Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ!!!


Recommended Posts

Μαράκι μου μιλήσαμε και στην άλλη σελίδα...όλα καλά είναι και χαίρομαι που σε είδα ήρεμη κορού μου. Θα κάνεις ένα τέλειο μικρό αγγελούδι.

Οι άλλες οι κοπέλες τι κάνουν;

Βρέχει ρε κορούες σήμερα. Τέλεια:-))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 154
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι μου, είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα σου!

η γυναικολόγος μου μου είχε πει οτι είχε περίπτωση με 1- 20 και το μωρό ήτανε μια χαρά!!!

χαχα Χρυσταλλένη!

όλοι ίδιοι είναι!

&σε μας το είχε πει η γιατρός και ο δικός μου κοκορευότανε!

σε κάποια φάση ήτανε 1 ολόκληρο εκατοστό!

χαχαχα!

ο δικός μου ανέβασε πυρετό σήμερα.

όλη μέρα ήθελε να κοιμάται...

ελπίζω να περάσει γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα περαστικά στο μωράκι σου. Ελπίζω τώρα που σου γράφω να ναι καλύτερα.

Εμείς πήγαμε εκκλησία σήμερα πήγα και την λαμπάδα στον Αποστολο Ανδρέα στο Πλατύ Αγλαντζιάς και τον παρακάλεσα να μου προσέχει το γιο μου. Ένιωσα πολύ ωραία γιατί είχε καιρό να πάω εκκλησία. Το ίδιο και ο άνδρας μου.

Σήμερα απολαμβάνω μια πολύ ήρεμη μέρα. Ετοιμαζόμασταν να πάμε στη Λήδρα βόλτα, ήθελα να δω και κανένα ρούχο γιατί νομίζω έχει καταστήματα ανοιχτά και άρχισε να βρέχει:-)))) Είπα και εγώ να δώσω κανένα γυρό στα μαγαζιά και βρέχει.

Αν συνεχίσει θα πάμε στο Mall.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;;;; Άντρια, Μαρίαχαρ;;; ψιλοχαθήκατε.

Μαράκι μου ολα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elate koroues mou!! Ti mou kanete?

Chrystalleni mou kontevoume gia tin B'epipedou yiouxouuuuu :lol::)):lol:..Euxomai ola na pane kat'euxi!!!

Marigoula mou ipomoni k se 2 meroules 8a pas k esi gia tin epanaliptiki sou auxeniki..8etiki ske4i k ola 8a pane teleia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορούες μου! Τι κάνετε? Βρέχει σήμερα ε? Αυριο όμως πάλι Δευτέρα..ποόσο βαριέμαι να πάω δουλεια!!!

Με το θέμα της αυχενικής εχω καθυσηχαστεί με όσα έχω διαβάσει και σχεδόν εχω αποφασίσει να μην κάνω την επαναληπτική. Ειμαι σε μεγάλο δίλημμα αλλά από όσα έχω διαβάσει και ακούσει τζάμπα ανησυχώ.

Εσείς τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω Άντρια μου ότι κοντέψαμε για το υπερηχογράφημα. Τα Χριστούγεννα έλεγα ότι έμεινε ένας μήνας:-)Και εγώ το ίδιο πιστεύω. Τώρα να τα κανονίσω και με τη δουλειά να φύγω νωρίτερα.

Μαράκι να κάνεις αυτό που πιστεύεις. Όλα μια χαρά είναι:-)

Να σου πω Άντρια μου, τι γίνεται με ρούχα; Φοράς κανονικά τα δικά σου; Μέχρι τώρα εγώ ναι εκτός και αν είναι ανώμεσα και δεν τα φοράω γιατί σφίγγουν.

Θέλω να κοιτάξω να δω τι έχουν και τα μαγαζιά. Καμιά ιδέα;;;

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sou pw an me rwtiseis 8a sou pw pws o kairos en perna alla otan girisw pisw k to kaloskeftw lew ma pote emeina egkios k mani mani mpenw ston 6o mina? :).. Jeans den foraw apo tin mera pou to ema8a giati ta jeans mou einai 8eostena k sfiggoume polla stin koilia k sto kavalo..Vgalw tin me kolan k makries fanelitses..Agorasa k apo to prenatal jean pou itan kali i timi tou k eforisa to 2 fores alla en megalo mou akoma alla apoti fenete en 8a to 3anaforesw, valw mono koilia k stous kwlous k sta podia en ofkero k en opws to daneiko panw mou :(..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Για νόμιζα ότι οταν είσαι έγκυος στις κόρες βάζεις παντού;; Εγώ βάζω κοιλιά αλλά πρέπει να βαλα και λίγο πίσω:-))))) έτσι εντύπωση έχω.

Ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα της Β Επιπέδου σου αύριο.

Μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις:-)))

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!! Τι κάμνετε??? Εγώ έχω κενό και είπα να σας γράψω! Εγώ με κολ'αν την βγάζω και εχω κι ενα παντελόνι στυλ κολαν που ειχα παρει περσι από ζαρα και ειναι με λαστιχο..με βολευει πολυ..Θα παω να δω αν εχει και φετος να παρω ακομα ενα!!!

Περιμένουμε νεα Αντρια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou eimai stin mama mou alla epeidi 3erw pws 8a perimenete nea mou pira to pc tou aderfou mou gia na sas enimerwsw :))..Ola einai mia xara mou eipe o giatros, me e3etase k kolpika k eide k to traxilo mou,o plakountas mou einai empros8ios..I mpempoula mas einai 493gr k itan poli isixi mono epeze me to xeraki tis k etsi o giatros mou xtipage tin koilia gia na anoi3ei to ena tis xeraki na tis metrisei ta daxtilakia tis k ton koroideve to anoige k amesws to ekleine k to ekane gro8ia, mou ir8e na tou pw pws apo twra tous andres tou pezei sta daxtila tis =)) =))..Aplws talaipwri8ika me tin anamoni..Eixa rantevou 11:30 k 11 edwsa to xarti mou k me fwna3an stis 12:10 alla ligo meta pou 3ekinise i e3etasi ir8e enas kirios pou tous ma8enei to mixanima k o giatros tou ekane apories k egw eimoun to peiramatozwo gia 30 lepta ali8eia..Otan efige ekeinos me e3etase pragmatika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τα νέα σου:-))))))))))))))))))))))))) Σε σκεφτόμουν σήμερα και περίμενα να μάθω τα νέα σου. χάρηκα πάρα παρα πολύ. Είδες την κορούλα σου;;; Μια χαρά πειραχτήρι.

Άντε να τελειώνει και μενα αύριο γιατί είμαι σε υπερένταση

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες??? Αντρια μου εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικά!! Ολα καλα!!

Χρυσταλλένη μου περιμένουμε τα δικά σου νέα τωρα....Μην αγχώνεσαι όλα καλα θα πάνε..Εμένα μέχρι να έρθει η σειρά μου έχω καιρ΄λο ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορούες μου γεια σας!

Χάθηκα γιατί δεν είχα ιντερνετ αυτές τις μέρες..κάνουνε κάτι έργα εδώ δίπλα και κάνανε βλάβη στη γραμμή..δεν είχα ούτε τηλέφωνο σταθερό και ένιωθα αποκλεισμένη!!!

Χρυσταλλένη μου συγχαρητήρια για το γιόκκα σου! Και μας προικισμένος ήταν και ..είναι και καμάρι που το έχει ο άντρας μου!!! :lol: Έκανες την εξέταση? τί έγινε?

Μαρία μου μην επαναλάβεις την εξέταση..εφ' όσων σου είπε και ο γιατρός σου..εάν υπήρχε και το ρινικό οστό που νομίζω είναι πολύ πιο σημαντικό από τις πιθανότητες,τότε αυτά δεν είναι τίποτε..Το μωράκι σου είναι υγιέστατο και κοίτα να ηρεμήσεις!! :-*

Άντρια μου πονηρό θηλυκό η κοράσα σου ε? :lol::lol: Είχε όρεξη για παιχνίδια φαίνεται!!

Και εγώ χειμώνα που ήμουν έγκυος,την έβγαζα με κολάν, μακριά πλεκτά και μπλούζες και φορεματάκια για πιο καλά! Είχα πάει να αγοράσω τζην αλλά εκτός του ότι ήταν πανάκριβα,και εγώ μόνο κοιλιά έβαζα και ελάχιστα πίσω,τα πόδια μου ήταν αδύνατα και φαίνονταν άσχημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaxar mou eides ti exoume na travisoume me tin korasa mas? hehe :))..Oso gia ta rouxa mallon exoume to idio kaloupi sto swma mas giati me to jean pou epiasa apo ta prenatal eimai poli asteia einai megalo mou mono koilitsa evala tin vgazw me kolan k makria trikakia k faneles style forematos opws k esi alla epeidi to vrika se kali timi to jean eipa na to parw k sto katw-katw to xrisimopoiiw stin alli mou egkimosini i to dinw stin nimfi mou me to kalo pou 8a meinei egkios :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάρες??? Εγώ είχα πάρει πέρσι 2 τζιν εγκυμοσυνης και το ενα μου εκατσε κι οχι εντελως...Τα αλλα στα ποδια ειναι λες και χωράει και 2ο ατομο μέσα!!!

Μαριαχαρ πως ειναι το μωράκι σου??Μεγαλωσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!

εγώ είχα ευχαριστηθεί πολύ παντελόνια που είχα αγοράσει από τα μπένετον.

τα είχα πάρει από Ελλάδα.

στη Λευκωσία υπάρχει κατάστημα με ρούχα εγκυμοσύνης της μπένετον;

ήταν πολύ καλές οι τιμές τους και τα φόρεσα από την αρχή μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης!

ο μικρούλης μου είναι καλά, αλλά είναι πολύ ιδιότροπος

μάλλον βγάζει δοντάκια... ακόμη είμαστε φαφουτάκι... χαχαχα!

ααα την Κυριακή θα πάμε να δούμε τη Παναγιά των Πρισίων σε μιούζικαλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera nanouka mou!!

Den 3erw an exoume benetton me rouxa egkimosinis, na sou pw tin ali8eia den pire kati tetoio to mati mou..3exwristo katastima den nomizw alla den 3erw an exoun liga kommatia se kanoniko tous katastima..Perastika ston mikrouli sou..Oso gia to miouzikal axxxxxx 8a einai wraia :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες!! Νανούκα περαστικά στο αγοράκι σου.΄Θα πάτε στο μιούζικαλ ε? Περιμένουμε εντυπώσεις..

Αντρια μου εσύ τι κάνεις?? Εγώ εδώ βαριέμαι αλλά πρέπει να αρχίσω να κάνω τις δουλειες για του σχολείου..ουφ!!! :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορούες μου γεια σας.

Όλα καλά με τη Β Επιπέδου εκτός από την υδρονέφρωση που εντοπίστηκε στο γιο μου σε μικρή ποσότητα (μικρή ποσότητα ούρων σε κάθε νεφρό). Ο γιατρός τόσο του Μακάρειου όσο και ο ιδιώτης μου παν να μην ανησυχώ και ότι συμβαίνει αλλά εγώ επειδή είμαι αγχωτικιά μίλησα με ακόμα 3 γυναικολόγους και δύο παιδίατρους ό ένας χειρούργος και ο άλλος νεογνολόγος. Με καθησύχασαν ότι στις πλείστες των περιπτώσεων δεν εξελίσσεται σε κάτι ανησυχιτικό απλά θα το παρακολουθούν και θα κάνουμε υπέρηχους συχνότερα και απλά στο μέλλον όταν γεννηθεί με το καλό θα πρέπει να χ ω περισσότερο το νου μου γιατί μάλλον θα έχει ευαισθησία στις ουρολοιμώξεις. Αυτά τα νέα μας.

Μια χαρά είναι ο γιόκας μου απλά είχα φρικάρει στην αρχή ότι ήταν κάτι σοβαρό.

Μου ανανέωσαν την αντικατάσταση για ακόμα 3 εβδομάδες αρά θα δουλέψουμε ακόμη λίγο αν και είναι λίγες ώρες.

Αυτά τα νέα μας.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια μου φαντάζομαι την χαρά σου!!!Εγώ για τετοια θα αργήσω πολύ...

Βικτώρια θα την βγάλεις??Πολύ ωραίο όνομα!!

Χρυσταλλένη μου όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!Σε ποιο σχολείο εισαι αντικατάσταση? Εγώ πάλι θα πάρω άδεια από Τετάρτη, με έπρηξε ο αντρας μου οτι κουράζομαι και τον επεισα να πάω μέχρι την Τρίτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Μαράκι μου είμαι σε γυμνάσιο στο Στρόβολο. Προσωρινά βέβαια:-))) Χτες δοκίμασα και το πρώτο τζην εγκυμοσύνης, φόρεσα αυτό της νύφης μου να δω τι φάση είναι. Ήταν ακριβώς πάνω μου:-) Θα πάω σύντομα να αγοράσω τα δικά μου.

Ωραίο το όνομα Βικτώρια, μ αρέσει παρα πολύ:-)

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλίτσες!

ευτυχώς, είναι καλά ο μικρός μου και επανήλθε και η όρεξη του!

στο μιούζικαλ δεν πήγαμε γιατί δεν υπήρχαν θέσεις...

θα πάμε τη μεθεπόμενη Κυριακή.

τον είχα πάει στην τοσοδούλα όταν ήταν ενός και είχε ενθουσιαστεί πολύ!

Χρυσταλένη μου, εφόσον σου λένε οτι δεν είναι κάτι ανησυχητικό, μην αγχώνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...