβα ακόμα να σας διαβάσω.Ελπίζω να περάσατε όμορφα είτε βγήκατε έξω έιτε κάτσατε μέσα δίπλα στο τζάκι είτε μαζεύετε κ τελειωμό δεν είχατε όπως εγώ!Πολυυυυυυύ κούραση απο το ένα σπίτι στο άλλο μεταφέρουμε πράγματα.Έχω μια εβδομάδα ακόμα να μαζέψω ότι απέμεινε κ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩΩΩ!!Έχω τη πεθερά μου που ανεβαίνει κ καλά για να με βοηθήσει κ το μόνο που κάνει είναι να την έχω μέσα στα πόδια μου ή να κάθεται στον καναπέ να της φτιάχνω καφέ κ να επιβλέπει!Στο "τσάκ" είμαι να την αρχίσω,με ζαλίζει..Κ το άλλο;;;Άρχισε απο τώρα τη μουρμούρα-γκρίνια (στον άντρα μου γιατί σε μένα δεν τη παίρνει πια..) για το όνομα του παιδιού!Την ενοχλεί που το παιδί το έχω τάξει στη Παναγία της Τήνου κ θα το βγάλω πρώτα ο Θεός όταν γεννηθεί Μάριο κ δεν θα βγάλω του πεθερού μου που έχει ξανα ακουστεί το ονομά του..Άν είναι δυνατόν,άντι να εύχεται να έιναι γερό παιδάκι.! Τι να πώ βρε κορίτσια τα νεύρα μου σπάνε! Τεσπα,το άλλο Σ/Κ μετακομίζουμε επίσημα επιτέλους,ανυπομονώ να φύγουμε να ηρεμήσουμε απο όλους κ να μπούμε σε μια σειρά!Sorry αν σας ζάλισα αλλα ποιός άλλος θα με καταλάβει.. Φιλιά πολλά στις όμορφες ζουμπυρλούδικες αλλα κ αδύνετες κοιλίτσες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΡΥΩΝΕΤΕ?ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΚΕΤΑ ΚΡΥΟ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ.....ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΕΠΙΣΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ..ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ,ΡΙΖΑ ΚΤΛ ΚΤΛ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ??ΟΤΑΝ ΤΡΩΤΕ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ ΝΙΩΘΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΙΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ(ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ)ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ!!!ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ??ΟΣΕΣ ΞΑΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ....ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ??ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ.....HAPPY ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΧΑΧΑ!!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ.....ΚΡΥΩΝΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ?ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ...ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΚΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ...ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ .WWW.MOTHERBABY.GR ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.....ΑΥΤΑ!!!ΣΟΡΙ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!ΚΛΕΙΝΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΠΑΩ ΓΙΑ ~o):lol::lol::lol::lol::lol: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::o3:o3:o3:o3:o3

Καλησπερα jule ....διαβασα με ενδιαφερον το 8εμα σου...παρατηρησα επισης πως εχουμε λιγες μερες διαφορα απο την ΠΗΤ....οποτε σε καταλαβαινω τι εννοεις....φαντασου οτι μπηκα στο forum περισσοτερο για να μεταφερω την ανυσηχια μου για τον τροπο που κινειτε μεσα μας το μωρο...δεν σου κρυβω πως ειμαι λιγο τρομαγμενη γτ αναρωτιεμαι κ λεω...ειναι δεν ειναι???Τοσο εντονες κινησεις

σαν τρανταγμα χαμηλα στην μητρα....συνεχεια ειδικα το απογευμα κ μετα!!! Μα τελικα πως το αισ8ανεσαι πραγματικα....μπορει να μας πει κ μια μια αλλη μανουλα λιγο πιο παλια απο μας που να ξερει......Οσο για τις κουνιες συμφωνω....αυτο που λες to motherbaby ειναι Λενορμαν Περιστερι καπου ,σκεφτομουν να παω κ εγω.....Τα φιλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera manoulitses :)..Pinw ton neskafaki mou k meta 8a paw na kanw kammia doulitsa, kanena 3eskonisma kanena sfogarisma..Den 8elw na ta afisw na mazeutoun opws epa8a mia mera meta pou ka8isa sto spiti apo tin douleia k na vgei o kwlos mou (sorry gia tin ekfrasi) :oops::oops: ..Axx poso variemai alla den ginete na ta afisw..Mou gemise k o giwrgos tou prwi xwmata to spiti apo ta papoutsia tou pali k anagkastika 8elw den 8elw prepei na ginoun..AAAA simera 8a pame ston ginaikologo na doume to zouzouni mas :D:D ..Axx pws animpomonw...

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Andria! Καλημέρα μαμάδες και μπαμπά!

Εγώ πάλι πρέπει ν' ανέβω στο Ιασώ για εξέταση coombs και να δω πως θα το καταφέρω χωρίς συγκοινωνίες... Την Πέμπτη θα δω κι εγώ το μωρούλι μου, επιτέλους!! Α και τη Τετάρτη παντρεύομαι, σας το είπα? Εκτός απροόπτου δηλαδή γιατί είναι και η απεργία στη μέση. Στο δήμο λένε πως οι γάμοι θα γίνουν πάντως. Για να δούμε...

Καλή βδομάδα να'χουμε! Andria καλές δουλίτσες και να'ρθει γρήγορα η ώρα να δεις το μπεμπάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!ti kanete?

samarcande kali epituxia me ti diadromi giati pragmatika ginetai xamos stous dromous!me to kalo o gamos sas kai fusika to mwraki sas!

andria asta na pane me tis douleies!egw exw kai to xarouli(etwn 3) kai to spiti einai les kai exei pesei vomva!xxaa!ti na kanw?koutsa koutsa...ta kanw..alla an ta afiseis..se afinoun!i alitheia!

jule k geov ta mwrakia sas einai mikra anthrwpakia kai niwthoune ta panta!kai nai autes einai oi kiniseis tous..travigmatakia mikres klwtsies...otan mwgalwsoune ligo akoma...tha ta niwthete pio entona...kai pio kala tis klwtsies...pio eudiakrita!ti allo na sas pw?apolauste to kai na min afisete kanena na sas xalasei autes tis magikes stigmes tis egkumosinis!!

elenaki mou exeis trelathei me ta pera dwthe ee??ante na teleiwnete na iremisete!!!

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΚΡΥΩΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΡΥΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΥΝΑΧΙ...ΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΑΡΠΑΖΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΡΥΟ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΣΤΙΣ 28/12 ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΣΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΕΤΕ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΑΡΑΧΟΒΑ-ΔΕΛΦΟΙ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ,ΕΧΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΕΓΩ ΠΑΤΗΣΑ ΤΑ 10 Κ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 6ο.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ 0,5 ΚΙΛΟ ΚΑΙ 1 ΚΙΛΟ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ,ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΛΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΜΟΥ,Ε ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΓΙΞΩ ΤΟ ΚΡΕΑΣ........ΙΞ ΙΞ ΙΞ!!!ΕΛΕΝΑΚΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΥΤΟΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΑΜΑ...GEO V ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule egw se liges meres mpainw ston 5 episima kai exw parei 4!einai i 2i egkumosini vevaia!

auto pou les gia tous antres exeis polu dikio...autoi ftaine!!!dustuxws!!to thema einai na katalavoune pws exoune diki tous oikogeneia...pleon!aa...kai pou na deis molis kaneis to paidi..ekei tha arxisoune ta organa!!ti na pw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande nou euxaristw..Ekei pou kala kala den arxisa tis douleies mou pali tis afisa, me pire o mixanikos til gia na parw to autokinito mou na to dei giati mou kanei kati provlimatakia k tis afisa stin mesi..Prin ligo pou mpika sto spiti katafera na kanw to miso spiti sfoggarisma k eipa na kanw ena 10lepto dialeimma giati simera exw ponakia k na sinexisw :(

Joanaki mou den einai pws 8a meinoun k ka8ara gia poli alla den mporw na ta vlepw :mrgreen:

Jule mou egw evala 1 sta8ero apo tin arxi tis egkimosinis mou k 1 pou paei k erxete alla nomizw einai o kairos tou na meinei k auto :lol: k eimai 3,5 minwn..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μη συζητάτε για κιλά, έχω ήδη πάρει 3 και με βλέπω να παίρνω κάμποσα! :oops: :oops: Πήγα μετά το Ιασώ στο Golden Hall να ψωνίσω κανένα φορεματάκι για το γάμο και για τις γιορτές και συνειδητοποίησα πως έχω φουσκώσει αρκετά και φαίνομαι! Ψώνισα πάντως! :D :D Α και ο γάμος αναβλήθηκε για Σάββατο λόγω απεργίας... Και μια που λέτε για πεθερικά, εγώ την πεθερά μου θα τη γνωρίσω πρώτη φορά το Σάββατο στο γάμο! :shock::o Καλό??? :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΚΡΥΩΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΡΥΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΥΝΑΧΙ...ΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΑΡΠΑΖΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΡΥΟ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΣΤΙΣ 28/12 ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΣΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΕΤΕ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΑΡΑΧΟΒΑ-ΔΕΛΦΟΙ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ,ΕΧΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΕΓΩ ΠΑΤΗΣΑ ΤΑ 10 Κ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 6ο.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ 0,5 ΚΙΛΟ ΚΑΙ 1 ΚΙΛΟ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ,ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΛΑ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΜΟΥ,Ε ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΓΙΞΩ ΤΟ ΚΡΕΑΣ........ΙΞ ΙΞ ΙΞ!!!ΕΛΕΝΑΚΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΥΤΟΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΑΜΑ...GEO V ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?

Geia sou Jule.....ti kaneis?Ase apo kila phga k ego sta 8...etsi ksafnika...den 8elei k poly!!!Mallon ta glyka ftaine k phra thn apofash apo shmera na stamathso na troo...ase poly dyskolo...k eimai 22 evdomadon anyshxo poly gia thn synexeia.Asxeto-Araxova anevaina gia to merchandising sthn Oxbow...sta Optika Kokkorhs.Tora exo stamathsei. Ego 8a gennhso sto Elena.esy???

Pote ksekinas ta ma8hmata toketoy gt rothsa k mou eipan oti einai poly noris,sto Elena.....:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μη συζητάτε για κιλά, έχω ήδη πάρει 3 και με βλέπω να παίρνω κάμποσα! :oops: :oops: Πήγα μετά το Ιασώ στο Golden Hall να ψωνίσω κανένα φορεματάκι για το γάμο και για τις γιορτές και συνειδητοποίησα πως έχω φουσκώσει αρκετά και φαίνομαι! Ψώνισα πάντως! :D :D Α και ο γάμος αναβλήθηκε για Σάββατο λόγω απεργίας... Και μια που λέτε για πεθερικά, εγώ την πεθερά μου θα τη γνωρίσω πρώτη φορά το Σάββατο στο γάμο! :shock::o Καλό??? :lol: :lol:

Geia k apo mena!!! Na zhsete k kalous apogonous ...gerous!!!Kala ayto me thn pe8era kaloooo!!!

Analoga vevaia an aksize pou exanes kati h oxi...oi gnomes poikiloun ...ego thn eixa pano apo to kefali mou prin to gamo!!!Eleos mexri k ti xroma kourtina na valo...mexri pou thn ktlave oti

mou thn edine h istoria k to ekopse ,tora mono an zhthso thn gnomh ths...thn leei alla oxi opos palia

me ephvlitiko tropo...Ante me to kalo to moraki...oso gia ta kila ypomonh k prosoxh stis perittes

trofes....filia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia se olous!!!Ti kanete...ypomonh??Nai ksero k ego mazi sas...En to metaxy to vrady den mporousa na katapio apo ta laima mou pou prhstikan apo ena giaourti pou efaga ,exo 8ema me tis amygdales

k prepei ta panta na ta ksapagono...extes ksexasthka sthn lysa mou na to fao k ksypnhsa k me dekata k ligo vhxa...Oraia ta katafera....phga k mia volta sthn mana mou na paro k ta vaptistika mou

k kati rouxa pou mas eixe fylaksei bebe xixi...Prepei na ta fraskaro k na aspriso ta esorouxa ton vaptistikon....exete na proteinete aporypantiko kalo gia mora???

Xmmm k ston gyrismo apo Pathsia - Kalli8ea ekana 1,5 ora mesa sto amaksi...k parakalousa k gia ena

giogio...apapa talaiporia...kalytera spitaki mou !!!

Filiaaa !!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou molis ir8ame apo to giatro..Telika einai koritsaki 100% :D:D ..I Victoria mas koimotan k eixe ta xerakia tis k kalipte ta matakia tis i zouzouna mou :lol: ..Prospa8ouse o giatros na tin 3ipnisei giati o mpampakas mas i8ele na tin dei na kanei kiniseis, mas ekane tin xari alla itan tou ipnou :lol:.. Einai 189 gr hehe..Ola pane teleia.. Eutixws..Euxaristw Agia Erini mou k osous Agious k Agies vriskontai sto plai mas..

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou molis ir8ame apo to giatro..Telika einai koritsaki 100% :D:D ..I Victoria mas koimotan k eixe ta xerakia tis k kalipte ta matakia tis i zouzouna mou :lol: ..Prospa8ouse o giatros na tin 3ipnisei giati o mpampakas mas i8ele na tin dei na kanei kiniseis, mas ekane tin xari alla itan tou ipnou :lol:.. Einai 189 gr hehe..Ola pane teleia.. Eutixws..Euxaristw Agia Erini mou k osous Agious k Agies vriskontai sto plai mas..

:-*:-*:-*

Mpravo Andria !!!8a exeis ena glykouli koritsaki...den einai teleia??Molis ema8a oti 8a kano k ego koritsaki apo tote ta vlepo ola roz!!!!Einai poly xaritomena ta koritsakia !!!M e to kalo na to pareis sthn agalia sou !!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Geo mou!!!! Hehe k egw stis arxes molis ema8a pws eimai egkios i8ela fanatika agori alla apo tin auxeniki pou kaname stin 12i evdomada k mas eipane pws mallon einai koritsaki to dextika, arxisa na kanw oneira, na vlepw forematakia k twra 8elw F A N A T I K A koritsaki :lol: :lol:..Trela8ika stin idea :)..Afou lew tou andra mou prin pame simera giatro an mou poune twra agori 8a tous pw na to alla3oune se koritsaki hehe toso poli mpika sto rolo tis koritsomanas :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Geo mou!!!! Hehe k egw stis arxes molis ema8a pws eimai egkios i8ela fanatika agori alla apo tin auxeniki pou kaname stin 12i evdomada k mas eipane pws mallon einai koritsaki to dextika, arxisa na kanw oneira, na vlepw forematakia k twra 8elw F A N A T I K A koritsaki :lol: :lol:..Trela8ika stin idea :)..Afou lew tou andra mou prin pame simera giatro an mou poune twra agori 8a tous pw na to alla3oune se koritsaki hehe toso poli mpika sto rolo tis koritsomanas :lol:

kalhmera!!!Ego den eixa provlhma me to fylo....vevaia sthn arxh otan eixa ma8ei oti eimai egyos

elega oti h8ela koritsaki,apo palia h8ela dld,fantasou perisy mou eixe pei h kouniada mou na paro ena stolidi gia to dentro vash tou fulou pou 8a h8ela,etsi eixa parei ena me roz kordelitsa xixi.

En to metaxy evlepa synexeia koritsaki ston ypno mou k otan to elega ston antra mou mou elege

pos vgainoun ta anti8eta sta oneira....opos ktlvaineis fanatikos kai trelos gia agoraki...opote mou evazei idees k arxiza na skeftomai pos 8a einai arage agoraki....e den einai k kako ena mikro mpompiraki sto spiti.To asteio einai oti exoume ena grafeio gemato kadra tou Olympiakou,einai

poromenos mexri kokkalo,syndesmo to exei kanei xaxaxa k mou elege an einai agoraki den 8a to peiraksoume analamvano ego diakosmhsh...k an einai koritsi kanto opos 8es esy...axxaxa!!!Thn pathse.

Otan phgame na ma8oume to fylo htan xamogelastos me vevaiothta oti htan agori...tou milaga k prospa8ousa na tou po pos mporei k na einai koritsaki na eisai proetoimasmenos gia ola ma einai dynaton....???E loipon efoson piasame thn kouventa me ton giatro sxetika me to an 8a phgainei sthn

8yra 7 h sthn 21 k meta gia koritsakia ELEOS!!! axaxaxa.....mas eipe den 8a phgainei sthn 7....tou Xrhstou tou kophkan ta podia....exase thn gh kato apo ta podia....den hksere pos na antidrasei.

Thn epomenh mera to eixe pleon parei apofash k tora rhs milaei synexeia....k tis kanei xaritomenies

Den prokeite omos na ksexaso thn fatsa tou axaxaxaxa!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κ μπαμπακα!!!!τι κανετε???

αντρια ξανα συνχαρητηρια για την γλυκεια σας βικτωρια!!!κ τι ομορφο ονομα πολυ μου αρεσει!!!ολοκληρο ομως μην της το κοψετε!!!!

γιουλι μην μιλας για κιλα...εγω εβαλα 10 μην σου πω κ παραπανω κ ειμαι ακομη στον πεμπτο μηνα :oops::oops::oops: φαντασου τι γινετε.. :lol::lol::lol: το καλο ειναι πως αρχισε να μου κοβετε η ορεξη κ να θελω δεν μπορω να φαω πολυ φουσκωνω γρηγορα κ το βραδυ αρχισα να τρωω λιγο γιατι μετα δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα μαλλον η μητρα πιεζει τα οργανα γιατι μεγαλωνει κ νοιωθω δυσφορια στο πολυ φαι ευτυχως :lol::lol::lol: αν καταφερω να κοψω κ τα γλυκα θα ειμαι αρχοντας!!! :lol::lol::lol:

οσο για το οτι πληρωνεις περνεις κ εγω συμφωνο με την αφροδιτη...η σωστη φραση ειναι οτι μαρκα παιρνεις πληρωνεις..κ εγω προσωπικα δεν ηθελα να πληρωσω χρυσο το δωματιο του μωρου μονο κ μονο για το ονομα της καθε εταιριας...οπως εχω ξανα πει το κρεββατακι της μικρης μου το πηρα 150ευρω η κολλητη μου το δικο της 470ευρω κ ειναι ακριβως ιδια το μονο που αλλαζει ειναι το χρωμα τους κ το οτι εμεις το συναρμολογισαμε μονοι μας ενω σε αυτους ο υπαλληλος του καταστηματος!μολις το ειδε η φιλη μου τραβουσε τα μαλλια της κ καταλαβε μονη της πως οταν ερχεται το πρωτο παιδακι ενθουσιαζομαστε κ χαλαμε ενα σωρο λεφτα χωρις δευτερη σκεψη,μου λεει πως αν εκανε τωρα δευτερο παιδι δεν θα εκανε τα ιδια λαθη!!!

πραγματικα αν εμενα θεσσαλονικη ολα θα τα επερνα απο ικεα!

ελενα τι γινετε?τελειωνει η μετακομοιση???

απο χιονι πως πατε?μου φαινεται απιστευτο οτι χιονισε στην αθηνα κ εδω που επρεπε να εχει 5 μετρα χιονι τιποτα!!!το κρυο ομως κρυο!!!

εγω ακομη αρρωστουλα ειμαι τουλαχιστον δεν ανεβαζω πυρετο τωρα,μονο μυξουλες εμειναν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους.ευχομαι να ειστε ολοι καλα...GeoV η αντιδραση του αντρα σου ηταν ιδια με του δικου μου....ο γιατρος λεει...θελετε να μαθετε? ο αντρας μου ,εγω γιατρε βλεπω κατι να εξεχει....σιγουρος.ο γιατρος γελωντας...αυτο που εξεχει ειναι η απο σενα η απο μενα...απο την κορη σου οχι,σιγουρα.Σοκ ο ΓΙΑΝΝΗς...αυτα πριν 5 χρονια ,τωρα δεν ξερουμε ,αλλα ασυναισθητα λεμε, ο μπεμπης....μαλλον επειδη τωρα θελω κι εγω αγορακι,παντως στην αμνιο,θα μαθουμε.αλλα ας μας πει πρωτα ολα τα υπολοιπα και τελευταιο το φυλο...

samarcande με το καλο ολα και με ενα γερο μωρακι....οσο για την γνωριμια με την πεθερα, ολα θα ειναι τελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcante με το καλο ο γαμος!!!καλα βρε θηριο πως τα καταφερες κ θα γνωρισεις την πεθερα στο γαμο???καλο ε???ελπιζω να πεσεις σε καλη πεθερα κ να μην τυρανιεσε!!!η ωρα η καλη!!!

παιδια σημερα ελαβα τα πρωτα μου κουπονια απο την babylino!!!

sweety ολα τελεια θα ειναι στην αμνιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους.ευχομαι να ειστε ολοι καλα...GeoV η αντιδραση του αντρα σου ηταν ιδια με του δικου μου....ο γιατρος λεει...θελετε να μαθετε? ο αντρας μου ,εγω γιατρε βλεπω κατι να εξεχει....σιγουρος.ο γιατρος γελωντας...αυτο που εξεχει ειναι η απο σενα η απο μενα...απο την κορη σου οχι,σιγουρα.Σοκ ο ΓΙΑΝΝΗς...αυτα πριν 5 χρονια ,τωρα δεν ξερουμε ,αλλα ασυναισθητα λεμε, ο μπεμπης....μαλλον επειδη τωρα θελω κι εγω αγορακι,παντως στην αμνιο,θα μαθουμε.αλλα ας μας πει πρωτα ολα τα υπολοιπα και τελευταιο το φυλο...

samarcande με το καλο ολα και με ενα γερο μωρακι....οσο για την γνωριμια με την πεθερα, ολα θα ειναι τελεια...

Xaxaxaxa!!!Pragmatika fantazomai thn ekfrash tou antra sou...Sok !!!ti emmonh einai ayth vre paidi mou...

fantazomai omos 8a exei adynamia sthn koroula sou,etsi ginetai....eyxomai na einai to 2o agoraki

k ego 8a h8ela k meta Telos....Sas to eyxomai :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις γλυκιες μανουλες!! Τι κανετε?? Andria με το καλο η μπεμπα! Ροζ ευχουλες να την συντροφευουν ωσπου να γεννηθει! :D GeoV ετσι ειναι οι αντρες. Οι περισσοτεροι ζητουν αγορακι στην αρχη αλλα αμα ερθει καμια μπεμπουλα τρελαινονται απ τη χαρα τους τελικα. Ο καλος μου σκεφτεται τη μικρουλα με φουστανακια και κορδελιτσες και ολο χαρουλες κανει! Η μπεμπουλα μας και η μπεμπουλα μας λεει! :D Εγω κοριτσακια μου πριν μεινω εγκυος ημουν αρκετα κιλα παραπανω και ευτυχως ως τωρα εχω παρει 1-2 κιλα ισως. Αχ μακαρι να συνεχισω ετσι... Δεν με παιρνει για πολλα :lol: Happy μου ολα καλα κουκλιτσα ε? Elenaki πως τα πας? Με το καλο να ολοκληρωσετε τη μετακομιση και να ξεκουραστεις κοριτσακι! Αφροδιτη μου τι κανεις? Και βεβαια να ευχηθω στη samarcande η ωρα η καλη! :ymparty: Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου προχωρανε οι εργασιες ε????μπραβο πολυ χαιρομαι αντε ανυπομωνω πολυ να δω το δωματιο του μικρου χρυσοβαλαντη!!!γιατι πανω απο ολα το φτιαχνετε με αγαπη!!!τελειο θα γινει...αλλα ακομη πιο τελειο θα ειναι οταν μπει κ ο μπεμπης εκει μεσα!!!

χθες παρακαλουσα την μπεμπουλα μου να κουνηθη λιγο να χαρω τιποτα αυτη στην κοσμαρα της εριχνε υπνους :lol::lol::lol: σημερα ολη μερα θελει να επικοινωνη!!!ολη την ωρα περα δωθε ειναι κ εγω ξετρελενομαι!!πλεον ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτη οι κινησεις γινανε πιο αισθητες πιο εντονες :ymparty: τρεχει κ ο μπαμπας μας να την ακουσει αλλα δεν μπορει ο καημενος ειναι νωρις ακομη..

ηλιοδωρα μου ολα μια χαρα!!!εσυ πως εισαι?ξεκουραζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Happy μου ανυπομονω να ερθω στη θεση σου..! Φανταζομαι δεν θα αργησω να νοιωσω και εγω την μικρουλα μου!! Τελεια αισθηση ε?? Ακουγεσαι πολυ χαρουμενη!! \:D/ Αχ ειναι υπεροχο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...