Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Ο Μαης σιγουρα λειπει γιατι τοτε το Πάσχα θα ηταν Ιουλιο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Μαρτης πάντως δε λειπει!!!!Φιλακια νησιώτισσα!!!Και τα μυαλα στα κάγκελα!!!! :D !!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μην χάσω εγώ αμέσως να γελάσω!!!! :?8-}

πάω να σιδερώσω, δεν ξέρω και εγώ πόσα έχω!!!! :-o#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι χρυσα μου συζητησα με τον γιατρο για τα παντα και μου ειπε οτι δεν υπαρχει κανενα θεμα

απλα αν προκυψει εγκυμοσυνη θα κανω περισσοτερες εξετασεις και θα εχω πιο στενη παρακολουθηση(λογω του προωρου τοκετου που ειχα)

οσο για τις ημικρανιες ο νευρολογος μου ειπε οτι φυσικα θα κοψω την αγωγη αν μεινω εγκυος αλλα δεν θα εχω ημικρανιες γιατι με την εγκυμοσυνη σταματουν

ενα χρονο δινω στον εαυτο μου μετα τελος μπηκα στα 35 και δεν θελω να κανω παιδι στα 40 μου :o

αντε μχρι τα 36

κοριτσαρες σας αφηνω παω να ταισω και να βαλω για υπνο τον σπυρακο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα χρονο δινω στον εαυτο μου μετα τελος μπηκα στα 35 και δεν θελω να κανω παιδι στα 40 μου :o

αντε μχρι τα 36

εγώ έγινα μαμά για 2η φορά στα 37.....μην σε αγχώνει η ηλικία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι κ εγω!!!!!

αθηνα να σας ζησει και παλι το θηριακι!!!!!! αμαν 4150!! ολοκληρο παιδακι!!!!!

μιτσακι τελικα ποτε θα πας? την αλλη εβδομαδα? και μην αγχωνεσαι καλε μια χαρα καρδουλα θα ακουσεις!!!! ολα καλα θα πανε!!

για αυτο που λετε για τους γονεις, σιγουρα δεν ειναι υποχρεωμενοι να βοηθανε.. εμενα οι δικοι μου δε με πολυβοηθουσα, τωρα μου κρατανε τον μικρο οταν ειμαι στη δουλεια. οταν γυρναω φευγουν αμεσως.

θουλαρα μεγεια τη γραβατα θελουμε φωτο!!!

νατασα λαβι αμαν βρε κοριτσι μου φυγε επιτελους απο τα ονειρα μου!!! τι πραγμα κ αυτο καθε βραδυ..

κοριτσια χτες και προχτες ο μικρος δεν κοιμηθηκε... ηρθε στο κρεβατι μας, χοροπηδουσε, ολο μαμα και μπαμα ηταν, μας κατσιασε τα μαλλια και τραγουδουσε... φυσικα ειμαι κομματια σημερα...

αυριο εχουμε εκλογες εμεις, θα παω τον τολη στο νοσοκομειο και μετα πρεπει να παω να ψηφισω...

αχ εχω αγχωθει λιγο με την εγχειρηση, ελπιζω ολα καλα ναπανε..

κοριτσιαααααααααααααααα ελπιζω σε αυτο το τρενακι να γκαστρωθω επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε συνονοματη!! ειπα και εγω δεν θα το πιασει καμμια?χαχαχαχαχαχαχαχαχα το χει το όνομα!! :D:D:D

Λενα συτό το τρενάκι ειναι δικό σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωταρα μου σε ξεχασα!!!!

τι κανετε κοριτσι μου???

αχ απο το στομα σου.... μακαρι!!!!! περιμενω περιοδο την αλλη δευτερα!! για να δουμε...

σισσιω μπορεις να την ξεκινησεις χορο η αυτοαμυνα η κολυμπι

εγω θελω να μαθει ο αναστασης βιολι!! ειναι το αχτι μου!!!

ενταξει αν δεν του αρεσει δεν το συζηταω, δεν προκειται να τον πιεσω αλλα θα ηθελα πολυ να μαθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Λένα τι βιολί το παιδί;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Το βρίσκω εντελώς φλώρικο.......Αν θες να συμπεθεριάσουμε, αναθεώρησε....Ο γαμπρός ο δικός μου βιολί;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Να τον πας να μάθει κανένα μπουζούκι.....Άντε παλιοσκυλού που το παίζεις και κουλτουριάρα...... =))=))=))=))=))=))=))

Γιωτάρα ούτε πρόσεξα ότι έλεγες Μάης κι όχι Μάρτης.........Ρε άντε πότε θα έρθετε Αθήνα;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ ήθελα να ξεκινήσουμε με την Ιωάννα baby swimming, αλλά λογω εγκυμοσύνης το ανέβαλα...... :?:?:?:?:? Επίσης,ήθελα να την πάω σε ένα χώρο που κάνουν μουσική-παιχνίδια κλπ, αλλά ζητάνε 300 ευρώ το τρίμηνο, δηλαδή 100 ευρώ το μήνα για 2 ώρες την εβδομάδα...Ε,όχι....Είναι πάααααααααααααααρα πολλά!!!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα ε οχι και φλωρικο το βιολι!!!!!!!

επισης ποια ειπες παλιοσκυλου????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι που θα παιζει μπουζουκι το παιδι μοΥ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ κ εγω ηθελα baby swimming αλλα ειναι μακρια απο εμας..

ρε ειναι πολλα λεφτα1!!! ακου εκει 300 ευρω!!!!

συμπεθερα τι γινετια με τη μετακομιση? ποτε ειπες θα πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι καλε γωγω...το παιδι θα παιζει ΡΟΚ βιολι...κατι σαν τους BOND ενα πραγμα.,.και εγω θελλω να μαθει βιολι..αλλα πρωτα κιθαρα, μετα πιανο μετα βιολι..και απο αθλητισμο θελω να κανει κολυμβιση..τωρα αν θελει να κανει ατομικο η να γινει πολιστασ..ας διαλεξει οτι θελει..σημασια εχει το οτι θα κανει τελεια κορμαρα...και φυσικα ολα τα γκομενακια του σχολειου θα ειναι δικα του...χιχιχιχι

Αντε Λενιω....

περιμενουμε ανακοινωσεις.

ελπιζω να του δωσις να καταλαβει πριν τον βαλει ςμεσα..η μαλλων ντυσου νοσοκομα..και πριν συνελθει απο τη ναρκωση...ορμα του!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον βιολιστή David Garrett, τον ξέρετε? πάρτε μια ιδέα!!!

και ένα ροκ

http://www.youtube.com/watch?v=YfXfqC0a ... re=related

Αχ ρε συ συμπεθέρα δεν έχω ακουστικά στο γραφείο και δεν μπορώ.. θα το δω το βράδυ ομως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα ρε Αρτζ!!!!

αχ ειναι τελειο!!!

Μη ξεχνατε πως και ο Βιβαλντη - που κατα κορον χρισημοποιουσε το βιολι στις συνθεσεις του ηταν ο ΡΟΚ σταρ της εποχης του, οπως επισης και η συγχρονη ΡΟΚ μουσικη..του τελευταιου αιωνα ειναι εξεληξη της λεγομενης κλασικης μουσικης που αντιπροσοπευοταν απο τοςυ μεγαλους Μοτσαρτ, Μπαχ, Μπετοβεν, Τσαικοβσκι κλπ κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πλάκα κάνω...........Αμέσως πέσατε να με φάτε....Αλλά η αλήθεια είναι ότι το βρίσκω φλώρικο......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι είμαι δουλειά, δεν έχω ακουστικά, δεν μπορώ να ακούσω....Κι όχι τον κύριο δεν τον ξέρω...Εσύ την ξέρεις την Μπεζεντάκου και τη Βέρα Λάμπρου;;;;;;;;; Μεγάλες φωνές!!!!!!=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Χρύσα καθόλου καταπιεστική μάνα δε θα γίνεις....... :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ θα τη στέλνω σε κοσμικά πάρτυ, σχολή μοντέλου και καλλιστεία να βρει κανεναν εφοπλιστή να παντρευτεί......... :((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμ νεο τρενακι!

επιβιβαστικα και εγω!

τι κανετε?

και εγω θα διαφωνησω με τη φιλη Γωγω σε σχεση με την υποχρεωση των γονιων!

εγω βασιζομαι στην καλη θεληση τους!

δεν πιεζω κανεναν...προτεινω κι αν θελουν καλως αν οχι παλι καλως!

εχουν και την ζωη τους!

πολλες φορες με ποναει αλλα το καταπινω!

οπως με ενχλει που οι δικοι μου με θεωρουν δυνατη, χωρις να κουραζομαι ποτε και το παιδι μου παντως καιρου....!

κι ομως κουραζομαι!

απλ απο οταν εκανε οικογενεια αρχισα να λεω και ΟΧΙ σε καποια πραγματα!

εμει ςλεμε αντε ποτε θα μεγαλωσει να παμε κανενα ταξιδακι τα 2μας!

μμμ λετε για αθληματα!

σημερα πηγαινοντας να παρω τον ανηψιο μου απο το σχολειο...ειδα ενα κοροτσακι να παιζει ποδοσφαιρο....πολυ το χαρηκα....θελω και η κορη μου να μαθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A, Λενάκι 1η Δεκέμβρη μπαίνουμε στο καινούριο σπίτι...Γύρω στις 20 του μηνός θα αρχίσω καθάρισμα και από 27-1 που θα μπούμε σπίτι, θα κάνουμε τη μετακόμιση.....

Ελάτε ρε γαϊδούρες να βοηθήσετε........Αλλά να μου πεις λίγες μείνατε που να μπορείτε...Οι υπόλοιπες είμαστε γκαστρωμένες..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που θα τη στελνεις??? τι να βρει????????????????

δεν καταλαβα, λιγος σας πεφτει ο γιος μου???????????

τη βλεπετε χωρις καμια ντροπη τα λεει ολα αυτα μπροστα μου!!! φτου σου!!!!!!!

αχ αργυρουλα τελειος!!!!! να κατι τετοιο εχω στο μυαλο μου κ εχω κολλημα με το βιολι!!!!

καλα αν δε γινω εγω καταπιεστικη μανα δε θα γινει καμια!!!! :lol::lol::lol::lol:

χτες μαλωνα τον ανασταση γιατι ειχε παρει το κουτακι της μοσιον κ το εχυνε κατω.. οπως τον μαλωνα ειχα σηκωσει το δαχτυλο και αυτος με κοιτουσε με ξινισμενη τη φατσα. σε καποια φαση μου πιανει το δαχτυλο κ αρχισε να το μαλωνει :lol::lol::lol::lol::lol: ειχε μια φατσα!!!!!

κ αρχισα να του λεω κοιτα ανασταση χαλια εκανες τα ποδια σου (ειχε πατησει ολο το χυμο κ ειχε γινει μουσκεμα)

κ επιανε τα ποδια του κ ελεγε χαλια πογια χαλια πογια

κ ετρεχε μεσα στο σπιτι κ φωναζε χαλια χαλια χαλιαααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω.. ειμαι υπο γονιμοποιηση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε με το καλο ρε φιλεναδα... να βαλεις και καμια φωτο οταν το στολισεις και ελπιζω να ερθουμε να σας επισκεφθουμε εκει συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου τι κάνεις;;;;;;Η γλωσσού θα παίζει ποδόσφαιορο;;;;;;;Θα την κηνυγάνε οι γκόμενοι....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης ρε κορίτσια, σχεδόν σε όλα τα θέματα διαφωνούμε....Για κοιτάξτε το λίγο....Εγώ είμαι λογικός άνθρωπος...Μηπως έχετε οι υπόλοιπες πρόβλημα;;;;;; :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια, στο θέμα των γονιών είμαι κάθετη........Δεν το συζητώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δηλαδη τα εγγόνια είναι όμως για να τα βλέπεις όταν θέλεις, για όση ώρα θέλεις και να το έχεις μόνο για να παίζεις;;;;Ε, όχι......... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Έχει και υποχρεώσεις!!!!!!

Και εντάξει δε σας λέω εγώ να είναι όπως τα πεθερικά μου που έχουν χωριστεί για να μας βοηθήσουν, αλλά άλλοι ούτε όταν υπάρχει ανάγκη δεν τα κρατάνε τα εγγόνια τους....Και απορώ πως γίνεται..... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα σιδερωμα ε;;;;Καλο κουραγιο κοριτσαρα μου.

Ρε συ να σε ρωτησω.Τωρα εδω ειναι 3 και τεταρτο.Εκει τι ώρα είναι;;;;Επισης μεχρι το βραδυ εισαι μονη σου με τα παιδια;;;; (Ναι ξερω ασχετες ερωτησεις αλλα απο καιρο ηθελα να στα ρωτησω :oops: )

Γιωταρα συνονοματη φιλακια κοριτσαρα μου!!!!Πως πανε εκει τα πράγματα;;;Εχεις γνωρισει καμια κοπελα να τα λέτε;;;

Λένα νομιζω οτι ηρθε η σειρα σου!!!!!!

Φραν απο την περιγραφη των μαγαζιων καταλαβα οτι πηγες Ερμου.Εχω χασει επεισοδια. :oops::oops::oops: Απο τη Ροδο έφυγες απ'οτι καταλαβα και μαλλον παρεξηγηθηκες και με τη μαμα σου;;;;Και απο ολα αυτα επαθες αυτο στο μάτι. :o Περαστικα και πρόσεχε.

Σισσακι εγω που ειμαι εντελως του προγραμματος (ακομη και ποτε θα πάω τουαλετα ας πουμε) σου λεω οτι την εγκυμοσυνη δε μπορεις να την προγραμματισεις.

Μπορει να κατσει και με τη μια αλλα μπορει να παρει και 1 χρονο.Οποτε ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!!!!!

Με το ζαχαρο τωρα εν ολιγοις.Η καμπυλη εβγαλε υψηλες τιμες (οχι παθολογικες) και αρχισα να κανω ειδικη διατροφη και να το μετραω.Στην αρχη πήγαινα καλα αλλα εδω και 3 μερες βγαινουν και κατι $@#%%# τιμες!!!!! :?:?:?:?

Για αυτο εχω λιγο αγχωθει.Προσπαθω με τη διατροφη να το κοντρολλαρω.Θα δουμε.

Παω να διαβασω και αλλα και επανερχομαι.Με δοσεις γράφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ φρανιτα τι επαθε το ματι σου????

μαλλον δεν τα διαβασα ολα η ηταν μεσα σε αυτα που διαβασα στα πεταχτα...

περαστικα βρε κοριτσι μου

γωγω ναι να βοηθησουν αλλα να το κανουν επειδη θελουν, οχι επειδη εχουν υποχρεωση να το κανουν. αν δε με βοηθουσαν καθολου δε θα τους πηγαινα καθολου να δουν το παιδι - ειναι απλο!

παναγιωτα στη γερμανια ιεναι μια ωρα πισω απο εμας

πως ηταν σημερα οι τιμες σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω την αληθεια εγω σπάστηκα που η μανα μου εφυγε οταν ημουν 10 ημερων λεχωνα.

Ημουνα απο το πρωι που εφευγε ο Γ. μεχρι το βραδυ που γυρναγε μονη μου, με ενα μωρο που δεν κοιμοτανε και όλο θηλαζε.Θυμαμαι οτι τον εβαζα στο μαρσιπο και απλωνα,εφτιαχνα τοστ να φαω,πηγαινα τουαλετα,εβαζα σκουπα κ.α.

Αυτο να σας πω μου στοιχισε. :oops::oops::oops:

Κατα τα αλλα και εγω δεν την ενοχλω.Ουτως η αλλως μενει Αγρινιο.

Η πεθερα δε μπορει να κανει τπτ, και ο πεθερος κραταει (φετος) το Νικολα 2 ωρες τα πρωινα για να κανω καμια δουλιτσα.Αυταααααααα.

Μωρε Βικυ ποδοσφαιρο;;;Τις γαμπες του Βαμβακουλα θες να κανει;;;;Α παπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου τωρα θα μετρησω το μετα_μεσημεριανο.Καπως στρωσανε αλλα πολυ πεινα ρε συ.

Τι γελιο εριξα με τον Ανασταση!!!! :lol::lol::lol::lol:

Επισης η συμπεθερα σου ειναι καρασκυλου!!!!!!Ναι Γωγω εσυ!!!! :lol::lol::lol::lol: Ακου Βερα Λαμπρου!!!!

Το νινι σερνει καραβι....Λα λα λαλαααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα εγώ μπορεί να είμαι καρασκυλού, αλλά εσύ είσαι κρυφοσκυλού..... =))=))=))=))=))

Που το παίζεις κουλτουριάρα και ξέρεις και τα τραγούδια της Λάμπρου...... :)):)):)):)):))

Ήμαρτον ρε...Δεν ακούω τέτοια..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αλλά είμαι fun της ελληνικής μουσικής....Πεθαίνω για Χατζηγιάννη....Και για πιο "βαριά" Πλούταρχο, Ρέμο..... :D:D:D:D

Λένα αν κατεβείτε θα σας φιλοξενήσουμε...Είναι τεράστιο το σπίτι...

Κι εγώ αν δε με βοηθούσαν θα είχα ανάλογη συμπεριφορά...Κοινώς τα εντελώς τυπικά.... :evil::evil:

Τώρα που είπε η συμπεθέρα μου για τον Αναστάση και το χυμό...... :lol::lol::lol::lol:

Να σας πω τι λέει η Ιωάννα κάθε φορά που της κουνάω το δάχτυλο και της φωνάζω "είναι πολύ κακό αυτό που έκανες;;;;;;;"

Βλέπει το δάχτυλο, έρχεται και μου το πιάνει και μου λέει "νύχι, νύχι βάφεις"..... =))=))=))=))=))=))=))=)) Επειδή έχω συνήθως βαμμένα τα νύχια....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...