Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Απορία της ημέρας προς Βίκυ...

Τί είναι τα σουφατέπι;;;;

Πρώτη φορά ακούω τη λέξη...

Βρίσκονται και μέσα στο σπίτι;;;;;;;;;

Οϊμέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......

Και δεν ξέρω που................

Αναστασία είναι γκουρμέ τύπος ο Α τελικά!!!!

Κάλα σου είπε ρε...

Τεμπέλα....

Ούτε ένα πουρέ δεν μπορείς να κάνεις σωστό....

Λένα ε-ε-έρχεται;;;;;

Έλα ρε με το νέο έτος...

Χαλάρρωσε! Κάνε κανένα μασαζάκι και ξέχασέ το!

Μιτσάκι καλή όρεξη...

Εμένα παραδόξως μου κόπηκε....

Απορώ με τον εαυτό μου...

Έρη ακριβώς αυτό που είπε και η Λένα!!!

Καλό βράδυ κοριτσούδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

η Έλενα είναι καλύτερα οι μύξούλες μειώθηκαν αλλά έχει ακόμα λίγο βήχα, ελπίζω να σε μερικές μέρες να είμαστε καλά και την Κυριακή να έρθω στο καφεδάκι

Αργυρώ σε βλέπω online ελπίζω να είσαι καλύτερα

Βίκυ τα τυροπιτάκια γίνονται σαν τούβλα, βασικά η συνταγή δεν έχει μέσα μπεικιν ούτε μαγιά και φαντάζομαι γιαυτό

Έρη δυστυχώς τον βγάλαμε πάλι τον ακατανόμαστο :evil::evil::evil::evil::evil:

Εγώ ρε κορίτσια με το σίδερο έχω εμμονή θέλω μέσα στην ντουλάπα να είναι όλα τακτοποιημένα και αυτό δεν γίνεται αν δεν είναι σιδερωμένα και επίσης δεν θέλω να μου σιδερώνει ρούχα κανένας θέλω να τα κάνω μόνη μου, είμαι πολύ τρελή???????????????????

Γίωτα δεν κατάλαβα το λέρωσε τελικά το χαλί η Κ???????????????

Εγώ δεν ξεκινώ πάντως τέτοιες διαδικασίες μέσα στον χειμώνα, όταν μαζέψω τα χαλιά σκέφτομαι

Για τα Χριστούγεννα στολίζουμε συνήθως 1ο ΣΚ του Δεκεμβρίου αλλά φέτος σκέφτομαι λίγο αργότερσ γιατί με την Έλενα δεν βλέπω να αντέχουν αλλιώς μέχρι τα Χριστούγεννα

Χθές κατάφερε και χάλασε 2 ασφάλειες που είχα στο σύνθετο :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε????

εγω πλεον ειμαι μια ηρεμη μανουλα γιατι ο σπυρακος πλεον κοιμαται οοοολη την νυχτα

τα καταφεραμε!!!!!!!

το ιδιο ηρεμος ειναι και ο μικρος

σημερα θα παμε φυσιοθεραπεια-λογοθεραπεια και μετα παιδιατρο

εχει βγαλει σπυρακια σε προσωπο και ποδια και πολυ φοβαμαι μην ειναι καμια ανεμοβλογια(δεν την εχω περασει εγω)

ετσι και την περασω στα 35 μου καηκα!!!!!!!

μπορει να ειναι και κουνουπι βεβαια αλλα δεν μπορω να τα ξεχωρισω απολυτα...δεν καθεται να τα δω καλα

τωρα ετοιμαζομαστε για να παμε λαικη...

καλε η γωγω που ειναι?????

χαθηκε

και η αργυρω το ιδιο

ελπιζω να εισαι καλυτερα αργυρουλα μου και να ξαναμπεις συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!

σηκωθηκα νωρις σημερα, θελω να παρω τον μικρο και να παω τα χαρτια του νοσοκομειου στη δουλεια του τολη και στο ικα, αλλα αυτος εχει αλλη αποψη.. δεν ανοιγει το ματι με τιποτα!!!

νατασουλα ναι κοπελα μου εισαι τρελη!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ακου εκει!!! τι εμμονη ειναι αυτη με το σιδερο???

αντε πολυ καλα που εισαστε καλυτερα νασας δουμε κιολας!!!

η κωνσταντινα πρεπει να το εγκαινιασε καταλληλως το χαλι!! :lol::lol::lol:

καλε η ελενα ειναι ενα αγγελουδι :lol::lol: , πως καταφερε και χαλασε τις ασφαλειες???

ουφ τι ηλιος ειναι αυτος παλι σημερα.. εχω εναν πονοκεφαλο...

μπεμπουλης μπραβο παρα πολυ χαιρομαι!!! να μην ξαναξυπνησει το πουλακι μου!!!!

ρε συμπεθερααααααααααααααααααααα που εισαι????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια μου ομορφα!

Κ καλή εβδομάδα!! Σημερα συμφωνα με το ημερολόγιο ξεκινάει η νηστεία για τα Χριστούγεννα...

Θα νηστέψουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ερη!!!!

μπα εγω δε νηστευω για τα χριστουγεννα.. μονο πασχα. εσυ?

αχ τι να τον κανω, δεν ανοιγει το ματι του.. το πουλακι μου, κοιμαται τοσο γαληνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία έκανε δουλειά το βιβλίο τελικά??????? μπράβο στον Σπυράκο από εδώ και πέρα μόνο συνεχείς και ήρεμους ύπνους εύχομαι

Λένα άστο παιδί καλέ να κοιμηθεί πας αργότερα

Αγγελούδι η Έλενα :lol::lol::lol::lol::lol: είσαι τρελή

Έρη εγώ δεν έχω νυστέψει ποτέ για Χριστούγεννα, ιδέα δεν είχα ότι ξεκινάει σήμερα η νηστεία :oops::oops::oops:

Μαρία μόνο από φαγητό, σαν δεν ντρέπεσαι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Οσες εετε ερωτα τρελο με το σηδερο..παρακαλω να προσελθετε,..διαθετω σουπερ φαρδια και μεγαλη σιδερωστρα και τουρμπο σιδερο....βαριεμαι την διαδικασια.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Κερναω Ταλιατελες ογκρατεν απο χτες - τελεια εγιναν- καθως και μια παραλαγη των κατοροκεικ της Βενης τα οποια τσακισε ο αντρας μου αλλα εκανα 2 ταψια...

ι μικρο ςπαλη δεν συγκηνηθηκε να φαει..ελπιζω να φαει σημερα....

Βικυ το δικο σου πακετο εχω σφαχτει με ενα κουριερ- πολυ βλακα- που δεν θελει να στειλει γιατι ειναι λεει γιαλυνο..

εχω παραγγειλει το ιδιο ειδος σε μεταλικο κουτι και θα ερθει..δε νομιζω να μου αντισταθει..χαχαχα..λες να τον κερασω και αυτον ενα...χαχαχα

Σημερα ειναι πολυ πρισμενη..ειναι η ευδομαδα που περιμενω περιοδο και πριζομαι ..ντε να ερθει να τελειωνουμε.

Παντως παιδια ο μικρος κοιμαται καλα..ΟΚ ξυπναει στις 2-3 πινει γαλα και ξανακοιμαται αλλα τουλαχιστον δεν γκρινιαζει και χωρταινει υπνο και ξυπναει χαρουμενος

Η Γωγω μαλλον τρεχει με την μετακομιση...ρε Λενακη δε την παιρνεις κανενα τηλ. να δουμε αν ειναι καλα;;;

Αργυρουλα μου που χαθηκες;;;;;

γραψε μας νεα, πες μας και θα νιωσεις πολυ καλυτερα..ελπιζω να ειναι ολα καλα

Μιτσακιιι κουμπαρουλα μου γλυκια πως παει το νινι;;;;;

Νατασουλα φιλια στην Ελενα

Εμεις οταν εμεινα στην μαμα μου στολιζαμε καθε χρονο στις 01/12 στα γεννεθλεια της μαμας και ξεστολιζαμε στις 08/01 μετα την γιορτι του μπαμπα...εγω περισυ εκανα δεντρο με το ζορι..φετος μπορει να μη κανω..

Σορυ παιδια αλλα δεν ειμαι λατρης των Χριστουγεννων..ειδικα οταν εξω εχει 20 βαθμους

Θα παμε ομως με τον μικρο στην Ονειρουπολη στη Δραμα..μπας και δει λιγο χιονη..η αυθυμερων η ενα ΣΚ αναλογα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeρα!

Νατασουλα τα σουφατεπι ειναι τα πλακακια!!! που ειναι καθετα τοποθετημενα μεταξυ τοιχου και πατωματος!

αχ πως αλλιως να το περιγραψω?

τι ωραια που ηταν που κοιμομουν σπιτι το βραδυ?

απο σημερα δουλεια παλι το βραδυ!

τι μαγειρευουν σημερα?

ο ζορο-Ψωμιαδης βγηκε παλι?

αντε τελειωσαν και αυτες οι εκλογες!

χθες η μικρη ηθελε να δει μπαρμπι και της λεγαμε οτι δεν εχει(μπας και κοιμηθει)και οτι εχει εκλογες....

αλλαζε καναλια μονη της και καποια στιγμη λεει:

¨ωωωωωωωω ολα τα καναλια εχουν μαμομαρες¨

Γιωτα οπως τα περιγαρφεις την βλεπω ετοιμη την Κ. αν δεν κανεις κατι τωρα μετα θα αδιαφορησει και η ιδια!!!!!!!!!

και το χαλι λεπτομερεια....ειναι δικο σου..χιχιχ!

αλλα το να μην φορα πανα ενα παιδι εχει τα δυσκολα του....

χθες την ωρα της βαφτησης της ηρθε για τσισααρχισε και φωναζε μεσα στην εκκλησια

" τσιισα τσισα..θελω τσισα να κανω... αχ αχ θα φυγουν και ειναι κατουλημενο το κασον μου...οχι χοι ε θελω!"

...και στο τραπεζι στις 2 ωρες κατουρησε 3 φορες και εκανε και κακα της.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα έρχομαι εγώ να σου σιδερώσω αλλά θέλω τσιζκεικ :D:D:D

Βίκυ μια χαρά το περιέγραψες απλά λέγονται σοβατεπί ίσως έτσι το καταλάβει

Με τα τσίσα-κακά υπομονή λίγο ακόμα στην αρχή θα είναι δύσκολα αλλά σιγά σιγά θα μάθει να το ελέγχει καλύτερα και να μπορεί να κρατιέται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδια μου! :D

Δεν επανήλθα χθες, γιατί... ξεράθηκα!!! i-)

natasoula, ναι, είσαι λίγο τρελή! Εγώ είμαι της σχολής της Νατάσας κι ακόμα χειρότερα!!! :lol: Μία φορά το μήνα που έρχεται γυναίκα, σιδερώνει μόνο ρουχαλάκια της μικρής και μερικά αναγκαία δικά μας! Πετσέτες, σεντόνια... εννοείται ΠΟΤΕ!!! :lol:

Αναστασία, μπράβο στο Σπυράκο!!!!!!!

Έρη μου, εγώ θα νήστευα, αλλά με πρόλαβε η εγκυμοσύνη! χιχιχι... Αλλά κι απ' τη προηγούμενη εγκυμοσύνη, μου την έδινε αυτό, γιατί ο άντρας μου τρώει ψαράκια, γαρίδες κλπ (που εμένα με τρελαίνουν!) κι εγώ με το ζόρι τα κρέατα, γιατί είχα πεσμένο αιματοκρίτη! Στο τέλος τα ΣΙΧΑΘΗΚΑ και είμαι σίγουρη ότι το ίδιο θα πάθω πάλι!! :ymsick:

Καλημέρα τσούπρες! Πολύ καλή εβδομάδα!!!

Αργυρώ, εύχομαι όλα να φτιάξουν, πολύ σύντομα... :x

Γωγώ, που είσαι μαρή; Που εξαφανίστηκες; Καψόνια μας κάνεις; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι θες!!!

Ελα εσυ να σηδερωσεις και σου φτιαχνω ενα με μπολικο μπισκοτο και πλουσια κρεμα..χαχαχαχα.

Αναλαμβανω επισης να παιξω με την Ελενα..χαχαχα

Βικυ μανα κουραγιο..τι να πω...

Μιτσακι φιλια πολλα..εχ και εγω ειμαι του ψαριου και θαλασινου και οχι του κρεατος..

ασχετο..τα κοτοπουλ απου μας εφεραν χτες..ηταν τικγα στα λιπαρα!!

ειναι δυνατων σπιτικο κοτοπουλο- και ηταν και μικρουλια γυρω στο 1,5 κιλο εκαστο να εχουν τοσο λιπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

¨ωωωωωωωω ολα τα καναλια εχουν μαμομαρες¨

=))=))=))=)):)):))

Δεν νηστεύω ούτε και εγώ.. Παλιά νηστευα αλλά τωρα πια μπααα....

Χρυσα εχεις δικιο, ελπίζω συντομα να κρυώσει ο καιρός γιατι ετσι οπως πάει θα κρεμάσουμε σωσίβια και κουβαδάκια στο Χριστουγενιάτικο δέντρο...

Κορίτσια να σας πω τι με απασχολεί τόσες μέρες τωρα... Υπάρχει περίπτωση να φυγουμε για Τορόντο Καναδά (τώρα που το σκέφτομαι εκεί δεν θα ξαναδώ σωσίβια και κουβαδάκια χαχα, μονο ελκυθρα και σκι). Οπως κάποιες ξέρετε ο αντρας μου ειναι Ελληνοκαναδός. Εχουμε γενικά απογοητευτεί με την φάση εδώ στην Ελλάδα και οι επαφές του αντρα μου του λενε να σηκωθεί να φυγει απο εδώ.. Του εχουν μια καταπληκτική θέση στην μεγαλύτερη εταιρεία τηλεπικοινωνιών σε όλη τη Βόρειο Αμερική και ενα project που στην Ελλάδα θα περάσουν 100 χρόνια για να γίνει..

Το σκεφτόμαστε και εγώ ειμαι θετική αλλά ταλανιζόμαστε με συζητήσεις αν πρέπει και αν οχι, τους γονείς μας, τι θα κάνουμε τα πραγματα μας, τα δάνεια μας και τέτοια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω τι με απασχολεί τόσες μέρες τωρα... Υπάρχει περίπτωση να φυγουμε για Τορόντο Καναδά (τώρα που το σκέφτομαι εκεί δεν θα ξαναδώ σωσίβια και κουβαδάκια χαχα, μονο ελκυθρα και σκι). Οπως κάποιες ξέρετε ο αντρας μου ειναι Ελληνοκαναδός. Εχουμε γενικά απογοητευτεί με την φάση εδώ στην Ελλάδα και οι επαφές του αντρα μου του λενε να σηκωθεί να φυγει απο εδώ.. Του εχουν μια καταπληκτική θέση στην μεγαλύτερη εταιρεία τηλεπικοινωνιών σε όλη τη Βόρειο Αμερική και ενα project που στην Ελλάδα θα περάσουν 100 χρόνια για να γίνει..

Το σκεφτόμαστε και εγώ ειμαι θετική αλλά ταλανιζόμαστε με συζητήσεις αν πρέπει και αν οχι, τους γονείς μας, τι θα κάνουμε τα πραγματα μας, τα δάνεια μας και τέτοια....

Τυχεροί!!!!

Εγώ μόνο τους γονείς μου θα σκεφτόμουν που θα χάσουν τα εγγόνια τους.. Αλλιώς...

Από την άλλη κοιτάς να εξασφαλίσεις ένα καλύτερο μέλλον για τα παιδιά σου..

Μακάρι να πάρετε την πιο σωστή απόφαση.

Εδώ έτσι κι αλλιώς μπάχαλο γίναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη εγω δεν θα το σκεφτομουν πολυ!!!

Και θα σου πω γιατι.

Ειτε μας αρεσει ειτε οχι τα πραγματα στην Ελλαδα ειναι χαλια.

Καποιες εννοιες ειναι μακραν ανυπαρκτες

Ο καναδας ειναι μια ασφαλης χωρα- οχι ιδανικη ασφαλης. Με καλο συστημα υγεας και ικανοποιητικη ποιοτητα ζωης.

Θα ηθελα το παιδι μου να μεγαλωσει σε μια τετοια χωρα. Θα ηθελα να σπουδασει, να μορφωθει...

Τους γονεις σου θα τους βλεπεις..εστω καθε Καλοκαιρι και Χριστουγεννα, θα μηλατε στο τηλέφωνο θα αλληλογραφειται...

τα δανεια τακτοποιουνται..υπαρχουν και οι διατραπεζικες συναλλαγες

Ξανασκεψου το...τι θα ηθελες ..

ΠΧ αν μου ελεγες να φευγατε Αγγλια, Γερμανια, ΗΠΑ, θα σου ελεγα ξανασκεψου το..αλλα για Καναδα..βουρ..στην τελικη ανοιγει ςεκει ενα Ελληνικο εστιατοριο..να εχουμ εκαι εμεις που να φαμε αμα επισκεφτουμε τον καναδα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..στην τελικη ανοιγει ςεκει ενα Ελληνικο εστιατοριο..να εχουμ εκαι εμεις που να φαμε αμα επισκεφτουμε τον καναδα...χαχαχα

χαχαχαχαχαχαχα :)):)):))

Εγώ ειμαι πιο θετική απο τον αντρα μου.. έτσι και αλλιώς τους γονείς μου δεν τους βλέπω. Ειναι στην Ξάνθη και απο τότε που γεννησα δεν ανεβαίνω συχνά.. μια φορά τον χρόνο! Οι περισσότεροι φίλοι μου ειναι Θεσσαλονίκη και Ξάνθη.. εχω συνηθίσει 15 χρόνια τώρα να ειμαι αγνωστη ανάμεσα σε αγνώστους..

Δεν μπαίνει και η Αργυρώ να μου πει που ειναι μακριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Έρη εμείς δέντρο και το σπίτι εσωτερικά θα στολίσουμε το Σ/Κ που έρχεται και φωτάκια και λοιπά θα βάλουμε το Σ/Κ πριν τα γενέθλια μου. (13/12 τα έχω άρα στις 10/12 θα στολίσω μπαλκόνι)

Μη μασας λοιπόν επειδή η Λένα και η Σεσιλ είχαν μπάρμπα τον Σκρουτζ και είναι στριμμένες!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ?!?!?! Αν νηστέψουμε τί θα τρώμε;; Εκτός απο φακές στο σπίτι μας τρώμε μόνο κρέας! Ή κρέας συνδυαστικά με λαχανικά, ζυμαρικά. Πάντως χωρίς κρέας δε ζούμε.

Μόνο το Πάσχα καταβάλλουμε τρελή προσπάθεια.

Όσο για τον Καναδά, δεν έχετε τη δυνατότητα να πάτε δοκιμαστικά για λιγο καιρό και να αποφασίσετε; Πλακα πλάκα είναι απόφαση ζωής.

Σέσιλ υπομονή με τις φουσκομάρες σου και μην είσαι στρίτζω! Να στολίσεις ένα δεντράκι! Που θα αφήσει τα δώρα ο Αγιος Βασίλης;

Εμείς τον περιμένουμε πώς και πώς να έρθει να μας αφήσει το δώρο και εμείς για αντάλλαγμα να του δώσουμε την πιπίλα.

Ή μήπως να μην την αναγκάσω ρε παιδια να αποχωριστεί την πιπίλα;; Τί λετε και σεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου, ειναι πολλοι γνωστοί εκεί. Του αντρα μου βεβαια ετσι?

Ειναι και ο καλυτερος φίλος του αντρα μου εκεί με την γυναίκα του και έχουν ενα αγοράκι ιδια ηλικία με τον Κώστα..

Σισσάκι εχεις ιδια μέρα γενέθλια με τον Φιλιππο της Βενετίας.

Κ εμεις σαν και εσας χωρίς κρέας δεν ζούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω τι με απασχολεί τόσες μέρες τωρα... Υπάρχει περίπτωση να φυγουμε για Τορόντο Καναδά (τώρα που το σκέφτομαι εκεί δεν θα ξαναδώ σωσίβια και κουβαδάκια χαχα, μονο ελκυθρα και σκι). ....

Καλημέρα σε σας......!

Καναδά δεν θα πήγαινα, δεν μπορώ και τόσο κρύο και τόσο χιόνι όλο τον χρόνο!!!

θέλω και λίγο ήλιο και τώρα που το σκέφτομαι θέλω ΜΟΝΟ ήλιο, μέσα έξω!!!!

και ΗΠΑ δεν θα πήγαινα, δεν τους χωνεύω τους υπερατλαντικούς! δεν μου αρέσουν!

Η Γωγώ θυμάμαι είχε πει ότι το σαβ/κο ήταν τα εξάμηνα του μπαμπά της .......

σας φιλώ.... και συνεχίζω την μέρα μου με την κοπέλα μου, πολύ απογοήτευση, πολύ μαυρίλα...... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι εχεις ιδια μέρα γενέθλια με τον Φιλιππο της Βενετίας.

Κ εμεις σαν και εσας χωρίς κρέας δεν ζούμε...

Να με θυμίσεις να του στείλω λουλούδια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως κακομοίρα μου κανόνισε να φύγεις και να μην έχουμε βρεθεί έστω για ένα καφέ!! :?:?:|:)

Σέσιλ τα κοτόπουλα τα σπιτικά είναι πιο λιπαρά απο αυτά της αγοράς. Βέβαια παίζει πάντα και με τι τα τάιζαν. Ήταν ελευθέρας βοσκής;

Αργυρούλα καλήμερα! Έλα μωρέ... για ανέβα λίγο...! :)

Προσπάθησε τουλάχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε κανονίσει να φυγει ο Βαγγέλης τον Δεκέμβρη.. Να μείνω εγώ να τακτοποιήσω όλες τις εκκρεμότητες..

Να παραιτηθώ.. και να φυγουμε στην Ξάνθη για κανα 2μηνο, να κάτσουμε με τους γονείς μου μέχρι να τακτοποιηθεί ο μπαμπάς μας , να βρει σπίτι και τετοια..

Αργυρώ μου, δεν έχει Χειμώνα όλο τον χρόνο βρε! Εχει πολύ ζεστό καλοκαίρι και πολύ κρύο χειμώνα!

Εμένα ο ηλιος πάντως δεν θα μου λείψει.. γενικά είμαι του Βορρά εγώ..

Τωρα για τους Αμερικάνους που λες και εγώ έτσι ημουν όπως και με τους Γερμανούς :oops: , ειχα μια αντιπάθεια άλλο πραγμα.. ελα όμως που παντρευτηκα Καναδό και ήρθα στα ίσια μου..

Σισσυυυυυυυυυυυ δεν θα έρθεις την Παρασκευή????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυυυυυυυυυυυ δεν θα έρθεις την Παρασκευή????

Ωστε εσείς το αποφασίσατε;; Τότε καλή αρχή στη νέα σας ζωή Έρη μου!

Λέω να έρθω την Παρασκευή, αλλά δεν έχουμε επιβεβαιώσει τίποτα ακόμη οπότε αναμένω ανακοίνωση! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε κανονίσει να φυγει ο Βαγγέλης τον Δεκέμβρη.. Να μείνω εγώ να τακτοποιήσω όλες τις εκκρεμότητες..

Να παραιτηθώ.. και να φυγουμε στην Ξάνθη για κανα 2μηνο, να κάτσουμε με τους γονείς μου μέχρι να τακτοποιηθεί ο μπαμπάς μας , να βρει σπίτι και τετοια..

Αργυρώ μου, δεν έχει Χειμώνα όλο τον χρόνο βρε! Εχει πολύ ζεστό καλοκαίρι και πολύ κρύο χειμώνα!

Εμένα ο ηλιος πάντως δεν θα μου λείψει.. γενικά είμαι του Βορρά εγώ..

Τωρα για τους Αμερικάνους που λες και εγώ έτσι ημουν όπως και με τους Γερμανούς :oops: , ειχα μια αντιπάθεια άλλο πραγμα.. ελα όμως που παντρευτηκα Καναδό και ήρθα στα ίσια μου.

Τι ωραία...

Ζηλεύω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρουρά κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...