Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

yuuuuuuhoyyyyyyyyyyy......ine kamia edoooo????????????

girisaaaaaaaa...kai imaste kala...adika imaste akomo.2 se 1...xaxaxaxa...

esis ???..ola kala???

kalos orises koritsaki ti kaneis ola kala eisai spitaki soy??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα και απο μενα..σορρυ..που δεν μπενο πιο σιχνα...αλα τορα εχο την μανουλα μου εδο..και δεν πολι μπενο στο ιντερνετ..

τη κανετε ολα καλα??

ΝΙΑ...ναι ιμε επιτελουσ σπιτι μου...αλα δεν ξερο για ποσο ακομα...γιατρινα μου ιπε ποσ με αφινι να κανο το πασκα στο σπιτι..και μετα παλι πισο στιν κλινικι....ελπιζο να μιν χριαστι...τα δουμε τορα...

ΓΙΟΡΓΑΚΙ...χαχαχα..τορα ιμε 17 εβδομαδεσ...ιμαστε μικρι ακομα..χαχαχαχα..εχουμε μελον ακομα...χαχαχα...αλα εσι βλεπο..ποσ σε λιγοοοοο..τελιονετε....και πιοσ σε πιανι μετα!!! :lol::lol::lol::lol:

οσο για το φιλο ..κοριτσια δεν ξερο τιποτα ακομα...δεν το πολι κιταξαμε....μασ ενδιεφερε προτα ..να σταματισι το αιμα και μετα ολα τα αλα....αλα νομιζο ποσ τιν αλι εβδομαδα τα ξερο...και τα σασ ενιμεροσο..το μονο σιγουρο ινε ποσ τα ινε η κοριτσι η αγορι... :lol::lol::lol::lol::lol:

λιπον φιλακια απο μενα...αν μπορεσο τα ξανα μπο..και αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα μου γλυκιά!! φτάνει που είσαι καλά!!

Τα περισσότερα κοριτσια δεν νομιζω να ξέρουν τι είχες...

Ξαπλα εσύ και μια χαρά θα είσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευω οτι ξαναγραφεις εδω!αντε να αρχισουμε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!!!!

τικερακι ομως δεν βλεπω!!!!!!!!

Χμ!!!!!!!!!!! Σώθηκες!!!!!!!!!!!!!

Είμαι παντελώς άσχετη όμως!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι νινα μου!μετα απο αυτα τα νεα που εμαθα σημερα ειμαι πολυ πολυ καλυτερα!!!!!!!εφτιαξε η διαθεση μου!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!εσυ τι κανεις?το μπεμπακι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να σας πει Νίνα μου..... να το ερωτευτείς ακόμη περισσότερο!!!!!!!!

Εμένα δεν κλωτσάει κάπου-κάπου!!!!!!!!!! Ξεκουράζεται κάπου-κάπου!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρακι ομορφο!!!!!καλα ειμαι!!!!!!!!σχολεια τελος σημερα!!!!!!!!!!!απο αυριο και παλι αυτοκολλητες με το σπορακι μου!!!!!!!!

εσυ τι κανεις?το δικο σου το σπορακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλάκι μου...............

Αν αναφέρεσαι σε μένα χρυσό μου, να σου θυμίσω πως για πλάκα βάζω τα κλάμματα!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αν ειναι δακρυα χαρας πιπιτσα μου δεν πειραζει!και ειμαι σιγουρη πως τα δικα σου τετοια ειναι!!!!!!!ή κανω λαθος????αρκει να μην κυλισουν ποτε στα μαγουλακια σου απο τα αλλα τα δακρυα,τα κακα!!!!!!να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη κοριτσακι μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Καλλάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Μόνο από χαρά & συγκίνηση κλαίω πια!!!!! Κι αποφεύγω ειδήσεις & στενάχωρα γενικότερα!!!!!! Μακριά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πιπιτσα μου τωρα που σ'εχω εδω για πες μου,οταν λες οτι ξεχαστηκες και τσουπ ηρθε το νινι τι εννοεις??????????εγω γιατι δεν μπορω να ξεχαστω με τιποτα?γιατι????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!! Τι κάνετε παρεΐτσα???

Γιωργάκη λογικό είναι να αγχώνεται το κορίτσι σου...καντην καμιά βολτίτσα να ξεχαστεί...

Νίνα μου αγορακι!!!!!!!!!!! Αντε να αυξάνονται οι παίδαροι!!!

Πιπίτσα μου μόνο δάκρυα χαράς από εδώ και πέρα...τίποτα άλλο...

Κάλλι μου τι κάνεις?? Αντε να έχεις το μωράκι σου 2 βδομάδες να την ευχαριστηθείς!Το δικό μου το σποράκι μεγαλώνει..κλωτσάει...και το απολαμβάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω!!!!!βρε γιωργο δεν το πιστευω!ποτε μας ανακοινωσες τα νεα,ποτε μαθατε οτι ειναι γιος,και ποτε γεννατε χαμπαρι δεν πηρα!!!!!σε δωδεκαμερες ε??????????

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!θα παρεις αγκαλια το αγορακι σου χαζομπαμπα!!!!!!!!!!!με το καλο!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

μαρακι απολαυσε το οοοοοοοσο μπορεις!!!!!

νινα μου εσενα σου τα'πα ε???????

με το καλο τα αγορακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειπα να βαλω λιγο χρωμα στη ζωη μου!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδάκια!!!!!!

Καλλάκι.... κάτι σου χρωστάω νομίζω!!!!

Όταν λέω πως ξεκόλλησα, εννοώ πως έβγαλα το μυαλό μου από τη διαδικασία "θέλω να κάνω παιδί" γιατί απλούστατα..... δεν προλάβαινα!!!! Έπεσα με τα μούτρα στο διάβασμα, έπαιρνα μεν κανονικότατα τα χαπάκια μου κι είχα κανονικά τις αγκαλίτσες μου αλλά..... έτσι ξαφνικά..... από μόνο του.... το μυαλό ξεκόλλησε!!!!! Είχα απογοητευθεί τόσο πολύ, έλεγα πως δεν υπάρχει περίπτωση με τίποτε να κάνω παιδάκι & μόλις το είπα ήρθε!!!!

Γεια χαρά σε όλα τα παιδάκια!!!!!!!!!!!!

Φιλούθια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!

Να΄μαι κ εγώ! Σας ελειψα? Δυστυχώς δεν είχα καθόλου χρόνο... Πρωί σχολή, απόγευμα στους γονείς μου, βραδάκι δουλειές στο σπίτι... Ελπίζω να είστε καλα!

Πιπίτσα μου είδες που όλα πήγαν καλά finally? (έτσι για να σε βοηθήσω κ στα αγγλικά!!!) Μπράβο κοπέλα μου, να χαρείς τον γιόκα σου κ όλα καλά να πάνε από εδώ κ πέρα!

Γιώργο μου πλησιάζουν οι μέρες, ε? Αχ τι ωραία... Πρέπει να είναι μαγευτικές αυτές οι στιγμές...

Βρε παιδιά πολλά αγοράκια έχουμε εδώ... Χαχα, η παρεϊτσα μας θα γίνει ανδροκρατούμενη!

Δεν θα μείνω πολύ... Δεν ταιριάζω άλλωστε εδώ με τόσες εγκυούλες... Θυμάστε πώς ξεκίνησε αυτό το τόπικ? Εντελώς διαφορετικά... Αυτό κορίτσια μου κ αγόρι ονομάζεται εξέλιξη κ είναι κάτι που το εύχομαι για όλους... :x:-*:-*:-*:-* Σας φιλώ όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...