Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

καλιμερααααα....

τη κανετε ολα καλα????....και εγο καλα ιμε...βεβεα ξαπλα..αλα καλα... :lol::lol::lol::lol: ..και βεβεα περιμενο να περασι ο καιροσ να φτανο στο τελοσ!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλλι μου...η πιπιτζα εχι δικιο...με το ξεκολιμα του μιαλου....και σε μενα κατι παρομιο εχι γινι...εμισ ιχαμε αποφασισι..να σταματισουμε τησ προσπατιεσ μεχρι μετα το πασκα.....ιχαμε λιγα προβλιματα με την δουλεα του ανδρα μου {ελιψι λουλεα βασικα...}...και λεγαμε ναα βρο και εγο μια δουλιτσα μεχρι στο πασκα....ΑΛΑ...ο ΘΕΟΣ ιχε αλα σκεδια...και τον ιανουαριο..τσουπ ..το μορακι... :lol::lol::lol::lol::lol: ...βεβεα τραβιξαμε λιγο ζορι..επιδι ο καλοσ μου...δεν δουλεβε σκεδον εναμισι μινα...αλα το ξεπερασαμε και ολα καλα... :lol::lol::lol::lol: ..τελικα ο Θεοσ μου εδοσε την καλιτερι δουλεα....εκινι τησ κοτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ..

ΔΙΜΙΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..εσι τεριαζισ εδο μαζι μασ...να μιν ακουσο βλακιεσ...ακουσ ??..δεν ισε εσι Θεια του παιδου μου??..εεε τη ινε αφτο που λεσ???... :cry::cry::cry::cry::cry:

Γιοργακιιιιι..με το καλο ο παιδαροσ!!!αντε σε λιγεσ μερεσ...τα το εχισ στην αγγαλια σου...ιδεσ ποσο γριγορα περασε ο καιροσ??? :o:lol::o:lol::o:lol: ..φιλια πολα και στην γινεκα σου!!!!

μαρακι εσι τη κανισ??? ο ποδοσφεριστισ??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Nikulinaki!!!!!

Μιά χαρά είναι η ξάπλα, εκμεταλλεύσου τό τώρα που μπορείς!!!!!!!!!

Καλημέρα και σε όλα τα άλλα παιδάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα στην πιπιτσα...

κιτα καλα ινε η ξαπλα...για 2 εβομαδεσ..αντε 1 μινα..αλα μετα σε χτιπαι στα νεβρα....ΠΠΠΟΟΟΟΛΛΛΛΙΙΙΙ.... :lol::lol::lol::lol::lol: ...και εγο ιδι ιμε 4 μινεσ ξαπλα... :shock::shock: ..αλα που τα παι τα περασι και αφτο....

μονο να μιν γιρισο στην κλινικι... :lol::lol::lol::lol: ..πολι ζορι τραβιτσα εκι...στην προτι εβδομαδα.... :lol::lol::lol: ..μετα μεχρι στο τελοσ το σινιτισα!!! :lol::lol::lol: ...σκεδον ενα μινα ιμουν μεσα!!! :shock::?:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες....

Νίνα μου από ξάπλα σε καταλαβαίνω...ξέρεις πως κι εγώ τα ίδια είμαι..Ο ποδοσφαιριστης μου καλά είναι...μέγάλωσε μάλλον αρκετα και κάθε μέρα τον νιώθω και περισσότερο..Χθες το απόγευμα εκανε ακροβατικα...η κοιλιά μου σαν φουρτουνιασμένη θάλασσα έμοιαζε!

Δημητρούλα μου θα συμφωνήσω με την Νινα!!Αν δεν εισαι εσυ στην παρεα μας ποιος θα είναι???Αντε θετική σκέψη!

Οι αλλες τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα....!

~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Πως ειστε φιλαρακια μου;

Χαθηκαμε...γιατιιιιιιιιι;;;;; =((=(( (μαλλον εγω χαθηκα).

Απ οτι διαβαζω ειστε καλα και χαιρομαι πολυ! Κι εμεις καλα ειμαστε...αν και λιγο ταλαιπωρημενοι,ξενυχτησμενοι,πεινασμενοι,αλουστοι,με μπλουζες γεματες γαλατα και ολο το σπιτι παιδικο δωματιο (παιδικο σαλονι,παιδικη κουζινα,παιδικο μπανιο,παιδικα υπνοδωματια...παντου παιδικα) χα χα χα

ΠΙΠΙΤΣΑΚΙ,ΜΑΡΑΚΙ και ΝΙΝΑ φιλια στις κοιλιτσες και προσοχη! Ξερω απο 1ο χερι ποσο βαρετη ειναι η ξαπλα αλλα και ποσο απαραιτητη!!!!

ΓΙΩΡΓΟ με κανεναν πονο στο Μαριαννακι σου!!!! Αχ θα δειτε την φατσουλα του σε λιγες μερες μωρεεεεεεεεε!!!!!!!!!! Πες της να μην εχει ΚΑΘΟΛΟΥ αγχος.Η καισαρικη ειναι παιχνιδακι!!!!!!!

ΚΤΚ που εισαι εσυ καλεεε;;;;; Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε ρε κοπελια?ηρθες να με προλαβεις κι εδω? ??????τς τς τς!!!!!!!!!!!

καλα ειμαι!!!!!!!!!!κι εγω ταλαιπωρημενη,ξενυχτησμενη γιατι ειχα τη μικρη αρρωστη,οοοοοοοοοοοοοοοοοοολοοοοοοοοοοοοοοο το σπιτι ενα παιδικο αλλα...χωρις γαλατα πανω στα ρουχα μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανουν τα μπουμπουκακια σας,εκτος απο το να σε ταλαιπωρουν??????

καλημερα ειπα???????δεν ειπα!!!!!!!!

καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε???

Λόλλι μου βλέπω ότι δεν σου λείπει το παιδικό!!!! :lol::lol::lol: Τρέχεις ε?? Εμ τι νόμιζες με 2 κορίτσαρους??? Και πού είσαι ακόμα!!! :lol::lol::lol::lol:

Οι άλλες τι κάνετε?

Καλλι μου τι κάνεις? Αρρώστησε η μικρούλα σου?? Περαστικά της...πολλά φιλιά να της δώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω μαρακι μου!!!!!!!!εμεις το εχουμε παραδοση!!!!!!!στις γιορτες,αργιες,διακοπες παντα αρρωσταινουμε!!!!!!!!!!!!

εσεις βαζετε γκολακια?????????????γκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωργοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!σε 6+1 θα συναντησεις το γιο σου!!!!!!!!!!!!!!εισαι ετοιμος??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΤΚ ειχατε μυξουλες κτλ; Περασαν τωρα;

Τα μπουμπουκια μου....σε γενικες γραμμες ειναι ησυχα...τα προβληματα ξεκινουν οταν συγχρονιζονται και κλαινε ντουετο....Τι να κανω κι εγω;;;; Δυο χερια εχω μονο κ αυτα δεν ειναι και στις μεγαλες τους δοξες! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΤΚ ΓΟΥΕΡ ΙΖ ΜΑΙ ΚΟΦΙ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Το έχετε έθιμο Κάλλι μου?? Δεν πειράζει..περαστικά μόνο να΄ναι!

Εμείς και γκολ βάζουμε και ότι άλλο θες.. :lol::lol:

Λόλλι μου χορωδία δηλαδή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.google.gr/search?hl=el&xhr=t ... 22&bih=386

τωρα διαλλεξε και παρε!!!!!!!!και να ξερεις οτι μεχρι τις 9.30 εχω ολους τους καφεδες 5 ευρω!!!!!!βιασου για να προλαβεις την προσφορα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.google.gr/search?hl=el&xhr=t&q=%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%B4%CE%B5%CF%82&cp=5&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=922&bih=386

τωρα διαλλεξε και παρε!!!!!!!!και να ξερεις οτι μεχρι τις 9.30 εχω ολους τους καφεδες 5 ευρω!!!!!!βιασου για να προλαβεις την προσφορα!!!!!!!!!!

γλυκος να ναι κι οτι να ναι!

την προλαβα την προσφορα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!! Τι κάνετε καλέέέέέέ?????

Γιωτάκι μου…. σε παιδεύουνε οι μικρούλες σου…. ε…. αλλά φαντάζομαι πως το σπιτάκι σας γέμισε ευτυχία πλέον!!!! Εεεε????? Βρε φιλενάδα…. για πες καμιά ιδέα… σε φαγητά όπου αν δε βάλεις αλάτι, δεν έχεις και πολλές επιλογές για άλλα μπαχαρικά (π.χ. φασολάκια που λέω να φτιάξω σήμερις!!!) τι κάνουμε??? Πώς να τους δώσω γεύση??? Εκτός από φρεσκοτριμμένη τοματούλα, κάτι άλλο????

Καλλάκι μου καλημέρα κοπέλα μου!!!!! Περαστικούλια στη μικρή σου μωρέ!!!!!! Υπομονή & θα περάσει!!!!

Μαράκι μου…. κι εσένα για ποδοσφαιριστής προορίζεται ο μικρούλης σου??? Αχ.... τι ωραία που είναι να το νιώθεις να κλωτσάει..... Έχω πάθει πλάκα, 2 μέρες τώρα…. κάθομαι και χαζεύω την κοιλιά με τις ώρες…. για να δω τα βουναλάκια!!!!!

Θέλω κι εγώ καφεδάκι…. αλλά εάν πιω από τώρα…. θα κουτουλάω το μεσημέρι & 2ο δεν έχει!!! Προς το παρόν βολεύομαι με το MILKO μου…. θα βγω και για περπατηματάκι αργότερα!!!! Φαίνεται super η μέρα που μας ξημέρωσε!!!!! Θα πάω σαν καλό παιδάκι ως το Φαρμακείο, να πάρω τα αγαπημένα μου βιταμινάκια.... σίδηρο, φυλλικό οξύ, μαγνήσιο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ο αντρας μου έπαθε πλάκα που κάθομαι τόσες ώρες και απλά βλέπω την κοιλιά μου!!! Μου λεει χθες θα ματιάξεις το μωρό, αστο να κανει τη δουλειά του :lol::lol::lol::lol: Τετοιες στιγμές ειναι μοναδικές ομως..και κάθε φορά ενθουσιάζομαι και περισσότερο!! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ & ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολόψυχα!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να σας έρθει το αγοράκι σας Γιώργη!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου στο Μαριαννάκι σου!!!!!

Λες να μας γυρίσεις μπαμπάς πια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Πασχα Γιωργο μου σε σένα και στην γυναίκα σου..και φυσικά στον παίδαρο σας!! Με το καλό να τον δεχτείτε...Αντε κι αν σας κάνει την εκπληξη νωρίτερα να μας γυρίσεις ακόμα πιο χαζομπαμπάς!! :lol:

Λογικό είναι να αγωνιά η Μαριάννα σου..ολες το ίδιο νιώθουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαστε καλέέέέέέέ?????

Είπα να μπω νωρίς-νωρίς σήμερις....... προτού πιάσω τις δουλειές μου.........

Αλλά καμιά δεν είναι εδώ!!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Σ.: Ο γιος μου το έκανε αυτό!!!!!!!!!!!!!! Όχι εγώ!!!!!!!!!!! Εντάξει??????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου…. σε παιδεύουνε οι μικρούλες σου…. ε…. αλλά φαντάζομαι πως το σπιτάκι σας γέμισε ευτυχία πλέον!!!! Εεεε????? Βρε φιλενάδα…. για πες καμιά ιδέα… σε φαγητά όπου αν δε βάλεις αλάτι, δεν έχεις και πολλές επιλογές για άλλα μπαχαρικά (π.χ. φασολάκια που λέω να φτιάξω σήμερις!!!) τι κάνουμε??? Πώς να τους δώσω γεύση??? Εκτός από φρεσκοτριμμένη τοματούλα, κάτι άλλο????

ΠΙΠΙΤΣΑ μου εγω ετρωγα ΜΟΝΟ ψητα για να μπορω να τα τιγκαρω στο λεμονι.Λαδερα κ μαγειρευτα δεν ετρωγα γιατι μου φαινοντουσαν αηδια χωρις αλατι....

Με λιγα λογια το μενου μου ηταν κοτοπουλο,μπριζολα,ψαρι,πατατες τηγανιτες κ βραστες,πιπεριες φλωρινης ψητες (με ξυδακι),καλαμαρακια τηγανιτα και φακες.

(Πω πω πως τοσους μηνες ετρωγα τα ιδια κ τα ιδια καθε μερα!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o )

Παντως στα σουπερ μαρκετ υπαρχει αλατι (καλλας)για υπερτασικους.Εγω το πηρα και το δοκιμασα..εβαλα νορμαλ ποσοτητα κ παλι μου φανηκε αναλατο το φαι...μετα εβαλα παραπανω και πικριζε :?:?:?:?:?:?

Κανε κ εσυ μια δοκιμη,μπορει να ειναι οκ για την δικη σου γευση ;)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ (να πω που δεν ειπα) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλιναδεσ μου..τη κανετε??..ολα καλα???

εγο μπικα για λιγο..να σασ πο..ΚΑΛΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΚΑ...σε ολουσ

ελπιζο να ιστε ολεσ καλα...τα λεμε την επομενι εβδομαδα..φιλακια σε ολουσ... :x:x:YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*#:-s#:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδάκια!!!!!!!!!!!!!!

Πω..... πω...... ερημιές!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε βρε..... δικαιολογείστε όμως...... μέρες που είναι!!!!!!!!!!!!

Γιωτάκι μου, σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου..................

Πατάτα τηγανητή δε διανοούμαι να φάω άνευ αλατιού...........

Αύριο τί τρώμε???????

Καλή Ανάσταση Νίνα μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...