Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

πήρα πρωτοβουλία και άνοιξα το 21!!!! είναι το 2ο μου τρενάκι.....εύχομαι καλούς, υγιείς και ποιοτικούς ύπνους......με μένα οδηγό μάλλον δεν βλέπω καμμιά καινούργια ανακοίνωση εγκυμοσύνης, παρά μόνο ανακοινώσεις σκανταλιών!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ξέχασα να πω προσφέρουμε όλους τους καφέδες......το καφέ-μπαρ είναι ανοιχτό!!!!

ΕΠΙΒΙΒΑΣΘΕΙΤΕ!!!!! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιβιβάζομαι!!!!!!!!!!!

Μιτσάκι εγώ και στα 2 είχα πάει ακριβώς 7 εβδομάδων και η καρδούλα χτυπούσε :)

Για την πίεση στα μάτια δεν ξέρω από τι ανεβαίνει και ούτε είχα κάποιο συμπτωμα απλά για ένα τσεκάπ πήγα και το ανακαλύψαμε, τώρα πηγαίνω κάθε 6 μήνες και όλο στο όριο είμαι

Σισσιώ άντε καλό βόλι, κρίμα μωρέ να πάει χαμένο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ ενα καπουτσνακι γλυκο πλιζζζζζζζζ

ναι σημερα δεν κανω διαιτα γιατι εχω πηξει στην δουλεια... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σισιακη να σου απαντισω πρωτα σε σενα..οχι να μην αφισεις να παει χαμενο..σκεψου μπορει να ειναι το παιδι που θα σωσει τον κοσμο...ετσι μου λεει ο αντρας μου..ποτε δεν ξερεις τι θα κανει στη ζωη του ενα παιδι, μπορει να γινει μεγαλος και τρανη και εσυ να οπριστικες απο το πεπρομενο να το φερεις στον κοσμο.!!

Φροντησε και περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!

Να ευχιθω στην Αθηνα και απο εδω..αλλα και απο το θεματακι της πιο μετα..ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!, να σας χαρισει πολλα ομορφα χαμογελα και ονειρεμενες στιγμες ευτυχιας..αλλα κοριτσαρος ε;;; πως το εβγαλες αυτο καλε!!!!!

Δεν θυμαμαι αλο να σχολιασω ...θα ξαναδιαβασω το θεμα και θα σχολιασω...

Τα φιλαι μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λέτε;;;

Και να είμαι με την κοιλιά τούρλα στο γάμο; Να μην τον ευχαριστηθώ;; :?:?:?

Ωραιά τα λέει το στεφάνι σου Σες, αλλά θα περιμένω!! χαχαχα

Καλημερα Νατασούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

επιτέλους τα κατάφερα να γράψω!!

Argi ξεχασα να σου ευχηθώ χτες :oops: συγνώμη

Χρόνια σου πολλά να χαίρεσαι την οικογένεια σου..

Κορίτσια ζηλεύω..

Κι εγώ θα ήθελα τρίτο μωρό αρκεί να τα είχα όλα τακτοποιημένα.

Δουλειά, σπίτι, κλπ κλπ

Σήμερα θα πάω να πάρω την Ιωάννα 12 από το σχολείο και θα τη φέρω στη δουλειά να την έχω εδώ.

Η μαμά μου είναι τέζα με ίωση. Τη μικρή την έχει ο μπαμπάς μου.. αααχχχ

2 μήνες απλήρωτοι και προχωράμε... και αντε να δούμε πότε θα μας στείλουν τα χρήματα από το ΕΣΠΑ. Θα τα στείλουν δλδ ή θα μας προλάβει το μπουμ?

Θα δούμε.

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοτάξιδο, καλοτάξιδο!!

Αθηνά να σου ζήσει το νέο μπεμπάκι!!! :x

Εμείς είμαστε καλύτερα σήμερα έχουμε λίγο βηχάκι μονο.. Κανονικά είναι να κάνουμε εμβόλιο τώρα αλλα να το καθυστερήσω λίγο ε? :roll:

Σισσάκι τι διαβάζουν τα αμυγδαλωτά μπιρμπιλομάτια μου??? :lol: Θα με προλάβεις? Μήπως να βάλω και εγώ μπρος? :roll:

Είμαι τρομερά αναποφάσιστη με το συγκεκριμένο θέμα… :?

Τα φιλια μου κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα αν πας στον παιδίατρο, δεν θα τον εξετάσει πριν κάνει το εμβόλιο?! αυτός θα κρίνει!!!

χμμμμμ νομίζω ότι η μία επηρεάζεται από την άλλη στο θέμα της εγκυμοσύνης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιβιβαζομαι κι εγω!!!!

και οπως λεει και η φιλη αργυρω μαλλον σκανταλιες θα σας ανακοινωσω και οχι εγκυμοσυνη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σισσιω μου τι κανεις??? το χαριλινακι καλα ειναι??? ελα ρε και αν ερθει τι εγινε? καλοδεχουμενο θα ειναι

εγω παντρευτικα 2 μηνων εγκυος και φαινομουν για 6 :shock::roll::shock:

και το καταευχαριστηθικα!!!!

εχω ξεπατωθει στις δουλειες σημερα εκανα 2 δωματια,σαλονι,κουζινα,επλυνα κατι κρυσταλα,εβαλα ενα πλυντηριο και τωρα εχω το μπανιο και τα πλακακια της κουζινας

ααα εχω να βαλω και για πλυσιμο τις κουρτινες της κουζινας,επλυνα και την μοκετα της κουζινας γιατι ο σπυρος ειχε χεστει μεχρι την πλατη και οπως εκατσε κατω το λερωσε!!!!!

ευτυχως που εχω ετοιμο φαγητο απο χθες.....εχω βαλει και τερμα μουσικη και τωρα κανω διαλειμμα!!!

τελικα μυγες τελος!!!!! τις εξοντωσα ολεςςςςςς

μου λειπει σιτα στο παραθυρο της κουζινας και του μπανιου αλλα η ζημια εγινε χθες που βγηκε ο αντρας μου εξω,αφησε την πορτα ορθανιχτη και τσουπ γεμισε το σπιτι.

παω να κανω το μπανιο και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλημερα...

περιμενω τον μικρο να το φερει ο μπαμπας του απο το σχολειο..

εγω εκανα το σπιτι κ το χαιρομαι..παω να κανω κ ενα μπανιο να ξεβρωμισω...

τι τελεια να εχεις αδεια

λενακι μη αγχωνεσε ρεεεε

ολα καλα θα πανε θα δεις

σισσιω ορμααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Αργυρούλα μου, προσωπικά δεν επηρεάζομαι απο τις εγκυμοσύνες των κοριτσιών.

Απλώς ήρθε η ώρα να κάνω και το δεύτερο παιδάκι μου. Η διαφορά που θα ήθελα να έχουν μεταξύ τους τα παιδιά μου για να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις είναι η επιθυμητη.

Μετα το Πασχα θα αρχίσουμε τις προσπάθειες, ωστόσο δεν μπορώ να μην παραδεχτώ οτι αφού το έβαλα στο μυαλό μου το επιθυμώ διακαως...

Αναστασία είμαστε όλοι καλά σε ευχαριστώ. Διαβάζω για τις σκανταλιές του Σπυράκου! :)

Ναι δεν αντιλέγω στο θέμα του γάμου, αν είναι να έρθει καλώς. Το πιθανότερο είναι πάντως οτι θα είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σημερα γινετε πανικος και δεν σας παρακολουθω..

Λενακη κουραγιο..ολα καλα θα πανε..εδω ειμαστε να σου συμπαρασταθουμε

Γιωταααααα μου λειπεις!!!!!!!

ελα ρε να ψηφησεις..παρε αδεια...χαχαχα..θα ψιφησουμε μαζι τον καλυτερο καφε των σταρμπακσ

Σισινι μου και εγω ετσι λεω..ξεκιναμε χαλαρα...δεν επιδιοκω κατι απλα λεω τερμα οι προφυλαξεις..αμα ειναι να ερθει...θα ερθει..αλλιως θα προσπερασει.

Ουτε εγω επιρρεαζομαια πο αλλες εγκυμοσυνες..θα το ειχ απαρει αποφαση νωριτερα...θελω να το κανω τωρα για τους δικου ςμου- ποταπους και ιδιωτελης λογους.

Θα ηθελα να γινει σχετικα συντομα..και αν δω οτι με το χαλαρα δεν μετα τα Χριστουγεννα ομολογω πως θα το επιδιοξω πλεων.

Θου θου τελεια αν εχεις αδεια..πλακα κανεις..ουυυυ..λεω να παρω και εγω ΠΠΣΚ..μακαρη να μου κατσει...χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααα....Καλοτάξιδο το νέο μας τρενάκι......Αρτζι ό,τι φτιάχνω εγώ το χαλάς εσύ.....Τι ύπνους ρε;;;;;Τόσες θέλουν να γκαστρθούν εδώ...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και κοίτα μην είσαι η επόμενη που θα ανακοινώσεις εγκυμοσύνη και βγάλεις ένα ακόμα κινεζοκυνηγούλι........ =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αθηνούλα μου γλυκιά να σου ζήσει ο κορίτσαρος......Να είναι γερή και να έχεις καλή λοχεία.....Βρε θηρίο σε θαυάζω....Πρέπει να κάνεις παρέα με τη μάνα μου...Εγώ γεννήθηκα 4300 και 53 πόντους...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Γι'αυτό είμι τέτοια γυναικάρα....Τρομάρα μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερούλα μου μη στενοχωριέσαι καλέ...Μην αγχώνεσαι...όλα καλά θα πάνε...Για πες...Κάνατε τίποτα από σεξάκι;;;;;; :lol::lol:;););););) Θα έχουμε σποράκι αυτό το μήνα;;;; :D:D:D:D

Αναστασία ξεκουράσου καλέ λίγο....

Α, ήθελα να πω για το αυγό..Εμάς ο γιατρός από την αρχή μας είχε πει σφιχτό...... :?:?:? Υπάρχει κίνδυνος σαλμονέλας κλπ....Αν και εγώ μωρό το έτρωγα μελάτο..... :roll::roll::roll::roll:

Θουλάρα άδεια ε;;;;Τι τέλεια.......

Αφρο και Φρανι θεωρώ υποχρέωση των γονιών να βοηθάνε τα παιδιά τους....Από που παίρνουν μεγαλύτερη χαρά αν όχι από τα εγγόνια τους;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Η πεθερά μου παίρνει ζωή από αυτό..Η μάνα μου χαίρεται πολύ, αλλά γκρινιάζει κιόλας...Κι όταν της λέω "κοίτα την πεθερά μου πως κάνει", μου λέει ότι η πεθερά μου θέλει και αντέχει, επειδή δε χάρηκε τα παιδιά της...Δούλευε και της τα μεγάλωναν άλλοι...Ενώ εγώ ήμουν πάντα 24 ώρες το 24ωρο μαζί σας..... :roll::roll::roll::roll: Και η αλήθεια είναι ότι μπορεί και να ισχύει αυτό.... :?:?:?

Νατασούλα μου κι εσύ πίεση στο μάτι;;;;; :o:o Πρόσεχε καλέ....

Lovie μου τι κάνεις αγάπη;;;;Η απίστευτη γλωσσοκοπάνα σου τι κάνει;;;;;; :D:D:D

Χρύσα μου και Γιώτα μου......Τα φιλιά μου..... :x:x:x Ρε Γιώτα εγώ πότε θα σε γνωρίσω ρε γαμώτο;;;;;; :(:(:(:(:(

Σισσιώ εγώ λέω να το αφήσεις λίγο ακόμα, να είσαι λίγων μηνών στο γάμο...Αν και από την άλλη, λέω ότι τα παιδιά δεν γίνονται με παραγγελία.... :?:?:?

Έρη μου βάλε μπρος για 2ο...Άντε!!!!!!!

Α, Φράνι μη σου πω πόσο πήρε ο άντρας μου την Παρασκευή ένα μπουφάν για την Ιωάννα από Allouete....Ρίξαμε τρελό καβγά.....160 ευρώ.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Είναι ωραίο και μεγάλο, οπότε θα το φορέσει σίγουρα ως τα 3...Η απαντησή του, στο ότι θα πάει χαμένο και γιατί έδωσε τόσα λεφτά, είναι ότι θα το φορέσει και η 2η μπέμπα..... :evil::evil::evil:

Ξέχασα καμία;;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops:

Η Ιωάννα σήμερα ξύπνησε 7 παρά τέταρτο..... :twisted::twisted::twisted: Της έφτιαξα γάλα, την πήρα στο κρεβάτι, το ήπιε και μετά με το που την έπαιρνε ο ύπνος, ξύπναγε και με πείραζε...Τελικά στις 8 την έδωσα στην πεθερά μου και συνέχισα τον ύπνο μου μέχρι τις 9.30..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πειτε μου ρε κορίτσια σε τι δραστηριότητες στέλνετε τα μικρά σας και ποσο χρονών είναι.

Σκέφτομαι να τη στείλω μπαλέτο του χρόνου. Θα είναι 3 ετών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ εγώ σκέφτομαι για κολύμπι και για τα 2 και για την κόρη αυτοάμυνα, γυναίκα είναι θα της χρειαστεί, αν και, έτσι όπως είναι, από τώρα μόλις πλησιάζει οι άλλοι τρέχουν μακρυά!!! :lol::lol::lol: γιατί ρε γμτ? :? και είναι τόσο γλυκιά!!!!

τις προάλλες ήταν ένα αγοράκι και κρατούσε 2 φύλλα που έπεσαν από τα δέντρα και η δικιά μου έτρεχε προς το μέρος του και το αγοράκι έφευγε μακρυά!!!! η δικιά μου τον ακολούθησε μέχρι το αυτοκίνητο και εκείνο της έλεγε "φύγε δεν μου αρέσει!!!" :o:o:?:?

το μπαλέτο μήπως είναι κατά της ανάπτυξη? εννοώ στο ύψος, έχω την αντύπωση ότι είναι κοντές οι μπαλαρίνες!!!!....αυτό δεν μου αρέσει.....επίσης μπορείς να την στείλεις να μάθει να παίζει ένα μουσκιό όργανο, η ανηψιά μου π.χ. παίζει βιολί και ο αδελφός της κιθάρα!!!

Και κοίτα μην είσαι η επόμενη που θα ανακοινώσεις εγκυμοσύνη και βγάλεις ένα ακόμα κινεζοκυνηγούλι........ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να' σαι καλά με έκανες και γέλασα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπιβιβάστηκα κι εγώ στο νέο τρενάκι! :D

Θα συμφωνήσω με το Σισσίνι! Κι εγώ έτσι ακριβώς ένιωσα με το 2ο... Ήθελα να έχουν οπωσδήποτε 3 χρόνια διαφορά, για να μπορώ να ανταπεξέλθω, έλεγα μήπως να το αφήσω λίγο ακόμα, να έχουν 4-5, αλλά με το που το έβαλα στο μυαλό μου... Το ήθελα πολύ και το ένιωσα απ' τη πρώτη στιγμή! :x Χαιρόμουν πολύ με την αναγγελία της κάθε εγκυμοσύνης, αλλά μέχρι κάποιο σημείο ήμουν τόσο απόλυτη στο ότι δεν ήμουν έτοιμη, που δεν μου περνούσε καν απ' το μυαλό! :lol:

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες κοριτσούδια μου, ελπίζω ότι την επόμενη εβδομάδα θα ακούσουμε καρδούλα, γιατί αλλιώς θα αγχωθώ... :?

Μαρθούλι, κάνε το μπανάκι σου και ξεκουράσου!!!! :ymparty:

Σισσιώ μου, εγώ δεν τη στέλνω κάπου, αν και ήθελα πολύ να πάμε κολυμβητήριο, με τις ουρολοιμώξεις κλπ, φοβήθηκα και το πάγωσα! :? Σκεφτόμουν όμως κάτι με μουσική αργότερα, χορούς, καμιά χορωδία...

Γωγούλι, ναι, ξέχασες εμένα! :twisted::P Εγώ να σου πω την αλήθεια, δε συμφωνώ ότι οι γονείς είναι υποχρεωμένοι να βοηθούν, μας μεγάλωσαν όπως μεγαλώνουμε κι εμείς τα παιδιά μας, έδωσαν το είναι τους ολόκληρο, μα τώρα είμαστε ενήλικες με τις δικές μας οικογένειες, τις δικές μας υποχρεώσεις. Είναι στην ευγενική τους ευχέρεια το τι θα προσφέρουν, έτσι το βλέπω εγώ. Ναι, τα εγγόνια είναι η μεγαλύτερη χαρά τους, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι σταμάτησε η ζωή τους και είναι υποχρεωμένοι να ζουν μόνο μέσα από μας και με γνώμονα τις δικές μας ανάγκες. :?

Σας φιλώ γλυκά όλες, δεν θυμάμαι να σχολιάσω άλλα, αλλά θα επανέλθω αργότερα, γιατί σε λίγο θα πάω να πάρω τη μικρή απ' το σχολείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφφφφφφφφφφφ τελειωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα χαλαρωνω :lol::lol::lol: αστε ομως τι επαθα ειχα βαλει να πλυνω μια κουβερτα και ενα παπλωμα του σπυρου και η κουβερτα τραβηξε τοσο πολυ νερο που το πλυντηριο χτυπιοταν κυριολεκτικα!!!!!!

πηρα μια τρομαρα απαπαπα τελικα το σταματησα μιας και δεν μπορουσε να στιψει....

και εκεινη την ωρα παω να σκυψω και...κουτουλαω το κεφαλι μου στον νιπτηρα :evil: τα ειδα ολα αστερακια,πεταλουδες και αλλα πολλα.

ηρθε και ο μικρος και τραγουδαει ντουναντα-ντουναντα

αχ ποτε θα περασει ο καιρος να κανω κι εγω 2ο???? τωρα που το πηρα αποφαση δεν μπορω :evil:

θα εχει και καλη διαφορα με τον σπυρο 3 χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλι θα συμφωνισω μαζι σου ως προς το θεμα γονεις..και θα διαφωνισω με την κατα τα αλλα πολυαγαπημενη μου Γωγω...

Αναστασια εσυ κοιτα την υγει ασου , να ξεπερασεις τα προβληματ ασου και μετα καντα απανωτα να γινει ςπολυτεκνη.

Τι εκανες τελικα με το θεμα εκεινο που λεγαμε, τελειωσες με γιατρους, τι σου ειπαν...συζηταν και μαζι τους την προοπτικη δευτερου παιδιου, μηπως πρεπει να το καθηστερισεις λιγο ακομα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ εγω..λειπει Μαης απο τη Σαρακοστή?αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τα φιλια μου σε ολες!

Ο Μαης σιγουρα λειπει γιατι τοτε το Πάσχα θα ηταν Ιουλιο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Μαρτης πάντως δε λειπει!!!!Φιλακια νησιώτισσα!!!Και τα μυαλα στα κάγκελα!!!! :D

ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑ να σας ζησει ο κοριτσαρος!!!!!Καλε τι γκομεναρα έβγαλες!!!Φτου φτου!!!!

Αντε και στα δικά μας!!!!

Τα λεμε πιο μετα.Φιλακια κοριτσαρες και καλη σας μερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...