Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

Γλυκια μου Sweety, την ιδια ανακουφιση και ανασα μου ειχαν δωσει και μενα τις προηγουμενες μερες κοριτσια του Mammyland ( πρωτη η Αrgi ) που ειχαν περασει αυτη την διαδικασια και πραγματικα με καθησυχασαν. Τις ευχαριστω και επιβεβαιωνω πως ειχαν δικιο! Προκειται για κατι που κραταει λιγο,ποναει ελαχιστα και ειναι ασφαλες στις πλειστες των περιπτωσεων. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια κ αγόρι!Τα φιλιά μου σε όλους! Σούλα μου η μετακόμιση καλά κρατεί..έχω σηκωθεί απο τις 7 για να προλάβω μαγείρεψα σουφλέ που το απέφευγα τόσο καιρό για τις θερμίδες που έχει αλλα τώρα δε με πολυνοιάζει..για να μαζέψω,σιδερώσω κ να βγώ για κάτι δουλίτσες.Τώρα μόλις γύρισα κ θα συνεχίσω δυναμικά το πακετάρισμα..ούφ! Απο κοιλιά μιάς κ το αναφέρατε μόνο αυτή έχω ευτυχώς προς το παρόν..φούσκωσε πολύ κ απότομα τις τελευταίες 2 εβδομάδες κ δε κρύβεται πλέον ούτε με το μπουφάν! :D Μου αρέσει όμως γιατί με κοιτάνε καλά καλά στο δρόμο κ στις δημόσιες υπηρεσείες όλοι μου δίνουν τη σειρά τους! :lol: Θα ξαναμπώ στο διάλειμμα μου να σας διαβάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!!!

na exete oloi mia eulogimeni mera!

sas euxaristw polu k gia tis euxes k antapodidw!

egw simera ekei pou ntounomoun na paw sti douleia tsoup!LOUMPAGKO!k eniw8a k adunamia...sa na me peritrigurizei gripoula k ekatsa na profulaxtw.

8a pigainame xtes sto giatro mas alla mas to anebale gia simera k anupomonoume polu.

mou eleipse..8elw na to dw!

na ste oloi kala!!k kalo SK!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki μου καλο το σουφλε??? Καλοφαγατο! Το ζηλεψα να σου πω θα φτιαξω κι εγω καποια απ αυτες τις μερες ;;) Ειναι ωραιο να σε προσεχουν οταν εισαι εγκυος και να σε βοηθανε!! Φτου φτου στην κοιλιτσα σου!! ΚΙ εγω φαινομαι αλλα οχι και τρελα ακομη! Happy πραγματικα τα λες πολυ ωραια!! Γελασα πολυ με τις περιγραφες σου! Που θα παει θα φανει και η δικια μας η κοιλιτσα περισσοτερο!! :ymparty: Αννα εβλεπα στην τηλεοραση σημερα την Θεσ/κη, πολυ αερας ε??? Τα εχει σηκωσει ολα!! Οπου να ναι ερχεται και προς Αθηνα μου φαινεται! Περιμενουμε τα νεα σου πως ειδες το μπεμπακι σου..Εντυπωσεις!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑς...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑς ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑς.ΕΓΩ ΑΡΓΗΣΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ...ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 4 ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ...ΕΓΩ ΔΗΛ.ΔΕΝ ΠΟΛΥΗΘΕΛΑ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΩ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗς ΚΟΡΙΤΣΑΡΑς ΜΑς....ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ,Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑς...ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ....ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου και αγόρι καλησπέρα, μου λειψατε...

Χαιρετώ τις καινούριες παρουσίες! :D:D:D:D

Πώς θα περάσει ο καιρός μέχρι 5 γενάρη που θα το ξαναδω στη β επιπεδου?...

Εν τω μεταξυ δε με νοιαζει το φυλο αλλα θα ηθελα να ξερω για να ξερω σε τι γενος να απευθυνομαι... με μπέρδεψε ο ντόκτορ την περασμένη φορά... Εχω παραλογιστεί κιολάς επειδή χορεψα στο γάμο αλλα απο τη στιγμή που δεν πονάω δεν υπαρχει περιπτωση να επαθε τιποτα ετσι?????? :o:o:o:o:?:?:?:?:?

ουφ ουφ ουφ

σημερα θα βγουμε θα παμε στον πανουση και καλα εκει θα καθομαι αλλα το επομενο σαββατο παιζει μια μπαντα στο gagarin και θελω και να παω... επισης η μανα μου μου λεει οτι ειμαι τουλαχιστον γουρουνα που δε νιωθω το μωρο αλλα νωρις δεν ειναι ρε παιδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!μετα τον υπνακο του μεσημεριου, ειμαι ετοιμη να ακουσω τα νεα σας!!!!afro, δεν ετυχε να σε συγχαρω για το γαμο σου, επομενως σου ευχομαι καθε ευτυχια, και μια ζωη γεματη αγαπη και ομορφα παιδικα γελια!!!με το καλο το μωρακι σου!!!και μην ανησυχεις, οσο νιωθεις καλα χορευοντας και διασκεδαζοντας, μαμα και μωρο ειναι μια χαρα!!!

happy, εγω ειμαι τροφαντουλα και η κοιλια μου δεν πολυ ξεχωριζει....δηλ, και πριν μεινω εγκυος, παλι κοιλιτσα ειχα!!!πιο πολυ φαινεται η εγκυμοσυνη απο την ασπρη μου ριζα... :(:(:( η αληθεια ειναι οτι ειναι τοσο χαλια που σκεφτομουν να τα βαψω τα χριστουγεννα μιας και θα κλεισω τον 4ο, αλλα σημερα πηρα εναν αφρο που καλυπτει τα ασπρα και φευγει με το χτενισμα...αν δουλεψει μπορει και να γλιτωσω λιγο ακομα τη βαφη...!!Ηλιοδωρα, χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!sweety, κι εγω ειμαι σε επικινδυνη ηλικια (33) κι αν τη γλιτωσω τωρα, μαλλον στο δευτερο δε θα γινεται αλλιως!!αλλα δεν πειραζει, αν ειναι για το καλο των μωρων μας....προληπτικη εξεταση ειναι !!!

αυτα, μιας που λετε για περιποιηση, πειναω λιγο και περιμενω τη μαμα μου, να δω τι καλουδια θα μου φερει!!!στα οπα οπα μ'εχει!!ασχετο, τωρα που το θυμηθηκα, την προηγουμενη εβδομαδα, εφαγα 2 φορες συκωτι ψητο ( εχω χαμηλο αιματοκριτη ) και διαβασα χθες οτι δεν επιτρεπεται στις εγκυους λογω υψηλης περιεκτικοτητας σε βιταμινη Α που μπορει να βλαψει το μωρο...λετε να υπαρξει προβλημα ;;;;δεν ειχα ξαναφαει, και σιγουρα δεν θα ξαναφαω,αλλα λετε να μου δημιουργησει προβλημα;;;εχετε ακουσει κατι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Afrodite! Τι ωραιο να σε προσεχει τοσο πολυ η μανουλα!! Η δικια μου μενει μαζι μας και με βοηθαει πολυ πραγματικα! Για το συκωτι που λες εχω ακουσει πως καλο ειναι να αποφευγεται αλλα περισσοτερα δεν ξερω. Φανταζομαι ομως πως θα πρεπει να γινει καταχρηση για να υπαρξει ισως προβλημα. Οποτε νομιζω πως δεν πρεπει να ανησυχεις καθολου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες κ στον Γιωργο....που τελικα εχουμε στην παρεα μας!!!Μακαρι να ειχαμε κ αλλους

μπαμπαδες...Περεπιπτοντως να πω στον μπαμπα οτι αυτο με τις συσπασεις εγω το εχω απο την 13η εβδομαδα κ πινω ακομα δλδ στην 22η εβδομαδα,οπου βρισκομαι,τα utrogestan 200 mg,3 φορες την ημερα...ο γιατρος μου ελεγε απλα ξεκουραση κ αναπαυση...μαλιστα,λεω,στην αρχη ημουν πραγματικα κα8ηλωμενη στο σπιτι,φοβη8ηκα αλλα μετα απο 1 εβδομαδα δεν αντεξα αρχισα να κανω τις βολτες μου

κτλ.Ακομα τις κανω κ η κατασταση παραμενει στα8ερη...βεβαια εγω εχω το προνομιο να μην δουλευω

ετυχε ενα μηνα πριν μεινω εγκυος να εχω σταματησει...οποτε ερχομαι σπιτι κ ξεκουραζομαι.

8ελει προσοχη στα βαρη κ οσο μπορει ξεκουραση,με την 8εραπεια που κανει δεν νομιζω να εχει προβλημα γτ τα φαρμακα ενισχυουν τον φλοιο του πλακουντα κ τον κανουν γερο κ στα8ερο...απ'οτι διαβασα...Απλα να μην ανυσηχεις 8α πανε ολα καλα με λιγο προσοχη....

Happy!!!Σχετικα με την εξεταση του επιπεδου β'....οι τιμες ποικιλουν πραγματικα,επειδη τυχαινει να εχω αρκετες φιλες κ την αδερφη μου εγκυμονουσα σε διαφορετικα νοσοκομεια...αναλογα λοιπον...

Εγω εχω γιατρο στο Ελενα που με παρακολου8ει κ η εξεταση ηταν πιο οικονομικη απο την Αυχενικη διαφανεια στην οποια συμπεριλαμβανε κ τον συνδρομο down...δλδ πληρωσα 35 ευρω κ πηρα απο το ΙΚΑ μονο τα 8,80 ευρω αλλα κ παλι ηταν παμ8ηνα...η αδερφη μου πχ 8α πληρωσει 90 ευρω στην Βιοιατρικη εφοσον δεν εβρισκε κ καπου αλλου ηταν παντου κλεισμενα...

Εχω ακουσει ομως κ αλλες τιμες...γτ δεν ρωτας εκει που 8α την κανεις?Παρε ενα τηλ πριν να ξερεις...

Στο υπερηχο δεν ειδα κ πολλα τοσο αναλυτικα οσο στο ΙΑΣΩ που εχω ακουσει οτι εχουν κ 3D,

πρεπει να δειχνει τελεια...εμενα με ενδιεφερε πρωτα να ειναι καλα κ μετα να μα8ω το φυλο...οποτε ειμαι καλυμενη...

Κατ'αλλα μανουλες κ μπαμπα εχω ξεκινησει ερευνα αγορας για το παιδικο δωματιο κ εχει πονεσει το κεφαλι μου να ψαχνω στο internet για διευ8υνσεις κτλ...8ελω να κανω νεραιδοδωματιο για το μωρουλινι μου....επισης πηγα απο το ΛΗΤΩ κ επα8α πλακα...μια σιφινιερα κ μια κουνια 1000 ευρω...ειμαστε καλα???Αν εχετε να μου προτεινεταΙ κατι 8α σας ημουν υποχρεη... Επισης κ για τοιχογραφια ψαχνω καποιον με λογικες τιμες γτ δυσκολες εποχες κ πραγματικα πολλα εξοδα πλεον!!! Φιλακια πολλα σε ολους κ στις κοιλιτσες σας μανουλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ελπιζω να χρειαζεται καταχρηση, και οχι χρηση , για να υπαρξει καποιο προβλημα.....ακουσα στις ειδησεις για μια εξεταση αιματος που πετυχαν κινεζοι ερευνητες και ενω γινεται απο το αιμα της εγκυου, μπορει να δωσει πληροφοριες για το dna του εμβρυου!!!!!!!!!ουσιαστικα, θα μπορει μια απλη εξεταση αιματος, να αντικαταστησει την αμνιοπαρακεντηση και την τροφοβλαστη!!!!φανταστικο;;;;; λενε πως σε ενα χρονο θα μπορουν να ριξουν το κοστος της εξετασης σε 2.000 ε!!!και παλι πολλα λεφτα, αλλα αν σκεφτει κανεις οτι η τροφοβλαστη κοστιζει 800 ε και εχει πιθανοτητες 1/50 να οδηγησει σε αποβολη, αξιζει!!!επιτελους, σκεφτηκα, κατι αισιοδοξο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete fouskokoilitses??

afroditi den gnwrizw kati gia to sukwti na sou pw tin alitheia..an kai 2i egkumosini!!kai egw parolo pou eimai mikri logw klironomikotitas exw liga aspra mprosta kai tha ta vapsw ligo prin ta xristougenna giati den paleutai!!!xaxa!

afro mou min anusixeis den epathe tipota to mwraki sou apo to xoro!egw stin 1i egkumosini k@lo den evala katw...kai eidika sto gamo mou!oso gia to an to niwtheis gia prwti egkumosini..entaksei einai ligo nwris..ektos an eisai arketa adunati kai ksaplwseis..tote isws niwseis kati mikra xtuppimatakia..anaipesthita..min fantasteis..!ki oso gia tis sunaulies...perna kala..twra pou to pas wpou thes xwris na trexeis!xaxa!

elenaki akoma paideuesai?dialeimataki den ekanes telika?

iliodwra,happy,andria,touristria giwrgo ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw tha sas protinw to katastima pou pira egw thn kounia tou manwlh kai to sistisa kai sthn nifh mou kai agorase kai ekeinh gia ton anipsio mou .exei ergostasio pou ta kataskeuazei kai ta poulaei kaio idios se polu xamiles times .apo auton promitheuonte megala katastimata kai ta mosxopoulane panakriba .

http://www.bebe-asterias.gr/index.php?lang=0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw tha sas protinw to katastima pou pira egw thn kounia tou manwlh kai to sistisa kai sthn nifh mou kai agorase kai ekeinh gia ton anipsio mou .exei ergostasio pou ta kataskeuazei kai ta poulaei kaio idios se polu xamiles times .apo auton promitheuonte megala katastimata kai ta mosxopoulane panakriba .

http://www.bebe-asterias.gr/index.php?lang=0

Na sai kala!!!Poly kalh protash !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα μπεμπακια και στις μανουλες τους!! Ειστε καλα? Χαιρετω και την Samarcande και της ευχομαι κι εγω με το καλο να παρει στην αγκαλια της το μωρακι της! GeoV συγχαρητηρια για την μπεμπουλα σου! Δυσκολο νομιζω να μην ειναι κοριτσακι..Εισαι 5 μηνων τωρα ετσι? Πολλα φιλια καλημερα σε ολες!!

Se eyxaristo poly Hliodora mu....eimai 21 k 3 dld logika pao gia 6o ufffffff!!!!

filiaa !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς,ΕΠΙΤΕΛΟΥς.... ΚΡΥΟ....,ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩς ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ STICK ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ,Ο ΑΦΡΟς ΑΠΟΔΙΔΕΙ?...ΑΛΛΙΩς ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΑΓΙΟς ΒΑΣΙΛΗς ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΑ,ΑΠΟ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΙΛΙΑ ΟΚ :D:D:D ΚΑΛΟ Σ\Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! [smilie=wav.gif] Ειστε καλα?? Τι παγωνια εχει σημερα ε? Καιρος ηταν αλλα μας ηρθε αποτομα :-! Γεια σου GeoV μου! Με το καλο κουκλιτσα, να μου φιλησεις την μπεμπουλα σου! Καλημερα Joanaki ολα καλα,στο κρεβατακι συνεχεια. Το επιβαλλει και ο καιρος σημερα :D Elenaki πως τα πας? Ποτε υπολογιζετε να ειστε στο νεο σας σπιτι?? Φιλια σε ολες και στα μικρουλια βεβαια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες και το μπαμπακο μας!!!!!εδω, στην αρτα εχει κρυο, αλλα για να δειτε τι αναποδος που ειναι ο καιρος, εχει ηλιο!!!!!εμαθα οτι στην αθηνα χιονισε και ζηλεψα!!!αντε, τουλαχιστον θα βαλω και κανενα πλυντηριο...!!!!Γιωργο μου, ευχαριστω για τις πληροφοριες, ελπιζω κι εγω να μην γινεται τιποτα με μια φορα που εφαγα, αλλα νευριασα λιγο που δε μου το ειπε κανενας!! και να σκεφτεις, οτι προσεχω τι τρωω, αν οχι τοσο σε ποσοτητα, σιγουρα σε ποιοτητα!!!!τελος παντων!!!ΔΕΝ θα ξαναφαω!!!

swetty, η ριζα μου ειναι το μαλλι της γριας!!!!!τον αφρο δεν τον εχω δοκιμασει ακομα, και επισης η μαμα μου εφερε ενα στικ-σαν κραγιον-χθες, που ακομα δεν εχω δοκιμασει.....θα δειξει!!!φαντασου την κατασταση μου, για να ψαχνει η μαμα μου στικ να καλυψω τη ριζα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥς,ΕΠΙΤΕΛΟΥς.... ΚΡΥΟ....,ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩς ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑ STICK ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ,Ο ΑΦΡΟς ΑΠΟΔΙΔΕΙ?...ΑΛΛΙΩς ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΑΓΙΟς ΒΑΣΙΛΗς ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΑ,ΑΠΟ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΙΛΙΑ ΟΚ :D:D:D ΚΑΛΟ Σ\Κ

Pantos na sas po thn gnomh mou...h kouniada mou prin thn periodo egymosynhs ths

eixe allergia me tis vafes sto derma k zhtage panta na tis ta vafoyn sto para tsak apo

thn riza....to ekane k sthn egtymosynh gt h katastash htan aproxorhth k den antimetopise

kanena 8ema....vasiko vevaia na empistevesai ayton pou 8a sto kanei.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω οτι ο,τιδηποτε δεν εφαπτεται με τη ριζα ειναι ασφαλες ειτε ειναι βαφη ειτε ανταυγειες... ο αφρος που αναφερθηκε υποψιαζομαι οτι θα εχει methylparaben η αλλο ειδος paraben ουσιες που ειναι καλο να αποφευγονται, και φανταζομαι οτι αυτος ο αφρος τοποθετειται στη ριζα... καποια πολυ φυτικη βαφη δε θα ηταν καλυτερη? οπως propoline? η και η παραδοσιακη χένα?

elenakos πως παει η μετακομιση? samarcande καλα?joanaki αυτο θα κανω θα χαρω συναυλιες και εξοδους οσο ακομα μπορω αν και βγαινω off πολυ ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια κ αγορι!!!τι κανετε???εγω καταφερα να αρρωστησω ολη μερα σημερα στο κρεββατι δεν εχω κουραγιο για τιποτα :cry::cry::cry:

πολλα φιλια σε ολους κ στα μπεμπακια σμουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite.το στικ ,κανει το μαλλι....σαν να εχεις κατσει κατω απο τη κανουλα ελαιολαδου και και να εχεις λουστει με αυτο και σε μενα η μητερα μου , μου το προτεινε...τραγικο.Μαλλον μετα την αμνιο,θα κανω μια φυτικη βαφη,το σκεφτομαι.Στη κορη μου τα ειχα βαψει μια φορα ενεκα γαμου...αλλα ειχα και

πολυ λιγοτερα ασπρα,,,ας ειναι καλα το μπεμπακι και βλεπουμε....Καλο απογευμα σε ολους ...αυριο χρονια πολλα στον ομορφο ΠΕΙΡΑΙΑ...ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ κΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥς-Ες γιορταζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες και στο Γιωργο μας!!!επισης χρονια πολλα και καλα σε οσους και οσες γιορταζουν!!!

το δελτιο της ημερας : στη αρτα εξακολουθει να εχει ψοφοκρυο με ηλιο, που ειναι ιδανικος καιρος, για να κατσεις μεσα, να απλωνεις πλυντηρια και να σιδερωνεις!!!!ευτυχως, εχει ερθει η μανουλα μου και μας ταιζει απο το πρωι μεχρι το βραδι, οποτε λυσαμε το θεμα της σιτισης!!!!!

οντως, το στικ που λεγαμε για τα μαλλια, τα λαδωνει πολυ, και δεν ειναι μονιμη λυση....σκεφτομαι πολυ τη βαφη ενα τσακ απο τη ριζα, αλλα πρεπει να βρω κομμωτρια προθυμη να το κανει...τελος παντων, ας ειναι καλα το παιδακι μου, και θα αντεξω ακομα το μαλλι της γριας!!!μου 'λειψε το κουτσουνι μου!!!απορω τι κανανε οι μανουλες παλια, χωρις υπερηχο!!!!ποτε θα παω να το δω να κοβει βολτες;;;;;

φιλια και μια ευλογημενη κυριακη για ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΡΥΩΝΕΤΕ?ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΚΕΤΑ ΚΡΥΟ...ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ.....ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΕΠΙΣΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ..ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ,ΡΙΖΑ ΚΤΛ ΚΤΛ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ??ΟΤΑΝ ΤΡΩΤΕ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ ΝΙΩΘΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΙΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ(ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ)ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ!!!ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ??ΟΣΕΣ ΞΑΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ....ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ??ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ.....HAPPY ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΧΑΧΑ!!!ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ.....ΚΡΥΩΝΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ?ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ...ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΚΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ...ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΣΙΤΕ .WWW.MOTHERBABY.GR ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ.....ΑΥΤΑ!!!ΣΟΡΙ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!ΚΛΕΙΝΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!ΠΑΩ ΓΙΑ ~o):lol::lol::lol::lol::lol: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::o3:o3:o3:o3:o3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...