Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Μα βρε ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ πολυ ησυχια εχουμε (για να μην πω ερημια).......Ευτυχως εισαι κ εσυ γιατι βαρεθηκα τρελλα!!!!

Τι κανεις; Που εισαι; πως ειναι η κοιλιτσα;;; Μολογατα ολα τωρα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενταξει, ενταξει θα τα πω ολα και χωρις ξυλο.... :lol::lol::lol::lol:

ειμαι μια χαρα, το μπεμπακι μου μετα την παρακεντηση βαραει καθε μερα... ε βλεπεις μεγαλωσε το ποδαρακι και βρηκε ευκαιρια :lol::lol::lol::lol: στις αρχες του μηνα θα με παρουν για τα τελικα αποτελεσματα της παρακεντησης και η ζωη συνεχιζεται.....

εσυ? πως παει η ξαπλα? καλα lollaki σε καταλαβαινω απολυτα!!!!! 3 μερες ημουν ολη τη μερα στο κρεββατι και κοντεψα να τα παιξω ενω ειμαι ανθρωπος της ξαπλας.... μπορω να κοιμαμαι ωρες ή να καθομαι απο το κρεβατι στον καναπε και αντιστροφα... και τωρα που μου ειπαν πρεπει μου φανηκε βουνο.... εσυ πως τα πας με τα μπεμπακια? βαρανε? βαρανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως .....αυτο το "ΠΡΕΠΕΙ" ειναι που στην δινει κ οτι εισαι ξαπλα χωρις να εισαι αρρωστη.......Εμενα με ειχε τσακισει η ξαπλα κ η μοναξια.....πολυ μουγγαμαρα ρε παιδι μου.....Αφου ερχοταν ο αντρας μου απο την δουλεια κ του ελεγα <ξεκινα να λες τα παντα!!! τι εγινε; ποιος ηρθε; τι ειπατε....> :D:D:D:D

Ειναι πολυ δυσκολο....γιατι εχεις κ τον καημο σου (πχ εγω αν θα σταματησει το αιμα,εσυ τα αποτελεσματα κτλ)...Εχεις κ τους "απ εξω" να σου λενε <ξαπλα!!!!!!!!αχ τυχερηηηηηη ποσο σε ζηλευω> b-(b-(b-(b-( [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Τα μωρα εχω καμια εβδομαδα που τα νιωθω καθημερινα!!!!

Σημερα εχω ντοκτορακο!!!!!!! Αλλα στεναχωριεμαι γιατι εκεινη την ωρα εχει SAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sakiiiiiiiii???????????? εγω αυτο το περασα μεχρι τα 17 και μετα εφυγε ανεπιστρεπτη.............

ακομα εχεις αιμα δηλαδη? πολυ??? θα βγεις εξω το βραδι, θα δεις και τα μπεμπακια και θα σου περασουν ολα.......... εχεις και το κακο με το αλατι εσυ...... αν και δεν ξερω γιατι αλλα πιστευω πως ηταν τυχαιο και σε εβαλε τσαμπα σε αυτη τη διαδικασια ο ντοκτορακος.. που εδω που τα λεμε δεν κανεις κακο που δεν τρως αλατι ;);););)

αντιβιοση παιρνεις ακομα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αιμα εχει σταματησει απο το Σαββατο ( μολις συμπληρωθηκαν 7 μερες απο την περιδεση),αλλα παντα υπαρχει η πιθανοτητα να εχω ξανα γιατι το αιματωμα ειναι ακομα εκει κ απο καπου πρεπει να βγει σιγα-σιγα...... :?:?:?:?:?:? Αντιβιωση τελος.....ενα χαπι για τις συσπασεις της μητρας παιρνω..

Οσο για το αλατι.....μεγαλο πακετο. Προληπτικα το κοψαμε.....γιατι υπαρχει και παραπανω πιθανοτητα για προ-εκλαμψια λογω διδυμης κυησης...Γενικα ο γιατρος μου ειναι πολυ ψειρας με την προληψη!

Τον SAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII τον ειχα στα 17 αλλα και τωρα στα 27 δεν αλλαξα μυαλα!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το yutopar παιρνεις για τις συσπασεις????? εμενα αυτο μου εδωσε και μαγνησιο...

με πηραν τωρα απο την wind και με συγχησαν....... X(X(X(X( παει θα αλλαξω εταιρια δεν παιζει....

ασχετο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!

πωπω Νενα -τι πραγμα ειναι αυτο με το σπιτι που σας βρηκε! ρε τι σπιτια φτια χνουν αυτοι οι εργολαβοι- τι απατεωνιες κάνουν για να εχουν κερδος!!!

να ψαξετε- αν θυμαμαι καλα μενεται αλεξπολη -πιστευω θα βρειτε- παρατηρησα οτι εχει πολυ ανοικοδομηση - πεσαν και τα ενοικια- ευτυχως- λογω κρισης. εμεις βρηκαμε σπιτι μεγαλυτερο απαυτο που μενουμε- 50 ευρω λιγοτερα αποσα δινουμε τωρα.

ειμαστε ανω κατω- αλλα καντε τωρα ψακτικη και μετακομιση αμεσα -το 2ο τριμηνο ειναι το ιδανικο για τετοιες δραστηριοτητες. καλη επιτυχια!εμεις απο Δευτερα θα εχουμε μπει με το εναμισυ πόδι στο καινουριο!!χαχα

Λολλι οι κοριτσαρες σου παιζουν καρατε μεσα στην κοιλιτσα! χαχα. σκεψου οτι σε λιγο καιρο δεν θα ξερεις απο που σουρχεται!! 2 ζευγαρια πατουσιτσες εχεις!!! [smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζιφος κοριτσια τιποτα απο σπιτια!!!!!!!!!!!!!Ουτε ενα!!!Ουτε καν σε μεσιτη,τα εχουν νοικιασει γιατι η φουλ περιοδος που ερχονται στρατιωτικοι και φοιτητες περασε και τωρα τιποτα!!Υπαρχουν πολλες μεζονετες με φουλ νοικι ή γκαρσονιερες!!!θα ξανα παμε παλι το απογευμα!!Τα νευρα μου ,τοσες καινουργιες οικοδομες και τιποτα ολοι τα πουλανε!!!!παω να ξαπλωσω ειμαι ψοφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα υπομονή, ψάξε μερικές μέρες και κάτι θα βρεθεί δεν μπορεί. Κι εγω θα αρχίσω να ψάχνω για σπίτι από την άλλη εβδομάδα γιατί το σπίτι που μένουμε λήγει το συμβόλαιο το φλεβάρη και θα ψάξουμε να βρούμε ένα μεγαλύτερο.

Αχ τι τυχρούλες που είστε που νιώθετε τα νινάκια σας. Εγω τα βράδυα νομίζω πως κάτι νιώθω σαν φτερουγίσματα αλλά δεν είμαι σίγουρη. Αντε να πάω τη Δευτέρα στο γιατρό να δω ότι είναι καλά το μωράκι μου και να ηρεμήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κατι ασχετο με κοιλιτσες κτλ....Αν ληξει το συμβολαιο του σπιτιου που νοικιαζουμε πρεπει να γινει νεο συμβολαιο; Και αν πρεπει να γινει και τελικα δεν γινει τι μπορει να προκειψει;;;;Μπορουν πχ να σε "διωξουν"οι ιδιοκτητες με το ετσι θελω;;

Ξερει καμια να με ενημερωσει σχετικα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι- νομιζω οτι αν ληξει το συμβολαιο κ δεν ανανεωσεις- οπως και συ μπορεις να φυγεις οποτε θες- ετσι μπορει να σε βγαλει κ ο ιδιοκτητης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι όταν λήγει το συμβόλαιο αν συμφωνεί ο ενοικιαστής και ο ιδιοκτήτης το συμβόλαιο ανανεώνεται. Μετά τη λήξει του συμβολαίου ο ιδιοκτήτης έχει το δικαίωμα να μην στο ξανανοικίασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω οι περισσοτερες ψαχνουμε σπιτάκι καινούριο!

Κουκιδιτσα πολυ τυχεροι εισαστε πάντως!!! Με γεια το πεπονακι!

Εμενα το στομαχι μου ακομα δεμενο ειναι βρε κορίτσια! Αυτες οι καουρες θαρρείς κ δεν ελαττωνονται με τιποτις!!Ουφ σημερα ουτε νερο δεν μπορω να πιω!Για μεσημερι εφαγα κοτοσουπα και ακομα καιγονται τα μέσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Δυστυχως η αναμονη συνεχιζετε..................... :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Στις 21.00 ειχα ραντεβου κ στις 20.00 με πηραν κ μου ακυρωσαν το ραντεβου επειδη προεκυψε τοκετος........Αμαν βρε κοπελια,δε μπορουσες να κρατηθεις λιγες ωρες ;;;;; :ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Την Δευτερα θα με παρουν να μου πουν για το νεο ραντεβου.....και η αγωνια συνεχιζεται.....

:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα ρε ΛΟΛΛΙΙΙΙΙΙΙ

:-o:((

EΛΕΟΣ!!

ουφ..υπομονη- τι άλλο να σε πω...

κάτι ειναι που σε κλωτσανε οι φραουλιτσες σου- και δεν εχασες τον SAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δεν εχασες τον SAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!

αααααχχχχχχ Σακηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα μας πει κανενα τραγουδακι να το κουνησει και λιγο;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax μωρε οταν θα γεννησεις θα σου παρω 2 κουκλες SAKKKKIIIIIIII!!!!! 3 μαλλον- και μια για τη μαμα! :lol:

Ρε συ...λες να ψαξω τις κουτες των εφηβικων μου χρονων,να ξεθαψω τις αφισσες του Σακηηηηη και να τις βαλω στο παιδικο;;;;; θα μου βγει και τσαμπα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επιμενω ομως....shake it baby!!!!!! Να χαρει και η γκαστρωμενη!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ απο μενα..ειδα φως κ μπηκα να πω ενα γεια!!!αντε με το καλο και ολα καλα για ολες τις κοπελες στο τοπικ...κ περνατε κ καμια φορα απο εμας τις(ακομα)ξεφουσκοτες να φυσατε!!!

λολλι μου ..καλη μου..τη γκαντεμια ηταν αυτη?δεν πειραζει θα τις ακουσεις τις κουκλιτσες σου κ ολα καλα θα δεις!!!αντε γιατι η νονα τους δεν περιμενει την ωρα και την στιγμη να τα παρει αγκαλιτσα!!!χιιχιχιχιχ

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑ ΩΣ ΠΕΡΑ !!!!

μόλις επιστρέψαμε απο την γιατρό μου! παραμένω σταθερή στα κιλά μου και το νινί ειναι ΤΕΛΕΙΟ!

μαλιστα μας είπε οτι απ οτι φαίνεται θα βγει και μεγαλύτερο για τις εβδομάδες του ! σε 2 εβδομάδες για β επιπεδου διχως αμφιβολία! περιμένω να ανοίξει το κεντρο και θα τηλεφωνήσω να κλείσω το ραντεβουδάκι μας (για 17/11) !!! πήραμε και απλή φωτό αλλα θα μου επιτρέψετε να την ανεβάσω αργότερα ε; να την πεσω λιγο για νανι η γκαστρούλα... (εχουμε σηκωθεί απο τις 5.30!)

[smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=wav.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ και τα 2 νεα τελεια!!!!!! Και η διατροφη επιασε τοπο και το σημαντικοτερο το νινι ειναι σουπερ!!!!!Αντε τωρα Β-επιπεδου...με το καλο!!!!! Περιμενουμε και την φωτο ε;;;;;

MERYKAL ειδες γκαντεμια;;;Αν δεν σε θελει......τελος παντων.....θα τα δουμε απο Δευτερα (ελπιζω)και τα νινακια και τα ραμματακια κ το παλιοαιματωμα :evil: .

Αυριο εχετε κουβαλημα εσεις; Ευχομαι η καινουργια σας σεξοφωλιτσα :lol::lol: να ειναι τυχερη κ να φουσκωσει η κοιλιτσα σου!!!!!

Γαμωτο και ηθελα να βγω σημερα να κανω λιγα ψωνακια (και να παρω τον αερα μου)..Αρχισαν να με ψιλοζοριζουν τα εσωρουχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! Μαρία πολυ ωραια νεα!

το αγορινι ειναι ταυρακι!

χαλαλι το ξυπνημα το πρωινο!!

ουφ..αντε να μετακομισουμε να τελειωνουμε γιατι πηγα τωρα να μαγειρεψω και λειπουν τα μισα κουζινικα... :evil:

χθες το βραδυ η μικρη μας ηταν πολυ ησυχη- ενα 'γλουπ' κ τιποτα άλλο. προχθες το βραδυ εκανε πολλα χορευτικα κ κουραστηκε το μαναρι μου! καθοταν κα ιο αντρας μου με το χερι στην κοιλια και περιμενε χθες- αλλα με την ορεξη εμεινε ο καημενουλης! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...