Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Δε μου λετε....;;;;;το εχετε χασει ολες;;;;; που ειστε χαμενες καλε;;;;;;;

αααααααααααααααα δεν θα τα παμε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαζοχτειτε να πουμε καμια κουβεντα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααααααα μαλιστα!!!! ετσι εξηγειτε η ερημια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι κανεις κοριτσακι με την κοιλιτσα σου; Ολα καλα;

Για μας μην ρωτας.....πηρε φωτια ο κ...λος μας!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!! Γιώτα μου αυτά έχουν τα διδυμάκια αλλά είμαι σίγουρη ότι έχει μια γλύκα η φωτιά που σας καίει!! :lol::lol::lol:

Εμείς καλά είμαστε...φουσκώνουμε...αρκετά μπορώ να πω...Σήμερα εχουμε γιατρό να δούμε τον παίδαρο μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaa kapoia exei kefiaaa alla k neurakia apo ti katalaba sto fb..ti nea?ektos apo tous kwlous pou murizoun kapna? :lol::lol::lol::lol:

μπα μπα μπααααααααααααα...........

πεσαμε σε γνωστες φατσες!!!!!!!

Που εισαι εσυ παλιο-φουσκοκοιλια;;;;Σε χασαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε γιωτα θεα!!!!!!τι κανουν τα κοριτσακια μας καλε????????ολα οκ?δεν νομιζω να κοιμασαι ε?????α!!!

γιωργακη με το καλοοοοοοοοοοοοοο ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!αντε καλε να περνουμε σειρα!!!!!!τι κανεις?σε χασαμε ή μου φαινεται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κυριες και κυριοι!

ΚΤΚ καλα το νομιζεις οτι : <Δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδιααααααααααα.....σβηνω με το γαλα τα δικα σου τα σημαδιααααααααααα.......> :lol::lol::lol:

Εμ δεν μου φτανει το ξενυχτι μου...ερχομαι κ εδω να ξαραχνιαζω,ψαχνω και για το δαχτυλιδι της ΜΕΡΥΚΑΛ.......μα τι ανθρωποι ειστε εσεις;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΙΩΡΓΑΚΙ με το καλο....εχετε μπει στην τελικη ευθεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ktk oxi vre den me xasate edo ime kathe mera idika ta proina k dino koyragio se ol ata koritisa pou ine se prospathia , efxaristoume ante me to kalo k esis !!!!!!! :):):)

γιωργακη μου απ'το στομα σου και ΣΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ το αυτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια Κάλλι και Γιώτα!!

Κάλλι μου τι κάνεις? Εχουμε μέρες να τα πούμε...πες μου τα νέα σου!

Γι'ώτα μου τρέχεις ακόμα??? Τι κάνουν οι κουκλιτσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γιετονισα!!!!!!!

καλα ειμαι μαρακι μου!παρεα με τα γνωστα μου αγχη,με τον αντρα μου καπως γιατι ποναει και φοβομαστε μην μας βρηκε καμια κηλη και αλλα τετοια!κατα τ'αλλα καλα!!!!!!!

συμφωνα με τις μετρησεις μου θα πρεπει να περιμενω περιοδο γυρω στις 10-4 και οπως και να'ναι ενα αγχος τοοοοοοοοοοοοοοοοσο δα με το συμπαθειο το εχω!!!!εσυ τι κανεις??????????η κοιλιτσα σου μεγαλωνει?τι κανει το αντρακι σου??????

γιωτακι μου τι κανουν οι τσαχπινογαργαλιαρες σου????σε τυρανανε και σου αρεσει???εγινες κι εσυ μαζοχιστρια ή οχι ακομα?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλι μου ευχομαι ολα να είναι καλά με τον άντρα σου..Και μην αγχώνεσαι για το αν έρθει η ακατανόμαστη...Πρεπει να χαλαρώσεις αλλιώς είναι πολύ ζόρικο...Οπως και να έχει περιμένουμε να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!!

Εμείς καλά είμαστε...η κοιλιά παραφούσκωσε!! Και το αντράκι μου μεγαλώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσαρα μου!!!ταιζε τον καλα για να γινει αντρακλας!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

παω να ετοιμασω φαγακι για το ζουζουνακι μου!!!!!!!φιλιααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!τι κανετε???ειπα να μπω να ξεσκονισω εγω σημερα για να αφησουμε την γιωτα λιγο να ξεκουραστει!!!!!!!! :lol::lol::lol: που εισαστεεεεεεεεε??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι κι εγω!!!!!!ευτυχως πηγαμε χθες σε χειρουργο για τον αντρα μου και μας ειπε οτι δεν ειναι κηλη κι αλλα που φοβομασταν και μαλλον ειναι απο την μεση του που τον χτυπαει εκει λογω λουμπαγκο που επαθε πριν απο ενα μηνα!το παρακολουθουμε και βλεπουμε!ευτυχως γιατι μου εφυγε ενα αγχος επιτελους!

σε λιγο θα ετοιμαστω να παω να παρω το μπομπιρακι μου και η ομορφη ρουτινα μας συνεχιζεται!!!!

ακομα δεν εχω ιδεα για το τι θα μαγειρεψω αλλα ελπιζω οτι θα μου'ρθει η θεια φωτιση οπως θα ανηφοριζω για το σχολειο!!!!!!!!αυτα απο εμας!εσυ εισαι καλα?κλωτσαει το αντρακι σου για να σου υπενθυμιζει οτι ειναι εκει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλι μου χαίρομαι που τελικά όλα καλά με τον αντρούλη σου...είδες άδικα αγχωνόσουν...Θέλουν χρόνο αυτά! Το μπομπιράκι σου τι κάνει? Μεγαλώνει??

Τό δικό μου κλωτσάει, ανακατεύεται και γενικά κάνει πάρτυ εκει μέσα :lol::lol:

Οσο για το φαι και εγώ δεν έχω ιδέα τι θα κάνω σήμερα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...