Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη ανασταση σε ολους!!!!!!!!ευχομαι να περασετε τελεια,οτι κι αν κανετε!!!!!!!!!!!!!!!

γιωργο ειδικα για'σενα ευχομαι οοοοοολα να πανε καλα και να παρετε στα χερια σας ενα γερο μωρακι!!!!!!!την επομενη φορα που θα μπεις μαμμυ να εισαστε 3!!!!!!!!μην κανεις κανενα χρονο να μπεις!ενημερωσε μας!!!!!!!!!χαζομπαμπα,ε χαζομπαμπα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και οι υπολοιπες,του χρονου παρεα με γερα μωρακια!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση κοριτσάκια μου...με υγεια και ότι καλύτερο σε εσάς και την οικογένεια σας!!

Καλά να περάσετε όλες και όλοι!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά σε όόόόλα τα παιδάκιααααα!!!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μας δίνει ελπίδες για ένα καλύτερο αύριο!!!!!!!!!!!!!

Φιλούθια!!!!!!!! Από μένα & το μπεμπάκο μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!

Η Ανάσταση του Κυρίου να φέρει στις ψυχές μας γαλήνη και ηρεμία...Οτι επιθυμεί ο καθένας έρθει στην ζωή του...Υγεία και αγάπη στις οικογένειες σας!!

Φιλάκια κοριτσάκια μου...Να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας...και όσες προσπαθείτε να φουσκώσει γρήγορα η κοιλίτσα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά σε όλους-όλες!!!!!!!!!!

Του χρόνου..... όλες γκαστρωμένες!!!!!!!!!!

Γιώργο...... με το καλόόόό η αγορίνα σας!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα!!!!!!!!γιωργακη χρονια πολλα για την γιορτη σου κι απο εδω!!!!!!με το καλο να κρατησετε στην αγκαλιτσα σας ενα γερο αντρακι!!!!!!!

μαρακι, πιπιτσα με το καλο τα μωρακια σας κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!

πιπιτσα μου τι γλυκα που εισαι στη φωτο???????δεν φαινεται καθολου η ευτυχια στο προσωπο σου!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με το καλο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι!καλημερα πιπιτσα!!!!!!!!!!!

εμεις περασαμε πολυ οικογενειακα!!στον κηπο μας,ψησαμε φαγαμε,σκασαμε και τωρα ετοιμαζομαστε για την πρωτομαγια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εσεις πως περασατε μαρακι????????

οι υπολοιποι που εισαστε καλε??????ακομα κοιμαστε ή προσπαθειτε να χωνεψετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμε και εγο.... :lol::lol::lol:

τη κανετε??ολα καλα?

εμισ περασαμε καλα...φετοσ ιταν η προτι χρονια του ευαριστιτικα την Πασκα...ιμουν βασιλισα... :lol::lol::lol::lol::lol: ..αλι ψινανε αλι ετιμαζανε το τραπεζι..και πιο σιμανδικο..αλι πλινανε τα πιατα... :lol::lol::lol::lol: εγο μονο εβαγα φαι στο στομα...και εβαζα ..και εβαζα..ολι μερα... :o:lol::o:lol::o αλα ιχα και μια δικιολογια..ιμαστε 2!!! :lol::lol: εεεε??? ορεεα δικιολογια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχτεσ ομοσ κουραστικα λιγακι... :?:x:?:x ..ιχα επισκεψισ...επισιμι.. :lol::lol::lol: και κουραστικα..μονο και μονο απο να του πο στον κοστα..φερι το ενα φερι το αλο...και τα λιπα.. :lol::lol::lol: ..διλαδι..κουραστικα μονο απο να δοσο ενδολεσ... :lol::lol::lol:

αφτα απο μενααα...

ααα εφτασα σε 20 εβδομαδεσ.. :lol::o:lol::o ..αλα τοσο εχο ακομα...ουφφφφφ.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη.

Εμεις περασαμε το χειροτερο πασχα της ζωης μας.......... :(:(:(:(:( Τα διδυμακια μας ειχαν κολικους που ξεκινησαν απο την Μ.Παρασκευη κ κρατησαν μεχρι κ την Κυριακη του Πασχα. 3 μερες ειμασταν αυπνοι κ νηστικοι οικογενειακος,τα μωρα απο τους κολικους κ εμεις απο την κουραση...

Ουτε καν για το Αγιο Φως δεν βγηκαμε.....δραμα σας λεω.....

Η μεγαλη μπεμπουλα απο το πολυ κλαμμα κ το σφιξιμο εκανε ομφαλοκηλη το μαναρι μου :(:(:(:( στεναχωρηθηκα παρα πολυ.....

Χτες και σημερα ομως δοξα τω θεω ειναι καλυτερα.

Ουυυφ τα ειπα κ ξελαφρωσα....

Γιωργακη με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιπιτσα,Μαρακι,Νινα καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη!!! Να σας προσεχει η Παναγιτσα!

Ρε Νινα οτι ΔΕΝ εφαγα εγω το Πασχα το εφαγες εσυ;;;; :lol::lol::lol: χαλαλι σου γκαστρουλα μου!!!!

ΚΤΚ εμεινε τιποτις κ για μας τα νηστικα κ ταλαιπωρημενα;;; Ενα κοκκαλακι;;; κατι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Βρε Γιωτάκι μου...... τόόόόση ταλαιπωρία????? Έλα ρε.... κρίμα!!!!!!!

Ούτε εμείς πήραμε το Άγιον Φως φέτος..... δεν πήγαμε στην Ανάσταση... φοβόμουν τα μπαμ-μπουμ!!!! Πάντως είναι πολύ μουτράκια οι μικρούλες σου!!!!!!!!!

Νινάκι..... κρατήσου..... με το φαί λέω.... το λέω σε σένα για να το ακούω κι εγώ.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Που έχω τον αχόρταγο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα σε όλα τα άλλα παιδάκια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

καλημερα πιπιτσα!!!!!!!!!!!

κανενα νεο απο τον γιωρικα??????

νιναααααααααααααα!!!!!!!!!!!!μην μου πεις οτι ακομα τρως?????????????? ααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!αναπολω τους μηνες που ολοι μου εδιναν να τρωω , (για να μην μου πεσει το παιδι),τωρα ολοι μου λεν σταματα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: γι'αυτο ευχαριστησου το τωρα που εχεις δικαιολογια!!!!!!! αυτα απο εμενα,δωρο!!!!!!!! [smilie=happy1.gif][smilie=spam1.gif][smilie=coffee2.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion15.gif] δεν ηξερα τι λαχταραει η ψυχη σου γι αυτο σου στελνω λιγο απ'ολα για να διαλεξεις!φαε και μετα ριξε κι εναν υπνακο!!!!!!! [smilie=sleepy2.gif]

γιωτακι μου περαστικα σας κοριτσαρα μου!!!!!!κατι μας εμεινε μεσα στο ψυγειο!τα κρατουσαμε για την πρωτομαγια,για εναν μεζε,αλλα χαλαλι σας!!!!!!!!δεν σου τα προσφερω ψημενα για να μην τα λιμπιστουν οι γκαστρουλες μας κι εχουμε αλλα!!!!!!!!

post-2628-13873936869029_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Γιωτούλα μου ταλαιπωρηθήκατε οικογενειακώς ε?? Ελπιζω να είναι και το τελευταίο σας...Ειναι και δύο και πού να προλάβεις?? Υπομονή κορίτσι μου!

Γιωργάκη έφτασε σχεδόν η μέρα ε?? Αντε με το καλό...ειναι γλυκιά αγωνία αυτή!

Κάλλι μου καλά περάσαμε...ήσυχα...έκανα και τις βολτούλες μου!! :lol:

Νίνα μου ξέρω...ξέρω...τρώς!! :lol::lol::lol::lol:

Πιπίτσα μου πώς είσαι? Το έριξες στο διάβασμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλιμερα..τη κανουν τα κοριτσια μου??? ολα καλα???

και εμισ καλα ιμαστε.. :lol::lol::lol: ..και οχι οχι δεν τρομε πια.. :lol::lol::lol::lol: τοσο πολι..αλα παλι τρομε... :lol::lol::lol::lol: Αλα να σασ πο....δικιουμε να φαο.. :lol::lol::lol: ..κιταξτε..ιμε 20 εβδομαδεσ..και μεχρι τορα επρεπε να ιχα βαλι 5 με 6 κιλα...σοστα???? :shock::shock::shock::shock: ....εεεεεεε....να ξερετε που ο θεοσ με αγαπαι..και εγο παρα να βαλο κιλα ..εχασα 6 κιλα....ιχα χασι διλαδι...γιατι τορα μετα το Πασκα...πρεπι να εβαλα 1 η 2 πισο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...και ολα αφτα χορισ να εχο αναγουλέσ..και μετουσ....αλα βεβεα ιχα αλεσ στιναχοριεσ..προτα με το ζαχαρο ...{τη να κανο τετιο γλικο κοριτσι που ιμε... :lol::lol::lol: }..και μετα σκεδοσ 1 μινα κλινικι...εεε βοιτισαν πολι ...για να χασο τα κιλα μου... :lol::lol::lol::lol:

ΛΟΛΛΙ μου ..περαστικα στα κοριτσια σου...κανι λιγι ιπομονι ..και τα περασι.....

καλλι...ευαριστο πολι για τα δορακια....αλα τα φαο απο το ταψι...εκι επεσε το ματι μου.. :lol::lol::lol: οχι τιποτα αλο..αλα δεν κανι να αφισουμε την λολλι να φαι μονι τησ...ετσι αναγαστικα τα φαο και εγο...αλα αλιθια δεν θελο ...δεν θελο ..μα καθαλου :lol::o:lol::o

ΓΙΟΡΓΑΚΙ..αντε 2 μερεσ ακομα..και μετα.....παραδισοσ τα ινε η ζωι σου... :lol::lol::lol::lol:

Πιπιτσα..ποσο ισε τορα εσι?....ορεεα φοτο προφιλ εχισ...

μαρακι μου....τα φιλια μου και σε σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!εδω στραβος!!!!!ή μαλλον η πορτα του στραβου,αφου εκει μιλας!!!!!! :?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?: εεεεεεεεεεεε????????????

τι κανεις?πως πανε τα κοριτσακια σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααχχχχχχχ επιτελους ειδα το φως μου!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα ειναι οι μικρες..σε σχεση με τις <μερες πανικου κ υστεριας> ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!

Τι κανετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαστε!!!!μια μαλωνουμε με τον σπορο ,μια μονιαζουμε!!!!!και παει λεγοντας!απο την μια περιμενω ποτε θα ανοιξουν τα σχολεια κι απο την αλλη θα μου λειψει πολυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!οτι να'ναι δηλαδη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο γιωργακη μου !με το καλο!!!!!!!!ολες οι θετικες μας σκεψεις και η θετικη μας ενεργεια θα ειναι μαζι σας για να πανε ολα τελεια και για την μανουλα και για τον γιοκα σας!!!!!θα περιμενουμε νεα σας!!να φιλησεις για τελευταια φορα την κοιλιτσα της γιατι απο αυριο θα ειναι αδεια και μετα θα αλλαξει το "μενου"!!!!!! θα εχεις πατουσακια,μαγουλακια,μπρατσακια ..... να φιλας!!!!!!

ολα να πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!και καλη αδεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο οχι απλα θα ειναι τελεια αυριο, θα ειναι μαγικα και ευλογημενα!!!!!Ολοι οι Αγιοι θα ειναι στο προσκεφαλι σας!!!Με το καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιοργακι...με το καλο ..να δισ το μορο αυριο...και ιμε σιγουρι που τα ινε η πιο ομορφι μερα τησ ζωι σου...!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αααα..για να κιμιτισ εσι..δεν νομιζο.. :lol::lol::lol::lol: τιχεο????.. :lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...