Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Εχω πάθει υπερδιέγερση στην 4ησπεμρατέγχυση, έχω τουμπανιαστεί όπως τώρα στην 1η εξωσ. μου εχουν πει οι γιατροι για ασπράδια αβγών κ όχι αλάτι ............. :shock:

αλλα εγω χθες έφαγα πιτόνι :@) που είμαι!!!!!!!!!!!!!

γιαυτό κ η κοιλιά μου σήμερα ξεφαντώνει.!!!!!! βρε δε βάζω μυαλό.....τρώω μερέντα κ ότι βρω...

Απο σήμερα θα βράσω κανα αβγο..

Είμαι ο μάγος ταρμπομπό

έχω για αμάξι μου ενα αβγό

πάει όπου θέλω εγώ

και αν δεν πάει όπου ορίζω

το βράζω και το τηγανίζω!!!!!!!!!!!!!!!!

Girl Μου μάλλον το μακρύ κάνεις, μην μου αγχώνεσαι καθόλου δεν είναι η διαδικασία τίποτα η αναμονή είναι ...ρώτα κ εμάς....

μου έχει γράψει ο γιατρός καμια 30αριά αβγουλάκια...για να δούμε τι έκανε η κότα αύριο....

Thanks a lot μαναράκια μου....

ax koritsaki m!

to makri kanw e?:)

kalo einai ayto?:):)

O THEOS na valei to xeri Tou:)

sou euxomai olopsixa re koritsaki m O THEOS KAI H PANAGIA aurio na nai konta sou kai na se voithisoune!to axizeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια γειά σας...

Νικόλ μου , κοπέλα μου με το καλό αύριο, ολά καλά να πάνε. Παιδάκι μου γιατί τρώως αδείες και έχεις πάθει και υπερδιέγερση αυτό είναι σοβάρο; Καλύτερα να προσέχεις και να αφήσεις τις λιχουδιές!!! Εγώ ανησύχησα για σένα λίγο τώρα...

Βασούλα καλά κάνεις και δεν εγκαταλείπεις ούτε και εγώ, δεν μπορεί θα χαμογελάσει και για μας, όλες δυστυχώς περνάνε τις πίκρες τους αλλά κοίτα στο τέλος τα καταφέρνουν γιατί όχι και εμείς...

Χαζομπαμπά να πας πείς το φύλο του μπεμπέ εντάξει;

Ανησυχώ λίγο για τη Φένια; Έχουμε κανένα νέο και δεν το πήρα χαμπάρι;Έλπίζω πάντως να είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας...

Νικόλ μου , κοπέλα μου με το καλό αύριο, ολά καλά να πάνε. Παιδάκι μου γιατί τρώως αδείες και έχεις πάθει και υπερδιέγερση αυτό είναι σοβάρο; Καλύτερα να προσέχεις και να αφήσεις τις λιχουδιές!!! Εγώ ανησύχησα για σένα λίγο τώρα...

Βασούλα καλά κάνεις και δεν εγκαταλείπεις ούτε και εγώ, δεν μπορεί θα χαμογελάσει και για μας, όλες δυστυχώς περνάνε τις πίκρες τους αλλά κοίτα στο τέλος τα καταφέρνουν γιατί όχι και εμείς...

Χαζομπαμπά να πας πείς το φύλο του μπεμπέ εντάξει;

Ανησυχώ λίγο για τη Φένια; Έχουμε κανένα νέο και δεν το πήρα χαμπάρι;Έλπίζω πάντως να είναι καλά.

:lol::lol::lol: κάποιος έχει στο μυαλό του άδεια....όχι αηδίες εξου κ το wrong...του θέματος Ευάκι μου γλυκό....όχι μωρέ δεν έχω πάθει αυτη τη φορά υπερδιέγερση αλλα θέλω προσοχή....μην πάθω...τώρα το θυμήθηκα..πάω να βράσω αυγά αφού φάω πρώτα μια πιτιά......βάζω ντοματούλα τυράκι κ τίποτα άλλο δεν θα είναι σαν τη χθεσινή με πατάτες κ αδείες.... :lol: αηδίες...... σε φιλώ θα μπω αύριο αργούτσικα μάλλον γιατί είμαι παλιοπατρινιά κ ταξιδευω......κ θα σας πω τι έκανε η κότα..................Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOS POULOS nikol μου φιλακια!!!!!! <3

αυριο ολα να πανε ΣΟΥΠΕΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!! μπες να μας πεις, ναι?

είδες το έκανες πάλι ....LOS POULOS.... :lol::lol::lol::lol: έχεις την ατάκα στο στόμα.....θα μπω ζαχαρωτό μου φυσικά...... φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου μπράβο ματάκια έτσι χαλαρή να είσαι κ να μου πεις πως γίνεται ....σε λίγες μέρες. Ολα καλα θα πάνε αυτη τη φορά....

Ανεμούλη μου περιμένουμε τα νέα του μωρού ε? φιλιά πολλά

girl μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου, ανταποδίδω τις ευχούλες σου..μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....τι μου κανετε??

Εχω μια βδομαδα να μπω....καλοριζικο το no.9!!!

Δεν προλαβα ακομα να διαβασω ολα τα ποστακια αλλα θα το κανω αυριο...i promise.

Σας εχω ομως και γω νεα.... τις 10/11 πηγαμε για τελευταια χοριακη... 5802....ειδαμε και 2 τελιτσες στο υπερηχογραφημα

την επομενη μερα ...το μεσημερακι μπαινω νοσοκομειο....

Αποβολη....

Θα μπω αυριο μολις μπορεσω να τα πουμε λιγουλακι

Σας φιλω και σας καληνυχτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου μπράβο ματάκια έτσι χαλαρή να είσαι κ να μου πεις πως γίνεται ....σε λίγες μέρες. Ολα καλα θα πάνε αυτη τη φορά....

Νικολ μου απλα το εχω φιλοσοφησει λιγο και ειπα..Οτι ηταν να κανω εγω το χω κανει..αν ειναι Θελημα Του να Ερθει θα Ερθει...αν αγχωθω δεν θα βγαλω τιποτα παρα μονο κακο σε μενα θα ναι..οποτε το πηρα χαλαρα!!!

Τωρα μεχρι το Σαββατο ελπιζω να το τηρησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....τι μου κανετε??

Εχω μια βδομαδα να μπω....καλοριζικο το no.9!!!

Δεν προλαβα ακομα να διαβασω ολα τα ποστακια αλλα θα το κανω αυριο...i promise.

Σας εχω ομως και γω νεα.... τις 10/11 πηγαμε για τελευταια χοριακη... 5802....ειδαμε και 2 τελιτσες στο υπερηχογραφημα

την επομενη μερα ...το μεσημερακι μπαινω νοσοκομειο....

Αποβολη....

Θα μπω αυριο μολις μπορεσω να τα πουμε λιγουλακι

Σας φιλω και σας καληνυχτω

Κοριτσακι μου... :(:(:( Οτι και να σου πουμε δεν εχει νοημα...δεν θα απαλυνει τον πονο σου...Κουραγιο και υπομονη καλη μου..ο χρονος ειναι ο μονος γιατρος δυστυχως...

Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα καλη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....τι μου κανετε??

Εχω μια βδομαδα να μπω....καλοριζικο το no.9!!!

Δεν προλαβα ακομα να διαβασω ολα τα ποστακια αλλα θα το κανω αυριο...i promise.

Σας εχω ομως και γω νεα.... τις 10/11 πηγαμε για τελευταια χοριακη... 5802....ειδαμε και 2 τελιτσες στο υπερηχογραφημα

την επομενη μερα ...το μεσημερακι μπαινω νοσοκομειο....

Αποβολη....

Θα μπω αυριο μολις μπορεσω να τα πουμε λιγουλακι

Σας φιλω και σας καληνυχτω

koritsaki m:(

oti kai na poume emeis tha nai ligo gia to ti pernas!

den to pisteuw:(

stenaxwrethika para poli twra!

sou euxomai kali m o xronos na giatrepsei oti pliges s exei afisei auti i peripeteia!

eimaste plai sou se oti k an mas xreiasteis eilikrina!

kathe mera einai mia kainouria arxi auto na skeftesai koritsaki m!

mia agkalia megaliii k apo mena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια και μπαμπακουλη

Σας ευχαριστω παρα πολυ...μου δινετε κουραγιο και δυναμη να συνεχισω....και θα συνεχισω...μολις παρω το οκ απ'τον ντοκτορα μου...

Θα κανω ενα (2, 3, 4, 5) μωρο (μωρα) μουρλια που να μου κανουν το σπιτι ΑΝΩ-ΚΑΤΩ!!!! :D:D:D:D

Οχι παιδια ειλικρινα ειμαι καπως καλυτερα. Δεν θελω να με παρει απο κατω αλλα να κοιταζω μπροστα. Μπορει να εχασα αυτη την μαχη αλλα τον πολεμο θα τον κερδισω!!!!

Ολες μας θα τον κερδισουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝικολG :cry: στεναχωρήθηκα βρε κοριτσάκι μου.....σήμερα στην ωοληψία μου λεγανε κοπέλες πόσες αποβολές είχαν....κ τα έπαιξα.............δυστυχώς είναι κ αυτο το κακό στο σενάριο....δεν έχω λόγια καθόλου όμως για τέτοιες καταστάσεις...κ που το σκέφτομαι κάτι με πιάνει....Ωστόσο πιστευω οτι με αυτη τη ψυχολογία θα τα καταφέρεις κ εσυ κ τα μωράκια σου την επόμενη φορά...........

τι να πω ...λυπάμαι..συνέχισε δυνατή κ όλα θα πάνε καλά.............. :|

post-876-13873935474706_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες όλα καλά με εμένα, αυριο θα με παρουν να μάθω κ την εμβρυομεταφορά...02-12 η χοριακή................Παναγίτσα μου.................φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ G χαίρομαι πάρα πολύ που είσαι καλύτερα, ακριβώς έτσι όπως το λες θα γίνει, Τώρα από το 4 και μετά δεν θα έχεις απλά παιδιά, τα παιδιά του Πειραιά θα έχεις!!!

Νικόλ μου με το καλό η εμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκες μου καλησπερα!Δεν σας ξεχασα αλλα ολη την εβδομαδα ετρεχα....Εχθες ομως πηγα και γιατρο κ ακουσαμε και τις 2 καρδουλες ποοοοοοοοοοολυ καλα αυτη τη φορα!!Δεν προλαβα να διαβασω ολα οσα γραψατε αλλα εν συντομια θα πω οτι ο Αι-Βασιλης που κουναει το πωπουδακι του μου εφτιαξε τη διαθεση οπως και η στολισμενη μουριτσα της Ζαχας!

Κατερινακι καλη επιτυχια μεθαυριο με μια ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++χοριακη!

Νικολ με το καλο η εμβρυομεταφορα!

Νικολεγ μου τι να πω κοπελα μου..........ψηλα το κεφαλι και κουραγιο!Σου στελνω την αγαπη μου κ μια μεγαλη αγκαλια!ειλικρινα στενοχωρηθηκα πααααααρα πολυ κουκλα μου :(

Φιλια σε ολες(ξερω,ξεχναω πολλες αλλα θα επανελθω!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα πολύ χαίρομαι για σένα μπράβο κοπέλα μου ....

σε ευχαριστώ για την ευχούλα σου.

ευχαριστώ ζαχαρωτό μου.....πάω τώρα γιατι δεν μπορώ να καθομαι....πιέζομαι κ θα εκραγω :lol::wave: έχω και [smilie=book1.gif] ....φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikolg mou sou euxomai oti kalitero stin epomeni prospatheia sas!

na xereis oti edw eimaste oles gia na se stirixoume:)

ti egine nikol m?ola pigan kala me tin wolipsia s?:)

se skeftomouna xthes oli mera!

euxomai ola na pigane teleia!

zaxarwtouli m ti ginete?ola kala?:)

katerinaki m kali epitixia me ta apotelesmata s!

sofitsa mmmm poso xarika gia ta mwroulia s!

pigane ola teleia!!!yioupiiii!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!!!! Ολα καλα εδω ευχαριστω ''μικρο μου''!!! ;) Εσυ?

Νταντι κουυυυυυυλ????????????????????

ΣΟΦΙΤΣΑΑΑΑ μπραβο για τα ωραια νεα...με το καλο τα μωρακια σου!!!

Νικολ σε πηραν τελεφωνο???

αυταααααααααααααααααααα ειναι κανεις εδω??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα καλά αποτελέσματα για το Σάββατο. Πολλές ευχές και πολλά φιλιά!!!!!!

Σε ευχαριστω κοπελα μου!!!!!!!!!Την δικη σου περιπτωση τη σκεφτομαι συχνα παντως!!!!!!

Κοριτσια η μανουλα απο δω ειναι περσινη αγωνιστρια που με 42 χοριακη ξεκινησε και διδυμακια καταφερε!!!!Και ειναι δυο πανεμορφα κουκλια!!!!!!!!!!Να τα χαιρεσε κοριτσακι!!Γερα και καλοτυχα να ναι παντα!!!!!!!

Αλλη μια μερα κοριτσακια!!!!!!!!

Θελω θετικη ενεργειααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...