Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Κατερινάκι μου ΚΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ με ενα και δύο μωρά λαχταριστά στην αγκαλίτσα σου.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ........................

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...........

ζαχαρωτούλι με πήραν 14 γονιμοποιήθηκαν , πάνε για βλαστοκύστες...αν πάνε όλα καλά Τρίτη αλλιώς Κυριακή.................Παναγίτσα μου............

Κανε Παναγίτσα μου λίγα θαυματάκια παραπάνω αυτές τις μέρες...είμαι απλυστη αλλα θέλω όλες να τα καταφέρουμε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

m1211.gifm1211.gifm1211.gif

με το καλο αυριο Κατερινιωωωωωωωωω!!!!! ενα ++++++++++++++++++++ ΝΑΑΑΑ με το συμπαθειο!!! m1235.gifm1235.gif

μπραβο και στην κοπελααααα να της ζησουν τα παιδακια της!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ καλως τη Νικολ μας!!!! αντε αντε εφτασε η ωρα το γιαννη βαλαωρα!!!! χαχαχα

μετα φεεεεεετααααααααα αραγμαααααααααα....τηλεοραασηηηηηη και φαιιιιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου με το καλό να δείτε κ το μωράκι σας......τι τελικά είναι..... όχι ότι παίζει ρόλο ...

Βρε κοριτσάκια ξέχασα......... ο καρδιολόγος μου βρήκε φύσημα στην καρδιά ...σας εχει τύχει??

Οταν κάνω γυμναστική με τσιμπαέι η καρδιά μου κ με τόσες στεναχώριες χτυπάει σα τρελλή καμια φορά....λέτε να μείνω..........? στεναχωρήθηκα λίγο....τόσα προβλήματα αλλο ένα μου έλειπε........

θα κάνω ενα τρίπλεξ...κ ο Θεός βοηθός................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικολ μου τελεια τα εμβρυακια σου!!!!Με το κλο να τα δεχτειςκοπελα μου και να τα κρατησεις 9 μηνες μεχρι να τα χεις στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το φυσημα δεν ειναι τιποτα σοβαρο ο μισος και πλυθησμος το χει απλα να ξερεις πως πριν απο οποιαδηποτε ναρκωση εστω και μεθη θα πρεπει να παιρνεις μια αντιβιωσουλα αμοξιλ 1000 συνηθως..ακομη και πριν να γεννησεις..η κουμπαρα μου το χει και ξερω...

Ζαχα ποτε πας για υπερηχο???

Γιωργο με το καλο να δειτε το ζουζουνι σας!!!!Καλε πως περασε ο καιρος??

Λολλι πως παει η κοιλιτσα???Φουσκωσε αρκετα???

Σοφιτσα χαρηκα πολυ με τα νεα σου κοπελα μου!!!!Μπραβοοοοο!!!!!!!!!!!!

Μαριλου?????Τα δικα σου σπορια ολα καλα?????/

Αλλη γκαστρωμενη εχουμε??

Θα μαι εγω αυριο!!!!!! ;);););););) χαχαχαχαχαχαχα καλο ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale nikol ti einai auta p les . . . !ap tin stenaxwria einai re koritsi m!

toso agxos pername!

min anisixeis!

s piran 14 koritsaki m????anteeee ola na pane teleia!

egw zaxarwtouli m kala eimai!perimenw na adiathetisw na arxisw k tis alles enesoules gia ta wariakia!

kai agxwnomai re koritsi m!eida 21/10 kai perimenw autes tis meres kai thelw na erthei stin wra tis na arxisw ti diadikasia siga siga!pw pw alles fores parakalousa na min patisei kai erxotan k prin tin wra tis, kai twra p thelw na dw stin wra m fovamai oti tha argisei k agxwnomai:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη αρχη μικρο μου!!!!! το ξερω κι εγω ετσι παρακαλουσα ΜΟΝΟ στις προσπαθειες εξωσωματικης!!! χαχαχα τις αλλες φορες ελεγα ΞΕΧΑΣΕ ΜΕΕΕΕΕ μωρηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν χοριακές, Κατερινούλα σου εύχομαι μία τεράστια χοριακή μέσα από την καρδιά μου.

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν ξερω τι ειναι το φυσημα....ο ντοκτορ τι ειπε???

Μου είπε έχω ενα κακο και ένα καλο ποιο θέλεις να ακούσεις πρώτα......

του είπα το καλό..........

μου είπε έχεις 22 αμβρυάκια απο τα οποία γονιμοποιήθηκαν τα 14

το κακό?

θα τα βάλουμε στον άντρα σου γιατί είσαι φέυγα........... :lol::lol::lol:

μπρρρρρρρρρρ κρύο ε? πλάκα κάνω μωρέ....να γελάσω λίγο με τα κρύα στεία μου......

παιδάκια χάρηκα για τις πληροφορίες που μου είπατε για το φύσημα, ωραία τώρα δεν ανησυχώ το έψαξα κ λίγο στο Internet....μάλλον δεν θα είναι κάτι σοβαρό......έκλεισα κ ραντεβού με καρδιολόγο 1 μέρα πριν την χοριακή το αφερεμένο.....και καλα να είμαι η καρδια θα τα έχει παίξει...... :lol: θα γελάσουμε με τον γιατρό θα στον στείλω κ αυτόν............

Κατερινάκι μου αναμένουμε τις χαρές σου ματάκια μου ε?

ζαχαρωτο μου δυστυχώς έχουν αυξηθεί αυτα τα φαινόμενα κ τρελαίνομαι στην ιδέα ότι περνάνε τόσο δύσκολα κάποιοι άνθρωποι.............είναι μεγάλο κρίμα...και να θες να βοηθήσεις δεν ξερεις ποιος λέει αλήθεια κ ποιος όχι .....

Girl απο άγχος κτυπάω κόκκινο , στον ύπνο μου βλέπω 2 ειδών όνειρα.........το ένα είδος δεν μπορώ να σας το πω [smilie=confused5.gif] και το άλλο είναι οι δουλειές που στον ύπνο καταστρέφονται...μας βρίζουν οι πελάτες κ.λ.π. Αστα μανιάνα...ξυπνάω με κάτι ταχυπαλμίες, πονάει η καρδιά μου...

Ολα καλά έχω τουλάχιστον 2 χρόνια ζωής ...........ουυυυυυυυυ θα βαρεθώ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλη γκαστρωμενη εχουμε??

Θα μαι εγω αυριο!!!!!! ;);););););) χαχαχαχαχαχαχα καλο ε??

Πολύ καλό και εύχομαι αληθινό λίγες ώρες έμειναν να το επιβεβαιώσεις.

ενας λαδωμένος αι βασίλης ετοιμάζεται λεει να έρθει στο σπίτι σου να σου αφήσει ενα μωροδωράκι φτιάξτου κανα κουλουράκι ή ότι άλλο θες να σου δώσει κ 2 δωράκια...έρχεται νωρίτερα ο καίμένος μόνο για σένα.... :lol::lol::lol:

post-876-13873935479648_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 χρονια σφαλιαρες θα σου ριχνω...αντε χαζοπουλιι!!!!!!!!! ουτε εγω δνε λεω τετοια!!! :lol::lol:

το πολυ πολυ χρησιμοποιεις την αλλη καρδια την εφερδικη!!!ΤΙΙΙΙΙΙΙ δεν εχεις????? α καλααααααααα!!!! :lol:

Ωραιος ο Αης.... :lol::lol: τι λαδι του βαλες????

ΧΕΛΩΝΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι κανεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω άλλη μία αλλα είναι χαμηλά στο πίσω μέρος..... [smilie=bootyshake.gif] :lol:

Του έβαλα ελαιόλαδο που είναι ελληνικό και νόστιμο.........δεν καθόταν αλλα του έβαλα παντού...

και απο πίσω.....δείξε αι Βασίλη.............. x_x

Για να γλιστρήσει βρε απο την καμινάδα..........μην πονηρεύεστε.............

post-876-13873935479745_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ δεν το καταλαβα οτι το κανες για να γλιστρησει και οχι για αλλο ;);) λογοοοοοοο νομιζεις? αφου τα πιανω αμεσως ρε!!!! :lol: γελασε κανεις?? α ειπα!!!!

Συγνωμη ρε νικολ αλλα μηπως λεω μηπως ειναι λιγο υπερβολικουλης ο στολισμος σου???????? :lol::lol: πως ξεσκονιζεις? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστούμε χελονίτσα μου.....εσύ τι κάνεις τώρα κοριτσάκι?

εγώ μετά από την 3η μου εξωσωματική (αποτυχημένη και αυτή) είμαι καλά, για όλα φταίει το άγχος μου είπε ο γιατρός, μιλάμε ότι έτρωγα τα νύχια μου μέρα νύχτα μετά την εμβρυομεταφορά και είχα να κοιμηθώ 15 ημέρες, τα μαλλιά μου άσπρισαν από το άγχος μου, αλλά τώρα στοπ το άγχος. Σταμάτησα να τρώω τα νύχια μου, μόνο και μόνο αυτό για μένα ήταν μεγάλη πρόοδος. ο γιατρός με άφησε λίγο να προσπαθήσω φυσιολογικά αφού το πρόβλημά μας δεν είναι και τίποτα σοβαρό, θα δούμε ελπίζω και προσεύχομαι...

φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλό και εύχομαι αληθινό λίγες ώρες έμειναν να το επιβεβαιώσεις.

ενας λαδωμένος αι βασίλης ετοιμάζεται λεει να έρθει στο σπίτι σου να σου αφήσει ενα μωροδωράκι φτιάξτου κανα κουλουράκι ή ότι άλλο θες να σου δώσει κ 2 δωράκια...έρχεται νωρίτερα ο καίμένος μόνο για σένα.... :lol::lol::lol:[/quote:1absoqcs]

Κατι θα του φτιαξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ωραιος ο Αι Βασιλης παντως!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xelonitsa ευχομαι να γινει οτι ειναι καλο για σας το συντομοτερο!!!! Πρεπει να ψαχτω κι εγω για ασπρες τριχες οσες τελος παντων εχουν μεινει στην τσεφαλη μου!!!!

Η μπαρτσελονιτα που ειναι σημερα να μας πειιιιιιι????? ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ μπαρτσσελονιτα!!!!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και Γιωργο μας! Ειχα δυο μερες να σας γραψω και μου λειψατε!!!!

Καταρχήν αν πω ενα μεγαλο ΛΥΠΑΜΑΙ στη NicoleG. Τα λογια ειναι περιττα αυτην την ωρα. Μονο να μη το βαλεις κατω κοπελα μου!!!

Sofitsa μπραβο!!! Ευχομαι ετσι ολα να συνεχισουν τελεια μεχρι το τελος και να αγκαλιασεις δυο υγιεστατα αγγελουδια!!!

Nicol μου μια χαρα θα προχωρησουν τα εμβρυακια και θα πανε σιγουρα ολα κατ' ευχην!!! Αυτο με τα ονειρα το ειχα και εγω! Εβλεπα και εφιαλτες αλλα και απο τα αλλα τα πονηρα :oops::oops::oops:

Και τελος ευχομαι αυριο στο Κατερινακι μας να μας ανακοινωσει τα καλύτερα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου τι ωραία νέα, πόσο χάρηκα 14!!!!!Φοβερά!!!!!Μπράβο μπράβο!!!!

Ζαχαρένια πως πάει το μπεμπέ;;;

Βασούλα είσαι καλύτερα;

Χαζομπαμπά πήγατε;;;

Λολιπάκι που είσαι; τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου , εύχομαι για το Κατερινάκι μας να είναι μια ξεχωριστή μέρα που θα πάρει τεράστια χαρά, και φυσικά θέλουμε μόλις πάρεις καλά νέα να μας δώσεις λίγη γεύση χαράς.

Ευακι μου 14 γονιμοποιήθηκαν κ την προηγούμενη , αλλά όταν τα αφήνουν για βλαστοκύστες μένουν πολύ λίγα, θα είμαι πολύ ευχαριστημένη αν τα καταφέρουν 6, θέλω 3 να βάλω ρε γαμώτο....με τα 2 την προηγούμενη δεν είδα φως............θα δούμε αν βάλει κ το χεράκι του ο Θεούλης, μόνο εκεί βασίζομαι ....να τελειώσει η ταλαιπωρία μου.

Ωστόσο το εντυπωσιακό νούμερο των 22 έχω βαρεθεί να το βλέπω να καταρέει...........θα δείξει ας γίνει ότι είναι για καλύτερο....

Βασούλα ευχαριστώ ματάκια.

Χελονίτσα, ξεκουράσου κ εύχομαι να προλάβεις την όποια υποβοηθούμενη προσπάθεια, γιατί όχι έχει γίνει τόσες φορες.

Ζαχαρωτό πές μας βρε πως προχωράει το μπεμπόνι σου...ξέρω είναι νωρίς αλλα μερικές φορές ξεχνάω ότι είσαι γκαστρούλα.........δεν σταματαει το άγχος αυτο το έχω καταλάβει για τα καλά.

ΜΠαμπαΑνεμοΓιώργη, περιμενουμε τα νέα του μωρού σας ε?...........για κοριτσάκι σας έχω....είμαι κ μέντιουμ..... :D

Καλημέρες, κουράγιο για την αναμονή στο Κατερινάκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...