Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωταααααα

πεθαινωωω

και ο δικος μου κανει ετσι...

Το ρηξανε στο τικ τα παιδια καλεεεεε

και στο κοτσαριιιιι...

Εγω παντως κατι τετοιες στιγμες που ουτε ο ιδιος δεν ξερει τι θελει...τον αφινω να εκτονωθει...

εμα πια..αγκαλια δεν θελει...χαδια δεν θελεια...ουρλιαζει και χοροπηδα μεχρι να αποφασισιε τι θελεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagiwta sou dinw 100E an ertheis kai ton pareis twra ....den antexw alo !!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλοοοοοο :lol::lol::oops::oops::oops::oops:

πιες καφε...ηρεμησε...

παναγιωτα με ξεχασες..κλαψψψψψψψψψψψψψ

σημερα το μενου εχει μακαρονια με καλαμαρακια..μιαμ..

σας ειπα?

ακομα 7 βδομαδες κ τερμα η δουλεια :D:D:D:D:D

αλλα δε θα προλαβω τη συμπεθερα μου...θα εχει γεννσηει κ δε θα με θελει :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι η πεθερα μου του εδωσε φουντουνια και κρουσαν :evil::evil::evil::evil::evil::evil: μα καλα δεν βλεπει τι ωρα ειναι??? οτι ειναι ωρα φαγητου και δεν θα μου φαει γιατι θα θελει τετοια????

παναγιωτα λες και αυτος ο γιος να μοιαζει του προφεσορα???? :lol::lol::lol::lol::lol: αντε βρε δεν το νομιζω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παντως απο κιλακια καλος ειναι εισαι στον 8ο τωρα??

εμενα ηταν πολυ χαλια στα κιλα στον που γεννησα λιγο πριν τον 8ο ηταν 1250(πολυ χαμηλα για τον μηνα μου δηλαδη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[-([-([-(

Ναι καλα!!!Ακου εκει "δεν μιλαω"!!!

Μ'αρεσει που ειμαστε μια ωραιααααα ατμοσφαιρα!...

Λινακι μου τα ειπαμε εμεις...Απλα ηθελα να πω οτι μ'αρεσει πολυ αυτη η φωτο!!!!

Παναγιωτα (το ξερεις νομιζω) πως αν γεννησεις κανονικα στις βδ θα βγει μεγαλος κ λογω

ζαχαρου...(εννοω αυτης σου της ευαισθησιας)

Και επισης(το ξερεις κ αυτο πιστευω) πως ο υπερηχος δε δειχνει παντα σωστα!

κ εγω την εβλεπα ιδια με μενα...μμμμμμ!!!Τι να σου πω!Καρμπον! :lol::lol:

Βρε κοριτσια...Οσες δεν σχολιαζετε τιποτα κ μονο λετε τα δικα σας...Το κανετε γτ βαριεστε?

Θουλη μην αρχισεις τις ερωτησεις! :lol::lol:

Χρυσα καπου στο νετ ειχα δει καταπληκτικα καλυμματα ματιου(πειρατη)...Σατεν μεχρι κ με δαντελιτσα

γυρω γυρω! :lol: Σε πειραζω!!!

Λενιτσα εγω την εβγαζα απο την 2η βδ που ενιωσα ετοιμη ψυχολογικα να βγω απο το καβουκι μου!

Μεχρι τοτε δεν ηθελα καν να βγω απο την κρεβατοκαμαρα.....

Παρε τον αντρακο σου κ βγειτεεε!Κ στο ικεα θα πηγαινα αλλα οχι Σαββατο...!

Ερη γελασα πολυ με το ροφημα σου!!!!Κ το λιμπίστηκα!!!Σλουρπ!

Νατασουλα οπως βλεπεις μονο εγω κ εσυ μιλαμε για τον καφε μας...

Θελεις λοιπον να αποφασισουμε οι 2 μας!? :P

Αν και..Οπως ειπε η Λινα...Μηπως να μην ερθω?Αυτες οι μυξες δειχνουν ιωση η κατι κολλητικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια θέλω να αλλάξω υπηρεσία! Δεν αντέχω να βλέπω άλλο την κατάντια μας...!!

Θέλω απλώς να μη γνωρίζω! Ζηταω πολλά!

Παναγιώτα πολύ γέλασα!

Πάντως να πω τη μαύρη μου αλήθεια, όταν γκρινιάζει η Χαριλίνα, ευτυχώς σπανίως, δεν το αντέχω με τίποτα και πάει η φωνή σύννεφο. :oops::oops::oops:

Εχθές το κοριτσάκι μου έκατσε στο χαλάκι που έχω μπροστά στο τζάκι και έπινε το γάλα της. Σε κάποια φάση μου λέει "Μαμά πετσέτα φέρε"! Της λέω "γιατί αγαπη μου; έκανες ζημιά"; και μου λέει "γάλια χύθηκε"

Χαχαχα Σαν τα μούτρα μου το έχω κάνει το παιδί! Πού να τη δείτε να ξεσκονίζει! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala sissiw mou ayto to kanei kai o dikos mou ,mono pou den to leei me lekseis akoma :lol:

molis xisei kati esto kai stagona kanei san isteriko kai to skoupizei me oti brei :lol::lol::lol:

kai eimai sigouri oti tou to exw perasei egw :?

oso gia thn doulia sou ...kane ena formatna sbiseis thn mnimh :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία αρχίζω να πιστεύω ότι έχουν κανονίσει να πάνε για καφέ χωρίς εμάς και δεν θέλουν να μας το πουν :roll::roll::roll::roll:

Αν είναι μόνο μυξούλες και δεν υπάρχει πυρετός βήχας κτλ δεν υπάρει πρόβλημα, η δικιά μου πάντως μυξούλες έχει όλο τον χειμώνα και η παιδίατρος κάθε φορά που πηγαίνουμε μου λέει δεν έχει τίποτα (λαιμός, αυτιά πνευμόνια καθαρά) οπότε δεν δίνω σημασία στις μυξούλες

Παναγιώτα από τον υπέρηχο κατάλαβες ότι δεν μοιάζει εσένα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία δεν την έβρισες την πεθερα???? μα φουντούνια και κρουασάν μεσημεριάτικα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala sissiw mou ayto to kanei kai o dikos mou ,mono pou den to leei me lekseis akoma :lol:

molis xisei kati esto kai stagona kanei san isteriko kai to skoupizei me oti brei :lol::lol::lol:

kai eimai sigouri oti tou to exw perasei egw :?

oso gia thn doulia sou ...kane ena formatna sbiseis thn mnimh :lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο ρε Άφρο και είναι και αγόρι!

Είναι βασικό να θέσεις τις σωστές βάσεις.

Κανόνισε μόλις μεγαλώσει να τον καλομάθεις, να μη σηκώνει τον πισινό του και να τα ακούς από τη νύφη σου αύριο μεθαύριο!! χαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai skeskonizei ,kai bazei plintirio kai skoupa ,mou dinei kai mantaliakia .....thelei kai na sfougarisei alla den ton afinw akoma :lol::lol::lol:

siga mhn ton kanw kalomathimeno kai egw na ksepatonome ....den tou tapane kala ;)

a bazei kai piata potiria ston xeroxiti kai mazeyei kai psixoula ....mono pou ta trwei meta den ta petaei :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αναστασια πολλες φορες δε σχολιαζω γιτι δε προλαβαινω..αλλα κ πολλες φορες βαριεμαι..

ε ειμαστε κ πολλες ρε..τι να πρωτοσχολιασω..

ιδιως στο προηγουμενο τρενο ειχα λαλησει...

νατσουλα παμε οπου θελετε για καφε τη κυριακη..αρκει να ναι σχετικα νωρις :oops:

πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..σε λγιο θα φαω μεσιμεριανο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mazeyei kai psixoula ....mono pou ta trwei meta den ta petaei :lol::lol::lol::lol:

axaxa, sou leei i ilektriki ta katapinei giati oxi k ego?

Βρε Αναστασία μου, είμαστε τόσες πολλές σε αυτο το τραίνο που αν ειναι η καθε μια να σχολιάζει τα πάντα όλα, θα είναι κάθε τραίνο και ενα θέμα.

Καμια φορά προσωπικά εγώ ας πουμε, δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα και λέω κατευθείαν αυτο που ηθελα να σας πω.. Ελα μωρέεεεε δεν ειναι κακοοοοο :oops::D

Σισάκι μου ανέφερες ότι πως καθόσουν τόσα χρονια και δεν πήγαινες σε αιματολόγο και τώρα πήγες. Δεν το είχα πολυκαταλάβει αυτό. Νόμισα ότι κάτι συνέβει, δεν αισθάνεσαι καλά, και γι αυτο πήγες για εξετάσεις. Αν δεν ειναι έτσι τότε εντάξει, μπορείς να περιμένεις λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΧΟΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

κοριτσακια μακαρι να ειμστε καλα

και να βρεθουμε στο καφε

αν γινει

Νατασουλα ας ειανι και προβε παλι καλα

θ απερασετε και γω αθ σακσω απο τη ζηλεια μου...

Ανασατσουλι η φωτο ειναι δικο σου δημηουργημα

πως να μην βγηκε ωραια????

Θουλιτσα γιαμι γιαμι μακαρονια με καλαμαρακια

θα με πεθανετε στηνπεινα...

Λενιτσα και γω σουρτουκευα πολυ

απο νωρις μηνα και πανω ..

αλλα το ΙΚΕΑ δεν το ηθελα

και κυριως λογω οτυ οτι δενηξερα

ποτ εθα καλψει η μικρη για μεμε

και αντε να βγεις αποκει....

Μπεμπουλης...τι αν πω για την πεθερα σου ??ψυχραιμίαααααααααααααα

μα δεν την νοιαζει να φαει σωστα το παιδι??

ευτυχως εγω (ακομη)δεν εχω κανενα προβλημα

ειδικα σε θεματα δαιτροφης με ρωταει στο παραμικρο

ευχομαι να συνεχισει....

να ναι καλα η γυναικα....

Σεσιλακι...πολυ σεξι θα εισαι με το μπαλστρωμενο ματακι!!!

Νατασογεμιστρουλα φιλακια στη κοιλιτσα...

τι καλο κανουμε σημερα???

κανα ντονατς

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΠΑΩ ΣΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ!!!

ΑΧ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τι να σας πωωω...μεσα στο στιλλ..χιχιχιχι

Αχχ..

Λινακη εγω παντως ειχ αθηλασιε στο ΙΚΕΑ..ημουν στις κρεβατοκαμαρες, ε του ρθε λιγουρα..στρογγυλοκατσα και τον θηλασα...μια χαρα ηταν..

Οπως επισης και στο ΣΜ 40 ημερων ο Τζεφ..τι να κανω...πεινασε στον παγκο των τριων..πηγα εκει που ειχαν τα επιπλα κηπου- εξω αλλα ηταν καλοκαιρι, καθησα σε εναν ωραιοτατο καναπε..και μια χαρα..αφισα τον συζυγο να πληρωσει...χιχι

Ερη φιλακια,

Θου επισης, παω να μαζεψω το χουλιγκαν

Αφρο θα τα πουμε..να δω ποτε θα εχω χρονο να σε παρω τηλ απο το γαρφειο.

Παναγιωτα Μιτσακι κουμπαρουλες προσοχη στις κοιλιτσες.

Σισακι...κουραγιο Μανα...ολα καλα θα πανε...ζητα μετατξη..ελα Θεσσαλονικι..περναμε τελεια εδω!!

Νατασουλα αναστασια αποφασιστε και εγω -αν ειμαστε καλα- ακολουθω..χατηρια δεν χαλαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα καλή ξεκούραση

Άλλη μια ωρίτσα και σχολάω κι εγώ

Μάρθα κατά τις 11 είναι καλά?

Αφροδίτη και Σισσιώ δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά η όρεξη για δουλειές συνήθως τους φεύγει γρήγορα κάπου εκεί στα 3 :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλάρωσα και εγώ, τέλειωσα με τις περισσότερες δουλειές.

Αντε μια ωρα και 10 λεπτα και εφυγα!

Τι θα κάνετε σήμερα?

Εμεις τιποτα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα με ξεχασες..κλαψψψψψψψψψψψψψ

σημερα το μενου εχει μακαρονια με καλαμαρακια..μιαμ..

σας ειπα?

ακομα 7 βδομαδες κ τερμα η δουλεια :D:D:D:D:D

αλλα δε θα προλαβω τη συμπεθερα μου...θα εχει γεννσηει κ δε θα με θελει :cry:

Κοριτσαρα μου οχι δε σε ξεχασα!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

ΜΕ τα τηλ. αστα να πάνε.Την πρωτη φορα μιλαγα με μια φιλη στο σταθερο (μου'λεγε τον πονο της για τα γκομενικα) και μετα τον κοιμιζα.

Καλε γιατι να μη σε θελει η συμπεθερα;;;Εσυ θα μπορεις να της κανεις και κανα μαγειρεμα. Οχι σαν τις θειαδες που ερχονται και πρεπει να τις τραταρεις κιολας.Πιιιιφφφφφφφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli an piw kialo kafe tha ton deis na petaei panw apo to komotirio :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Τρελαρα!!!!Φανταζομαι το σκηνικο!!!!

Αναστασια μου μαλλον στον προφεσσορα μοιαζει και αυτος.Πω πω και ποιος αντεχει την καζουρα πάλι. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.healthierworld.gr/portal/cc7 ... 7cc7c.html

Έψαχνα να βρω αν μπορώ να φάω μύδια και έπεσα σε αυτό το απαράδεκτο και ανακριβές άρθρο..... Εφόσον αυτός λέει να μη φάω μύδια και όλα τα υπόλοιπα είναι λάθος, μπορώ να τα φάω ή όχι;;;; :lol:

Τελικά είναι η μικρή 4300γρ. Πήρε 140γρ σε μια εβδομάδα με τα 6 γεύματα την ημέρα. Εμένα μου φάνηκαν λίγα, αλλά μην είμαι και αχάριστη, 11 ημερών είναι μόνο!

Σας χαιρετώ και πάω να κοιμηθώ μισή ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα να μη σου κανει καμια εντυπωση...αυτην την μπουρδολογια αναπαραγουν κατα κορον το 95% των γιατρων στην Ελλαδα..

ελεος..εγω τα διαβαζω κατι σαν βιβλιο επιστιμονικης φαντασιας..για το Γετη των Ιμαλαιων..να ειναι καλα η λαλα και η Αγλαια και ολες οι υπολοιπε ςπου μου ανοιξαν τα ματια

Ο μικρος καθετε και βγαζει τα γαντια μιας χρισεως απο το κουτι τους...και νευριαζει που δεν σκιζονται και τρογονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to teras ksipnise .....ta kefalia mesa .

midia kai lipa malakia mpiax mpiax mpiax

athhna hremise einai 4300 kai einai 11 hmerwn !!!! poso tha htheles na einai !!!

xrusa partou ta gantia mporei na kopsei kommataki kai na pnigei ...to exei pathei mwro me mpaloni .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...