Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α!απο καουρες αλλο τιποτα και εγω τα ιδια ;) με το καλο το μωρακι σου!!!!!! :D εμενα ειναι το δευτερο και ειναι κοριτσακιτο πρωτο εινα αγορι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli τελεια η κουνια σου.... πολυ μου αρεσε! σημερα πηγα γιατρο ο μπομπιρας ειναι 2100 μεγαλος μου φανηκε ή ιδεα μου? ειμαι ακριβως 33 εβδομαδων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσούδια !!! καλώς μας ήλθες maritina και με το καλό !!!!

σπιρτουλάκι μου ωραιότατη η κούνια σας! με γειά και με το καλό!

εμείς χυμαδιώ... τιποτα δεν εχω κάνει ακόμα!!! τεμπελιάζω λίγο ή μου φαίνεται...;;;; :lol:

εχει ερθει η πεθερά μου για εξετάσεις εδώ στην Αθήνα και ειμαστε ολο καφεδάκια !

ειχαμε και καιρό να τα πούμε...

ωχ παιδιά τελευταία στιγμή θα τα φτιάξω ολαααααααααααααααααααα.......!!!!

*εγώ καουρίτσες ειχα καποιες μέρες και ξαφνικά φύγανε μόνες τους ....αυτό ειναι νορμάλ αραγε ;;

**konstantinos εμένα καλό μου ακούγεται το νινί σας 2100 kg για 33 εβδομάδες ...

ο ντόκτορ σας τι είπε ;

καληνυχτούδια και καλό ΣΚ να εχουμε !!

να μου ντυνεστε ζεστά τώρα γιατί εχει κρύο εξω ε! ;) ματς μουτς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!! Πως τα περναμε? Σημερα θα παω να δω μια φιλη μου που γεννησε τα ξημερωματα! Αντε και στα δικα μας!!! Κατα τα αλλα απο υπνο τιποτα, καουρες, πονοι στη μεση, συσπασεις και η ζωη συνεχιζεται... Καθε μερα μετρς μερες, 45 εμειναν, 1μιση μηνας... Κι ακομα εχω πολλα πραγματακια να διευθετησω...

konstantinos καλο ειναι το μωρακι, θα ειναι και σας μεγαλουτσικο αλλα καλυτερα για α μη φοβομαστε να το πιανουμε, να το κανουμε μπανιο κτλ, οταν ειναι μικρουλι εγω φοβαμαι :lol: Εγω ειμαι στις 31 εβδομαδες και ζυγιζει 2020 αρα καλα τα πας! Φιλακια σε ολες και καλο Σ/Κ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτ!τι μου κανετε?εγω καλα κοιμηθηκα τελεια το βραδυ σαν τουβλο επεσα και ετσι σηκωθηκα φεσκαδουρα :D σημερα το μενου εχει μακαρονια με κιμα εσεις τι καλο θα μαγειρεψετε?το αλλο σαββατο εχω εξετασεις και υπερηχο γιουπι!!!!!!!!!!!!! :D να δουμε ποσο πηγε η μπουμπου μας :D και πως ειναι η μαμα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!!! επιτελους λιγη κινηση....

καλως μας ηρθες μαριτινα!!! εγω αυτη την οξονη που λες πρωτη φορα την ακουω, σχετιζεται με το ζαχαρο δηλαδη??? ο γιατρος σου τι σου λεει? τι παιδακι περιμενεις εσυ? τωρα που θα μπει το Γιουλακι να βαλει και εσενα στη λιστα.

το κρεβατακι μας κοριτσια ειναι απο αυτα που μετα γινονται κρεβατι για μεχρι 10 χρονων περιπου...

κωνσταντινος ο γιατρος που μου εκανε το dopler μου ειπε πως περνουν περιπου 200 gr την βδομαδα, αν υπολογισεις λοιπον 200*7 βδομαδες που σου μενουν 1400 και 2100= 3,500 αρα μια χαρα θα ειναι!!! κανονικοτατο μωρακι!!!

αντε ελετε και οι υπολοιπες για κανενα κους κους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!επιτελους θα βαψουμε το μπεμπεκοδωματιο σημερα!πηραμε λευκο χρωμα και ενα κουτακι πρασινο.θα το αραιωσουμε να βγει ενα πολυ απαλο φυστικι να το πω?ισα που να σπαει το λευκο δηλαδη.αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα..οχι τπτ αλλο,εχει ερθει η κουνια και η συρταριερα και την εχουν στο μαγαζι για οσο καιρο χρειαστει.και θελω τοσο πολυ να την δω!δεν την εχω δει απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρανια καλο βαψιμο!!!! και μεις το εχουμε βαψει λαχανι και ζαχαρη αλλα μισο μισο. ο τοιχος χωριζει στη μεση και θα μπει η μπορντουρα... αν αποφασισουμε πια θα παρουμε τελικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ολη μέρα περα για περα (χαχαχαχα!)

ντυθήκατε καλά που κανει κρύο ;;;!!!! :lol:

γειά σου ράνια !!!!! αντε με το καλό να το ετοιμάσετε και σεις !!! ωραίο και το λαχανί - ζαχαρί σπιρτούλι !!

mammys love ωραίο το μενού σας για σήμερις ! γιαμ γιαμ !!! εμεις λιτό και απέριττο κοτοπουλάκι στη σχαριτσα ! :geek:

εχω λιγο πονοκέφαλο νομίζω... ελπίζω να φύγει και να μην εξελιχθεί :shock: σε τιποτα πιο ενοχλητικό!! α! ξέχασα να σας πω! για τον βηχα πήρα ενα σιρόπι φυτικό του Κορρέ και εκανε θαύματα! μειώθηκε κατα πολύ ο βήχας απο την 2η δόση !!!! ευγε Κορρέ ! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμο το φαγακι μου!!!!!παω να φαω μια ωραιωτατη πιαταρα να το ευχαριστηθω!!!!! :D:D καλο μεσημερι σε ολες τα λεμε το απογευμα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera ki apo mena...simera to vradi perimenw ton antra mou meta apo 10 meres epagelmatiko taxidi kai petaw apo xara..Htan adeio to spiti, kuriws ta vradia giati mono tote einai edw outws h allws. Spirtouli o giatros mou sto tilefwno htan kathisixastikotatos kai sto internet - opou kakws giati trelenesai merikes fores - diapistwsa oti exei na kanei me ton diaviti kai to zakxaro otan omws einai apo duo stauroudakia kai panw. Se mena vgainei ena. Einai mia apo tis metrisis sti geniki ourwn..oute egw tin eixa paratirisei giati sunithws evgainan ola arnitika. Ti deutera exoume uperixo kai synantisi me to giatro epomenws tha ta poume ektenws apo konta tote kai tha exw na sas pw nea. Filia se oles kai na exete mia uperoxi kyriaki. Ntuthite kala, hrthe xeimwnas varhs.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!μετα απο ποοοοολυ κοπο και αναποδιες,βαψαμε χτες το δωματιο.7 το απογευμα τελειωσε ο καημενος ο αντρας μου..το χρωματακι πολυ γλυκο,πολυ απαλο φυστικι και στη μια πλευρα θα βαλουμε ταπετσαρια με το μικυ,ντοναλντ..θα ειναι σουπερ!σημερα καθαριζουμε απο το πρωι να συμμαζευτουμε λιγο,τα ειχαμε ανω κατω..

αυριο εχουμε γιατρουλη!!!θα δουμε το μπεκη μας!!!γιουπι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!μετα απο ποοοοολυ κοπο και αναποδιες,βαψαμε χτες το δωματιο.7 το απογευμα τελειωσε ο καημενος ο αντρας μου..το χρωματακι πολυ γλυκο,πολυ απαλο φυστικι και στη μια πλευρα θα βαλουμε ταπετσαρια με το μικυ,ντοναλντ..θα ειναι σουπερ!σημερα καθαριζουμε απο το πρωι να συμμαζευτουμε λιγο,τα ειχαμε ανω κατω..

αυριο εχουμε γιατρουλη!!!θα δουμε το μπεκη μας!!!γιουπι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! Βλεπω βαφετε δωματιακια, τι καλα! Κι εγω περιμενω τα επιπλακια με ανυπομονησια! Κατα τα αλλα με ποναει φοβερα η μεση μου, το παθαινετε κι εσεις? Η πλατη μου, τα κοκκαλα μου γενικως, χθες το βραδυ ηταν ο,τι χειροτερο. Υπομονη, τι να κανουμε... Λιγος καιρος και θα χουμε τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Maritina καλώς ήρθες κ απο εδώ!

Κορίτσια βλέπω οι ετοιμασίες χτυπάνε κόκκινο!!! εμείς βάψαμε το δωμάτιο του μπέμπη, ο ένας τοίχος γαλάζιος σκούρος, ο απέναντι γαλάζιος πολύ ανοιχτός και το υπόλοιπο βεραμάν. φαίνεται πολύ όμορφο!

από βδομάδα περιμένουμε κ τα επιπλάκια μας!

κατα τ'άλλα έμειναν οι αγορές για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου, δλδ τα δικά μου.

vasia, κάνε ακόμη λίγη υπομονή με το ζάχαρο! εμένα το ζάχαρο νηστείας έφτασε μετά τις γιορτές 98 :o κ σε μια βδομάδα που μαζεύτηκα λίγο έπεσε πάλι στο 90-91, που είναι το σύνηθες για μένα. ο γιατρός με έβαλε να κάνω ακομη μια καμπύλη, η οποία είχε διαφορά σε σχέση με του Νοέμβρη. Η πρώτη λήψη ήταν 91, αλλά οι τιμές 1 ώρα και 2 ώρες μετά τη γλυκόζη ήταν πιο αυξημένες :shock:

Νοέμβρης 90, 112, 106 και Ιανουάριος 91, 162, 145. συνεπώς τα γλυκά τα βλέπω από πολύυυυ μακριά!

spirtouli τέλειο το κρεβάτι, με γεια σας!!!

σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας γυριστρούλες μου ! τα περάσατε όμορφα σήμερα ;;

εμενα μου ανέβασαν λιγο την πίεση για ασχετο λόγο... πιασανε μια εκνευριστική κουβέντα στο οικογενειακό φαγητό που με τσάντισε, αλλα μετά ηρέμισα.... (νιρβάνα !!χιχιχιχι :lol: ) !

τελικά εβαλα πλυντηρια ψες και τωρα καποια στιγμή πρεπει να σιδερώσω και να τα τακτοποιήσω, μερικά στη βαλίτσα, μερικά στην αλλαξιέρα ... αλλα ειμαι σε καλό δρόμο επιτέλους ! ;)

απόψε κάνουμε "κερκίδα" ετσι ;! εχουμε τελικό στο Big Brother !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με γειά τα δωμάτια κορίτσια !!!! αντε με το καλό !!! μα ΤΙ μικρά ανθρωπάκια θα ζουν εκει μέσα ;;!!!!

τα μικρά μας "φρατζολάκια" !!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμάζουμε, αγοράζουμε, στολίζουμε, αλλά το πιστεύετε ότι ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι θα έχω ένα δικό μου μικρό ανθρωπάκι??? τι τέλειο που είναι! άντε βρε κορίτσια, με το καλό να μας έρθουν!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια παλι πρωτη ειμαι ε???πως πανε τα κεφια εγω αρχιζω και ανυπομονωγια να δω επιτελους την μπουμπουκα μου ,για να ξεφουσκωσω ,για να δω την αντιδραση του <μεγαλου>της αδερφου και τοσα πολλα ακομα αχ!πλησιαζει η ωρα 2,5 εβδομαδες μας εμειναν.......... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!! :-h:-h:-h:-h

Βλεπω οτι ολες ειστε καλα κ τα μπεμπακια σας ακομα καλυτερα και πολυ χαιρομαι!

Αν ρωτατε και για μας ...καλα ειμαστε! Περιμενουμε την Παρασκευη για να δουμε τα μπεμπακια μας (παλι θα χασω το x-factor!!!!!! Aαααααχ ρε Σακη! :lol::lol::lol: )

Απο ετοιμασιες ειμαστε οκ....1-2 ψιλοπραγματα δικα μου εμειναν κ ειμαστε κομπλε.

Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι;;; Θα ρωτησω.....!

Απο υγρα και πονακια χαμηλα (αριστερα-δεξια-κεντρο) πως πατε;

Εγω εχω πονακια κ παρατηρησα την τελευταια εβδομαδα υγρα ποτε διαφανα κ ποτε κιτρινωπα :ymblushing::ymblushing: (σορυ για την περιγραφη).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop ponakia exw ki egw kai vasi enws vivliou pou exw einai fusiologika...ugra na pw tin alitheia mou den exw, malista kai liga pou eixa kapoia stigmi meiwthikan teleutaia. Mia fili mou omws mou elege oti eixe tosa polla pou xreiazotan kai 10 servietakia tin hmera epomenws mallon einai fusiologiko. Pes to omws kai sto giatro sou giati mporei na einai apolia amniakou ugrou....gia na xeis to kefalaki sou hsuxo.

Simera pame emeis sto giatro me arketi agwnia auti ti fora..den xerw ti me exei piasei. Apo pswnia eimaste etoimoi, twra exw xekinisei plhntiria an kai me metro giati o kairos den eunoei gia na stegnwsoun omofra. Me to sidero travaw psilozori, eidika otan den exeis kataferei na koimitheis pali... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!

βρε λολλακι που χαθηκες θα σε ξαναρωτησω???????????????????

μας εγκατελειψες τελειως!!!

λοιπον και γω εχω πονακια και αρκετα υγρα θα ελεγα που με αναγκασαν πριν 2 βδομαδες να παω στο γιατρο για καλλιεργεια αλλα δεν ηταν τιποτα τελικα... ολα καλα. ειναι φυσιολογικο λεει ο γιατρος γιατι οι αδενες δουλευουν με τρελους ρυθμους τωρα!!!

Μαριτινακι γιατι εχεις αγχος βρε κοπελια? τωρα που φτανουμε στο τελος?ολα καλα θα ειναι θα δεις!!

εγω παλι εχω αρκετες ελλειψεις και δεν εχω πληνει και τιποτα αλλα εχουμε καιρο μπροστα μας :D:D:D ελπιζω!!

φιλακια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις κουκλες! Σιγουρα θα ενημερωσω τον γιατρο την Παρασκευη απλα ηθελα κ τις εμπειριες σας.

Σπιρτουλη μου χαθηκα γιατι εχει ερθει η μανουλα μου κ δεν θελω να την παραταω μονη της κ να κοβω βολτες στο νετ :):):) .

Μαριτινα δεν εχουμε ξαναμιλησει μου φαινεται....ε;;; Νεουλι στην παρεα; Καλως ηρθες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...