Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια αυριο μπαινω στον 6ο,η πυτζαμα δεν ειναι καλε εγκυμοσυνης με κανει γιατι ειναι φαρδια!!!Σας ειπα οτι θα τρομαξετε,ειναι τεραστια οσοι με βλεπουνε μμε ρωτανε μπηκες στο μηνα σου???? :):):) Φαντασου να μπω δηλαδη!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τέλεια!! άλλος ένας μήνας στο 2ο τρίμηνο σου έμεινε...θυμάστε πώς ξεκινήσαμε δειλά δειλά???

άντε να ανεβαίνουν και οι άλλες κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε ποτε περασε ο καιρος!!!!!!!!!!!! @-)@-)@-)@-)@-) Αντε με το καλο σε ολες μας να φτασουμε αισιως μεχρι τελος και μετα θα εχουμε να συζηταμε αλλα πραγματα!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλειες κοιλίτσες! βρε κορίτσια, εμένα δεν φαίνεται απόλυτα :|

αν κάποια στιγμή τα καταφέρω, θα ανεβάσω φωτο... ποιες πάνε για β' επιπ. μέσα στη βδομάδα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ η χορευτρια μου,αρχισε τις πιρουετες παλι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι τελεια αισθηση ρε κοριτσια...κριμα που δεν τη νιωθουν και οι μπαμπαδες!!!!!

Ξεκινησαμε απο απλη καθυστερηση κ εχουμε φτασει στα μισα της διαδρομης....παρεουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nenaki τι ωραιο κοιλακι!! :):)

με λιγα λογια στο ζουγκλα που διαβασα το λινκ- δεν αγοραζουμε ποτε σφιχτα λαστιχα και κορδονια στα ρουχα των παιδιων ε?

κοριτσια εχω κλαταρει!!!!!!! πολυ φαγητο!!!!! τωρα πινω σουρωτες να ανακουφιστώ λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !! καλώς σας βρήκα !!!

καταφερα και διάβασα ολα τα νέα ! για το νέο αγοράκι και το νέο κορτσουδι της παρέας, για τις β επιπέδου (εμείς εχουμε Τετάρτη !!!), για τα κιλα...χιχιχιχιχι !!!

παντως το σημαντικό ειναι οτι ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !

τέλειες και οι φωτο-κοιλίτσες !

η δική μου μοιάζει λίγο στης Νένας αλλα ειναι πιοοοοοοοοο...χιχι !

θα βγάλω και γω καμία απο αυριο!!

σας καληνυχτώ !!! ματς μουτς !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια

που εχετε τις φωτογραφιες σας να βαλω και εγω :D

Βρε κοριτσια εδω και λιγες ημερες δεν νιωθω και πολυ το μωρακι λετε να επαθε κατι.Θα περιμενω ως την Πεμπτη που θα παω γιατρο τι να κανω

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και απο μενα!! τι κανετε?? ΝΕΝΑΚΙ τι απιιιιστευτη κοιλουμπα ειναι αυτηηηηη???? \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] τρελα!!! εγω εκτος του οτι εχω χασει το καλωδιο της φωτογραφικης μαλλον στη θεσσαλονικη, τελικα μετα απο τοσες κοιλιτσες που ειδα, νομιζω οτι δεν εχω και πολυ μεγαλη! ευθυνεται το γεγονος οτι ξεκινησα με αρκετα παραπανω κιλα και παντα τα περισσοτερα πηγαιναν κοιλια-στομαχι. Οποτε... αν δε φοραω κολλητα μπλουζακια, δεν το πολυκαταλαβαινουν.. :-??:-??:-??

βλεπω μεγαλη οργανωση απο καποια κοριτσακια!! εγω εκτος απο κατι ψιλοπραγματακια που πηραμε μετα το β επιπεδου για το καλο, δεν τολμαω να σκεφτω να αγορασω κατι αλλο!! :?:? χαζευω λιγο στο ιντερνετ αλλα μεχρι εκει. Εξαλλου ακομα δεν εχουμε αποφασισει πως θα ειναι το δωματιο του μπεμπη. Ειναι βαμμενο απαλο φυστικι (θελαμε κατι ουδετερο οταν φτιαχναμε το σπιτι) και τωρα εχω καταμπερδευετι... η αληθεια ειναι οτι δεν θελω αλλο ενα δωματιο σαν αυτα που βλεπω παντου. Παλ χρωματακια με ζουζουνοαρκουδακια να σε πνιγουν απο παντου!!! Θελω κατι δαφορετικο για το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ!!! :x:x:x:x υπαρχει καμια αλλη περιεργη σαν κι εμενα???

Επισης κοριτσακια μη βιαζεστε πολυ για τις αγορες σας!! ερχονται εκπτωσεις μετα τις γιορτες!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκόριτσαααααααα!

καλως το Μαρακι !!

Σοφουκι θα σου βαλω αυτο το λινκ να δεις κ κατι διαφορετικο απο παλ και αρκουδακια για το παιδικο δωματιο- τουλαχιστον οσον αφορα τα αυτοκολλητα- εγω απο δω θα ψωνισω!

http://www.supernice.co.uk/section.php/ ... ik-re-stik

παρτε και μια μπακακοκοιλιτσα /τουλουμπίτσα φρεσκια της εβδομαδας!!χαχα

χθες η μικρη κλωτσισε και τον μπαμπα της επιτελους- σαν τρελος εκανε! εχει ανεβει πολυ ψηλα πάντως!

αντε καλε βαλτε κοιλιες να χαρει το ματι μας!!!! :x

post-13662-13873935384398_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Κοριτσια εχω προβλημα με τον υπνο.......δε μπορω να κλεισω ματι εδω και μια εβδομαδα!!!!!

Δεν εχω ενοχλησεις κτλ αλλα αγανακτω για να κοιμηθω κ ξυπναω τουλαχιστον 3 φορες για τσισα :oops::oops::oops: ,οποτε ο υπνος παει περηπατο κ εγω παω στο σαλονι με νευρα!!!!!Χαλια σας λεω.......

ΣΟΦΟΥΚΙ κ εγω εχω ενδοιασμους για τα ψωνια κ περιοριζομαι στο να χαζευω στο ιντερνετ....απο τη μια θελω να βγω κ να οργωσω την αγορα,αλλα απο την αλλη κατι με κραταει.....Ουτε εχω καταληξει στο πως θα ειναι το δωματιο.....αλλα πιστευω οτι αν θα βγω στα μαγαζια θα κατασταλαξω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααααααααααα!!!!

Κουκιδα λατρευω τη κοιλια σου, στο εχω ξαναπει!!!

Αποφασισαμε κ εμεις πως θα κανουμε το δωματιο, βρηκα μια μπορντουρα πολυ ομορφη χοντρη με χρωματα πορτοκαλι, κιτρινο κ λαχανι. Ο καθε τοιχος θα ειναι μισο ασπρο κ μισο απο το αλλο χρωμα κ θα τα χωριζει τ αχρωματα η μπορντουρα!!!

Καταλαβατε τιποτα ετσι όπως τα εγραψα?????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε να σας πω κατι- θεωρω οτι ειμαι τυχερη- τιποτα δεν θα αγορασω-ολα απο την αδερφη μου θα τα παρω- η μικρη της ειναι 3 και ειναι ολα της -καροτσια/θεσεις αυτοκινητου για μικρο- για πιο μεγαλο- κρεβατακι- αλλαξιερα επιπλο- μεχρι κ μπανακι ετοιμα για παραδοση/παραλαβη! ασε που εχουμε κ το ιδιο γουστο- θα αγορασω μονο στρωματακι και τετοια. μια χαρουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Λοιπόν Λόλλη έχω και εγώ τεράστιο πρόβλημα με τον ύπνο....

Ξυπνάω 2-3 φορές (παλιότερα πιο πολλές) για τουαλέτα και μετά κάνω 1 ώρα και παραπάνω να κοιμηθώ...αλλά ότι και να γίνει ξαναπέφτω στο κρεβάτι και δεν πάω στο σαλόνι ουτε ανοίγω pc....Αν το κάνω αυτό θα με πάρει το ξημέρωμα!!! Έτσι, με παίρνει αγκαλίτσα το μωρό μου και προσπαθώ να ξανα κοιμηθώ...

Το κακό είναι ότι σίγουρα έχουμε άγχος, ακόμα και αν δεν τον καταλαβαίνουμε γιατί είναι υποσυνείδητο....καμιά φορά εμένα βέβαια είναι και συνειδητό και σκέφτομαι ένα σωρό βλακείες...

Αν δεν δουλεύεις την επόμενη ημέρα, τότε μην αγχώνεσαι...κοιμήσου λίγο παραπάνω το πρωί!!

Εγώ κορίτσια δεν 'εχω ούτε και θα ψωνίσω τίποτα...ακόμα δεν ψωνίσει καν για εμένα οπότε μου φαίνεται και κάπως περίεργο...επίσης, μάλλον δεν θα φτιάξουμε δωμάτιο γιατί θα μετακομίσουμε από Σεπτέμβρη...Πειράζει εάν δεν έχω δωμάτιο για το μωρό? Έχω ένα δεύτερο υπνοδωμάτιο αλλά είναι για ...ενήλικες...Λέτε να έχω πρόβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοεις ειναι για ενηλικες???

Ετσι οπως το εγραψες μου θυμιζει "ταινιες ενηλικων" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φανταστηκα ενα δωματιο με φτερα και λεοπαρ και αλλα τετοια .....

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

πωπω οι στερημενες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...